איך להשיג את התספורת בשורה אחת

תסרוקת קו:למרות שתסרוקת הקו היא תסרוקת במיוחד לאפרו -אמריקאים ולגברים שחורים, תסרוקת זו זכתה לפופולריות גם בקרב קהילות אחרות. זוהי תסרוקת נקייה, הידועה גם בשם קצה-למעלה, צורת-על והקלטות, בהן במקום קו השיער הטבעי, הרקות, המצח והגב מגולחות קרוב ליצירת קווים וזוויות מובחנים.

גזרת קו התסרוקת הזו מציגה את כישוריו של ספר, שם משתמשים בקוצץ או בתער ישר כדי להעניק לתספורת מראה סופר נקי. אם אתה רוצה לדעת איך לעשות תספורת בשורה אחת, התשובה הטובה ביותר תהיה לעקוב אחר מדריך הדרכה, שם תמצא מדריך שלב אחר שלב כיצד ללבוש תסרוקות קו.

איך להשיג את התספורת בשורה אחת

  • גזור את שיערך קצר
  • שמפו את השיער
  • קח מראה, סכין גילוח ישר וקוצץ בצורת T
  • החליטו איזה סוג קו תצטרכו, כך שיתאים לצורת הפנים שלכם
  • הגדר את קצה הקוצץ בנקודת ההתחלה של קו השיער הקדמי שלך
  • העבירו בעדינות את הקוצץ או את סכין הגילוח לאורך הקו הקדמי כדי לוודא שהקו ישר לחלוטין
  • בצע את אותו התהליך בכל הקשור ליצירת קו מאחור ובצדדים
  • ראו בעצמכם את הקו באמצעות מראה
  • סיימו את התסרוקת על ידי גילוח כל שיער תועה שעלול להידבק סביב הקווים

41 תסרוקות קו הטובות ביותר לגברים ולבנים

אם אתה מקבל תסרוקות גבר עם קו בפעם הראשונה, בהחלט תזדקק למספרה מקצועית לפחות כמה פעמים, ולאחר מכן תוכל לעשות זאת בעצמך, למרות שזו עשויה להיות עבודה מאתגרת.

בסגנונות אלה של קו קו, הקווים מוגדרים היטב, המעניקים לקו השיער הטבעי התרוממות רוח אמיתית, ועם המעבר לתסרוקות דועכות העור, הקווים הקשים וההתחדדות, מצמידים זה לזה. תסרוקות אחרות שיכולות להשלים הן את תסרוקות קו הארוך והן את תסרוקות קו הקצר, כוללות את התסרוקות החתוכות וסוגי המוהוקס.

להלן 20 תסרוקות גבר מתנדנדות עם קו, שיכולות לעזור לך לבחור את אלו המתאימות ביותר לצורת הפנים שלך.

תסרוקת קו לוק גיאומטרי

תסרוקת קו לוק גיאומטריהקצוות החדים המעוצבים על ידי סכין גילוח מזוהים עם תסרוקת חיתוך קו זה. המראה הגיאומטרי הופך את הקווים ליותר ברורים במקדשים, מהמקום בו השיער נמשך כלפי מעלה.

מראה חתימה של דרייק

מראה חתימה של דרייק

התור ליד המקדשים וקו השיער, שאליו שמים לב לעיתים קרובות, הופך את התסרוקת הזו לאחת מתסרוקות הקו הפופולריות. תסרוקת זו מבצעת מעבר לדהיית העור.

צורה פשוטה

צורה פשוטה

קו השיער מיושר בעזרת סכין גילוח חדה בתסרוקת זו גזרת קו. השיער קצוץ מאוד, מה שמקל על העיצוב. הזוויות ניכרות בגלל קווי המתאר של השיער, המתוארים בקפידה.

הקו הקדמי למעלה

הקו הקדמי למעלה

זהו אחד התסרוקות לגברים עם קו, שבו הסגנון העצבני, שבו זוויות הפנים הטבעיות מודגשות. תסרוקת זו מתאימה לפנים יהלומים או בצורת ריבוע. התספורת דומה לגזרת הקיסר.

התייצבו עם פינות צד

התייצבו עם פינות צד

זו אחת התסרוקות עם תספורת קו, וזה קצת מסובך. המעבר החלק אל פאות הצד מורגש, וקו השיער העליון בצורת מלבנים והפיאות הצד מעוגלות בצורה ייחודית.

תסרוקת ה- Combover Line

תסרוקת ה- Combover Line

תסרוקת זו היא שילוב של החלק הקשה והמשולב, מה שהופך אותה לתסרוקת פריכה ומוגדרת במיוחד. תספורת מגניבה זו תזדקק לתחזוקה תכופה על מנת להתעצב כראוי, במיוחד אם יש לך שיער שצומח במהירות.

תספורת קו עם נפח נוסף

תספורת קו עם נפח נוסף

זהו אחד מתסרוקות קו החמוד החדשניות, בהן נפח השיער בחלק העליון מוסיף סגנון לקו המוגדר בבירור בחזית. אם יש לך שיער מתולתל, תסרוקת זו יכולה להיות מושלמת, שבה ניכרת הטכניקה של חיתוך התער.

צורה חלקית

צורה חלקית

רק האזור התחתון של הראש מתואר עם קו חד בתסרוקת זו. המעבר החלק למזחחות מורגש, מה שהופך את זה לתסרוקת גזרת קו מגניבה וחכמה. מתאים באופן אידיאלי לגברים עם שיא אלמנות, כאשר לא ניתן ליישר את החזית.

תספורת קו עם קוצים

תספורת קו עם קוצים

תסרוקת זו היא בין תסרוקות דהיית העור לתספורות קו, כאשר האזור מסביב ומעל האוזניים נחתך היטב וצמוד. המחשוף נחתך גם הוא מקרוב, מכיוון שהקוצץ ממשיך לחלק האחורי של הראש.

בשורה אחורית עם זקן

בשורה אחורית עם זקן

תסרוקת זו כרוכה בשיער החלקלק לאחור, וקו מעוקל נוצר בצדדים, כאשר פאות הצד מתערבבות עם קו הזקן. האזור סביב האוזניים הוא חתך, כדי להפוך את התסרוקת לבולטת יותר.

צורה קלאסית

צורה קלאסית

זהו אחד מהתסרוקות הקצרות של קו, שעוקב אחריו מאז שנות ה -90 והפך לפופולרי בקרב גברים אפרו -אמריקאים. הקו הקדמי מיושר בצורה מסודרת באמצעות סכין גילוח או קוצץ חד, והצדדים דהויים סביב האוזניים. הקו ממשיך לחלק האחורי של הראש.

גזרה גיאומטרית עם זקן קצר

גזרה גיאומטרית עם זקן קצר

הגזרה הגיאומטרית עם קווים ברקות וזקן קצר, הופכת את התסרוקת הזו לאחת התסרוקות הקו הדרמטיות הייחודיות. בעזרת מכונת גילוח חשמלית, אתה יכול להאריך את תוחלת החיים של תסרוקת זו, שם מתבטלת צמיחת השערות החדשה.

צורה גבוהה

צורה גבוהה

זוהי תסרוקת פופולרית קו גזור בקרב גברים שחורים, כאשר השיער לא נחתך יותר מדי, והוא מעוצב גבוה, עם קו שנוצר לאורך המצח. תסרוקת זו נראית מדהים כשהיא מושלמת עם הקו, אשר יזדקק לכישוריו של ספר מקצועי.

תספורת מסודרת

תספורת מסודרת

השיער באורך בינוני מוברש בקו קדמי המעוצב לשלמות על ידי תער, הממשיך עד לרקות. האזור סביב האוזניים דהוי כדי להעניק לתסרוקת קו זה מראה נהדר, והוא יכול להתאים היטב לבני נוער.

קו קדמי עם שערות מתולתלות למעלה

תספורת מסודרת

אם יש לך שיער מתולתל, זהו אחד מתסרוקות קו הדרמטי, שבו הקו לאורך המצח ממשיך עד לרקות. הצדדים דהויים ודוגמאות שנוצרו כדי להפוך את התסרוקת הזו למעט פונקית.

עיצוב יצירתי למעלה

עיצוב יצירתי למעלה

אם אתה רוצה להתהדר בתסרוקות קצרות בקו, אז זה בשבילך. השימוש בקוצץ ותער מוצג בתסרוקת דמיונית זו, שבה התספורת עוברת ישר לזוויות. הצדדים דהויים והסגנון משלים סגנון זקן ארוך.

ליין אפ תסרוקת קיסר

ליין אפ תסרוקת קיסר

דוגמה לסגנונות שיער בקו קצר היא תסרוקת Line Up Caesar, שבה התער מתחיל מצד אחד של המצח לשני, ממשיך אל הרקות ולאחר מכן מתעקל כלפי מטה לעבר קו הזקן. הצדדים דהויים, וכך גם הטרנד עם תסרוקות מקושטות אלה.

קצר יותר ועליז יותר

קצר יותר ועליז יותר

שמה של תסרוקת קו זו מבטא את כל ההנאה בהתהדר בתספורת זו, שם הצורה למעלה נראית מדהים עם שיער קצר מאוד. יש לך גם אפשרות לעצב את התסרוקת, ככל שתקצר את שיערך או אפילו תגלח אותם בחלק מהאזורים בפנים שלך.

תסרוקת מעט מסודרת

תסרוקת מעט מסודרת

תסרוקת זו כוללת את הקווים להיות בהירים, ולא חדים, וניתן לעשות זאת בבית אם יש לך סכין גילוח חד. הקו ממשיך מהמצח אל הרקות, ופיאות הצדדים ממשיכות להתחבר לקו הזקן.

קו קשה בשורה

קו קשה בשורה

הקו לאורך המצח עד למקדשים, ממשיך להתעקם לאורך הפינות, הופך את התסרוקת הזו לאחת מסגנונות השיער הקצרים הקצרים. השיער בחלקו העליון מוברש לצדדים עם גובה נוסף להשלמת העיצוב.

כשאתה מחפש באינטרנט, אתה יכול למצוא יותר מתסרוקות קו, שהפכו לפופולריות, במיוחד בקרב גברים שחורים, אבל כדי להתהדר בכל אחת מהתסרוקות האלה לגברים עם קו, תזדקק לעזרה של ספר מקצועי.

מקור תמונה: תמונה מצורפת ,

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , אחת עשרה , 12 , 13 , 14 , חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה , 16 , 17 , 18 , 19 , עשרים ,

עשרים ואחת , 22 , 2. 3 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 3. 4 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ,