איך להשיג מספר של ילדה בבר

קבל מספר בנות מבר

להוציא מספר של ילדה מבר קל, כל עוד גרמת לה להרגיש נמשכת אליך קודם.

אם אישה נמשכת אליך, היא תשמח לתת לך את מספר הטלפון שלה כדי שתוכל לקבל הזדמנות לדבר איתך שוב, להיפגש איתך או לקיים יחסי מין או להתחיל מערכת יחסים.

עם כמה נשים תצטרך לפתח קשר על ידי שיחה, בילוי והיכרות איתה (בין 10 דקות לשעתיים) לפני שתקבל את המספר שלה. עם זאת, בדרך כלל תוכל לקבל מספר טלפון אך ורק על משיכה בלבד.

מה לומר

מבקש ילדה

אז מה אתה צריך לומר כדי לבקש מנערה את המספר שלה בבר?

לאחר גורם לה להרגיש נמשכת אליך ופיתוח קשר איתה (במידת הצורך), פשוט אמור:אתה: היי, היה מגניב לדבר איתך. האם אתה רוצה לדבר שוב מתישהו?

שֶׁלָה: בטח, זה יהיה מגניב.

אתה: אוקיי נשמע טוב.[הושיט לה את הטלפון שלך ופתח אותו לחלק בו תוכל להזין את שמה ומספרה]הכנס את המספר שלך לכאן.

שֶׁלָה: [מכניסה את המספר שלה]

אתה: אוקיי מגניב ... אני אתקשר אליך מתישהו. אולי אתה יכול להוציא אותי לארוחת ערב יקרה.

שֶׁלָה: [צוחק]לא! אתה צריך להוציא אותי!

אתה: אוקיי, אם אתה מתעקש ... אבל, הרעיון שלי לארוחת ערב יקרה הוא מקדונלדס או לאכול במגרש האוכל בקניון.

שֶׁלָה: [צוחק]

אתה: אוקיי, אחלה - אני אתקשר ואגיד שלום מתישהו.

בדוגמה שלמעלה אני מציע בשובבות שהאישה תצטרך להוציא אותי לארוחת ערב יקרה. זו דוגמה להיות מה שנשים מכנות 'אתגר', שבו אתה לוקח את התפקיד של מי שהוא בעל ערך רב יותר.

כאשר אתה לגרום לאישה לחוש משיכה עזה עבורך ואז הוסיפו את היסוד של אתגר, התוצאה היא שנשים נושרות על המשמר ורודפות אחריכם, במקום להרים את המשמר ולשחק קשה להשיג.

שים לב שאני כולל גם הומור קליל ומזלזל בעצמו ('הרעיון שלי לארוחת ערב יקרה הוא מקדונלדס או לאכול במגרש האוכל בקניון ...') לא להיתפס כיהיר. המפתח הוא להיות שובב עם הרעיון להיות אתגר, ולא להיות רציני מדי לגביו.

בחורים רבים חוששים להיות אתגר או להשתמש בכל הומור מסוכן כי הם לא רוצים לבלבל את ההזדמנות שלהם עם האישה. למרבה האירוניה, על ידי התבדחות והיות קצת אתגר, זה הרבה יותר מרשים ומושך לאישה כי היא יכולה לראות שאתה לא עושה מעשה של להיות בחור סופר נחמד בתקווה שיהיה לך בר מזל .

במקום זאת, אתה בחור בטוח המאמין בעצמו ובערך שלו לנשים, וזה מספיק כדי לגרום לרוב הנשים לרצות להיות איתך.

5 טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כשמנסים להשיג מספר של ילדה בבר

אם היא רווקה, אישה כמעט תמיד תתן בשמחה את מספר הטלפון שלה לבחור בטוח שגורם לה להרגיש נמשכת. אין לה שום סיבה שלא.

עם זאת, אם תבצע אחת מהטעויות הבאות, היא עשויה לדחות את בקשתך ולתת לך שורה קלאסית כמו,'אני לא מוסר את המספר שלי לבחורים שאני פוגש בברים'או לשאול אותך,'למה אתה רוצה את המספר שלי?'לשים אותך במקום ולראות איך אתה מגיב.

1. להיות רציני מדי בקבלת המספר.

יש בחורים שטועים בהתנהלות בצורה רשמית מדי ושואלים אם זה 'בסדר' להשיג את מספר הטלפון של האישה, או שהיא רוצה לִרְאוֹת הוא שוב. שתי הגישות הללו בדרך כלל נדחות מכיוון שאישה לא רוצה להרגיש שהיא עושה לו טובה או שהיא כבר אחראית על הובלת הקשר.

כדי למנוע דחייה, פשוט קבע אם היא רוצה או לא לְדַבֵּר אליך שוב ואז אמור לה להכניס את המספר שלה. שאל אותה,'היי, היה טוב לדבר איתך. האם תרצה לשוחח שוב בצ'אט מתישהו? '

אל תשאל אותה שזה בסדר להשיג את המספר שלה. פשוט אמור לה לתת לך את זה (למשל.'בסדר מגניב, הכניס את המספר שלך לפה.')

להשיג את המספר של ילדה זה לא עניין גדול או משהו שאתה צריך לפחד לעשות. חילופי מספרי טלפון הם תוצאה נורמלית וצפויה של קיום אינטראקציה והרגשת משיכה למישהו. לכן, אל תחשוב שאתה עושה דבר רע או שאתה 'קדימה מדי' על ידי קבלת המספר שלה כל כך מהר.

אם היא מרגישה נמשכת אליך, אז היא הולכת להיות שמחה שביקשת את המספר שלה.

2. מחכים לאותות עניין ברורים במיוחד לפני שמבקשים את המספר

כל הנשים מראות את התעניינותן בחבר'ה בצורה קצת אחרת.

לדוגמא: לפעמים, תדבר עם בחורה והיא תבהיר לחלוטין שהיא אוהבת אותך. היא תיגע בך, תצחקק כמעט מכל מה שתגיד, תסתכל עליך בעיניים אוהבות ותיתן לך הרבה מחמאות.

בפעמים אחרות, תדבר עם בחורה והיא תשחק קשה כדי לבחון את הביטחון שלך. היא תחפש בחור שלא זקוק לאישה כדי לגלות הרבה עניין כדי להאמין באטרקטיביות שלו כלפיה.

יש הרבה סוגים שונים של נשים וכולן מראות את העניין שלהן בדרכים קצת שונות, אז אל תטעו לחשוב שכל בחורה תבהיר את זה לגמרי ברור שהיא רוצה שתבקשו את מספר הטלפון שלה.

עליכם להיות בטוחים לקחת סיכון ולבקש את מספר הטלפון. כל עוד היא מרגישה נמשכת אליך, אישה כמעט לעולם לא תדחה אותך.

3. לבקש מספר מבלי לגרום לה להרגיש נמשכת קודם

רוב החבר'ה לעולם לא מלמדים כיצד למשוך נשים, ולכן האסטרטגיה העיקרית שלהם להצלחה היא לשאול כמה שיותר נשים. זה נראה כמו תוכנית טובה לגשת ולדבר עם 100 נשים ומקווה שאחת מהן אומרת 'כן', אבל זו תוכנית איומה.

כשתדע איך למשוך נשים כראוי, אתה צריך לדבר רק עם אחת או שתיים ותקבל מספר טלפון, תתקבל או תביא חברה. זה הרבה יותר קל ממה שרוב החבר'ה חושבים.

מה איתך? את יודעת איך למשוך נשים? האם יש לך את המיומנות להיות מסוגל לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

4. להיות נחמד מדי

אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה, אבל נחמדות היא לא משהו שיסמן אותך כמיוחד.

אם אישה מושכת, רוב הבחורים שהיא פוגשת יהיו נחמדים כלפיה בתקווה שהיא 'אוהבת' אותו מספיק כדי 'לתת לו צ'אנס.' היא לא מחפשת עוד בחור נחמד שיתייחס אליה כמו לנסיכה, אבל לא יגרום לה להרגיש שום משיכה מינית. אם היא כמו רוב הנשים, היא מחפשת בחור טוב שגם הוא מדליק אותה.

לכן, אם אתה מדבר עם בחורה בבר ואתה רוצה לקבל את מספר הטלפון שלה, ודא שאתה לא מתנהג כמו בחור סופר נחמד בתקווה שזה יגרום לה לחבב אותך. אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשך אליך ואז, העובדה שאתה גם בחור טוב תהיה עוד דבר שהיא מוצאת חן בעינייך.

5. מחכה יותר מדי זמן לבקש את המספר

אם אישה מעוניינת, היא בדרך כלל תיתן לבחור 'חלון הזדמנויות' לבחור או לקבל את המספר שלה, לנשק אותה, לגרום לה לבד לדבר אחד על אחד, או לקחת אותה הביתה למין.

התחל בנשיקות ובמין ואז קח את זה משם

בימים אלה, רוב הנשים חוו דוכן של לילה אחד או שהן פתוחות לקיים כזה, כך שאם אתה מדבר עם אישה שמעוניינת בך ואין לך אפילו ביטחון להשיג את המספר שלה, היא עשויה להניח שאתה לא מבין איך עובדת סצנת ההיכרויות המודרנית והיא תתחיל לאבד עניין.

כל עוד גרמת לה להרגיש נמשכת אליך, אין צורך לדאוג שידחו אותה. אם היא נמשכת, אישה לעתים רחוקות, אם בכלל, תדחה בחור שלוקח דברים לשלב הבא ...