איך להכיר מישהו: סודות ההמון המגניב

איך להכיר מישהו

הדרך הטובה ביותר להכיר מישהו היא:

1. אהבו וקבלו אותם על מי שהם

אל תנסה לגרום להם לשנות את מי שהם ברגע שיתאים לך. תנו להם לבטא את האישיות האמיתית שלהם בנוכחותכם.

כשאנשים מרגישים שאתה מקבל אותם על מי שהם, הם נרגעים סביבך ומרגישים שהם מובנים. הם מרגישים שהם יכולים להיות הם עצמם ולהעריך את זה, שהוא אחד התחושות הטובות בעולם.

2. אהבו וקבלו את עצמכם

אם אתה מנסה להכיר אישה יפה או אנשים מ'הקהל המגניב ', אתה צריך לאהוב ולקבל את עצמך קודם. אתה לא יכול לקוות שלהיות נחמדה, אישה יפה תיתן לך הזדמנות להיות איתה והקהל המגניב יקבל אותך לקבוצה שלהם.

אתה צריך לאהוב ולקבל את עצמך ולדעת שאתה מספיק טוב. אתה לא יכול לחפש לקבל את האישור הזה מנשים יפות או מהקהל המגניב. אתה צריך לתת את זה לעצמך.

לבלות עם חבריםכשאישה יפה מבחינה (באמצעות שפת גופך, האווירה, היחס, סגנון השיחה וכו ') שאתה יודע שאתה מספיק טוב בשבילה, זה מרשים מאוד. רוב הבחורים שהיא פוגשת מרגישים לא ראויים לה, מה שגורם לה להרים את המשמר באופן אוטומטי.

נשים יפות ומבוקשות לא רוצות לבזבז זמן להכיר בחורים שמרגישים שהם לא ראויים להם. אישה יפה רוצה בחור שגורם לה להרגיש שיש לה מזל אם תהיה לה הזדמנות להיות איתו. אחת הדרכים לגרום לה להרגיש ככה היא להיות מה שנשים מכנות כאתגר.

כשמדברים עם אנשים בקהל הקריר, הם יאהבו אותך אוטומטית אם אינך מרגיש צורך לחפש את אישורם. אם אתה מסתובב ומקווה שהם מרחמים עליך, יש אנשים בקבוצה שיכולים להשתמש בך כדי להרגיש טוב עם עצמם על ידי כך שהם בוחרים בך או גורמים לך להביט אחורה לפני אחרים.

עם זאת, אם אתה מבלה ומעניק לעצמך רשות לומר ולעשות כל מה שתרצה, הקהל המגניב יכבד אותך. כל עוד אתה מכבד כלפי אחרים ומגיע ממקום של אהבה, אתה לא יכול לטעות.

2. להיות העצמי האמיתי שלך

אל תשים פעולה של היותך מישהו שאתה לא, בתקווה שאדם ימצא חן בעיניך בגלל זה. להיות העצמי האמיתי, הגולמי, האמיתי שלך.

אם אתה רוצה למשוך חברים ונשים תואמים, אתה צריך להיות אתה האמיתי. להתנהג כמו מישהו שאתה לא יבטיח שתמשוך אנשים שלא באמת תואמים את מי שאתה באמת. אתה תמיד תרגיש מסורבל, לא במקום כאילו אתה חי שקר על ידי היותך חברים איתם.

כשתהיה לך האומץ להיות האני האמיתי שלך, תגלה שאנשים רוצים להכיר אותך יותר. הם מרגישים מסוקרנים מהאישיות הייחודית שלך וזה מרתק לדבר איתך ולהיות סביבך. משהו בך הוא כריזמטי ומושך ... הם יכולים לחוש בזה וזה מרגיש טוב להיות בסביבה.

3. הובילו את הדרך בכך שאתם פתוחים, כנים וחסרי פחד במהלך שיחה

אם אדם מקבל את התחושה שאתה לא אומר לגמרי את מה שאתה באמת רוצה להגיד, או עושה את מה שאתה באמת רוצה לעשות סביבו, הוא יסגור לך חלק מעצמו. הם תמיד ירגישו שהם צריכים להיות על המשמר.

כשאתה מדבר עם מישהו שתרצה להכיר, פשוט אל תהיה פחד בהבעת עצמך. אל תדאגי לטעות ולהרוס להם את הרושם שלך. אם אדם רואה שאתה פתוח, ישר ואמיתי, הוא יעריך את הפגמים הקטנים והמוזרויות שיש לך.

נדיר מאוד לפגוש מישהו שיש לו את האומץ להיות כנה, חסר פחד ופתוח בעת אינטראקציה עם אחרים. כל עוד אתה בא ממקום של אהבה ויש לך כוונות טובות, אתה לא יכול לטעות.

כן, אולי אתה אומר כמה דברים שקצת יותר מדי, אבל אתה והאדם האחר יכולים פשוט לצחוק את זה ואז להמשיך ליהנות מחברתו של זה.

להיות הבחור שנשים אוהבות ושבחורים אחרים מכבדים

למה אני תמיד נשאר בחוץ?

האם אי פעם שמת לב איך נראה שבחורים פשוט פוגעים בזה כמעט עם כל אישה שהם פוגשים?

הוא פוגש בחורה או קבוצת בנות ונדמה שכולם אוהבים אותו. הם צוחקים, מצחקקים, נוגעים בו, מחבקים אותו ורוצים להיות סביבו ... למרות שהוא לא דוגמן גברי, לא גבוה במיוחד, לא מפורסם.

גבר של נשים

בנוסף להיות טוב עם נשים, בחור כמו יכיר חברים חדשים בכל מקום שהוא ילך ואנשים ייהנו להיות סביבו. הוא יבלה זמן לבד רק כאשר יחליט או כשיהיה לו סוף סוף יום פנוי בלי שום תוכניות, מסיבות או עבודה שייגמרו.

ובכל זאת, מדוע 'חבר'ה יומיומיים' לכאורה פופולריים כל כך בקרב אנשים ואצל נשים?

פָּשׁוּט.

חבר'ה שנמצאים ב'הקהל המגניב 'יודעים איך למשוך נשים והם גם מצפים להיות חברים בקהל המגניב. באופן אירוני, ההנחה או הצפייה שאתה חלק מהקהל המגניב גורמת לך למעשה לפסול סוג של ביטחון חברתי שמושך נשים.

נשים באופן טבעי נמשכות לבחורים שיש להם סוג של ביטחון חברתי שמאפשר להם להתקבל, לכבד ולהעריך אותם על ידי אחרים. נשים יודעות אינסטינקטיבית שלבחור שמוצא חן בעיני יותר אנשים יהיה בדרך כלל קל יותר לשרוד ולחיות חיים מאושרים יותר מאשר בחור שרוב האנשים לא אוהבים אותו או מתעלמים ממנו.

היכולת למשוך נשים

כשבחור יודע למשוך נשים, כמעט כל הנשים אוהבות אותו. כשחבר'ה אחרים רואים שהוא אוהב כל כך הרבה נשים, הם רוצים להיות בסביבתו, להכיר אותו ומקווים לזכות בכמה בנות דרכו.

עם זאת, כשבחור לא יודע למשוך נשים, הוא יתקשה להכיר נשים מכיוון שהן לא יפתחו בפניו לגמרי. נשים אטרקטיביות יודעות שאם הן נפתחות וידידותיות מדי עם בחור שלא יודע למשוך נשים אחרות, הוא בדרך כלל ייצמד לה ויסיק אותה במשך חודשים ואף שנים בתקווה שהוא 'יקבל סיכוי' עם שֶׁלָה.

כמו כן, כשבחור לא יודע איך למשוך נשים, בחורים מגניבים לעתים רחוקות ירצו שהוא מסתובב. אם הם כן מאפשרים לו להסתובב, זה בדרך כלל רק לגרום לעצמם להראות טוב יותר מול כל הנשים שהם נתקלים ביחד.

מה איתך? האם יש לך את המיומנות להיות מסוגל לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה? אם אינך בטוח, צפה בסרטון למטה כדי לגלות ...

כשאתה בסביבת 'הקהל המגניב' אתה מקווה לחבב אותך ולהתקבל, או שאתה מניח שאתה מגניב מספיק וטוב מספיק ואז פשוט להמשיך עם זמן טוב? אם לא, אז זה בדרך כלל קשור לעובדה שאתה לא יכול למשוך נשים.

כשבחור מסוגל למשוך נשים יפות ומקובל על ידי נשים יפות, הוא לא צריך לנסות למצוץ לחבר'ה מגניבים כדי לקוות לקבל הזדמנות לפגוש דרכן בנות. יש לו המון נשים שמתעניינות בו וחבר'ה רוצים להיות חברים שלו.