איך אוכל להחזיר אותה? 4 מקרים

איך אוכל להחזיר אותה?

אם האישה שלך זרקה אותך ושום דבר שניסית עד כה לא הצליח להחזיר אותה, אולי תהיה בנקודה שאתה תוהה,'איך אוכל להחזיר אותה?'

לכן, בפוסט זה, אשתתף בארבעה מקרים שבהם בחור הרס את הקשר ונזרק מסיבה מסוימת ואז מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה.

מקרה מחקר 1: חוסר ביטחון

זרקו בגלל חוסר ביטחון

מדוע חוסר הביטחון שלו הרס את הקשר

בדוגמה זו, גבר ואישה היו במערכת יחסים שהתחילה טוב והאיש היה בטוח לחלוטין לגבי המשיכה שלה אליו ומחויבותו כלפיו.

עם זאת, עם הזמן הוא התחיל להיות חסר ביטחון, קנאי ומגן מדי כלפיה, משום שהיא הפסיקה לגלות לו חיבה, אהבה ותשומת לב באותה מידה כמו שעשתה כשהתחיל הקשר.

לאחר מכן הוא הפסיק לחוש ביטחון בנוגע למשיכתה ומחויבותה אליו והחל לדאוג שהיא מאבדת עניין.זהו תרחיש נפוץ מאוד עבור בחורים מכיוון שבחורים רבים אינם מבינים שכל הנשים יבדקו את אמון הגבר במערכת יחסים על ידי משיכת חלק מחיבתם, עניין ותשומת לבם כדי לראות כיצד הוא מגיב.

כאשר יחסים מתחילים לראשונה, אישה בדרך כלל תגרום לבחור להרגיש שהוא הגבר היחיד בעולם בשבילה והיא תיתן לו המון תשומת לב, חיבה ואהבה.

עם זאת, כדי לוודא שהיא עם בחור בטוח ובטוח רגשית שיש לו את הכוח הרגשי לשמור עליה מוגנת ובטוחה בטווח הארוך, היא תתחיל באופן אינסטינקטיבי לבדוק את ביטחונו על ידי גילוי פחות עניין וחיבה.

בשלב זה של מערכת היחסים שגבר יעמיק את רגשות הכבוד, האהבה והמשיכה כלפיו על ידי הישאר ביטחון, או שהוא יתחיל להרוס את רגשותיה על ידי כך שהוא הופך לחסר ביטחון.

מה שאישה רוצה לראות במהלך שלב הבדיקות הזה הוא שהגבר שלה ממשיך להתקדם בחיים על ידי הגעה למטרותיו, חלומותיו ושאיפותיו הגדולות ביותר, תוך שהוא נשאר בטוח לחלוטין שהיא נמשכת אליו ומחויבת אליו.

היא לא רוצה להקל עליו אם כי מכיוון שבאופן אינסטינקטיבי, נשים בודקות גברים כאלה כדי לוודא שהם לא מסתדרים עם בחור שחסר את הכוח הרגשי והקשיחות של גבר אמיתי.

כדי שאישה תרגיש כבוד, אהבה ומשיכה עמוקים יותר לאורך זמן, הבחור שלה צריך להמשיך לחשוב, להרגיש, להתנהג ולנקוט בפעולה כמו גבר עם הביטחון שלה או בלי.

אם הגבר שלה יישאר חזק ולא משנה מה, היא תפחית את הבדיקות ותתחיל לגלות לו יותר חיבה, אהבה ותשומת לב, אבל היא לעולם לא תפסיק לבדוק את כוחו הרגשי.

הנה העניין ...

לפני 100-200 שנה, גברים לא היו צריכים לדאוג להעמקת רגשותיה של האישה מכיוון שהאישה נאלצה להישאר איתו לכל החיים גם אם היא לא הייתה מרוצה.

אז אישה נאלצה להישאר בתולה עד הנישואין ואז להיצמד לגבר שלה לכל החיים, אחרת היא תתרחק מהחברה ואפילו מהמשפחה בגלל שניסתה להתגרש ממנו (אז שיעור הגירושין היה פחות מ -10% בקרב המפותחים. עוֹלָם).

עם זאת, בימינו ובעת ימינו, גבר למעשה צריך להיות מסוגל להעמיק את רגשות אשתו כלפיו לאורך זמן ולהיות חזק רגשית (ולא חסר ביטחון) הוא חלק מהותי מכך.

באופן טבעי נשים נמשכות לעוצמה הרגשית של גברים (למשל ביטחון, הערכה עצמית, נחישות להצליח) ונכבות על ידי החולשה (למשל חוסר ביטחון, הערכה עצמית נמוכה, פחד מהצלחה).

מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה

אם בחור הושלך בגלל שהוא חסר ביטחון מדי במערכת היחסים (למשל דביק, נזקק, מגן מדי, שולט, רגיש רגשית וכו '), עליו להתחיל תחילה לתקן את חוסר הביטחון שלו ולהיות גבר חזק רגשית.

הוא לא צריך להיות מר מושלם ושיהיה הכל קבוע ב 100%, אבל הוא צריך להגיע לסיבות הליבה של חוסר הביטחון שלו עם נשים (או רק היא) במערכות יחסים ולהתחיל לתקן את זה.

כאשר הוא יתקשר איתה שוב (בטלפון או באופן אישי. לא באמצעות טקסט), היא תבחין ותחוש בכוחו הרגשי ובבגרותו הרגשית באופן שבו הוא מדבר, חושב, מרגיש, נע ומתנהג.

עם זאת, זה לא יספיק כדי להחזיר את רוב הנשים.

ישנם צעדים נוספים לתהליך של חזרה נכונה של אישה, כולל לגרום לה להבין שכולם לומדים וצומחים לאורך כל החיים ואפשר לבחור לעשות טעויות, ללמוד מכך ואז להיות גבר טוב יותר כתוצאה מכך. .

חשוב לגרום לה להבין את זה כי אם היא מאמינה באמירות מחורבנות כמו,'נמר לעולם לא משנה את כתמיו'אוֹ'גברים אף פעם לא משתנים'ואז היא לא מרשה לעצמה להאמין שבאמת השתנית.

כדי להחזיר אישה לאחר שהושלכה בגלל חוסר ביטחון, עליך לוודא שאתה ניגש לתהליך נכון.

לדוגמא: אם תנסה לגרום לה לתת לך הזדמנות נוספת לאחר שאמרת לה ששינית, כמעט כל הנשים הולכות להגיד לא.

כדי להחזיר אותה כמו שצריך, עליך לכלול עוד כמה צעדים לפני שתבקש הזדמנות נוספת, אחרת השומר שלה עדיין יהיה למעלה.

צפו בסרטון זה בכדי להבין כמה מהטעויות הקלאסיות שעושים חבר'ה כשמנסים להחזיר אישה ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, היא לא מתכוונת לקחת אותך ברצינות אלא אם כן תוכל לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך על סמך האופן שבו אתה מתקשר איתה כעת.

אם אתה מדבר איתה ובכל זאת גורם לה להרגיש את אותם רגשות ישנים (למשל מוטרדים, לא מובנים, נסערים, אומללים וכו '), אז היא לא הולכת לחזור למהר בחזרה אליך.

כדי להחזיר אותה אמיתית, אתה צריך להתחיל לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך על סמך השינויים שביצעת מאז הפרידה.

היא תרגיש כבוד ומשיכה כאשר תבחין בהבדל באופן שבו אתה חושב, מדבר, מרגיש, מתנהג, נוקט פעולה ומגיב ומגיב אליה.

זה מה שבאמת נחשב.

אם אתה לא עושה את זה, כמעט כל דבר אחר שתנסה פשוט לא יעבוד ותישאר תוהה,'איך אוכל להחזיר אותה?'שוב פעם.

מקרה מקרה 2: חוסר משיכה

הושלך בגלל חוסר משיכה

מדוע חוסר היכולת שלו לגרום לה להרגיש נמשך הרס את היחסים

בדוגמה זו, האישה החליטה לעזוב אותו מכיוון שהיא כבר לא חשה נמשכת למי שהוא הפך ואיך זה גרם לה להרגיש.

הוא הצליח למשוך אותה בתחילת הקשר, אך הוא הפסיק להתאמץ או איבד את דרכו לאנשהו והחל לחשוב, להתנהג ולנהוג בדרכים לא אטרקטיביות סביבה.

הנה העניין ...

אם אישה נקלעת למערכת יחסים עם בחור, בדרך כלל תהיה לה כמות מספקת של כבוד ומשיכה שהוא רוצה להיות מלכתחילה בקשר.

עם זאת, אם האטרקציה הולכת ומתמעטת והיא מרגישה שהיא תהיה מאושרת יותר בלעדיו ולא איתו, אישה תתחיל לעיתים קרובות בתהליך הפרידה ותנסה להתרחק מגבר.

יש בחורים שמרגישים נבגדים על ידי אישה בשלב זה כי הם זוכרים את כל הדברים היפים שהיא נהגה לומר (למשל.'אני אוהב אותך ורוצה להיות איתך לנצח'אוֹ'אני רוצה שנזדקן יחד') אבל ההבטחות האלה לא אומרות דבר לאישה שכבר לא מרגישה נמשכת לבחור.

כשאישה מבטיחה להישאר עם בחור לכל החיים, היא מבטיחה את ההבטחה על סמך התחושה שלה באותו הרגע.

היא תעמוד בהבטחה זו רק אם הגבר שלה יצליח להעמיק את רגשי הכבוד, האהבה והמשיכה שלה לאורך זמן.

אם הוא לא יכול לעשות זאת ובמקום זאת הורס את המשיכה שלה עבורו, אז היא לא מחויבת להישאר איתו לכל החיים.

זה לא כמו החיים בסוף המאה ה -19 עד תחילת המאה העשרים שבהם אישה נאלצה להישאר עם גבר אחד לכל החיים, אחרת החברה תתרחק ממנה.

הנשים של ימינו אומרות למעשה על ידי החברה,'אם אתה לא מאושר, עזוב אותו ומצא אדם טוב יותר. מגיע לך להיות מאושר!'ואילו בעבר נאמר לנשים,'בחר גבר אחד ותישאר איתו לכל החיים ולא משנה מה.'

מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה

אם בחור הושלך על ידי אישה מכיוון שהיא כבר לא חשה שהוא נמשך אליו, צריך להזכיר לו מה באמת גורם לאישה להרגיש נמשכת לגבר.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה ...

כמה דוגמאות לאופן בו גבר יכול להעמיק את רגשות המשיכה, הכבוד והאהבה של אשתו לאורך זמן במערכת יחסים הם:

 • היה איש מילתו.
 • היו חזקים מבחינה רגשית ממנה.
 • להגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר על ידי חתירה להשיג את המטרות, החלומות והשאיפות הגדולים ביותר שלו בחיים.
 • לגרום לה להרגיש נשית וילדותית בהשוואה לכמה שהוא גברי (כלומר איך הוא חושב, מרגיש, מדבר, מתנהג, נוקט בפעולה), במקום לגרום לה להרגיש כמו חברה נייטרלית, או גרוע מכך - לגרום לה להרגיש יותר גברית או דומיננטית מאשר אוֹתוֹ.
 • צור דינמיקה של מערכות יחסים שיש בה הרבה צחוק, חיוך וחיוביות, ולא ויכוחים, מתח ושליליות.

ישנן דרכים רבות ושונות בהן גבר יכול להעמיק את רגשות אשתו לאורך זמן וכדי להצליח במערכת יחסים בעולם של ימינו, גבר צריך להיות מסוגל לעשות את חלקן או את רובן בכדי לשמור על אשתו מאושרת לכל החיים.

טעות שעושים הרבה גברים מודרניים היא להניח שאישה תישאר לכל החיים רק בגלל שהיחסים הרגישו טוב בהתחלה.

אם אתה רוצה שאישה תיצמד איתך לכל החיים, עליך לדעת מה גורם לאישה להתאהב עמוק יותר לאורך זמן ולהרגיש מכבדת אותך יותר ויותר ונמשכת אליך.

אם אין לך את המיומנות הזו, אז אתה מגדיר את עצמך להיכשל איתה ועם כל אישה אחרת אם תחליט לא להחזיר אותה.

האם יש לך את המיומנות להיות מסוגלת להעמיק את רגשות האישה של כבוד, משיכה ואהבה אליך לאורך זמן?

כדי לעזור לך לענות על השאלה החשובה הזו, אסביר את המצב בצורה כזו ...

לפעמים כאשר בחור מבקש עזרה כיצד להחזיר את האקס שלו, הוא נופל לאחת משתי הקטגוריות הללו:

 1. התמזל מזלו כשפגש אותה ולא ממש יודע לגרום לה להרגיש הרבה כבוד ומשיכה כלפיו.
 2. הוא עשה עבודה נהדרת למשוך אותה בתחילה, אך שעות נוספות ביצע חבורה של טעויות ביחסים ואיבד ביטחון ביכולתו לגרום לה להרגיש נמשכת. עכשיו הוא לא יודע להחזיר את עצמו לבחור הבטוח, המגניב, האטרקטיבי שהיה פעם.

מי משני הבחורים שלמעלה מתאר אותך בצורה הטובה ביותר מבחינת היחסים שלך איתה?

כך או כך, עליכם להבטיח כי אתם מסוגלים להתייחס למשיכה ולכבוד אליכם כאשר תתקשרו איתה בהמשך בשיחת טלפון או באופן אישי.

לדוגמא: אם אתה מתקשר אליה בטלפון ואתה מסוגל לגרום לה לחייך ולצחוק למרות שהיה בהתחלה קר כלפיך בשיחת הטלפון, היא הולכת לחוש לך כבוד ומשיכה בגלל זה.

כמו כן, אם תיפגש איתה באופן אישי ותצליח לגרום לה להרגיש נמשכת אליך בדרכים חדשות במהלך השיחה, היא באופן טבעי תתחיל להיפתח להיות איתך.

עם זאת, אם אתה עדיין גורם לה להרגיש את אותם רגשות ישנים מכיוון שאתה אפילו לא יודע איך למשוך אותה במהלך אינטראקציה אישית, אז אתה לא יכול לצפות שהיא תשנה את הרגשתה לגבי הפרידה.

מקרה מחקר 3: לא מספיק גבר בשבילה

זרק בגלל שלא היה מספיק גבר בשבילה

מדוע לא להיות מספיק גבר בשבילה הרס את הקשר

בדוגמה זו, האישה החליטה לעזוב את הבחור שלה מכיוון שהוא פשוט לא מספיק גבר בשבילה.

מתוך מאה מקרי הגב לשעבר שעסקתי בהם באופן אישי באמצעות שירות האימון הטלפוני שלי, גיליתי שזו אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאישה תזרוק חבר, ארוס או בעל.

למרות שאישה עשויה להשלים עם בחור (חסר יכולת להיות גבר אמיתי עבורה) במהלך החלק הראשוני של מערכת היחסים, רוב הנשים יחלו ונמאס להימצא עם בחור שלא נעשה בוגר יותר ויותר. גברי יותר לאורך זמן (באופן שהוא חושב, מרגיש, מתנהג, נוקט בפעולה).

אישה רוצה להיות מסוגלת להרים את עיניה ולכבד את הגבר שלה, להרגיש גאה להיות האישה שלו, להרגיש נרגשת להיות מאוהבת בו ולהרגיש בטוחה שהוא ינחה את עצמו וגם אותה לעתיד טוב יותר לאורך זמן.

אז אם בחור תוהה,'איך אוכל להחזיר אותה?'והוא הושלך בגלל שלא היה מספיק גבר בשבילה, זה בדרך כלל נובע מאחד או יותר מהדברים הבאים:

 • הוא חסר מטרה בחיים והופך אותה למרכז הזהות העצמית שלו וסיבת האושר. גבר אמיתי יאהב ויקיר את אשתו, אך הוא יבזבז את רוב זמנו ומרצו בעקבות מטרתו בחיים (כלומר מטרותיו הגדולות ביותר, חלומותיו ושאיפותיו).
 • הוא חסר את היכולת לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגבריותו. הוא עלול רק לגרום לה להרגיש ניטרלית סביבו כמו חברה או לגרום לה להרגיש כאילו היא יותר דומיננטית וגברית ממנו.
 • הוא רגיש רגשית מדי וחסר את הכוח והבגרות הרגשית כדי שהיא תוכל להרים אליו את עיניו ולכבד אותו כגבר החזק שלה.

אם בחור חסר יכולת להיות גבר, אישה תרגיש תקועה כי אף אישה לא רוצה שתצטרך לקחת על עצמה את התפקיד של להיות מורה של בחור בחיים איך להיות גבר.

אישה רוצה שגבר שמוכן עכשיו להיות הגבר שלה, ולא בחור אבוד ומבולבל שזקוק לה כדי לאם לו, להיות דמות אחות גדולה בחייו או להיות המורה שלו.

אם אישה צריכה לקחת על עצמה את התפקיד הזה, זה הורס לה את רגשות המשיכה המינית והכבוד אליו, אלא אם כן הוא ישתנה, היא פשוט תנסה לצאת מהקשר.

מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה:

אם בחור הושלך מכך שהוא לא מספיק גבר לאישה, הוא צריך לעצור לרגע וללמוד מה זה באמת להיות גבר במערכת יחסים.

לדוגמא, להיות זוגיות פירושו:

 • להיות חזקה יותר מבחינה רגשית.
 • מדריך גם אותך וגם אותה לחיים טובים יותר לאורך זמן.
 • להיות איש מטרה.
 • להיות איש מילתך.
 • לוקח על עצמו את רוב קבלת ההחלטות החשובות, כדי שתוכל להירגע להיות הילדה / האישה שלך.
 • להיות הבוגר והאחראי יותר.

מקרה מבחן 4: חוסר אמון

הושלך בגלל חוסר אמון

מדוע חוסר האמון שלה בו הרס את הקשר

בדוגמה זו, האישה החליטה לזרוק את הבחור שלה משום שהיא פשוט לא יכולה לסמוך עליו שהוא יהיה ישר, נאמן או עקבי כגבר.

יתכן שהיא נתנה לו שפע של הזדמנויות בעבר ובסופו של דבר הגיעה למצב שהיא חולה ונמאס לה שיקרו או מובן מאליו על ידו, אז היא סיימה את הקשר.

אם אישה נמשכת מאוד לגבר שלה, היא תשלים לעיתים קרובות עם שקרים, רמאות והונאה במשך זמן רב מכיוון שהיא לא רוצה לוותר על הבחור שהיא מרגישה כל כך משיכה אליו.

עם זאת, אם אישה לא מרגישה משיכה רבה לגבר שלה והיא גם לא סומכת עליו, אז לא תהיה לה הרבה סיבה לרצות לדבוק בקשר.

מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה:

אם אישה לא סומכת על החבר לשעבר שלה (ארוסה או בעלה), הוא צריך לומר לה שהוא מבין לגמרי מדוע היא לא תסמוך עליו כרגע.

עם זאת, אם הוא השתנה בכנות ועכשיו הוא אדם אמין לחלוטין, הוא צריך לומר לה גם שייתכן שבחור יגדל, ילמד מניסיון ויהיה אדם טוב יותר כתוצאה מכך.

ואז הוא צריך לתת לה התנצלות ולהגיד לה שהוא לא מצפה ממנה להאמין, אבל הוא רק מבקש ממנה לחזות בשינויים האמיתיים שעשה ואז לענות על שאלתו,'האם אתה חושב שיכול לבחור לבחור מהטעויות שלו, להתבגר כמוני ולהיות אדם טוב יותר כתוצאה מכך?'

ברגע שהיא מודה שזה אפשרי, זה פותח את דעתה באופן אוטומטי להבחין בשינויים שביצעת ואז היא מתחילה לראות שאתה שונה ושהיא צודקת לחשוב שגבר יכול לשנות.

לכן, אם הושלכת על שבירת אמון של אישה בך, חשוב שלא רק שתבין שאפשר להפוך לגבר טוב יותר, אלא לגרום לה להבין זאת.

הרבה אנשים עוברים בטעות את החיים במחשבה שאם הם טועים, אז זה מי שהם והם תמיד יהיו כאלה.

אין סיכוי.

לא כך החיים עובדים.

אם אתה פתוח לשינוי, אז אתה תשתנה ותהפוך לגבר גדול וטוב יותר כל יום בחיים שלך מעתה ואילך.

זהותך ואופן החשיבה, ההתנהגות וההרגשה שלך לא נקבעים באבן. אתה יכול להפוך לגרסה מדהימה עוד יותר שלך שאתה נמצא כרגע.

למעשה, פשוט על ידי קריאת הפוסט שלי, כבר ביצעת שיפורים באיך שאתה חושב כגבר, מה שיעשה אותך מושך יותר ומושך אותה מעתה ואילך.