כיצד אוכל לדעת אם חברתי אוהבת אותי? 10 סימנים המסמנים את הסכנה

איך אני יודע אם חברה שלי אוהבת אותי?

כל אישה מביעה את אהבתה לגבר בדרכים מעט שונות.

עם זאת, ישנם דמיון המשותף כמעט לכל מערכות היחסים האוהבות.

לדוגמא: אישה שאוהבת את החבר שלה (ארוסה או בעלה) תגלה חיבה, אכפתיות ותמיכה לגבר שלה, היא תתרגש לדבר על עתידם המשותף, היא תרגיש מעט מגוננת עליו ולא תרצה אחר לנשים שיש סיכוי לקחת אותו ממנה והיא תחמיץ כשהן יבלו זמן בנפרד.

לכן, אם החברה שלך מראה כל אחד מעשרת הסימנים הבאים, אתה עלול להיות בסכנה להיפרד או להיות מרומה בקרוב או בעתיד הקרוב.

כמה סימנים מדאיגים שכדאי לחפש הם ...

1. היא לוקחת בלי לתת

היא לוקחת בלי לתתאם חברה שלך היא סוג האישה שתמיד מצפה ממך שתעשה דברים בשבילה, תקשיב לה ותדאג לך, ​​אבל היא לא עושה את אותו הדבר בתמורה עבורך, אז זה סימן שהיא לא מעוניינת לתת לך סוג האהבה שאתה רוצה או זקוק לו.

זה יכול להיות כתוצאה מכך שהיא ילדה בעייתית (למשל, היא ננטשה, התייחסה אליה בצורה גרועה), נתנה את אהבתה לשעבר לשעבר ונחשבה כמובנת מאליה או שיכול להיות שהיא פשוט לא מרגישה מספיק כבוד ומשיכה. שתאהב אותך באמת.

אם אתה מרגיש כאילו היא לא מרגישה מספיק כבוד ומשיכה אליך, יתכן וייתכן שנתת לה יותר כוח ממה שהיא באמת רוצה שיהיה עליך.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

אם חברה שלך נוטה לקחת בלי להחזיר לך בתמורה, אתה צריך לוודא שאתה משנה את הדינמיקה הזו.

אֵיך? עליכם להפוך לסוג הגבר שהיא תסתכל עליו ותכבד, ואז עליכם לומר לה להתחיל לאהוב וקשוב אליכם, אחרת תיפרדו ממנה.

כדי להיות סוג הגבר שהיא תסתכל עליו ותכבד, אתה צריך:

  • היו חזקים מבחינה רגשית (כלומר אל תבכו, אל תהיו כל כך רגישים לגבי הדברים, הישארו חזקים בתקופות או רגעים מאתגרים וכו ').
  • יש לך מטרה בחיים שמבוססת על כך שתשיג את המטרות והשאיפות הגדולות שלך בחיים.
  • כל הזמן התקדמות אמיתית לקראת השגת היעדים והשאיפות הגדולים ביותר שלך.
  • תאהב ותקבל אותה על מי שהיא, אך עודד אותה בעדינות להיות טובה עוד יותר מדי פעם.
  • היה איש מילתך.
  • אל תצפו ממנה או מעצמכם להיות מושלמים כרגע, אלא תמיד התקדמו להיות גבר טוב יותר.

כאשר אישה מאוהבת באמת בגבר שלה, היא תרגיש מאושרת לעשות דברים בשבילך שגורמים לך להיות מאושרת, לגרום לך להרגיש אהוב ולעזור לך להפוך לגבר שאתה מכוון להיות.

עם זאת, לא כל הנשים זהות.

יש נשים שעברו ילדות בעייתית, עדיין נושאות מטען ממערכת יחסים קודמת או שפשוט עדיין לא הסתדרו איך לאהוב נכון גבר.

אז אם אתה שואל את השאלה,'איך אני יודע אם חברה שלי אוהבת אותי?'אתה צריך להיות בראש פתוח יותר לגבי הבעיה האמיתית שיכולה להיות איתה.

יתכן שהיה לה עבר בעייתי, או יכול להיות שהיא פשוט לא מרגישה מספיק כבוד ומשיכה כדי שאכפת לך מספיק מהקשר שלה איתך.

אם אישה נמצאת עם גבר שגורם לה להרגיש משיכה עמוקה, כבוד ואהבה היא באופן טבעי תרצה לרצות אותו בכך שהיא אכפתית, אוהבת וקשובה יותר.

אם היא לא אוהבת אותו בצורה כזו, הגבר פשוט יאיים להיפרד ממנה ואז היא תשתנה, או שהוא ייפרד ממנה ויגרום לה לחזור אליו ולהתחנן להזדמנות נוספת.

אם אתה רוצה להיות מסוג זה של כוח על החברה שלך, עליך לוודא שאתה גורם לה להרגיש את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה שהיא באמת רוצה לחוות כשהיא במערכת יחסים.

2. היא מעדיפה את כולם על פניכם

היא מעדיפה את כולם על פניכם

אם חברה שלך נוטה להציב אותך אחרונה מבחינת עדיפות (למשל, היא מבטלת איתך באופן קבוע תכניות להתעדכן באנשים שפונים אליה ברגע האחרון, היא מסיימת איתך שיחת טלפון כדי להשיב להודעות טקסט לא חשובות, היא יותר מעוניין להיות בקרבת אנשים אחרים מלבדך וכו ') אז זה סימן שהיא לא מאוהבת בך באמת.

כאשר אישה מאוהבת באמת בגבר, היא תרצה להיות סביבו כמה שיותר.

אין שום דבר רע בכך שהיא רוצה להסתובב עם אנשים אחרים, לעשות דברים לבד או להיות עצמאית במובנים מסוימים, אבל אישה שמאוהבת באמת בחבר שלה (ארוסה או בעלה) תבלה את רוב זמנה סביבו כי זה מרגיש טוב יותר בסביבתו מאשר להיות נפרד ממנו.

כשאתה מאוהב, להיות ליד האדם האחר גורם לך להרגיש כל כך הרבה יותר טוב והופך את החיים לפחות לחוצים.

אם חברה שלך זוכה ליותר אושר והנאה מלהיות בסביבה של אנשים אחרים, אז זה סימן שהיא לא מתרגשת להיות מאוהבת בך ומשתמשת באנשים אחרים כדי למלא את הפער הרגשי שקיים בזוגיות שלך.

3. היא עדיין מדברת על החמצת האקסים שלה

חברה מתגעגעת לאקס שלה

אם חברה שלך אומרת שהיא אוהבת אותך, אבל אז גם אומרת שהיא מתגעגעת לחבר לשעבר או למספר מהאקסים שלה, אז זה יכול להיות שהאהבה שלה אליך לא חזקה כמו שהייתה לאקס שלה.

אם אתה רוצה שחברה שלך תאהב אותך יותר מהאקס שלה, אתה צריך להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד, כך שהאהבה, הכבוד והמשיכה שלה יכולים להעמיק עבורך לאורך זמן ולא להתפוגג לאחר ההתחלה, הקלה חלק ממערכת יחסים.

כשמערכת יחסים מתחילה, קל מאוד להרגיש אהבה מכיוון ששניכם חשים הרבה תאווה והתרגשות בקשר להיות עם מישהו חדש.

עם זאת, מערכות יחסים עוברות שלבים ולאחר אותו שלב ראשוני, על הגבר להיות בעל יכולת להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של האישה אליו, אחרת אהבתה תתחיל לדעוך.

כשהאהבה מתחילה לדעוך, באופן טבעי היא תתחיל להתגעגע לאקס שגרם לה להרגיש אהבה חזקה יותר, או שהיא תפתח את עצמה להתפתות לגברים אחרים שנראים מסוגלים יותר להעניק לה את חווית האהבה והזוגיות שהיא מבקשת.

4. היא מסתירה אותך ממשפחתה ומחברותיה

היא מסתירה אותך ממשפחתה ומחברותיה

אם החברה שלך לא רוצה שתפגוש את החברים או המשפחה שלה, זה יכול להיות שהיא לא גאה בכך שאתה חבר שלה או פשוט רוצה לנהל איתך קשר קצר ואקראי.

כשאישה מאוהבת בכנות ורוצה להישאר עם גבר לכל החיים, היא תכיר את הגבר שלה לגבר שלה בפני משפחתה וחבריה ואם הם לא אוהבים אותו, המזל הרע שלהם כי היא מאוהבת, היא שמח ועתיד להיות איתו עתיד בין אם הם אוהבים את זה ובין אם לא.

5. היא מדברת על עתידה, אבל זה לא כולל אותך

אם החברה שלך מתרגשת מדברים על התוכניות והיעדים העתידיים שלה בחיים (למשל, אני רוצה שיהיה לי את זה, אני רוצה לעשות את זה, החלום שלי הוא לקבל את זה), אך לעיתים רחוקות או אף פעם לא לכלול אותך בתוכניות האלה, זה יכול להיות סימן שהיא לא באמת אוהבת אותך או רואה איתך עתיד.

כמובן, כל הנשים שונות, ולכן במקרים מסוימים כאשר אישה מדברת רק על עצמה כאשר היא מדמיינת את העתיד, יכול להיות שהיא ביישנית להשתמש במילה 'אנחנו' או לדבר עליך ועל אותה יחד בעתיד.

אישה עשויה לעשות זאת מכיוון שהיא לא רוצה להיראות להוטה מדי בתחילת מערכת יחסים או מנסה להשיג עוד קצת כוח במערכת היחסים בכך שהיא גורמת לך להרגיש כאילו היא יכולה להיות מאושרת בלעדיך.

לכן, זה לא תמיד סימן שהיא לא אוהבת אותך כי זה גם אומר שהיא פשוט מעט בוסרית כשמדובר באהבה.

היא עדיין לא הבינה שכדי שהאהבה תהיה אמיתית, חזקה ותמשך כל החיים, היא צריכה להיות חסרת פחד.

כאשר גבר ואישה אוהבים זה את זה ללא פחד ולא מתאפקים בשום דבר, זה יוצר סוג של אהבה שיימשך כל החיים.

עם סוג זה של אהבה, גם הגבר וגם האישה מרגישים נרגשים, שמחים, מלאי תקווה ובטוחים כשהם מדברים על עתידם המשותף.

למרות שיש להם מטרות וחלומות אישיים, זה תמיד יקשר ויעזור למטרות ההדדיות שלהם ביחד וזה יגרום להם להרגיש כאילו הם עובדים לקראת עתיד מועיל הדדי ומוטב ביחד מאשר זה מזה.

6. היא אומרת שהיא לא תכעס אם תרצו לראות נשים אחרות

אדום ענק במערכת יחסים הוא כאשר אישה אומרת שלא אכפת לה אם אתה רוצה לראות נשים אחרות ולקיים מערכת יחסים פתוחה יותר.

כשזה קורה, יש סיכוי של 99% שהיא כבר אוהבת בחור אחר, רימה אותך, מתכננת לרמות אותך בקרוב או מנסה לתת לך אות שהיא לא רוצה להיות בקשר מחויב עם אתה יותר.

לומר שהיא לא תכעס אם תשכבי עם נשים אחרות, זה בדרך כלל רק ניסיון ליצור דינמיקה חדשה במערכת היחסים שלך שתגרום לה להרגיש פחות אשמה כשהיא בסופו של דבר אומרת,'אל תכעס, אבל אני חייב להגיד לך משהו ... פגשתי מישהו אחר.'

לכן, אם חברה שלך אמרה שהיא תהיה בסדר אם תרצה לראות נשים אחרות, אז זה אומר שהיא אולי תאהב אותך בצורה מזדמנת, אבל לא רואה את עצמה מחויבת אליך לכל החיים.

7. נראה שיש לה עין נודדת כשחבר'ה אחרים נמצאים בסביבה

אין שום דבר רע בכך שחברתך תסתכל בקצרה על בחורים אחרים, כי זה טבעי ונורמלי לחלוטין שבני אדם מרגישים משיכה פיזית כלפי מישהו ואז שוכחים כמה שניות אחר כך.

אם חברה שלך מסתכלת על בחור ואז חוזרת לדבר איתך ולא ממשיכה לבהות בו או להציץ בו, אז אין מה לדאוג.

היא פשוט מגיבה לאינסטינקטים האנושיים הרגילים שלה, בדיוק כמו שתסתכלו על נשים אחרות, תרגישו נמשכות ואז תחזרו ליהנות מהזמן ומהיחסים עם החברה שלך.

אם אתה מסתכל על נשים אחרות לא אומר שאתה הולך לקיים יחסי מין עם אותן נשים ואז לזרוק אותה.

אתה פשוט מסתכל עליהם, מרגיש איזושהי משיכה ואז הוא נמוג ומחליף את האהבה והמשיכה שיש לך לחברה שלך.

עם זאת, אם חברה שלך היא הטיפוס שנראה שממשיך להסתכל על חבר'ה שוב ושוב, בוהה בהם ומנסה ליצור קשר עין איתם באופן פעיל, אז די ברור שהיא פתוחה לבחורים אחרים שמנסים לפתות אותה לקיים יחסי מין ולעזוב. אתה.

אם אתה לא בסביבה, קרוב לוודאי שהחברה שלך תעשה את זה כפליים וזה ייקח לך לאבד את החברה שלך, זה בשביל שבן אדם בטוח יבוא אליה, יגרום לה להרגיש נמשך ואז יקבל את מספר הטלפון שלה או וו עולה איתה באותו לילה אם במקרה היא יוצאת למסיבות.

8. היא לא מתגעגעת אליך כשאתה מבלה בנפרד

היא לא

אין שום דבר רע בכך שחברה לא תיצור איתך קשר אחרי כמה ימים בהפרש אם היא עסוקה בקריירה שלה, בלימודים או אישה עצמאית שנהנית לבלות לבד.

עם זאת, אם אתה והיא זה מזה יותר משבוע או נמצאים בזוגיות למרחקים ארוכים בגלל העבודה או האוניברסיטה ונראה שהיא לא מתגעגעת אליך כשאתה בנפרד, זה יכול להיות שהיא לא באמת נמצאת אהבה איתך.

כמובן, כל הנשים שונות והיותה כה רחוקה רגשית יכולה להיות הדרך שלה להתמודד עם מרחק היחסים שלך.

זו יכולה להיות הדרך שלה לנסות להגן על עצמה מפני התאהבות בך יותר מדי, אז יהיה לה יותר קל להתגבר עליך אם הקשר יסתיים.

אם אתה נמצא במערכת יחסים שבה נדמה שחברה שלך באמת זקוקה לך או מתגעגעת אליך, קריטי שתשנה את אותה דינמיקה לפני שהיא תפגוש בחור אחר שגורם לה לרצות להיות מסורה יותר.

אני יודע את זה כי אני עוזר לבחורים להחזיר נשים אחרי פרידה, אז לאורך השנים שמעתי את כל הסיפורים ואת כל הסיבות השונות שבגללן אישה תיפרד מבחור.

לדוגמא: לפעמים, זוג בהדרגה יתנתק רגשית כל כך זה מזה שהם יתחילו להתפרק ואז אחד מהם יפרק את הקשר, או ירמה ואז יפרק את הקשר.

במקרים אחרים, האישה תנתק רגשית, אך הגבר יישאר מושקע לחלוטין ואז הוא יהפוך לחסר ביטחון ונזקק, ואז מכבה אותה וגורם לה להרגיש נמשכת לבחורים בטוחים יותר, בוגרים יותר רגשית.

9. היא מצפה שתסתגל אליה, אבל לא תבצע עבורך שום שינוי

אחת הדרכים הקלות ביותר לדעת אם חברה שלך באמת אוהבת אותך היא לחשוב כמה היא התאימה לך, בהשוואה לכמה שהסתגלת אליה.

כדי שמערכת יחסים תימשך כל החיים, גם הגבר וגם האישה צריכים להסתגל זה לזה ולבצע שינויים קטנים באופן שבו הם מתקשרים, מרגישים ומתנהגים כך שהקשר יכול להיות הרמוני יותר ומהנה הדדית.

לדוגמא: אם אישה רוצה מערכת יחסים מחויבת בה היא יכולה לבלות 3-4 לילות בשבוע עם החבר שלה, אבל יכולה להעביר לה רק לילה אחד מכיוון שהוא עובד שעות ארוכות ואז הולך לחדר הכושר 5 לילות בשבוע, זה הולך לגרום לה להרגיש כאילו הוא לא מוכן להיות גבר אוהב באמת.

היא עשויה לקבל זאת לזמן מה בתחילת מערכת יחסים מכיוון שהיא כל כך נמשכת אליו והמין נהדר, אך בסופו של דבר היא תגיע להתרעם עליו ולהרגיש כאילו היא צריכה למלא את הפער הרגשי הזה בחייה איכשהו .

היא עשויה לנסות להסיח את דעתך עם תחביבים, טלוויזיה, מדיה חברתית ודברים אחרים כדי לסבול את הלילה בשבוע שהיא זוכה לראות אותו, אבל בסופו של דבר היא תרגיש כאילו הוא פשוט לא נותן מספיק למערכת היחסים בשביל אותה כדי להצדיק את התחייבותה כלפיו.

לאחר מכן היא תיפרד ממנו, תבקש זמן בנפרד או תפתח את עצמה לפיתוי של בחורים אחרים לקיים יחסי מין ולעזוב אותו.

אם החבר שלה רוצה להימנע מאותם דברים שקורים, הוא צריך להיות מוכן לוותר על מספר לילות בשבוע בחדר הכושר (או כל תחביב שהוא מכור אליו) ולהקצות לה את הזמן הזה.

עם זאת, על מנת שהקשר יצליח, לא יכול להיות שהוא רק שמסתגל. עליה להסתגל לצרכיו ורוצה בכך.

לדוגמא: אולי הוא רוצה חברה שנהנית לבשל בשבילו, אבל היא אולי לא תרצה לעשות את זה כי היא חושבת שזה בית ספר ישן לאישה לבשל לגבר.

אם היא רוצה שהוא יהפוך לזמין יותר עבורה, היא צריכה להיות מוכנה לעשות משהו בשבילו (למשל לבשל בשבילו לילה אחד בשבוע והוא יפנה עבורה שני לילות נוספים בשבוע).

כדי שמערכת יחסים תצליח, גם הגבר וגם האישה צריכים להיות מוכנים להסתגל אחד לשני, ולא להיות חד צדדי.

לכן, אם חברה שלך מצפה שתסתגל אליה ולא מוכנה לשנות שום דבר בשבילך, זה מראה שהיא לא רק שלא באמת אוהבת אותך, אלא שהיא לא מכבדת אותך מספיק כדי להרגיש כאילו היא צריכה לעשות זֶה.

10. נראה שלא באמת אכפת לה ממך או ממה שקורה בחיים שלך

אם חברה שלך לא שואלת אותך הרבה על מה שקורה בחיים שלך, לא מקשיבה כשאתה מדבר על מה שקורה בחיים שלך ונראה שאכפת לה רק ממנה ומחבריה ומשפחתה, אז זה סימן לכך היא לא גאה לקבל אותך כחבר שלה ולא מתרגשת להיות מאוהבת בך.

כשאישה מאוהבת בך, היא תשמח להקשיב לך מדברת על דברים שאפילו לא אכפת לה מהם (למשל לתקן מכוניות, כדורגל וכו '), היא תתמוך ביעדים והשאיפות שלך והיא תהיה מעוניינת לשמוע על מה שאתה וחבריך עסקת לאחרונה.

בעיקרו של דבר, היא תשמח להקשיב לך מדברת על כל דבר כי היא הולכת לבלות איתך ולקבל תשומת לב יקרה שלך.

גורם לחברה שלך לאהוב אותך

אחד החלקים החשובים ביותר לגרום לחברה שלך לאהוב אותך הוא לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ומכבדת כלפיך כגבר.

היכולת לעורר את רגשות המשיכה של האישה כלפייך חשובה ביותר כשאתה פוגש אישה לראשונה, נמצא איתה בדייט ובקשר איתה.

אם אתה יכול רק לגרום לחברה שלך לחוות רגשות קלים של משיכה, כבוד ואהבה, אז היא לא תרצה להישאר זמן רב.

כאשר מערכת יחסים מתחילה, זה יכול לעתים קרובות להרגיש כאילו זה יימשך לנצח, כי גם הגבר וגם האישה מרגישים נרגשים להיות מאוהבים בגלל התאווה שהם חווים זה את זה.

כאשר הם מתחילים לקיים יחסי מין, גבר ואישה יתחילו לומר, 'אני אוהב אותך' ו'אני רוצה להיות איתך לנצח 'וכל מיני דברים מתוקים כאלה.

עם זאת, אף אחד מאותם דברים לא ישמעות דבר עבור אישה אם הבחור אינו מסוגל להעמיק את רגשותיה של אהבה, כבוד ומשיכה לאחר שהקשר יעבור את השלב הראשוני.

האהבה שקורה בתחילת מערכת יחסים אינה רחוקה עמוקה, משמעותית ומהנה כמו האהבה שחשים בני זוג כשהם נמצאים שנים במערכת יחסים שהשתפרה עם הזמן.

אם אתה מרגיש כאילו חברה שלך מתאהבת בך או לא אוהבת אותך מספיק כדי לרצות להישאר איתך לכל החיים, אז אתה צריך לשנות באופן פעיל את הדינמיקה של מערכת היחסים שלך.

בניגוד לנשים בעבר שהיו נשארות עם גבר לכל החיים כי זה היה מביש להיפרד, הנשים של היום חופשיות להיכנס ולצאת ממערכות יחסים עד שימצאו גבר שמסוגל להעניק לה את חווית האהבה שהיא באמת מחפשת.