איך לגרום לילדה לשים לב אליך

איך לגרום לילדה לשים לב אליך

אם אתה רוצה לגרום לבחורה להבחין בך, זה די פשוט.

עליכם להציג את תכונות ההתנהגות וההתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, לגרום לילדה לשים לב אליך לא כל מה שאתה נראה או מה אתה לובש.

כן, בחורים שנראים ממש יפים מבחינתם נשים וחבר'ה שאופנתיים שמים לב גם לנשים, אבל זה לא אומר שהבחור באמת שוכב.

כדי להצליח עם נשים, אתה חייב להיות מסוגל למשוך אותן באמצעות האישיות וההתנהגות שלך. אם הם לא ניגשים אליך (רוב הבנות לא מתקרבות, אז אל תדאגי), אתה צריך להיות אמון ללכת ולדבר איתן בעצמך.צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד תוכל לבנות את הביטחון ללכת ולדבר עם בנות שנראות לך מושכות ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, ההצלחה שלך עם נשים היא ככל הנראה בשליטתך.

אתה יכול להחליט איך אתה מרגיש (כלומר, אתה מאפשר לעצמך להרגיש ביטחון או מכריח את עצמך להיות חסר ביטחון) ואתה יכול להחליט עד כמה משיכה אתה גורם לבנות להרגיש (כלומר, אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות באופן טבעי נשים, או שלא).

האם אתה מתרשם בקלות מדי מילדות?

מתרשם בקלות רבה מדי מבנות

הרבה חבר'ה שמגיעים אלי שואלים,'דן, איך אוכל לגרום לבנות להבחין בי?'הם בדרך כלל מסוג החבר'ה שמתרשמים בקלות יתרה מנערות.

אֵיך?

בחור יראה בחורה שהוא מוצא משיכה גופנית והוא ימצא חן בעיניה באופן מיידי, פשוט על סמך המראה שלה. הוא לא ייתן שטויות על מה היא רוצה לדבר, מה היא לומדת באוניברסיטה או באיזו קריירה היא עובדת, איפה היא גרה או מה שמו של חיית המחמד שלה.

במוחו, היא מושכת פיזית, ולכן הוא מעוניין.

... ובנות יכולות לראות את זה.

אם בחורה מושכת, היא תשתעמם ממוחה עד כמה קל לחבר'ה להרשים. היא רוצה בחור שעליו לעבוד קשה כדי להבחין בו ואז לעבוד קשה כדי להרשים.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב החבר'ה מסרבים להעניק לבנות את חווית המשיכה שהן כל כך חושקות בהן.

כל כך משעמם מבחורה מושכת לראות שעוד בחור אחר מקווה להבחין בה. ואז, כשהוא סוף סוף אומץ לדבר איתה, הוא מקווה שהיא תאהב אותו. הוא יגיד ויעשה כל שביכולתו כדי להרשים אותה ולקוות לקבל איתה הזדמנות.

מְשַׁעֲמֵם.

היא רוצה להרגיש בר מזל לדבר עםך ולקבל את תשומת לבך. היא רוצה לראות שאתה יכול למשוך בקלות נשים אחרות, אבל אתה בוחר לדבר איתה כי אתה מתרשם ממנה באופן זמני.

אם היא מרשימה אותך עוד יותר (למשל על ידי להיות נחמדה, לגלות בך עניין, לצחוק מהבדיחות שלך וכו '), אז תמשיך לתקשר איתה. עם זאת, אם היא לא תתנהג כמו שאתה אוהב, פשוט תאבד את העניין שלה ותיתן את תשומת לבך לבחורה אחרת במקום.

תפסיק לנסות להבחין בבנות על סמך איך שאתה נראה

איך אוכל לגרום לבנות להבחין בי?

אולי קראת איפשהו שללבוש בצורה מסוימת או לעצב את השיער שלך בצורה מסוימת יביא אותך לב לבנות.

אמנם להציג את עצמך טוב זה דבר טוב, נראה טוב רק יביא אותך עד כה. אם בחורה אוהבת את מה שהיא רואה במראה הגופני שלך, היא אולי תרצה לדעת יותר עליך על ידי שיחה איתך ולראות איך זה מרגיש.

עם זאת, אל תצפה ממנה שתקבל על עצמה את התפקיד הגברי ותבוא ותדבר איתך קודם. זה קורה בסרטים, אבל בחיים האמיתיים, רוב הבנות פשוט מחכות לבחורים בטוחים שניגשים אליהן, יגרמו להן להרגיש נמשכות ואז עוברות למספר טלפון, נשיקה או מין.

למה בנות מבחינות בחבר

לאחר מכן הם יתחילו מערכת יחסים והבחור שקיווה להיבחר לאיך שהוא נראה, נשאר שוב מאחור ותוהה,“איך אוכל לגרום לבנות להבחין בי? מה עוד עלי ללבוש? האם עלי לבנות שרירים? האם עלי לנסות להרוויח יותר כסף על ידי קידום בעבודה? '

אם עיקר המאמצים שלך להשיג חברה או להתבוסס נכנסים לנסות להיראות טוב כך שבנות יבחינו בך, אז אתה מפספס את העניין.

האם בנות יבחינו בי אם אראה טוב יותר?

אתה חי בעולם פנטזיה שבו בנות יבואו ויפנו אליך אם אתה מסתכל בצורה מסוימת או לובש בגדים מסוימים.

האם תהית אי פעם מדוע נראה שלחבר'ה פחות מושכים ממך יש חברה, כשאתה לא יכול אפילו לגרום לבנות לשים לב אליך?

ובכן, עכשיו אתה יודע למה.

ברוב המקרים, אותם חבר'ה לא יושבים ומחכים שישימו לב אליהם. הם משתמשים בביטחון שלהם כדי להתקרב ואז למשוך נשים עם האישיות וההתנהגות שלהם, או שהם גורמים לנשים להבחין בהן על ידי הצגת תכונות האישיות והתנהגויות שמושכות נשים וכאשר הן רואות אותות של עניין, הן ניגשות ומושכות את האישה הלאה.

לגרום לבנות לרצות שתשים לב אליהן

לגרום לבנות לרצות שתבחין בהן

כאשר בנות מתבוננות בשפת גופך ובהתנהגותך, הן ירגישו נמשכות אליך או שלא.

אם אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות בנות באופן טבעי (למשל ביטחון, כריזמה, אווירה גברית, היכולת להצחיק אנשים וכו '), בנות יבינו אוטומטית שגם בנות אחרות הולכות להתעניין בך.

אתה תבלוט מבחורים אחרים והם מקווים לשים לב אליך.

אם הם אכן מושכים את תשומת ליבך, תראה אותם מפטרים ומצליפים את עצמם (למשל מקבעים את שיערם, מסדרים את בגדיהם, מורחים שפתון או מאפרים) ומראים בך סימני עניין (למשל קשר עין חוזר או מביט בך באופן קבוע, מחייך אליך וכו ').

כאשר אתה מבחין בכך שקורה, אז תצטרך לוודא שתתחיל איתה שיחה, כך שתוכל לגרום לה להרגיש נמשכת יותר לאישיותך ולהתנהגותך.

לדוגמא: אם אתה מתחיל לדבר עם בחורה והיא שמה לב שאתה בטוח, כריזמטי ובעל אווירה גברית, אז היא תרגיש נמשכת אליך. אם תצליחו גם להצחיק אותה, היא תרגיש עוד יותר משיכה אליכם.

ככל שאתה גורם לה להרגיש יותר מושך, כך היא רוצה להיות איתך יותר מבחינה מינית ורומנטית.

דרך קלה לגרום לילדה להבחין בך

חייכו ונפנפו אל בנות

אחת הדרכים הקלות ביותר בהן אתה יכול להציג את סוגי תכונות האישיות וההתנהגויות המושכות את הילדות היאתחייך אליה ואז נופף להגיד שלום.

זה לוקח ביטחון לעשות, ולכן זה מושך לבנות.

כשאתה יכול להיות הבחור הבטוח שיש לו את הכדורים לחייך ולנופף לעבר בחורה בצורה נינוחה ונוחה, יראו אותך בתור בחור מקסים ומסתורי את מי הם ככל הנראה מעוניינים לפגוש.

אזהרה: יש בנות שעשויות לבדוק את הביטחון שלך על ידי משיכת א'מה ה?'פנים כשאתה מחייך ונופף, אבל אם אתה פשוט יכול להמשיך לחייך ולהישאר בטוח, היא תפיל את המבחן ותתחיל לחייך אליך בחזרה.

כשהיא תראה שלא פצחת בלחץ שלה, היא תרגיש נמשכת לביטחון שלך. כמו כן, עכשיו כשנפנפתם אליה, כבר הייתה ביניכם קצת תקשורת והיא הגיבה בחזרה בחיוך, כך שהיא הולכת להיות הרבה יותר פתוחה (ואפילו נרגשת) אם תתקרבו.