כיצד לחזור יחד עם האקס שלך

איך לחזור יחד עם האקס שלך

הסוד לחזור להיות יחד עם האקסית שלך הוא קודם כל לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת כלפייך.

זה קורה בדרך כלל כאשר בחור מתנצל בכנות בפני האקס שלו ואז מעביר את המיקוד שלו כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליו (למשל באמצעות הומור, פלירטוטים וכו ').

משם, בחור צריך לקבוע להיפגש עם האקסית שלו באופן אישי ואז לגרום לה להרגיש עוד יותר כבוד ומשיכה אליו באופן אישי.

האם ניגשת לתהליך הגב לשעבר בצורה כזו, או שהתעלמת ממנה, התחננת והתחננה או ניסית להסביר לה שהדברים יהיו שונים?

ברוב המקרים, הגישות הללו לא יגרמו לאישה לרצות לחזור איתך לאחר שהיא נפרדת ממך ברצינות. הדרך האמיתית היחידה להחזיר אותה היא ליצור באופן פעיל ניצוץ של רגשות (למשל משיכה, כבוד ואהבה) ואז בביטחון (ובהתמדה במקרים מסוימים) להנחות אותה בחזרה למערכת יחסים.

צפה בסרטון זה כדי להבין את התהליך בן 3 השלבים שעבר האקס שלך לפני שנפרד ממך ומה אתה צריך לעשות כדי להחזיר אותה ...יש לה עדיין רגשות כלפיך, גם אם היא אומרת שהיא לא

אקס להתחבר מחדש לאהבה

ברוב המקרים, כאשר אישה מחליטה לסיים את הקשר, רגשותיה כלפי האקס שלה לא נעלמים לחלוטין, הם פשוט משתנים.

כשתמלא אחר הצעדים הפשוטים כיצד לחזור יחד עם האקס שלך (כלומר להתנצל, לעבור שוב לגרום לה לרגשות כלפיך, להנחות אותה בביטחון למערכת יחסים), תראה שלמעשה די קל להשיג אותה מתעניין בך שוב וגורם לה להיות פתוחה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות.

אני מקבל הרבה מיילים מחבר'ה שאומרים שההחלטה של ​​חברתם לסיים את הקשר התרחשה פתאום והוא פשוט לא ראה אותה מגיעה.

עם זאת, האמת היא שרגשותיה היו משתנים מזה זמן.

אלא אם כן יש לה בעיות התחייבות חמורות, אישה לא תחליט להיפרד מגבר בן לילה. זה תהליך הדרגתי שהיא עוברת של איבוד כבוד, אחר כך משיכה ואז נפילה מאהבה.

מכל סיבה שהיא (למשל היית חסרת ביטחון מדי, קיבלת אותה כמובן מאליו), חברה שלך (ארוסתך או אשתך) הייתה מבינה שהיא נופלת מאהבה אליך ולא נראה שיש לך את היכולת לשנות.

כשהיא חשה כל הזמן סביבך, אז הייתה מפסיקה לגלות הרבה חיבה ועניין בתקווה שתקבל את הרמז ותתחיל לשנות, להשתפר ולצמוח כגבר.

אם היא שמה לב שאתה לא משתנה או שלא נראה שיש לך יכולת לשנות, היא הייתה מסתגרת בפניך בהדרגה מינית ורגשית עד שבסופו של דבר אמרה משהו כמו,'אני לא יכול לעשות את זה יותר'ואז נפרד ממך.

האם אתה עכשיו טיפוס הבחור שהאקס שלך ירצה בחזרה?

אם אתה רוצה לחזור יחד עם האקס שלך, זה לא מספיק מבטיח שהדברים יהיו שונים ויראו לה כמה אכפת לך.

כדי לחזור עם האקס שלך באופן אמיתי, עליך לבצע שיפורים ושינויים בדברים שגרמו לה להיפרד ממך מלכתחילה ולהתחיל לגרום לה להרגיש משהו בשבילך בכל פעם שאתה מתקשר איתה.

במילים אחרות, אתה צריך להיות מושך יותר ומושך אותה יותר.

רק בשלב זה היא תתחיל להיות אכפת. עם זאת, אם אתה לא משתנה באמת ולא גורם לך להרגיש משהו בשבילך כשאתה מתקשר איתה, היא כמעט בוודאות רק תנסה לשכוח ממך ולעבור הלאה.

דרך אגב…

האם אתה יודע לגרום לה (או לנשים אחרות) להרגיש נמשכת אליך כשהן מתקשרות איתך?

צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכל להשתמש בה לטובתך כדי לגרום לאקס שלך לרצות לחזור איתך ...

בנוסף למשוך אותה מחדש, אתה צריך לעבור את תהליך הפיוס כמו שצריך.

לדוגמא: לבקש ממנה לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים לאחר שגרמת לה רק להרגיש רגשות מתונים של כבוד ומשיכה אליך בדרך כלל תביא ל'לא '.

היא פשוט לא תראה טעם רב לחזור איתך אם היא הולכת לחוות את אותו סוג רגשות ישן שכיבה אותה לפני כן. היא צריכה להיות מסוגלת לתקשר איתך ולדעת שהדברים באמת יהיו שונים עכשיו.

באמת השתנית, השתפרת וגדלת מהחוויה. עד כדי כך שכאשר אתה מתקשר איתה עכשיו, היא לא יכולה שלא להרגיש כלפיך כמות עצומה של כבוד, משיכה ואהבה.

היא אולי תנסה למנוע מעצמה להרגיש ככה על ידי אמירה לעצמה,'לא, לא ... אתה צריך להישאר מפורק. אל תחזור איתו 'אבל כמו שאומר הפתגם הישן,'הלב רוצה את מה שהוא רוצה.'

אם לבה רוחש מכבוד, משיכה ואהבה כשהיא מתקשרת איתך, למוחה לא יהיה סיכוי לשכנע אותה לא לחבק אותך, לנשק אותך או להתחבר אליך שוב.

לכן, מה שלא תעשה, אל תבזבז זמן להתעלם ממנה ולקוות שהיא עלולה להתגעגע אליך יום אחד וליצור איתך קשר.

תעשו משהו בקשר לזה.

כדי להחזיר אותה אמיתית, אתה צריך לגרום לה באופן פעיל לחוש כבוד ומשיכה מחודשת כלפיך, כך שיהיה לה תחושה רגשית מבחינתה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות.

תן לה להיות זו שמרגישה שזה רעיון טוב לחזור ביחד, במקום להרגיש שאתה מכריח אותה לחזור כי אתה זקוק לה.

היא לא רוצה ללמד אותך את מה שאתה צריך ללמוד

היא לא

אישה לא רוצה להיות מורה של בחור איך להיות גבר. היא רוצה שהוא יעבוד את הדברים האלה לבד ואז יחזור אליה ויראה לה שהוא באמת השתפר ושינה את עצמו.

למה האקס שלך נפרד ממך? האם אתה יודע את כל הסיבות האמיתיות שלה, או רק את הסיבות השטחיות שהיא נתנה לך (למשל)'אני צריך מקום'אוֹ'אני לא רוצה להיות בקשר עכשיו')?

אם אתה יודע את הסיבות האמיתיות מדוע היא נפרדה ממך, תיקנת את הדברים האלה או לפחות עשית שיפורים דרמטיים באזורים האלה?

לא יודעים מה עוד לעשות, יש בחורים שטועים בתחנונים ומתחננים בפני אישה שתינתן הזדמנות שנייה.'רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה ... אני יכול לשנות ... אני יכול להיות כל מה שאתה רוצה שאהיה ... רק תן לי עוד הזדמנות ... תגיד לי מה אתה רוצה ואני אעשה את זה'

עם זאת, על ידי כך שהוא אומר לה דבר כזה הוא פשוט מאשר שהיא תהיה האחראית ללמד אותו כיצד להתבגר ולהיות טיפוס הגבר שהיא זקוקה לו. בימינו נשים לא משלימות עם סוג כזה של סיטואציות ופשוט זורקות את הבחור ועוברות הלאה.

משנה את דעתה

הדרך היחידה לשנות את דעתה באמת היא לשנות את הרגשתה.

אתה חייב להפסיק לומר ולעשות מיני דברים שמכבים אותה ולהתחיל לומר ולעשות מיני דברים שימשכו אותה אליך.

יש נשים שיעניקו בחור צ'אנס נוסף כי הן משועממות או שלא הצליחו למצוא בחור מחליף, אך הקשר יתפרק שוב אם הוא באמת לא שינה את הדברים שגרמו לה לזרוק אותו קודם.

להיפרד

בסופו של דבר היא תגיד משהו כמו,'אני לא יכול לעשות את זה יותר. אני צריך מקום. אני חושב שאנחנו צריכים זמן בנפרד 'כי היא רוצה קצת זמן להתגבר עליו ולהתחיל להמשיך הלאה. היא יודעת שהוא לא השתנה וכנראה לא ישתנה, אז היא רק רוצה לצאת מהקשר לפני שהדברים מסתבכים עוד יותר.

כדי לחזור ולהיות יחד עם האקס שלך, עליך להציג גרסה חדשה ומשופרת של עצמך. אינך יכול להציג את אותה גרסה ישנה שלך ולהגיד לה שתשתנה.

לדוגמא: אם היית חסר ביטחון בזוגיות, אתה צריך להיות בטוח באמת בעצמך ולהרגיש מאושר איתה או בלעדיה. אם קיבלת אותה כמובן מאליו במערכת היחסים, אתה צריך להראות לה שאתה יכול להיות מאושר בלעדיה, אבל שאתה הכי מאושר כשאתה איתה.