איך לפלרטט עם אישה ולגרום לה לרצות אותך

איך לפלרטט

פלירטוט מאפשר לך ולאישה להראות עניין מיני זה בזה בצורה דיסקרטית ולא מחויבת.

אתה מקבל לשחק עם הרעיון להימשך זה לזה מבחינה מינית כדי לראות מה שניכם מרגישים לגבי זה. זה מבטיח שאף אחד מהאנשים לא יידחה בגלל שהוא יוצא ומודה ברגשותיו או שואל את האדם האחר אם הוא מעוניין בקשר.

רוב הבחורים לא מבינים את שפת הפלירטוט

מעט מאוד גברים יודעים אינסטינקטיבית לפלרטט עם נשים. בנוסף, חבר'ה רבים רואים בכך חסר טעם או כנות. בחור כזה מצפה שיהיה בסדר גמור פשוט לומר לאישה שהוא אוהב אותה ואז עליה לומר,“כן, גם אני אוהב אותך. בואו נתחיל קשר 'אם היא מרגישה באותו אופן.

עם זאת, לא כך עובד ריקוד ההזדווגות האנושי.

5-10% מהגברים שיודעים לפלרטט עם נשים, קל ופשוט למצוא מערכת יחסים מינית חדשה ואוהבת עם אישה חדשה בלי באמת לנסות.

הם פשוט מדברים בשפה של פלירטוטים עם אישה, היא מגלה את העניין שלה בכך שהיא נהנית מהפלירטוטים ומעורבת בזה ואז הוא מקבל את המספר שלה וקובע תאריך, או מקיים איתה יחסי מין באותו יום או בלילה.90-95% הנותרים מהגברים שלא יודעים לפלרטט עם נשים מוצאים שדייטים הם תהליך קשה, מתסכל וגוזל זמן. בסופו של דבר גברים אלה מתעלמים, נדחים, מתעלמים מהם או ממוקמים באזור החברים על ידי נשים, למרות שהאישה הייתה אוהבת אותם אילו רק היו מפלרטטים איתה לראשונה.

אחת הטעויות הקלאסיות שעושים חבר'ה היא להיות נחמד לנשים ולצפות שנשים יתגמלו אותן בתאריכים, מין ואהבה על כך. עם זאת, נחמדות לא מסמנת בחור כמיוחד כי רוב החבר'ה נחמדים עם נשים.

מה שמסמן בחור כמיוחד הוא כאשר הוא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת, כמו גם להיות בחור טוב. צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

מדוע פלירטוט כה חשוב?

לפני שאישה תהיה פתוחה לקיים יחסי מין או מערכת יחסים איתך, היא בדרך כלל תרצה לחוות איתך מתח מיני ולבחון כיצד את מגיבה ומגיבה תחת לחץ. זו הדרך שלה לברר אם אתה מתאים טוב מבחינה מינית, רגשית, חברתית ואינטלקטואלית.

לדוגמא: אתה מדבר אישה והיא מתחילה לומר דברים מאתגרים או לשאול שאלות קשות כדי לראות אם אתה מתפתל (כל זאת עם קצת חיוך או חיוך על הפנים). זה הפלירטוט שלה אתך ומנסה לבדוק את הביטחון שלך לעומת שלה. התגובות והתגובות שלך מספרות לאישה הכל על מי שאתה באמת כגבר.

אם אתה מתפתל, נהיה עצבני ומרגיש כאילו אתה מאבד את העניין שלה, סביר להניח שהיא תרגיש חזקה ממך, נפשית ורגשית, וזה לא מה ש 99% מהנשים רוצות.

היא תניח שאתה לא מאוד בטוח סביב נשים ובטח יהסס בחדר השינה או בחיים. עם זאת, אם אתה מסוגל לחייך, להישאר רגוע ובטוח ולהמשיך לדבר איתה בצורה קלילה, אז היא יודעת שאתה גבר שיכול להישאר בטוח בחדר השינה ובחיים.

פלרטוטים היא גם הדרך הדיסקרטית ביותר עבור אישה להראות בך את העניין המיני שלה, מבלי שתצטרך לומר,'היי, אני רוצה לקיים איתך יחסי מין.'

זו שפה עדינה וכשתדע לדבר אותה, תבחין שנשים רבות שאתה פוגש מנסות לתקשר איתך בצורה כזו. זה דבר די מגניב לשים לב כי פתאום אתה מבין כמה ברירה יש לך עם נשים.

מי אני ומדוע כדאי ללמוד ממני?

שמי דן בייקון, מייסד תוכנית האדם המודרני. הפכתי את עצמי מבחור ביישן שכל הזמן נדחה או נזרק על ידי נשים, לגבר אלפא בטוח ובעל בחירה עם נשים.

עזרתי לאלפי חבר'ה לעבור את אותה מהפכה מהירה ואשמח לעזור לך גם. אם תחליט ללמוד ממני, אני אלמד אותך איך להרגיש 100% ביטחון ושליטה כשאתה מפלרטט עם נשים, כך שתוכל לבחור שלך ליהנות ממין עם נשים רבות או לבחור את האישה המושלמת עבורך להתיישב.

הרגשה של 100% ביטחון ושליטה כאשר פלירטוטים עם אישה היא קריטית, מכיוון שאם היא חשה שאתה עצבני ולא בטוח בעצמך בזמן פלירטוט, היא תאבד מיד עניין.

כשאתה מפלרטט נכון, האישה תחוש בך משיכה מינית ותרצה אותך שם ואז ... ואף אחד לא יוכל לעצור אותה. פלירטוט הוא אחד מכלי הנשק העיקריים שלי להצלחה עם נשים (יש לי הרבה טכניקות עוצמתיות שילמד אותך) ואיפשר לי להתחבר לנערות הכי חמות ברחבי העולם.

הטכניקות שתלמדו כאן ב'האיש המודרני 'לא רק עוזרות לכם להתחבר לנשים שמעולם לא פגשתם לפני כן - הן גם יעילות ביותר לעזור לכם לפרק מחסומים עם הנשים שכבר היו בחייכם. אולי אתה רוצה שהשכן הסקסי הסמוך שלך יבין סוף סוף שאתה הבחור בשבילה.

אולי זו הילדה היפה בחדר הכושר ששוחחת איתו כלאחר יד במשך חודשים. אפילו האישה המבוגרת הלוהטת שפחדת מכדי להמשיך הלאה יכולה להיות עכשיו שלך כשתלמדי לפלרטט נכון.

לדעת איך לפלרטט באמת ישנה את חייך. אולי תמיד היית ביישן או סתם סוג של בחור שעומד לצד ומתבונן בזמן שחבריך מפלרטטים ומתחברים עם כל הילדות היפות. עכשיו תורכם להשיג את תשומת הלב הראויה לכם!

התהליך הוא ללא כאבים לחלוטין וגם הארנק וגם הליבידו שלך מודים לך על ההשקעה החכמה שאתה עומד להשקיע על ידי למידה ממני. זו החלטה חכמה.

למד כיצד לפלרטט: קבל מספרי טלפון, קבל תאריכים, מצא אהבה ותהנה מיחסי מין מדהימים עם אישה שבחרת. מוכנים להתחיל?