איך לצאת עם חבר: 6 דברים שאתה חייב לעשות

איך לצאת עם חבר

הנה מה שאתה צריך לדעת על איך לצאת עם חבר ...

1. אל תגיד לה שיש לך רגשות כלפיה, אלא אם כן היא באמת צריכה שתגיד את זה קודם

אמור לה שיש לך רגשות רק אם היא ביישנית

כמעט כל אישה שונאת את זה כשבחור פולט שיש לו 'רגשות' כלפיה ומצפה ממנה לומר משהו כמו,'וואו, יש לי רגשות גם כלפיך. בואו נתחיל קשר! '

לא כך אישה רוצה שמערכת יחסים תתחיל, לא משנה אם היית חברים איתה די הרבה זמן.

הפעם היחידה בה אישה תצטרך שתגיד לה שיש לך רגשות כלפיה, היא כשהיא אישה ביישנית וחסרת בטחון שלא חושבת שהיא מספיק טובה בשביל בחור כמוך.

כשתגיד לה שיש לך רגשות כלפיה, היא תרגיש בטוח יותר סביבך ותהיה יותר מוכנה לחשוף את רגשותיה כלפייך.עם זאת, עבור כל סוגי הנשים האחרות, היא תרצה שתגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ואז תדריך אותה בביטחון למין ראשון ואז.

לאחר שהנשיקה והמין התרחשו, שניכם יתחילו באופן טבעי לדבר על הרגשתכם ולדון באפשרות לקיים יחסים.

ברוב המקרים, אישה רוצה להיות מסוגלת לומר לך את הדברים קודם.

מקיים יחסי מין עם חבר

היא רוצה להרגיש כל כך נמשכת אליך ולהתרגש כל כך שאתה וסוף סוף התחברת, ואז היא אומרת משהו כמו,'אני באמת אוהב אותך ... אהבתי אותך לאורך כל הדרך'אוֹ'אני כל כך מתרגש שזה קורה. חלמתי על היום הזה ”וכולי.

היא לא רוצה שתגנוב ממנה את הרגע הזה על ידי שיתוף כל הרגשות שלך כמו אישה, שם אתה מסביר איך הסתובבת ומסתובב במיטה בלילה, חושב עליה כל הזמן ומקווה שיגיע יום שבו אתה סוף סוף אצטרך לנשק אותה.

תן לה להגיד דברים מסוג זה תחילה, כדי שהיא תרגיש כאילו היא ברת המזל שעוברת להתחבר אליך. תן לה להרגיש כמו אישה אוהבת שסוף סוף חטפה את איש חלומותיה.

תן לה לפשט כל מיני דברים מתוקים על בסיס העומס של רגשות שהיא חווה עכשיו שנישקה אותך סוף סוף וקיימה איתך יחסי מין.

אל תקחו את זה ממנה. תירגע ותני לה להיות מאוד נשית וילדותית בהשוואה לגבריות שלך.

היא תאהב אותך ותעריך אותך כל כך הרבה יותר אם תאפשר לה לחוות סוג כזה, במקום לגנוב אותה ממנה על ידי דיבור כמו אישה או רגישות רגשית או דביקה מדי.

לאחר שהיא שפכה את ליבה אליך או לפחות אמרה חבורה של דברים דובי מקסימים, אתה רשאי לומר לה כמה דברים, כגון:

  • אתה יפה כפליים כשאתה מחייך אליי ככה.
  • זה נחמד להיות כזה קרוב. זה מרגיש טוב.
  • (בדיחה) מדוע לא נישקת אותי קודם? לא ידעתי שאתה כל כך ביישן.
  • (בדיחה) אני שמח שעשינו את זה. עכשיו עלינו להעמיד פנים שזה מעולם לא קרה.

אחת הסיבות העיקריות לכך שאתה צריך לתת לאישה להוביל את הדרך בשיחות רגשיות היא שנשים רבות שונאות את זה כשבחור מיד מתאהב בהן בטירוף ורוצה זוגיות או נישואים אחרי יחסי מין.

אם חבר שלך הוא אישה מושכת, אז היא בדרך כלל תעדיף בחור שהוא יותר אתגר לנצח.

הנה למה…

כל עוד תחושות חברייך כמוך מהוות עבורה אתגר ראוי לנצח (כלומר היא מרגישה נמשכת אליך מינית, היא מסתכלת עלייך ומכבד אותך כבחור, היא יודעת שנשים אחרות רוצות או היו רוצות להיות איתן אתה), ואז היא הולכת להתרגש לקבל הזדמנות איתך.

אם תצפו בסרטון למעלה, תבינו מדוע רוב הנשים לא רוצות למצוא את עצמן במצב בו בחור רוצה אותה הרבה יותר ממה שהיא רוצה אותו.

אין שום דבר רע בלהראות את העניין המיני שלך בה לפני שאתה מקיים יחסי מין, אבל השאר את כל הדברים הדובי המקסימים לאחרי המין ורצוי לאחר שהיא התחילה לומר לך את זה.

2. לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה כלפיך

להפעיל את החבר שלך
אחד החלקים החשובים ביותר בהבנה כיצד לצאת לדייט עם חבר, הוא להבהיר את העובדה שאתה צריך לעורר בך את תחושות המשיכה המינית של האישה לפני תחילת מערכת יחסים מינית.

אם אתם חברים טובים עם האישה הזו ואתם מסתדרים טוב, זה לא אומר אוטומטית שהיא תרצה לקיים איתכם יחסי מין, מכיוון שמשיכה של אישה לגבר עובדת אחרת מאשר משיכה של גבר לאישה.

לדוגמא: אם אישה מושכת פיזית, רוב הגברים יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין, פשוט על סמך המראה שלה.

לרוב הגברים אפילו לא יהיה אכפת מה האישיות שלה או אם תהיה אפשרות לקשר אחרי יחסי מין ופשוט יהיו מעוניינים לקיים איתה יחסי מין על סמך מידת המשיכה שהם חשים למראה הגופני שלה.

זו הסיבה שגברים אוננו תמיד לפורנו ודימויים חזותיים של נשים, מכיוון שמשיכה של גבר לאישה היא מיידית ומבוססת בעיקר על המראה שלה.

למרות שאישה יכולה לחוש משיכה למראה הגופני של הגבר, כמעט תמיד לא מספיק שאישה תהיה מוכנה לקיים יחסי מין עם בחור.

רוב הנשים נמשכות יותר מתכונות אישיות, התנהגויות ותכונות פנימיות של גבר (למשל ביטחון, כריזמה, אווירה גברית שגורמת לה להרגיש נשית וילדותית בהשוואה, יכולת להצחיק אותה וכו ') ממראהו.

מפלרטט עם חבר

זו הסיבה שרוב הנשים צריכות לתקשר תחילה עם בחור כדי להיות מסוגלות להרגיש את סוג המשיכה שהן צריכות כדי להיות מוכנות לקיים יחסי מין.

לכן, אם אתה רוצה להתחיל לצאת עם חברה זו שאתה אוהב, עליך לוודא שאתה מפעיל באופן פעיל את תחושות המשיכה המינית שלך עבורך, אלא שזה רק שאתה מרגיש שאתה נמשך אליה וההרגשה שלה כמו חברה בסביבה אתה.

אם היא מרגישה רק כמו חברה סביבך מכיוון שאתה לא באמת אומר או עושה דבר כדי לעורר את תחושות המשיכה המינית שלה, סביר להניח שהיא תדחה אותך כשתנסה לנשק אותה, תשאל אותה או תתחיל לצאת איתה.

צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכל להשתמש בו בכדי לגרום לחברך לרצות יותר מסתם ידידות איתך ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, חברך יכול להתחיל להיות 'רגשות' אליך אם אתה פשוט מתחיל ליצור תחושות משיכה בתוכה.

זה לא יקרה אם אתה פשוט מתנהג כמו חבר תמים סביבה. עליכם להתמקד באמירה ובעשייה בסוגי הדברים שיגרמו לה להרגיש נמשכת ומתעוררת על ידכם.

אם אתה לא מוכן לעשות את זה, היא בדרך כלל פשוט תמשיך להסתכל עליך כחברה ותישאר פתוחה לפגוש בחורים אחרים שבאמת גורמים לה להרגיש נמשכת.

3. הפסיקו למקם את עצמכם באזור החברים

אחד הדברים המצחיקים ביותר באזור החברים הוא שרוב הבחורים לא מבינים שהם מציבים את עצמם בו.

אם בחור יודע שהוא יכול באופן טבעי למשוך נשים על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות, ההתנהגויות והתכונות הפנימיות שנשים מוצאות מושכות (למשל ביטחון, כריזמה, אווירה גברית, יכולת להצחיק אותה ולהרגיש ילדותית סביבו וכו '), אז הוא לא ישים את עצמו באזור החברים בכך שהוא חושב שאישה אוהבת אותו רק כחבר.

במקום לקוות שהוא יגדל על אישה על ידי היותו חבר ובסופו של דבר יקבל איתה סיכוי יום אחד, הוא יודע שאישה תחווה באופן מיידי תחושות של משיכה מינית עבורו ותרצה יותר מאשר רק ידידות עמו.

איך לצאת עם חבר שאתה אוהב

על סמך הביטחון שיש ביכולתו לגרום לה להרגיש נמשכת אליו, הוא פשוט לוקח על עצמו תפקיד של מאהב או חבר פוטנציאלי (כלומר, הוא מרגיש חופשי לחבק אותה, לגעת בה, הוא עובר לנשיקה ראשונה, הוא שואל אותה לצאת לדייט, הוא מקיים איתה יחסי מין וכו ').

לכן, אם אתה רוצה לצאת לדייט עם החבר שאתה אוהב, עליך לוודא שאתה לא מפקפק ביכולת שלך ליצור בתוכה רגשות של משיכה מינית.

אל תחכה סביב בתקווה שהיא פתאום מרגישה נמשכת אליך כי אתה בחור כל כך טוב והגון. ככה זה לא עובד.

המשיכה המינית של אישה מופעלת כאשר גבר מציג תכונות אישיות מסוימות, התנהגויות ותכונות פנימיות.

ברגע שמשיכה זו נמצאת שם, אז הגבר צריך להאמין בעצמו ולהעביר את הדברים קדימה לנשיקה, מין ולזוגיות, במקום להציב את עצמו באזור החברים ולקוות שהאישה תעשה את הצעד הראשון.

הנה העניין ...

רוב הנשים פסיביות בכל הקשור לדייטים. כוונתי בזה היא: נשים נוטות פשוט ללכת יחד עם כל מה שבחור בטוח רוצה לעשות.

לדוגמא: אם אישה פוגשת בחור בטוח והוא מבקש את מספרה, אומר לו להצטרף אליו לבר לשתות או מבקש ממנה לצאת לדייט, היא בדרך כלל פשוט תגיד,'אממ, בסדר'אוֹ'כן זה נשמע טוב'וללכת עם זה.

זה התפקיד שנשים מתייחסות אליו בזירת ההיכרויות. נשים מעדיפות להדריך משיחה לנשיקה למין ולמערכת יחסים, במקום שהן צריכות לקחת על עצמן את התפקיד המוביל.

היותה פסיבית ומאפשרת לבחור בטוח להנהיג אותה, מאפשרת לאישה להרגיש נשית וילדותית בהשוואה לגישה הגברית של הגבר, המהווה תפנית עבורה.

אם אתה מציב את עצמך באזור החבר, אישה רק לעתים רחוקות, אם בכלל תגיד משהו כמו,'היי - תפסיק למקם את עצמך באזור החברים. תיגע בי. התחל לנשק אותי. בואו נלך הביתה ונקיים יחסי מין! '

ברוב המקרים, היא פשוט תהיה פסיבית ותקבל שאתה חסר ביטחון במושך שלך אליה ועלול גם לחסר בשלות לקחת על עצמך את התפקיד המוביל בתור הגבר.

4. לבנות מתח מיני עם פלירטוטים

לפלרטט איתה כדי לבנות מתח מיני
מתח מיני מתרחש כאשר גבר ואישה נמשכים זה לזה, אך יש דברים שמפריעים להם להתנשק ולקיים יחסי מין.

לדוגמא: אם אתה ואישה עובדים יחד וזה נתפס כלא נכון או לא מקצועי עבור העובדים להתחבר לכל אחד ולנהל מערכות יחסים.

דוגמה נוספת היא כשאתה מדבר עם אישה שנמשכת אליך, אבל אתה בקבוצת חברים ואתה לא יכול לגלות עניין רב זה בזה כי אתה צריך לשמור על זה דיסקרטי לעת עתה.

אתה יכול גם לבנות מתח מיני בינך לבין חברך על ידי לפלרטט ולגרום לה להרגיש נמשכת אליך במקומות / סביבות / מצבים שבהם לא ניתן להתחיל לנשק ולקיים יחסי מין.

לדוגמא: אם אתה ואוכלים ארוחת צהריים יחד בבית קפה או במסעדה, אתה יכול לפלרטט איתה ולהביא אותה לצחוק כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

המתן עד שהיא תתחיל לאכול מעט מהאוכל שלה ואז תחייך והצביע לצד הפה שלה ותגיד,'אה, יש לך שם אוכל.'

כשהיא תסיים לנגב את זה (לא צריך להיות שם אוכל והיא עדיין תנגב / תבדוק), אז תוכל להצביע על סנטרה ולהגיד,'אה, יש לך גם שם.'

כשהיא מנסה לנקות את האוכל שלא קיים מהסנטר שלה, אתה יכול להתחיל לחייך ולצחוק מעט ולהגיד,'יש לך גם משהו על המצח.'

לאחר מכן היא תרגיש נמשכת לאיך שאתה גורם לה להרגיש ילדהית בהשוואה לגבריות שלך, לאיך שאתה מצחיק אותה וגם לביטחון שלך.

כשיש לה את התחושות המיניות האלה כלפיך, אבל היא נמצאת במקום שבו לא ניתן להתחיל להתנשק ולקיים יחסי מין (כלומר בבית הקפה או במסעדה), זה יקים מתח מיני בינך לבינה.

5. שחרר את המתח המיני עם נשיקות ומין

מקיים יחסי מין עם חברך
החלק הכי טוב במתח מיני הוא כמה שזה טוב לשניכם כשאתה משחרר אותו בנשיקות ובמין.

עם זאת, אם אתה ממשיך לבנות מתח מיני ולעולם לא לשחרר אותו, מה שקורה הוא שהאישה מרגישה עוררת ורוצה לשחרר אותו איתך או עם כל בחור אחר שיכול לגרום לה להרגיש נמשך ולעבור בביטחון לנשיקה.

מקיים יחסי מין עם חברך

לכן, אם אתה בונה מתח מיני, עליך לאפשר לה לשחרר את זה איתך, אחרת היא תהיה במצב מגורה ואתה עלול להחמיץ את ההזדמנות שלך איתה אם בחור בטוח יבוא ויעשה צעד.

6. להירגע ולתת למערכת היחסים החדשה להתפתח בקצב שלה

אפשר למערכת היחסים להתפתח בקצב שלה
כאשר אתה מתחיל לצאת עם חבר, היחסים עשויים להפוך מיד לרומנטיקה של מערבולת שבה שניכם מבלים המון זמן אחד עם השני ומתאהבים בטירוף.

יתכן שתתחיל מיד להכריז על הקשר שלך לחברים, לדבר על מעבר לגור ביחד, לצאת לחופשות ואפילו לדון באפשרות של נישואין.

עם זאת, זה לא הולך לקרות בכל החברות שעוברות ליחסי מין.

לפעמים אישה תרצה לשמור את זה בסוד לזמן מה (למשל אם אתם עובדים יחד, יש לכם חברים משותפים וכו ') כדי לראות אם יש לה מספיק רגשות כדי שתוכלו להיכנס למערכת יחסים רצינית ומחויבת.

לכן, אחרי שתגיעו לנשיקות ולמין, פשוט יידעו אותה שאתם והיא לא צריכים למהר להחליט מה לעשות הלאה.

תן לה לדעת שאתה שמח לאפשר לזה להתפתח בקצב שלו ולראות מה קורה, אבל כן הרגיע אותה שאתה אוהב אותה, מצא אותה סקסית להפליא ועדיין תכבד אותה ותטפל בה טוב בכל מה שקורה ביניכם.

כשהיא תשמע את זה, הכדור יהיה במגרש שלה ואם יש לה רגשות כלפייך, היא תתחיל להתנהג כמו חברה (למשל להתקשר אליך כל הזמן, לרצות לקיים איתך יחסי מין, לקנא בנשים אחרות, וכו ') ואולי אפילו ישר לשאול אם אתה רוצה מערכת יחסים רצינית איתה.

אם היא אכן מבקשת מערכת יחסים רצינית, תודיע לה שאתה אוהב אותה ושמחים לראות לאן זה הולך.

תן לה לדעת ששניכם תדעו אם היחסים צריכים להיות רציניים או שהיא צריכה פשוט ללכת אחרי הלב שלה ולתת לזה להנחות אותה למה שהיא רוצה איתכם.