איך משיגים גב לשעבר מבלי שנראה כאילו אתה לוחץ עליה לתוכו?

איך מחזירים אקס מבלי שנראה כאילו לוחצים עליה לתוכו?

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי להחזיר אקס מבלי שנראה שאתה לוחץ עליה ...

1. אל תסתדר בכך שתחזיר אותה מהסיבות שלך

טעות קלאסית שעושים הרבה חבר'ה לאחר שהושלכו, היא לגשת לאשתו לשעבר באופן בו מדובר בכך שהוא רוצה אותה בחזרה כי הוא כל כך אוהב אותה וזקוק לה בחייו.

לדוגמא: בחור יכול לומר,'בבקשה פשוט תן לי עוד הזדמנות. אני לא יכול לשאת את המחשבה לאבד אותך. אתה מתכוון בשבילי לכל דבר ובלעדי החיים שלי מרגישים חסרי משמעות. אנא.'

ובכל זאת, מה איתה?

מה היא מקבלת מהעסקה הזו?

היא פשוט משיגה את אותו בחור, שעוד לא התחלף לשנות וכנראה אפילו לא יודע איך.כתוצאה מכך, זה מרגיש שהיא תעשה לו טובה על ידי חזרה איתו, וזה לא מאוד מעורר או מושך אותה.

הנה העניין ...

כשאישה נפרדת מבחור, זה בדרך כלל בגלל שהיא התנתקה מרגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליו.

לכן, כשהוא אומר שהוא עדיין דואג לה ורוצה שהיא תחזור, היא תחשוב על דברים כמו,'אז מה? לא אכפת לי איך הוא מרגיש או מה הוא רוצה. אני צריך לדאוג לעצמי עכשיו, לא לו. האם הוא באמת חושב שהרגשות הנזקקים שלי כלפיי ישכנעו אותי לתת לו הזדמנות נוספת? אם כבר, הוא מנסה לתמרן אותי בכך שהוא אומר לי עד כמה הוא מרגיש אבוד בלעדי מחזק את החלטתי להישאר מפורקת. אני לא רוצה להיות עם בחור שתלוי בי רגשית ומתפרק אם אני לא איתו. '

זו הסיבה שכל כך חשוב להתמקד בלגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך FIRST, לפני שאתה בכלל מנסה לדון ברעיון לקיים זוגיות.

במילים אחרות, לגרום לה לרגשות כלפייך, ולכן למעשה יש לה אינטרס לחזור איתך.

כשהיא תוכל לראות שאתה באמת גבר אחר עכשיו ולא רק מנסה להחזיר אותה כדי להרגיש טוב יותר, היא באופן טבעי תתחיל להתחבר מחדש לרגשותיה האוהבים כלפיך.

מצד שני, אם אתה מתקשר איתה ובעיקר מדבר על הרגשות שלך והרצונות שלך, היא לא מתכוונת לדאוג ותמשיך לומר דברים כמו,'תפסיק ללחוץ עלי. אני לא מוכן להיות איתך שוב בקשר. תן לי מקום. עזוב אותי לבד.'

2. הפסיקו לנסות להחזיר אותה לפני שתשתנו באמת

חשוב: עליך לעשות זאת במהירות.

לאחר פרידה, אני ממליץ לבחור שיפר את עצמו במהירות ואז ייצור קשר עם האישה לשעבר שלו כדי למשוך אותה מחדש בשיחה ובאופן אישי.

לאחר מכן הוא יכול לגרום לה לסלוח לו, להיפתח אליו פיזית ולחזור ביחד.

אתה יכול להשיג את כל זה על ידי מתן מרווח של 3 עד 7 ימים לכל היותר.

זה לא צריך להיות יותר מזה.

אם תתן לה יותר מדי מקום, היא כמעט בוודאות תמשיך רגשית, או שתתחבר לבחור חדש, תעבור איתו פיזית ותמשיך פיזית ורגשית בלעדיך.

לכן, אם אתה רציני להחזיר אותה, אני ממליץ לך לתת לה מקום של 3 עד 7 ימים ואז לבצע את העבודה.

ביצוע העבודה הוא על אינטראקציה איתה ומשיכה מחדש שלה, על סמך השינויים שביצעת לעצמך והגישה שלך למשיכה.

במילים אחרות, אם בחור היה חסר ביטחון ורגיש רגשי במערכת היחסים, חולשתו הרגשית הייתה מכבה אותה והיא הייתה שונאת שהוא לא מבין איך המשיכה של האישה באמת עובדת.

לכן, כאשר הוא מקיים איתה קשר, הוא יצטרך להראות לה (לא לספר לה) שהוא עכשיו בטוח בעצמו, כך שהיא יכולה להרגיש נמשכת לכך ולהרגיש הקלה שהוא מבין עכשיו שביטחון חיוני למשיכה המתמשכת של האישה אדם.

הנה דוגמה נוספת: תאר לעצמך שבחור נזרק מכיוון שלא הייתה לו שום תחושה של מטרה בחיים שהוא עוקב באופן פעיל אחר התקדמות, מה שגרם לה לחוש לא בטוח לגבי עתיד איתו.

היא לא אמרה לו זאת.

היא פשוט אמרה את מה שרוב הנשים אומרות,'אני כבר לא מרגיש אותו דבר'אוֹ,'אני רוצה להיות לבד קצת'אוֹ,'אני צריך זמן בנפרד כדי לברר מה אני רוצה.'

לא יודע את הסיבה האמיתית שבגללה היא כובתה על ידו כל כך הרבה זמן, ואז הוא מנסה נואשות להחזיר אותה על ידי תחנון ומתחנן להזדמנות נוספת.

בנוסף, הוא ממשיך להיות בשום דבר אחר בחיים שהוא באמת ממוקד בה חוץ ממנה והרעיון להחזיר אותה (למשל, אין לו מטרות גדולות שהוא מתקדם בהן, הוא מזניח את חבריו והוא לא ' אין לו תחביבים או תחומי עניין, הוא מפחד לבצע את חלומותיו ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר).

בעיקרו של דבר, כל מה שהוא עושה זה לשבת ולהרגיש עצוב ודיכאון ולחשוב על דרכים שהוא יכול לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת.

אז הוא עשוי להמשיך להתחנן ולהתחנן אליה, יבטיח לשנות אם היא תסלח לו או לשלוח לה זר פרחים לומר שהוא מצטער.

עם זאת, אף אחד מהדברים האלה לא באמת חשוב לה כי הוא לא יורד לשורש הבעיה.

הוא לא משנה את מה שהיא באמת רוצה שהוא ישנה.

במקום זאת, הוא פשוט לוחץ עליה מכריע אותה בצורך שלו בזוגיות.

אולי הוא יבקש עצות מחבריו, אבל הם פשוט יגידו לו דברים כמו,'להיות סבלני. היא אולי תחזור ”אוֹ,'אולי היחסים התנהלו זה כמובן. אולי זה לטובה 'אוֹ,'אתה לא יכול לסמוך על נשים. הם כל כך אנוכיים ופשוט אכפת להם מעצמם. '

כמובן, כל זה לא עוזר לו.

מה שהוא צריך זה מישהו שיגיד,'היי, האם אתה באמת יודע מה גורם לאישה להרגיש כבוד ומשיכה לגבר בטווח הארוך? בטח, אתה והיא היית מתוק בעבר, אבל רוב הזוגות מרגישים את זה בהתחלה. כדי לשמור ולבנות על הכבוד והמשיכה שלה, אתה צריך לגבר. עליכם להתחיל להתקדם לעבר המטרות, החלומות והשאיפות הגדולים ביותר שלכם בחיים. זה נותן לה תחושת ביטחון לגבי עתיד איתך. זה משמש גם דרך לה להרגיש גאה בך כשמדברים עליך לחברים ובני משפחתה. עם זאת, אם אתה פשוט תקוע בערך באותה הרמה בחיים במשך שנים, אתה לא נותן לה את הרגשות האלה. לאחר מכן עליה להתחיל לדאוג לעתיד. כתוצאה מכך, היא מתחילה להיות ממוקדת במה שהיא רוצה להשיג ובדבר הבא שאתה יודע, היא אומרת לך שהיא צריכה זמן בנפרד כדי למצוא את עצמה. '

מה איתך?

מדוע האקס שלך נפרד ממך באמת?

מה היו הסיבות האמיתיות והמתוחכמות יותר לכך שהיא נבוכה מכדי להודות (למשל היית רגישה מדי רגשית) או לא רוצה להודות במקרה שהשתמשת בסיבה זו כדי לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת?

זה מה שאתה צריך כדי להתברר עליו.

לאחר מכן, עליך לשנות את הדברים האלה לגבי עצמך בהקדם האפשרי ואז להחזיר אותה.

כשאתה מתקשר איתה והיא יכולה לראות שהפכת לסוג הגבר שתמיד רצתה שתהיה (למשל יותר בטוח בעצמו, יותר גברי, עצמאי יותר רגשית, שאפתן, אוהב) התירוצים שלה לא לרצות אותך הגב יתפוגג אוטומטית.

השומר שלה יירד והיא באופן טבעי תתחיל לתקשר איתך ולהיפתח בפניך יותר ויותר.

עם זאת, ודא שאתה ...

3. אל תצפו למערכת יחסים מסורה ומסורה באופן מיידי

רק בגלל שהאקס שלך פתוח לאינטראקציה איתך שוב, זה לא תמיד אומר שהיא מוכנה להסכים להיות איתך בקשר מחויב.

זו הסיבה שבמקרים רבים לשעבר בחזרה, אז בחור צריך לקחת את הדברים לאט על ידי כך שהוא והיא פשוט יהיו 'חברים' לעת עתה.

הדבר הנהדר בלהיות חברות הוא שזה מסיר את הלחץ וגם נותן לך והיא סיבה להישאר בקשר ולהתראות, מבלי שזה יצטרך להיות רק בחזרה יחדיו.

בתור 'חברה' כביכול, אתה יכול לשלוח לה הודעות, לשלוח לה הודעות ברשתות החברתיות, להתקשר אליה ואפילו לבלות איתה באופן אישי.

אם היא אומרת אי פעם,'מדוע אנו רואים כל כך הרבה אחד מהשני? אנחנו אמורים להיפרד, 'אתה יכול להגיב באומרו,'היי, אנחנו חברים עכשיו. זה מה שחברים עושים. הם מדברים והם מבלים יחד והם נשארים מעורבים אחד בחיי השני. אנחנו יכולים לעשות זאת. זה בסדר.'

חשוב: המטרה להיות חברות עם האקס שלך היא לאפשר לה לא להרגיש לחוץ להתחייב מיד.

עם זאת, לא מדובר למעשה בלהיות חבר נחמד עבורה.

אל תעשה את הטעות של להיות נחמד ומתוק ונייטרלי סביבה.

זה לא עובד.

עליכם להשתמש במה שמכונה 'ידידות' כדרך שתתקשרו איתה ותגרמו לה להרגיש נמשכת אליכם בצורה מינית, ולא בצורה ידידותית.

לכן, וודא שאתה מפלרטט איתה ובנה בתוכה מתח מיני, כך שהיא רוצה לשחרר את המתח הזה בנשיקות ובמין.

להיות גבר בטוח ובעל ביטחון רגשי שעושה את מה שהוא צריך לעשות כדי להחזיר את האישה שהוא אוהב.

זה דבר טוב עבורך ועבורה, אז אל תרגיש רע עם זה.

הפעם היא תשיג גבר טוב עוד יותר ואתה הולך לחוות אותה גם בצורה חדשה לגמרי (כלומר, היא תימשך אליך יותר ממה שאי פעם הייתה).

טיפ נוסף להחזרת האקס שלך, מבלי שנראה כאילו אתה לוחץ עליה לתוכו, הוא ...

4. הפסיקו לדבר על העתיד שלכם כזוג ופשוט תיהנו יחד

לדוגמא: כשמדבר עם האקס שלו, בחור יכול לומר דברים כמו,'כשנשוב שוב, אני מבטיח לך שהדברים יהיו שונים. תראה שבאמת שיניתי ”אוֹ,'כשאתה וחזרנו להיות יחד, נוכל לצאת לחופשה ההיא שתמיד הבטחתי לך'אוֹ,'אהיה חבר / ארוס / בעל טוב יותר בפעם הבאה'אוֹ,'אני אדאג שלעולם לא נגיע למצב שאנחנו צריכים להיפרד. אני אעשה טוב יותר הפעם, אני מבטיח. יש לך את המילה שלי.'

הוא עלול להרגיש כאילו הוא עושה את הדבר הנכון בכך שהוא מרגיע אותה כך, אך אם היא לא בטוחה לתת לו הזדמנות נוספת, דבריו פשוט יגרמו לה להרגיש לחוצה להתחייב לעתיד איתו.

לחלופין, בחור עלול להיתקל כאילו שהיא תעשה לו טובה אם היא נותנת לו הזדמנות נוספת (למשל על ידי אמירת דברים כמו,'לא תתחרט, אם תתן לי הזדמנות נוספת. אני אהיה החבר / הארוס / הבעל הכי טוב בעולם ואעשה כל מה שאתה רוצה שאעשה לך מאושר. לא משנה מה אתה רוצה שאעשה, אני אעשה את זה. אני אעשה את זה למשימה שלי לעשות אותך מאושר ”).

לאחר מכן היא מרגישה שהוא איבד את כל תחושת הביטחון והכבוד העצמי ומציע בעצם להיות במצב הנמוך יותר במערכת היחסים, רק כדי שהוא יוכל להיות איתה.

זה לא מושך לאישה.

אישה לא רוצה להרגיש שהיא עושה טובה לאקס שלה בכך שהיא שוב איתו.

היא רוצה להרגיש שהוא סוג הבחור שהיא יכולה להסתכל אליו, לכבד ולהרגיש גאה לקרוא לגבר שלה (כלומר מכיוון שהוא עשה את ההתאמות הנדרשות לחשיבה ולהתנהגות שלו וכעת גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים חדשות ומרגשות. ).

לכן, אם אתה באמת רוצה להחזיר את האקס שלך מבלי שנראה שאתה לוחץ עליה, תמיד עדיף להימנע מלדבר על עתיד משותף כזוג.

במקום זאת, פשוט התמקדו בכיף והיכרות זה עם זה בצורה חדשה לגמרי.

לדוגמא: אם אתה מדבר איתה בטלפון, אתה יכול לומר,'היי, בואו נפסיק לדבר על היחסים שקיימנו בעבר. זה נגמר עכשיו. במקום זאת, בואו נעמיד פנים לרגע שנפגשנו בפעם הראשונה ואנחנו מתוודעים זה לזה. אין יותר זיכרונות שליליים מהעבר והעתיד הוא תעלומה. כל מה שיש לנו זה כאן ועכשיו. לאחר מכן נוכל לחבב או לא לאהוב זה את זה על סמך מי שאנחנו כרגע, במקום להתמקד כל הזמן במה שקרה קודם, או במה שעלול לקרות בעתיד. בואו רק נדבר ונראה מה אנחנו מרגישים זה עם זה כרגע. '

לא רק שאמירה כזו מורידה את הלחץ, אלא גם גורמת לה לראות אותך באור שונה (חיובי יותר) מאוד.

היא שומטת מעט את השומר שלה, כדי שתאפשר לעצמה להרגיש ולחוות אותך החדש, בלי לחשוב על העבר.

אם באמת השתפרת ושינית (למשל אם היית חסר ביטחון או רגיש רגשית בעבר, עכשיו אתה בטוח מאוד וגברי רגשית), היא באופן טבעי תרגיש נמשכת לך החדש.

משם, בכל פעם שאתה מתקשר איתה (באמצעות הודעת טקסט, ברשתות החברתיות, בשיחת טלפון, ובמיוחד באופן אישי), פשוט התמקד בהגרמתה לחיוך, לצחוק ולהרגיש נינוחה.

ככל שתצחיק אותה, תחייך ותיהנה, היא תוכל להירגע ולהתחבר מחדש לתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

ואז, לחזור יחד יקרה באופן טבעי כי זה מרגיש טוב לשניכם.

מצד שני, אם תפעיל עליה יותר מדי לחץ על ידי דיבור על עתיד משותף כזוג, היא פשוט תתרחק ממך אפילו יותר משהייתה לאחרונה.

סוף כל סוף…

5. צחקו ואמרו לה להירגע אם היא חשה בלחץ

בחורים רבים מתייחסים להערות של אישה ברצינות יתרה לאחר פרידה ומתחילים להתמודד איתה כמו זכוכית שבירה.

לדוגמא: אם היא אומרת,'אני פשוט מפחד מדי להיפצע שוב. אני כל כך מבולבל. אני לא יודע מה אני מרגיש כלפייך כרגע. בבקשה תפסיק ללחוץ עליי ותן לי קצת מקום להבין את הדברים בעצמי, 'בחור עלול להיות עצבני מפחידה.

כתוצאה מכך הוא עשוי להתחיל להיות נחמד ומתוק במיוחד אליה ולומר דברים כמו,'כל מה שאתה רוצה זה בסדר מבחינתי. אתה קורא לזריקות ואני אעשה כל מה שיעשה לך נוח. קח את הזמן. אני מצטער שלחץ עלייך. תמיד אהיה כאן בשבילך. אני מוכן לחכות כל עוד זה לוקח. '

לחלופין, הוא עשוי לסגת ולתת לה כמה שבועות או אפילו כמה חודשים של מקום, בתקווה שהיא תירגע ותרגיש טוב יותר עם הרעיון לחזור שוב.

עם זאת, ברוב המקרים, במקום לרצות אותו יותר, היא חשה בסתר כבוי כיצד הוא לוקח את הדרמה שלה ברצינות רבה מדי.

היא רוצה שהוא יהיה גבר מספיק כדי לא לקחת הכל ברצינות כה רבה ופשוט יוכל לצחוק, לחייך ולהוביל את השיחה חזרה כדי להרגיש רגשות טובים.

אז בפעם הבאה שהאקס שלך נהיה יותר מדי רגשי ואומר דברים כמו,'אני פשוט מפחד מדי להיפצע שוב. אני כל כך מבולבל. אני לא יודע מה אני מרגיש כלפייך כרגע. בבקשה תפסיק ללחוץ עליי ותן לי קצת מקום להבין את הדברים בעצמי, 'במקום לעשות עניין גדול בעניין, פשוט השתמש בה כהזדמנות לעורר את רגשותיה כלפייך.

לדוגמא: אתה יכול לצחוק (חשוב) ולהגיד משהו בסגנון,'וואו! אתה בטוח עושה מהומה גדולה מכלום. כל מה שאני מבקש זה שניפגש לכוס קפה מהירה ולהתעדכן. זה 10 דקות לשתות קפה כחברים בלבד. זו לא הצעת נישואין! אני בטוח שאתה יכול להתמודד עם 10 דקות, נכון? חוץ מזה, אם אתה לא רוצה לדבר איתי אחרי זה, אכבד את זה ואתן לך מקום, 'וצחקו איתה על זה.

אז היא ככל הנראה תצחק ואולי אפילו תרגיש קצת נבוכה מכך שהיא עוסקת בעניין כה גדול על פגישה איתך.

היא גם תרגיש לך כבוד ומשיכה על שלא נשאבת לדרמה המזויפת שלה.

היא תבין שעכשיו אתה גבר שונה מאוד מזה שהיא נפרדה ממנו (למשל אתה יותר בטוח וחזק יותר רגשית, אתה גברי רגשית באופן שגורם לה להרגיש נשית לגמרי סביבך, אתה סוערת ולעמוד מולה) ולא תוכל למנוע את עצמה להתחבר מחדש לרגשות האהבה המקוריים שלך אליך.

כשזה יקרה, תוכל להחזיר אותה בקלות מבלי שנראה כאילו אתה לוחץ עליה לתוכה כי היא גם תרצה בזה.