איך בחורים בעלי מראה ממוצע (או מכוער) קולטים נשים יפות?

בחור מכוער עם חברה יפה

הסיבה שבחור מכוער יכול לקבל חברה לוהטת היא שנשים יכולות להרגיש נמשכות לגברים מסיבות שאינן נראות.

יש נשים שרק יקבלו דוגמנית גברית למראה מושלם עם המון כסף ופין ענק, אבל לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, מה שאומר שהיא פתוחה להיות עם כל סוגי הבחורים, כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש מספיק משיכה בדרכים אחרות.

חלק מהדרכים הרבות בהן אתה יכול למשוך נשים הן בביטחון, בכריזמה, בקסם, בהומור ובאווירה הגברית שלך.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

ככל שיותר דרכים לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך בזמן שאתה מדבר איתה, כך היא תהיה מוכנה להתעלם מהעובדה שאתה לא דוגמן גבר מושלם עם המון כסף ואתה פשוט בחור רגיל.

זו האמת, גם אם יש אנשים שלא רוצים להאמין בזה.נכון שזה נורמלי, כל יום ואפילו מה שיש המכנים בחורים 'מכוערים' יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן כשהן מדברות ומתקשרות.

דבר מוזר באמת לגבי משיכה

בחור אסייתי מתחתן עם ילדה לבנה. היא מוצאת אותו מושך

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

אם גבר מסוגל לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו בדרכים אחרות (למשל הומור, כריזמה, קסם, ביטחון וכו '), היא למעשה מתחילה להסתכל על המראה הגופני שלו באור חיובי.

למרות שיש לו תכונות שאנשים מסוימים יראו מכוערות (למשל אף גדול, קירח, עודף משקל וכו '), היא תסתכל על הדברים באור חיובי כי היא מרגישה נמשכת בדרכים אחרות.

אולי היא הסתובבה ואמרה,'אני רוצה בחור גבוה ונאה עם שרירים, המון כסף וזרוע תינוקת לפין ... אה, ומכונית ספורט ויאכטה מפוארת.'

בחור שמן עם חברה סקסית

עם זאת, אם היא תפגוש בחור שאין לו את הדברים האלה והוא גורם לה להרגיש הרבה משיכה בדרכים אחרות, היא תשכח מהבחור הפנטזיה האולטימטיבי שלה ותתאהב בבחור שגורם לה להרגיש הרבה מְשִׁיכָה.

לא כל הנשים יעשו זאת, אך רובן כן.

לרוב הנשים יש סוג פתוח והן מוכנות להיות עם כל סוגי הבחורים השונים (למשל מראה, גזע, גובה, משקל וכו '), כל עוד הבחור גורם לה להרגיש מספיק משיכה מסיבות אחרות.

כאשר בחור שבדרך כלל ייחשב למראה נמוך מהממוצע או אפילו מכוער פוגש אישה עם סוג פתוח, המשיכה שהוא גורם לה להרגיש תגרום לה להתחיל להסתכל על התכונות הפחות מושכות שלו באור חיובי יותר.

היא תגיד דברים כמו,'אני אוהב שהוא קירח ... אני חושב שזה חמוד'אוֹ'אני אוהב שהוא סובל מעודף משקל ... אני אוהב חבר'ה מחובקים'אוֹ'אני אוהב את האף הגדול שלו ... זה נאה.'

מוזר, אני יודע, אבל זה מה שקורה.

רוב הנשים נותנות פחות חשיבות למראה שרוב החבר'ה מבינים

גבר מכוער עם נשים יפות. היא מוצאת אותו מושך

יש נשים שיקבלו רק בחור שנראה טוב. זה נכון. עם זאת, רוב הנשים נותנות חשיבות פחותה למראה ממה שרוב הבחורים מבינים.

האם אי פעם טיילת בקניון וראית בחור מכוער, נמוך או עודף משקל עם אישה יפה ומחשבה,'מה היא עושה איתו?'

כמובן שיש לך. זה נורמלי לחלוטין.

בחור שמן עם חברה יפה. היא מוצאת אותו מושך

עם זאת, לא משנה כמה פעמים אתה רואה את זה, אתה עדיין יכול להישאר לחשוב,'מה ה? למה היא איתו? '

הסיבה שאתה חושב שנשים היא שתמיד אתה רואה נשים יפות עם גברים נאים בפרסום תמונות מהתקשורת, כך שזה כמעט נראה שגוי כשגוזל חם נמצא עם בחור מכוער בפומבי.

נראה שהיא עושה טעות בכך שהיא איתו. או שזה, או שהוא חייב להיות עשיר, יש זין ענק או להיות מפורסם, נכון?

לא נכון.

זה למעשה הרבה יותר קל למשוך נשים ממה שאתה עשוי להבין.

אתה ממש יכול למשוך נשים ביותר מ -100 דרכים שונות (אני מלמד את הדרכים האלה במהלך התוכניות שלי ב'איש המודרני '. כמה דוגמאות הן ביטחון, כריזמה, קסם והומור).

נשים גמישות יותר לגבי מה שהן חושבות אטרקטיבי

אנו הגברים מקפידים מאוד על מה שנראה לנו מושך.

אנחנו יכולים להסתכל על אישה ותוך שניות, אנחנו יכולים להחליט 'כן' או 'לא' אם נקציף אותה או לא. הסיבה לכך היא שהמשיכה שלנו לנשים מבוססת בעיקר על מראה גופני, ולכן גברים מאוננים על נשים בפורנו.

אצלנו הגברים, זה איך האישה נראית. ההופעה שלה מספיקה כדי שנוכל להיות מוכנים לקיים יחסי מין ... בכל מקרה לפחות פעם אחת.

עם זאת, עבור רוב הנשים (לא כולן), מראה גבר אינו הגורם המכריע למין.

מה זה?

איך האישיות וההתנהגות שלו גורמים לה להרגיש כשהיא מתקשרת איתו. לדוגמא: האם האווירה וסגנון השיחה שלו מדליקים אותה, או שזה גורם לה להרגיש מסורבלת ומשועממת?

כאשר גבר גורם לאישה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות מלבד מראה, היא תתייג אותו כמושך ואפילו סקסי ... גם אם אתה חושב שהוא מכוער.

בחור מכוער לא יכול להרים כל אישה

בחור מכוער מקבל את הילדה

בואו נהיה ברורים כאן ...

אני בהחלט לא אומר שבחור ממוצע למראה, מתחת לממוצע או 'מכוער' יכול לאסוף כל אישה בעולם.

מה שאני אומר זה:

1. מה שאתה יכול להחשיב כגבר 'מכוער', אישה יפה עשויה לראות כמושכת מכיוון שהוא גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות.

בחור שמן עם חברה לוהטת. היא מוצאת אותו מושך

2. לכל אישה בררנית שתקבל רק גבר יפה תואר תמיד, יש תמיד אישה יפהפייה שרק רוצה גבר טוב לב שגורם לה להרגיש נמשכת ומאוהבת.

3. אם בחור מכוער או נמוך מהממוצע, הוא צריך להבין שהוא לא יצליח למשוך כל אישה, אבל הוא יוכל למשוך הרבה.

בחור קירח עם אישה יפה. היא מוצאת אותו מושך

דרך אגב…

לא רק הבחורים 'המכוערים' אינם יכולים לאסוף כל אישה בעולם. אף בחור לא יכול.

למה?

אף גבר אינו תואם לכל אישה שהוא פוגש ואין אישה שתואמת את כל הבחור שהיא פוגשת. ככה הטבע עובד.

בין אם אתה בחור טוב למראה, ממוצע למראה, נראה מתחת לממוצע או אפילו מכוער, מה שאתה צריך להבין זה שאתה באמת יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך בדרכים אחרות מאשר במראה.

אתה יכול להפעיל אישה עם האווירה הגברית שלך, לגרום לה להתמוסס עם הקסם הכריזמטי שלך ולגרום לה להרגיש כל כך טוב באמצעות סוג ההומור שנשים אוהבות. אם אתה לא יודע לעשות את הדברים האלה, אני כאן כדי ללמד אותך.

אתה לא צריך להיראות יפה ... זה תפקיד של אישה

גברים מבולבלים שחושבים שזה

אם אתה צופה ביותר מדי פרסומות בטלוויזיה או מסתכל על מספיק מודעות מגזינים, אתה עלול להתחיל להאמין שנשים רוצות שאנחנו הגברים נראים 'יפים' כמוהם.

לעזאזל, נפלתי גם על הזבל הזה, במיוחד אחרי שראיתי כל כך נשים בטלוויזיה מדברות על בחורים נאים ואומרות,'אויי, הוא כל כך חתיך'ו'או, תסתכל על שרירי הבטן האלה ... או, אני רוצה לגעת בהם.'

על סמך זה, אתה לא יכול להאשים אותי שחשבתי שכולו נראה.

אתה לא יכול להאשים גם בחורים אחרים. שטפנו לנו מוח עם הזבל הזה כשאנחנו צופים בטלוויזיה או אפילו שומעים נשים מדברות על גברים. הם תמיד מדברים על דברים שטחיים (למשל מראה, כסף, תהילה וכו '), אבל אתה באמת יכול למשוך נשים מבלי שיהיה לך משהו מהדברים האלה.

אתה באמת יכול.

אתה יכול למשוך נשים מבלי לשנות משהו לגבי המראה הגופני שלך או המצב הכלכלי שלך.

אין שום דבר רע בשיפור המראה הגופני שלך או בשיפור הקריירה שלך כדי להרוויח יותר כסף, אבל העובדה היא שאתה עדיין יכול להשתחרר או להשיג חברה לוהטת לפני שתעשה משהו מאותם דברים.

אני יודע שאולי תרצו להאמין שהכל קשור לכסף, מראה, שיש זין גדול וכן הלאה, אבל זה לא.

יש נשים שרק רוצות בחור שיש לו הכל, אבל לרוב הנשים קל יותר להרים את מה שהן מציגות את עצמן.

זו האמת.

לפני שגיליתי את מה שאני מלמד עכשיו כאן באיש המודרני, עברתי את החיים בהנחה שנשים יפות לא יכולות לחבב אותי כי אני לא נראית מספיק טובה.

הייתי משוכנע בזה.

כשקיימתי אינטראקציה עם נשים יפות, שום דבר שאמרתי ועשיתי היה לגרום להן להרגיש כל אטרקציה, כי כל מה שעשיתי היה לדבר איתן בצורה חביבה וידידותית ולצפות שאהבתי לזה.

אפילו לא ידעתי איך למשוך נשים וחשבתי שאם אני לובש בגדים מספיק טובים, מעצב את השיער נכון ואראה להם כמה אני טוב בבחור, הם ירצו אותי וייתנו לי הזדמנות.

עם זאת, טעיתי.

איש מעולם לא אמר לי שאנחנו הגברים צריכים לגרום לנשים להרגיש נמשכות אלינו על סמך מה שאנחנו אומרים ועושים במהלך אינטראקציה. חשבתי שנשים מרגישות נמשכות לגברים מאותן סיבות שאנחנו מרגישות נמשכות לנשים.

חשבתי שזה קשור למבטים.

לא הבנתי שאפשר לגרום לנשים יפות להרגיש נמשכות אליי מסיבות אחרות מאשר מראה, אז אם הן דחו אותי, פשוט הנחתי,'אה, טוב ... אני לא טוב לחפש אותם מספיק.'

זה כל מה שידעתי כי הייתי עוד גבר מודרני שטוף מוח שהאמין לזבל שראיתי בפרסומות טלוויזיה ומגזינים.

למרות שראיתי בחורים שנראים מתחת לממוצע עם נשים יפות, לא ראיתי בזה אמיתי. ראיתי את זה בתור האישה שעושה טעות או שהיא טיפשה מספיק כדי ליפול על בחור כזה. לא ידעתי שהיא באמת יכולה להרגיש נמשכת אליו מסיבות אחרות.

ביליתי הרבה זמן בניסיון לגרום לעצמי להיראות טוב יותר עם נשים (למשל לקנות בגדים, ללכת למכוני שיזוף, להסתפר לאחרונה, וכו '), אבל זה לא עבד. נשים יפות עדיין לא התעניינו בי ולו במעט.

בזמן הצפייה בטלוויזיה תמיד הייתי רואה מארחות של נשים בתכניות כמו בידור הערב ו- E! חדשות מדברות על כמה בחור נראה נאה בגלל הבגדים, הנעליים והתספורת שלו, אז הנחתי שאין לי את הבגדים הנכונים וש עדיין צריך לשפר את המראה.

הייתי סתם עוד אדם מודרני שטוף מוח שחשב שהוא צודק, אבל לא היה לי מושג כמה הוא טועה.

'בחר אותי! בחר אותי! ”

ריקוד זיווג של טווס

במין עופות הטווס, הנקבה היא עוף תפל למראה והזכר הוא היפה והצבעוני. הוא נבחר על סמך כמה שהוא צבעוני ויפה.

למקרה שלא שמתם לב, לא כך עובד ריקוד ההזדווגות האנושי.

אתה לא צריך להיות יפה כמו אישה ואז מקווה להיבחר להיות היא. אתה גבר אנושי ובמין שלנו, רוב הנשים (לא כולן) בוחרות בגבר על פי האופן שבו אישיותו והתנהגותו גורמות לה להרגיש.

כמובן, יש נשים שבוחרות גבר על פי מראה, כסף ותהילה, אבל רוב הנשים בעולם הזה (כולל הרבה נשים יפות, יפות, סקסיות) יתחברו בשמחה, יכנסו למערכת יחסים ואפילו יתחתנו אדם שאין לו שום דבר מהדברים האלה.

בחורים נאים שנכשלים עם נשים

תפסיק לחשוב שאתה

כאשר בחור לא רואה את עצמו נראה טוב, הוא ישתמש בזה לעתים קרובות כסיבה לכך שהוא נכשל עם נשים.

עם זאת, מה שהוא לא מבין זה שרבים מהחבר'ה שנראים טוב גם מתקשים למשוך נשים.

הנה רק כמה ממאות ההודעות שקיבלתי במהלך השנים מ'בחורים נראים 'שלא יכולים להשיג חברה ...


'אני בן 34, לא נשוי ובודד. כל חיי קראו לי חתיך וחמוד ומה שלא למרות שעד היום הזה קיימתי יחסי מין פעמיים. הראשונה הייתה עם ילדה שיכורה שהתמזלתי בה במסיבה והשנייה הייתה זונה. אני מנסה לדבר עם נשים והם נראים מעוניינים בהתחלה אבל השיחה לעולם לא הולכת לשום מקום. '


'אי אפשר לגשת לנשים! אני מסתובב בקניון שעות על גבי שעות ומנסה לעשות את זה יום אחרי יום אבל אף פעם לא עושה את זה. אני יודע הכל על משיכת נשים ומה להגיד ולעשות אבל אני עדיין לא יכול לעשות את זה. אני כל כך חולה מזה. אני בחור נהדר - נראה טוב יותר מ -99% מהבחורים שאני רואה , יש לי אורח חיים נהדר, אני חבר פנטסטי ויש לי כוונות טובות, מישהו יהיה בר מזל שיצא איתי. לא משנה כמה ** יצאתי ממצבים שלי זה לא מספיק כדי להניע לצלול ופשוט להגיד משהו. זה מדכא את הגיהינום שישבתי בלילה אחר לילה וחשבתי 'בסדר מחר אני אעשה את זה' הגעתי להבנה עכשיו אני פשוט צוחק על עצמי אני לעולם לא אעשה את זה. אני שונא לראות נשים מושכות עם איזה חבר דוויבי שמחזיק ידיים. מה אני עושה לא נכון?? כיצד אוכל לשנות? מדוע המראה שלי לא עוזר ??? '


“אומרים לי באופן קבוע שאני נראה טוב ואנשים שואלים אותי למה אין לי חברה כל הזמן, אבל עדיין יש לי חברה אחת ויחידה בכל חיי ואני בן 27. בבקשה דן אני מבקש שתעזור לי. עדיין לא קניתי אף אחד מהמוצרים שלך, אבל אני מבטיח שאעשה אם תעזור לי. '


'יש לי בעיה גדולה מאוד ואני מקווה שבוודאי תוכלו לעזור לי. רוב האנשים כולל גברים ו נשים אומרות לי כמה אני נאה ; שרירי וגבוה מאוד אבל הבעיה שלי היא, אני מתקשה מאוד לגשת לבנות אפילו הכי מכוער. וגם קשה לדבר עם בחורים. אני לא יכול להביט ישר בפני מישהו כשמדבר איתי. וזה גרם לי להרגיש כל כך ביישנית כשאני מנסה להתקרב לנשים והאישה יכולה פשוט לראות ישירות ממני אז אני באמת זקוק לעזרתך. '


' אני בחור מאוד יפה , אני מתאמן ויש לי גוף נהדר, אני הבעלים של העסק שלי אבל אני ביישן כשאני באמת אוהב ילדה. איפה אני טועה דן? איך אני יכול להיות הגבר שנשים רוצות? '


אם נשים בוחרות גברים על פי מראה, מדוע כל אותם חבר'ה לא שוכבים או מקבלים חברה?

מדוע הם נדחים למרות שנשים מספרות להם כמה הן נאות? הסיבה היא שלהיות 'טוב למראה' הוא לא התשובה להצלחה אצל נשים. אם זו הייתה התשובה, לעולם לא תראה בחורים ממוצעים, מתחת לממוצע או מכוערים עם נשים יפות.

בחור חנון עם חברה יפה

כדי להצליח עם נשים, אתה צריך לדעת איך למשוך נשים עם האישיות שלך. סוגי המשיכה החשובים ביותר שנשים מרגישות קורים כשאתם מתקשרים איתם.

לדוגמא: האם אתה מסוגל להצחיק אותה ולהרגיש מגורה כשמדברים איתך, או שאתה פשוט מדבר איתה בצורה ידידותית ומנומסת כמו כל בחור אחר?

זה מה שחשוב.

אם היא לא מרגישה נמשכת לאיך שהאישיות וההתנהגות שלך גורמים לה להרגיש, היא הולכת לומר,'נו טוב, אני אשן איתו בכל מקרה כי הוא נראה טוב.'

בטח, יש נשים שיעשו זאת (בדרך כלל אלה לא מושכות), אך רוב הנשים מחפשות תכונות עמוקות ועדינות יותר אצל גברים. אם נשים היו מופעלות בעיקר על ידי המראה של הגבר, אז נשים היו קונות מגזינים לפורנו כל השנה כמו אצל גברים.

עבור רוב הנשים, זה איך האישיות וההתנהגות שלך גורמים לה להרגיש.

אתה צריך להאמין בכך, אחרת תעבור את החיים בתחושה שאתה לא מספיק טוב.

אתה מספיק טוב.

למה אני לא מצליח בחיים?

אתה באמת יכול למשוך, להרים, לקיים יחסי מין ואפילו להתחתן עם אישה יפה מבלי להיות בחור שנראה טוב עם גוף כושר מושלם.

זה באמת נכון.

לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, מה שאומר שהן פותחות להיות עם כל סוגי הבחורים, כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות (למשל ביטחון, כריזמה, קסם וכו '). זה באמת נכון.

אם אתה חושב שאתה לא מספיק טוב עבור נשים ועושה את הטעות לקבל אישה לא מושכת כי זה כל מה שאתה חושב שמגיע לך, אז אתה תעשה טעות ענקית שתתחרט עליה עד סוף חייך.

אתה יכול למשוך נשים יפות וזה הרבה יותר קל ממה שחושבים ...