איך לגרום לחבר לחבב אותך

איך לגרום לחבר לחבב אותך

הסוד של איך לגרום לחבר לחבב אותך הוא להפסיק להתנהג כאילו אתה רק רוצה להיות חברים איתה ולהתחיל לעשות את סוגי הדברים שיגרמו לה להרגיש נמשכת אליך מינית.

כאשר אישה מרגישה נמשכת מינית לבחור, היא תאהב אותו אוטומטית ותתעניין בחקר יחסי מין.

האם אתה יודע לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית? צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

אתה יכול לגרום לחבר שלך להרגיש נמשך אליך על ידי הצגת תכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות באופן טבעי נשים, כגון: ביטחון, כריזמה, קסם, היכולת להצחיק אותה, אווירה גברית וכו '.

כמה זמן תקוע באזור החברים?

איזור החברים

איזה סוג מערכת יחסים יש לך עם חבר שלך כרגע? האם אתם מבלים כחברים? האם אתה תמיד שם בשבילה? האם אתה מקשיב ומנסה להראות לה כמה טוב אתה בחור?ובכן, אם ענית'כן'לשאלות האלה, יש לי חדשות רעות בשבילך ...

החברות שלך לא תחשב לשום דבר אם יבוא בחור אחר, יגרום לה להרגיש נמשכת מינית ואז תעלה לנשיקות ולמין. הרצון המיני של אישה יבוא קודם לפני רצונה להיות חברות עם בחור.

איך לצאת מאזור החברים

חבר שלך עלול להרגיש רע עבורך ואף לשאול אותך,'אתה בסדר עם זה?'אבל היא לא תפסיק ותחזור בריצה אליך אלא אם כן תתחיל לגרום לה להרגיש את סוג המשיכה המינית שהיא זקוקה לו ממאהב או מחבר.

נשים רוצות להתחבר לבחור שגורם להן לחוש משיכה מינית. אתה צריך להתחיל במשיכה מינית ואז כל השאר ממשיך מכך.

אם אתה מתיימר להיות חבר שלה ולהסתיר את החשק המיני עבורה, היא עשויה להאמין שאתה רק רוצה להיות חברים ואז להתחבר לבחור אחר שמעוניין לקיים איתה יחסי מין.

עם זאת, הזהירו: אל תראו בה את החשק המיני שלכם עד שגרמתם לה להרגיש קודם כל משיכה מינית אליכם. המשיכה קודמת לכל השאר אחר כך. אתה צריך לעבור את הזרימה הנכונה, אחרת אישה תרגיש מסורבלת (כלומר בגלל שאתה אוהב אותה בצורה מינית והיא לא מרגישה ככה כלפיך) והיא תדחה אותך.

להיות חבר נחמד לא יעשה אותה רטובה

היא אנושית.

יש לה נרתיק והיא רוצה לחוות יחסי מין, אהבה ותקופות טובות עם בחור שהיא בוחרת לקיים איתו מערכת יחסים. עם זאת, היא לא הולכת להרגיש מופעלת על ידך אם אתה פשוט חבר חביב עבורה.

הנה למה…

אתה יכול להיות נחמד עם חברך, אבל אתה גם צריך להתחיל לומר ולעשות את סוגי הדברים שידליקו אותה מינית. זה מה שחשוב.

תן לה לעבוד כדי להרשים אותך ולשמור על העניין שלך

אם אתה מנסה להבין איך לגרום לחבר לחבב אותך, אז אתה כנראה אחד החבר'ה שעושה את הטעות הקלאסית של להתרשם בקלות יתרה מאישה.

כן, אתה מוצא אותה מושכת. כן, אתה רוצה לקיים איתה יחסי מין. כן, יש לך כוונות טובות.

עם זאת, מה שאתה כנראה לא מבין הוא שלמעשה כל בחור על פני כדור הארץ יציע לה את אותו הדבר. אם חבר שלך הוא בחורה יפה, אז רוב החבר'ה היו מקיימים איתה יחסי מין פשוט על סמך המראה שלה.

מתוך אותם חבר'ה, כנראה ש -80% היו מנהלים איתה קשר ... גם אם היא לא עשתה שום דבר אחר מלבד להיראות טוב. היא אפילו לא צריכה להרשים את רוב החבר'ה שהיא פוגשת וזה משעמם לה.

זו אחת הסיבות לכך שנשים נמשכות לבחורים שהם יותר אתגר ...

כשאתה מחליף דברים ומתחיל לגרום לה להרגיש נמשך, היא תתחיל לקוות שגם אתה אוהב אותה. ואז, אם אתה יכול להיות מספיק אמיץ להציע לה את המתנה הטובה מכולם, אתה תהיה קצת אתגר לרכוש.

אתה תגרום לה לעבוד קצת כדי לבנות את העניין שלך, לשמור על העניין שלך ולהוציא אותך לדייט.

רוב הבחורים לעולם לא יתנו את החוויה לאישה מכיוון שהם חושבים שלהיות אתגר יביא לאובדן ההזדמנות שלהם לקיים יחסי מין או מערכת יחסים איתה. עם זאת, זו למעשה אחת הדרכים הקלות ביותר לגרום לאישה לרדוף אחרייך ולהתאהב בך בטירוף.

במקום שתעשה את כל העבודה ותשתדל ממש בתקווה לגרום לחבר שלך לחבב אותך, האחריות נופלת בידיה והיא צריכה להרשים אותך.

כמובן, אתה עדיין יכול לגלות בה עניין, אבל רק לוודא שהיא תמיד מתרשמת שאתה עדיין לא מתאהב ממנה ב 100% ... תן לה להרגיש את הרצון והדאגה לנסות להרשים אותך.

אם אתה יכול לעשות את זה בשבילה, היא תתאהב בך בטירוף ולא תרצה לתת לך ללכת.