כיצד לתקן בעיות בזוגיות: 6 דוגמאות

כיצד לתקן בעיות ביחסים

בפוסט זה, אני הולך לדבר על איך לפתור בעיות במערכות יחסים מנקודת מבט של גבר.

מערכת יחסים בין גבר לאישה לא תמיד תהיה חלקה ולפעמים יהיו טלאים מחוספסים שעוברים זוג בדרך.

האופן בו הם ניגשים לבעיות במערכת יחסים זו יקרע אותם או יקרב אותם לאורך זמן.

הנה 6 בעיות במערכת יחסים וכיצד לתקן אותן:

1. שעמום

שעמום בזוגיות

ברגע שההתרגשות הראשונית של להיות עם מישהו חדש פגה, זוג עלול להשתעמם מהקשר אם כבר אין להם הרבה יותר מה לכוון יחד.בהתחלה, המטרה הייתה לצאת לדייטים, לקיים יחסי מין, להתאהב ולראות מה קורה. לאחר מכן, ייתכן שהמטרה הייתה לעבור לגור יחד ולצאת לחופשה או לחופשה יחד.

עם זאת, ברגע שכל מה שנעשה והזוג היה גם ברוב האטרקציות התיירותיות ברחבי העיר ויצא ל'ארוחת ערב וסרט '20 פעמים, אם אין להם שום דבר אחר לשאוף אליו, הם עשויים להתחיל להרגיש משועמם וחסר מנוחה.

לכן, חלק משמירה על מערכת יחסים מרגשת ורלוונטית לשניכם, זה שיהיה לכם תמיד משהו גדול יותר לשאוף אליו.

עליכם לחשוב כיצד תוכלו להעלות את מערכת היחסים שלכם לשלב הבא בצורה שתהיה מרגשת, מהנה או מגשימה עבור שניכם.

2. ויכוח מתמיד

ויכוח מתמיד

כל הזוגות יתווכחו בשלב מסוים, אך כאשר זוג מתווכח ללא הרף, זה לעיתים קרובות מכיוון שהם לא מבינים שזה בסדר לעשות טעויות תקשורת והתנהגות אחת סביב השנייה לפעמים.

כדי שמערכת יחסים תישאר מאושרת, רגועה וללא מתח, גם הגבר וגם האישה צריכים להיות מסוגלים לתת זה לזה הזדמנות להשתפר עם הזמן ולהשתפר בתקשורת והתנהגות באופן שמוביל להרמוניה מושלמת במערכת היחסים. .

במקום לצפות אחד מהשני לחשוב, להתנהג ולתקשר בצורה מושלמת כל הזמן, הציפייה צריכה להיות שאתה מוכן לגדול יחד כזוג ולהשתפר עם הזמן.

כשלזוג יש את ההבנה הזו, אין צורך להתווכח ולהתקוטט כל הזמן על דברים קטנים. במקום זאת, זוג פשוט מקיים דיונים ונותן משוב זה לזה בצורה סבלנית ואוהבת יותר.

הידיעה שאתה לא צריך להיות מושלם 100% מהזמן, מוציאה את הלחץ להיות סביב זה. זה גם מאפשר לשניכם להיות מסוגלים לצחוק על כל הטעויות שתעשו, במקום לחשוב שזה סוף העולם.

3. קנאה

כדי שגבר ימנע מקנאה יתרה בחברתו (ארוסה או אשתו), עליו לוודא שהוא סוג הגבר שהיא מכבדת, מרגיש נמשך אליו ונרגש להיות מאוהב.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איפה יש בחורים שמשתבשים והורסים מערכת יחסים טובה לחלוטין ...

כאשר גבר מסוגל לגרום לאשתו להרגיש הרבה כבוד, משיכה ואהבה כלפיו, הוא יהיה באופן אוטומטי מסוג הגברים שנשים אחרות מוצאות מושכות ומושכות גם כן.

כאשר אישה נמצאת עם סוג זה של גבר, היא תמיד תבחין שנשים אחרות מוצאות אותו מושך כאשר הן מתקשרות איתו. אז היא לא רוצה למצוא את עצמה גבר טוב יותר, כי היא יודעת שיש לה כבר את סוג הגבר שנשים אחרות מאחלות שהן יוכלו להיות איתו.

היא עשויה לבדוק את הביטחון של הגבר שלה על ידי העמדת פנים שהיא מגלה עניין בבחורים אחרים, או על ידי דיבורים על בחורים אחרים שאוהבים אותה, אבל מה שהיא מקווה לראות זה שהגבר שלה נשאר בטוח במושכותו ופונה אליה ולא משנה מה.

4. חוסר חשק מיני

חוסר חשק מיני בזוגיות

הניצוץ המיני בין גבר לאישה ימות אם מנוטרל ההבדל בין הגבריות והאנרגיה הנשית שלהם.

לדוגמא: הרבה חבר'ה יעשו את הטעות להפוך את מערכת היחסים שלהם לידידות ניטרלית יותר, או לצפות מהאישה שתחשוב, תרגיש ותתנהג כמו יותר גבר.

במקום לאפשר לה להיות נשית, ילדותית, רגשית, לא הגיונית ולעשות טיפשות ובלתי סבירות לפעמים (למשל לזרוק התקף זעם), גבר ינסה לרוב ללמד את אשתו להיות יותר כמו גבר.

דוגמא נוספת למתי הניצוץ המיני יגווע היא המקום בו גבר יפסיק להיות 'הגבר' במערכת היחסים.

הוא יאפשר לאשתו ללבוש את המכנסיים ובעצם לקחת אחריות, כי הוא עצלן מדי או חסר את הגבריות הרגשית הנדרשת כדי להיות בעקביות הגבר במערכת היחסים.

יש בחורים שמתעצבנים על כמה שזה קל לנשים, כי כל מה שהם באמת צריכים לעשות זה להיראות יפה וללכת על פי הוראות של גבר. עם זאת, אם נשים היו חושבות, מתנהגות, נוהגות ומרגישות כמו גברים, לא היינו מוצאים אותן מושכות.

רק תחשוב על כמה אטרקטיבי אתה מוצא לסביות גבירותיות, לעומת נשים נשית, ילדותיות. גבר אולי רוצה שנשים יהיו דומות יותר לגברים כי זה יהיה לו קל יותר, אבל אז הוא יפסיד על תחושת המשיכה.

זה ההבדל הגברי / הנשי הברור בין גברים לנשים שגורם לגברים ונשים להרגיש נמשכים זה לזה. לכן, כאשר גבר ואישה נהיים ניטרליים זה בזה במערכת יחסים או כאשר גבר עצלן או עקשן מכדי להיות הגבר, הניצוץ המיני ימות.

לכן, אם הניצוץ מת בזוגיות שלך, אז אתה צריך לחזור להיות גבר מאוד גברי. אתה צריך להיות מסוגל לגרום לה להרגיש נשית וילדותית בתגובה לגבריות שלך.
כשתעשה זאת, גם אתה וגם היא תרגישו באופן טבעי נמשכים זה לזה.

בתחילת מערכת יחסים, אישה תשלים לעיתים קרובות עם בחור שלא מסוגל לגרום לה להרגיש נשית וילדותית, כי היא נואשת להיכנס למערכת יחסים או בגלל שזה מספיק מרגש להיות עם מישהו חדש.

עם זאת, כאשר מערכת יחסים עוברת את השלבים הראשוניים, חשוב ביותר שגבר ישמור (או ייצור) הבדל גברי / נשי ברור בינו לבין האישה. אם הוא לא יעשה את זה, הניצוץ ימות באופן טבעי ולא יהיה יותר מה להרגיש נמשך אליו.

5. סוגיות אמון

כשאתה בקשר עם אישה, אתה צריך לתת לה את אמונך המלא ואז לתת לה לטפל בזה.

אין שום ערובה שהיא תהיה אישה כנה, נאמנה, אמינה לכל החיים, אך מתן האמון שלך מבטיח שהאהבה, הכבוד והמשיכה ביניכם יוכלו להבשיל ולהעמיק לאורך זמן.

אם אינך מצליח לסמוך על אשתך, היא תושבת ברמה עמוקה מחוסר הביטחון הרגשי שלך והיא לא תוכל לכבד אותך באופן מלא כתוצאה מכך.

כאשר אישה אינה יכולה לכבד אותה באופן מלא, היא לא תוכל להרגיש את סוג המשיכה העמוק יותר שצומח עם הזמן במערכת יחסים בין גבר לאישה.

אם יש בעיות יחסים אחרות בנוסף לבעיות אמון בין הגבר לאישה, היא עלולה להתחיל להתאהב בו ואז להיפרד ממנו או לרמות אותו.

אם בעיות אמון הן אחת מבעיות היחסים שאתה מנסה לפתור, אז עליך לוודא שמעתה והלאה אתה חזק ואמץ רגשית כדי לתת לה את אמונך המלא.

כגבר, אתה צריך להיות האמיץ והחזק יותר לשניכם. אתה לא יכול לצפות מאישה שתצטרך כל הזמן להרגיע אותך במסירות ובמחויבות שלה. אתה צריך להיות חזק מספיק כדי לתת לה את אמונך וחכם מספיק כדי לדעת שאין 100% אחריות ביחסי אנוש.

משהו עלול להשתבש בעתיד, או שאתה והיא עשויים להישאר יחד בהרמוניה מושלמת לנצח. לא ניתן להבטיח זאת.

עם זאת, הדרך הטובה ביותר להבטיח שהאהבה, הכבוד והמשיכה יגדלו ביניכם לאורך זמן, היא שתהיה האדם החזק והאמיץ יותר מבחינה רגשית במערכת היחסים.

תן לה את האמון שלך ותן לה לטפל בזה. האמון שלך יישאר בידיה והיא הולכת לנצל אותה לרעה או לכבד אותה ולכבד אותה לכל החיים.

כך או כך, עליכם לוודא כי תישארו חזקים רגשית ויהי מה. כשהיא תראה שאתה חזק מספיק מבחינה רגשית ואמיץ מספיק כדי לתת לה את האמון הזה לא משנה מה, זה יגרום לה להרגיש כבוד עמוק ומשיכה אליך.

כמובן שאם אשתך (חברה או ארוסה) היא שקרנית ואתה לא יכול לסמוך עליה לבד במשך 2 דקות עם בחור, אז לא משנה אם תתן לה את אמונך המלא או לא.

אם היא אישה בעלת אופי רע (כלומר לא נאמנה, אוהבת לפגוע באנשים רגשית, לא מהימנה וכו '), אז היא כנראה הולכת לדפוק אותך ולא משנה מה.

האם האישה שלך היא אישה כנה ואמינה, או שמא היא הטיפוס שמשקר ומרמה אותך אם היא תצליח לברוח מזה?

אם היא כנה ואמינה, אז תקן את בעיות היחסים שלך ותגרום לה לעולם לא לרצות לעזוב אותך ...

עם זאת, אם היא לא כנה ולא מהימנה ואינה מתאימה לך, אז כדאי שתחשוב להחליף אותה ...

6. חוסר כבוד

אישה יכולה לאבד כבוד לגבר שלה מסיבות רבות ושונות.

לדוגמא, אם הוא:

  • חסר ביטחון מדי.
  • מזלזל או מבקר אותה לעתים קרובות מדי.
  • האם צייתנית או עכורה סביב גברים בטוחים (למשל בעבודה, סביב חברים, צוות שירות במסעדות וכו '), אבל אז בוסית ותוקפנית סביבה בבית.
  • לוקח אותה כמובן מאליו.
  • מגן ושולט מדי.
  • מסתתר מאחורי הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר שעומד מאחורי בטיחות מערכת היחסים שלהם (למשל הופך לתפוח אדמה של ספה, מסיח את עצמו בתחביבים חסרי טעם וכו ').
  • תמיד נותן לה לנצח ולקבל את דרכה, או לעולם לא נותן לה לנצח או לקבל את דרכה.
  • ישנן סיבות רבות מדוע אישה תאבד כבוד לגבר שלה, אך בעצם הכל חוזר אליו שהוא לא סוג של גבר עקבי שהיא יכולה להסתכל אליו ולכבד.

סוג הגבר שאישה יכולה להביט בו ולכבד אותו בעקביות לאורך כל החיים, הוא גבר שעוקב בלהט אחר הפוטנציאל האמיתי שלו בחיים ודוחף קדימה להצלחה לא משנה כמה זה יקשה.

בזמן שהוא עושה את זה, הוא גם מקפיד לתת לה מספיק אהבה, תשומת לב, כבוד והערכה. הוא לא דוחף אותה הצידה ולוקח את האהבה, הכבוד, המשיכה והמחויבות כמובנים מאליהם.

האם אתה רוצה להישאר איתה לכל החיים?

אם אתה מחויב לרעיון להישאר עם חברה, ארוסה או אשתך לכל החיים, אז וודא שאתה לא יושב ולראות את האהבה והמחויבות שלה כמובנים מאליהם.

אישה תסבול לעיתים קרובות שבועות או חודשים של אומללות במערכת יחסים, אך היא לא תסבול את זה לנצח.

מה שאתה צריך להבין זה שבאמת ייתכן שגבר ואישה יפתחו רגשות עמוקים יותר של אהבה, כבוד ומשיכה זה לזה לאורך זמן.

אינך צריך להיות מאותם זוגות שנפרדים או מתגרשים, או שבסופו של דבר פוגעים זה בזה רגשית (למשל רמאות, פוגע רגשי וכו ').

אתה יכול להיות אחד מאותם זוגות מאושרים שראית שעדיין מאוהבים זה בזה בטירוף 10, 20, 30 ואפילו 40 שנה למערכת יחסים.

זה מה שאפשר עבורך ועבורה.