איך להשיג תסרוקת כמו תספורת אודל בקהאם

על פי דיווחים שהתקבלו מספרים ברחבי העולם, הבקשות לטווח התספורת של אודל בקהאם עולות מיום ליום. הדהייה והפוק-נץ, למרות שמעריציו מכנים זאת כמווהוק, הם תסרוקות החתימה שלו שיצרו שיגעון בכל רחבי העולם, במיוחד אצל השחורים. טווח התסרוקות הכרוך באורך ובצבע, הוא שהפך את אודל בקהאם ג'וניור לפופולרי יותר מיכולותיו בכדורגל.

איך להשיג תסרוקת כמו תספורת אודל בקהאם

כדי לקבל תסרוקת כמו אודל בקהאם, תחילה תצטרך להיות בעל תלתלים טבעיים. אם אין לך, תוכל לבחור לסלסל ​​את שיערך ולאחר מכן לעסות מוצר כדי להבטיח שעיצוב השיער הופך להיות קל יותר. מטפחים את החלק העליון והדפנות והגב דוהים בעזרת קליפר בגודל עד למינימום. זקן בוגר או זקן יכול להיות אידיאלי להחמיא לתספורת אודם בקהאם.

20 התספורת הטובה ביותר של אודל בקהאם

להלן 20 תסרוקות אודל בקהאם שזעזעו את העולם.

#1: קוצים דהיית העור עם זקן מלא

קוצים של דהיית העור עם זקן מלא

מָקוֹר

השיער מולבן תחילה ולאחר מכן מעוצב לקוצים עבים באמצעות מוצר עיצוב. הצדדים דוהים בעור וזקן מלא רק נוגע בדמוי סביב האוזניים. אודל בקהאם התהדר בסגנון זה לעתים קרובות, במיוחד במסיבות עיתונאים.

#2: תספורת דהוי פרץ מוהוק

תספורת Mohawk Burst Fade

מָקוֹרזוהי תספורת מגניבה של אודל בקהאם, שבה הטון הדו-צבעוני מייחד את תסרוקת זו מאחרים. בגלל השיער המתולתל והמקומם נשמרת צורת התספורת. זקן סנטר ארוך מחמיא לתסרוקת.

#3: ספוג התלתלים לתספורת הרחובות

תספורת התלתלים לתספורת הרחובות

מָקוֹר

כן, תספורת ספוג הטוויסטס היא כרוכה בסיבוב השיער ועיצובו המתולתל כך שתוכל לראות את החורים. כל מה שתצטרך הוא מברשת טוויסט כדי שהתספורת הזו תהיה בצורה מושלמת. זמן קצר לאחר מכן הוא נקרא ספוג הדראדס.

#4: תספורת Mohawk Afro Curl

תספורת אפרו תלתל מוהוק

מָקוֹר

לשיער מתולתל יש את היתרון להתהדר במגוון תסרוקות מהממות, וכך גם תספורת כתובת האתר של Mohawk Afro, שהתפרסמה לאחר שאודל בקהאם התהדר בתספורת זו בכמה הזדמנויות. הצדדים חתוכים, שיער מתולתל בחלקו העליון מעוצב למוהוק וזקן סנטר משתלבים היטב ונותנים תסרוקת זו נדנדה.

#5: תספורת רחבה של מוהוק אודל בקהאם

תספורת רחבה של מוהוק אודל בקהאם

מָקוֹר

כשאתה מסתכל על המוהוק הזה מלפנים, אתה יכול לראות את ההתפוגגות המתפוגגת נכנסת לקו השיער. אפקט הדהייה הגבוה מודגש במבט מזווית זו. השיער מולבן ולצדדים יש דהייה.

#6: תספורת האפרו המתולתלת מולבן

תספורת האפרו המתולתלת הלבנה

מָקוֹר

שיער מתולתל הוא ברכה ובגלל זה אתה יכול להתהדר בתסרוקות שונות כמו זו שהציגה אודל בקהאם. הוא נתן לתלתלים לגדול באורך מסוים לפני ההלבנה. החלק העליון בלבד, משאיר את הצדדים והחלק התחתון שחור. זקן מלא יוצר סגנון מנוגד.

#7: תלתלים באורך בינוני

תלתלים באורך בינוני

מָקוֹר

זהו מוהוק עם תלתלים בינוניים, בהם השיער נשמר ארוך וגם צבעו בהיר יותר. השיער מולבן בצבע חום בהיר כשהתלתלים מעוצבים בדוקרנים.

#8: תספורת ספוג התלתלים

מָקוֹר

תסרוקת זו היא ממוצא אפרו אמריקאי, שם התלתלים טבעיים. התספורת כרוכה בסיבוב התלתלים והשארת חורים בפנים באמצעות מברשת טוויסט. הטוויסט הטבעי ניתן לאחר תספורת רעננה.

#9: תסרוקת אורך בקהאם הארוכה של מוהוק

תסרוקת אורך בקהאם הארוכה של מוהוק

מָקוֹר

זוהי תסרוקת שאודל בקהאם עשה לעתים קרובות על המגרש. זהו המוהוק הארוך, בו נשמר השיער זמן רב יותר לפני עיצוב המוהוק. הצדדים דוהים בעור וזקן בוגר לגמרי מחמיא לתספורת.

#10: תספורת תלתלים מחודדת

תספורת תלתלים מחודדת

מָקוֹר

זקן בגזרה צרפתית והתלתלים המחודדים מספקים שילוב מצוין בתסרוקת אודל בקהאם זו. כישוריו של ספר מוצגים בתספורת זו, שבה משתמשים במוצר לשמירה על הצורה.

#11: עצות קפואות תספורת אודל בקהאם

עצות קפואות תספורת אודל בקהאם

מָקוֹר

הצבע ארוך יותר ובהיר יותר. קצות השיער פרוסים והצדדים דוהים. זקן שגדל מתוך זקן מוסיף לתסרוקת. לחזית יש קצה חד העובר על פני המצח.

#12: תלתלים צבעוניים עם דהיית צד וזקן זיפים

תלתלים צבעוניים עם דהיית צד וזקן זיפים

מָקוֹר

זוהי תסרוקת של אודל בקהאם, בה השיער המתולתל הטבעי בחלקו העליון מולבן. הצדדים בעלי דהייה והזקן מעוצב כזיפים ארוכים.

#13: תספורת Mohawk Fade Odell

תספורת Mohawk Fade Odell

מָקוֹר

השיער הבלונדיני מעוצב למוהוק, שם הצדדים והגב דהויים. תצטרך ביקורים קבועים במספרה אם אתה צריך לשמור על הקצוות רעננים וחדים. אתה יכול גם להוסיף עיצוב שיער ל- Mohawk הדהוי.

#14: תלתלים מחודדים עם עז

תלתלים מחודדים עם עז

מָקוֹר

זהו תספורת שנראתה אודל בקהאם באירועים רשמיים. התלתל מתחדד והצדדים והאחורים דהו. שיער הפנים מעוצב לתיש, מה שהופך את התסרוקת לחכמה ומגניבה.

#15: תספורת פלטינה מוהוק אודל בקהאם

תספורת פלטינה מוהוק אודל בקהאם

מָקוֹר

השיער צבוע בפלטינה עם התלתלים בסגנון מבולגן. הצדדים והגב דוהים וזקן עבה ומבוגר מחמיא לתספורת. לחזית ולגב יש קצוות מובהקים, שנוצרים על ידי סכין גילוח, מה שהופך אותם לחדים.

#16: תלתלי זהב עם סרט ראש

תלתלי זהב עם סרט ראש

מָקוֹר

לעתים קרובות נראתה דל בקהאם צוהלת עם תסרוקת זו, שהיא בלונדינית בצבע זהב וקשורה ברצועת ראש. הצדדים דוהים וזקן בוגר לגמרי מוסיף לסגנון.

#17: תלתלים בלונדיניים עם תספורת עיצוב גב

תלתלים בלונדיניים עם תספורת עיצוב גב

מָקוֹר

אפילו הווריאציות הקלות שעשה אודל בקהאם בעיצוב השיער שלו ניכרות בבירור, הודות למספרה שלו, כמו בתספורת זו. השיער המתולתל בלונדיני כשהצדדים והאחורי עם דהייה. בחלק האחורי עיצובים חקוקים בעזרת סכין גילוח ועיצוב חד.

#18: תלתלים בלונדיניים התלויים לאורך התספורת האחורית

תלתלים בלונדיניים התלויים לאורך התספורת האחורית

מָקוֹר

במבט מאחור, התספורת הזו של אודל בקהאם תיראה כך. התלתלים הארוכים הם בלונדיניים התלויים מטה מהגב אל המחשוף. יש זקן כמו תמיד עם בקהאם.

#19: חתך באז חלק עם חלק קטן

חתך באז חלק עם חלק קטן

מָקוֹר

הבאזז חתך אותנו עד הקצר ביותר וחלק קטן נוצר פחות או יותר באמצע המצח. שיער הפנים מגולח למעט זקן הסנטר.

#20: תלתלים עם עז עז

תלתלים עם עז עז

מָקוֹר

כאן נראה אודל עם התלתלים הטבעיים שלו מטופחים בצורה מסודרת ותיש מורחב שהופך את התסרוקת לחכמה יותר. תספורת זו מיועדת לאירועים מזדמנים ופורמליים.