איך לגרום לאקס שלי לרדוף אחרי וליזום את הפיוס

איך לגרום לאקס שלי לרדוף אחרי וליזום את הפיוס

אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך לרדוף אחריך וליזום את הפיוס, להלן 5 טיפים שיעזרו לך לגרום לזה לקרות בהקדם האפשרי:

1. תקן את הדברים שהיא באמת זרקה אותך אליהם

לפעמים במערכת יחסים, בחור עלול להרגיל להתנהג בדרכים שאינן מושכות את אשתו (למשל, הוא הופך להיות רעוע מדי או חלש נפש, מפסיק לגרום לה להרגיש מוערך, הופך להיות מעצבן מדי), מה שגורם לה להפסיד כבוד ומשיכה אליו לאורך זמן ובסופו של דבר מובילה לכך שהיא נפרדת ממנו.

לכן, אם הוא רוצה לגרום לאקס שלו לרדוף אחריו וליזום פיוס, הוא צריך לוודא שכשהוא מתקשר איתה (למשל בשיחת טלפון או באופן אישי), הוא מראה לה (באמצעות מעשיו, חשיבה והתנהגות) שהוא באמת תיקן את הדברים שבזכותם היא זרקה אותו.

לדוגמא: אם אישה נפרדה מבחור בגלל שהוא נהיה רעוע מדי וחלש נפש ותמיד היה מיילל אליה (על החיים, עליה, בעיות, עבודה, אחריות, הממשלה), הוא צריך להראות לה שהוא עכשיו חזק רגשית ובוגר מספיק כדי לעמוד על רגליו כמו גבר אמיתי.

הוא לא גועש ולא מתלונן על החיים ובמקום זאת, לוקח אחריות על גורלו על ידי למידה, שיפור והפיכה לגבר טוב יותר ככל שהוא ממשיך בחיים.

עכשיו הוא מישהו שהיא יכולה להיות גאה לקרוא לו לחבר שלה (או לבעלה) כי הוא לא מתלונן, מתבכיין או גבר.הוא איש אמיתי עכשיו.

דוגמה נוספת היא אם אישה נפרדה מבחור מכיוון שהכניס יותר מדי מלאי למה שהיה לחבריו או למשפחתו לומר על האופן בו הוא חי את חייו, אז בסופו של דבר נמאס לה שהוא לא היה מספיק גבר כדי לקבל את ההחלטות שלו.

כדי להראות לה שהוא התחלף, עליו לתת לה לראות שהוא הפך להיות יותר עצמאי רגשית כעת (למשל, הוא עבר מבית המשפחה, רודף אחרי חלום לכל החיים שמשפחתו לא מסכימה לו, התנתק מכמה את חבריו השליליים ויצר חברים חדשים, חיוביים ותומכים יותר).

כל מערכת יחסים שונה, אז אתה צריך לעצור לרגע ולחשוב על הסיבות האמיתיות של האקס שלך להיפרד ממך.

משם, עליך לבצע התאמות מסוימות לצורת החשיבה וההתנהגות שלך, כך שהיא תוכל להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת בפעם הבאה שתתקשר איתך.

כשתעשה אינטראקציה איתה באופן אישי, היא תוכל לראות שאתה כבר לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו ואז היא תחווה עבורך רגשות חדשים.

היא תראה אותך כבחור חדש ומשופר שגורם לה להרגיש אחרת.

כשהיא מסתכלת עליך בצורה כזו, היא שומטת על השומר שלה ומתחילה לחשוב משהו כמו,'הוא כל כך שונה עכשיו. אני מאוד אוהב אותו החדש. אני חושב שטעיתי בפרידה איתו ולא רציתי שהוא יחזור שוב. מעניין אם הוא היה מחזיר אותי אם הייתי מבקש ממנו פיוס? אולי אני צריך לנסות את זה. אני מרגיש טוב עכשיו, אז למה לא? '

כשהשומר שלה למטה ככה, אז כל כך קל לחבק אותה, לנשק אותה, להתחבר אליה מינית ולקבל את הקשר מחדש.

היא אולי יוזמת את הפיוס על ידי בקשה לכך, או על ידי מעבר לחיבוק או נשיקה, אבל אתה לא צריך לצפות לכך מכל אישה.

כל אישה שונה.

יש נשים שלא רוצות לעשות את הצעד הראשון כי הן חוששות שאולי תדחו אותן.

נשים אחרות לא רוצות לעשות את הצעד הראשון כי הן רוצות לראות אם עכשיו יש לך ביטחון לעשות את זה.

לכן, אתה לא יכול לסמוך רק לחכות שהיא תרדוף אחריך בכל רגע ורגע.

לפעמים, אתה צריך לשים את הכדורים שלך על הקו ולעשות מהלך.

אתה צריך להסתגל למצב הייחודי שלך ולעשות את מה שנדרש כדי להחזיר אותה, לפני שתאבד אותה לנצח.

על הפתק הזה…

אחת הטעויות הגדולות ביותר שיכול לבחור לעשות היא לא לעשות שום דבר כדי לשפר את עצמו לאחר פרידה.

הוא פשוט יושב ומקווה שהאקס שלו ירדוף אחריו ויזום את הפיוס, אבל הוא אף פעם לא מגיע למצב שהוא מבין לגמרי מה היא רצתה שהוא ישנה לגבי עצמו (למשל כי הוא מאמין שכל מה שהשתבש במערכת היחסים היה באשמתה, הוא לא יודע לשנות, הוא לא רוצה לשנות ופשוט מצפה ממנה שתקבל אותו כמו שהוא).

עם זאת, זה לא עובד ככה.

כדי שאישה תרצה לחזור עם גבר, היא רוצה לראות שהוא ברמה אחרת מבעבר.

אם היא רואה אותו באופן אישי ומגלה ששום דבר עליו לא באמת השתנה והתנהגותו לא גורמת לה להרגיש אחרת, אז היא לא תחוש מאוד מוטיבציה לחזור איתו.

במקום זאת, היא עשויה לחשוב משהו כמו,'אם היו לי ספקות לגבי פרידה איתו בעבר, אני בטוח בזה עכשיו ויודע שקיבלתי את ההחלטה הנכונה לעזוב אותו. הוא ממתין שאחזור אליו בריצה, למרות שהוא עדיין מכבה אותי באותן דרכים עדינות שמלכתחילה הפרידו אותנו. אני מניח שהוא לא מספיק בוגר כגבר כדי להבין את זה לבד. אני בהחלט טוב יותר בלעדיו. אני חייב למצוא את עצמי בחור שהוא כבר גבר. '

ואז היא ממקדת את האנרגיה שלה להתגבר על האקס שלה, להמשיך הלאה ולפגוש בחור אחר שיכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש בזמן מערכת יחסים (כלומר נשי, ילדותי, מכבד את הגבר שלה, נמשך מינית, מאושר, בתוך אהבה).

לכן, אל תתנו לזה לקרות לכם.

למעשה קל לגרום לאישה להרגיש נשית וילדותית סביבך, להרגיש נמשכת מינית, שמחה ומאוהבת בך.

זה כל כך קל לעזאזל.

למעשה, זה לוקח פחות עבודה ממה שרוב החבר'ה מבינים כי זה בעיקר קשור להחזרת עמדת הכוח ולתת לה להיות הילדה שלך.

כשאתה גורם לאקס שלה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש סביב בחור, היא באופן טבעי תתחיל לרדוף אחריך קצת או שתתחיל את הפיוס או תרמז לרצון כזה.

לקצה מס '2 ...

2. הפעל מחדש את רגשותיה באופן אישי או בשיחת טלפון, אך אל תנסה להחזיר אותה

זה חשוב מאוד אם אתה רוצה שהיא תרדוף אחריך ותנסה להחזיר אותך כי היא מרגישה נמשכת אליך ורוצה אותך שוב, אך שמה לב שאתה אפילו לא מנסה לגרום לה להתחייב למערכת יחסים מכל סוג שהוא.

לאחר מכן היא מרגישה נאלצת לומר לך שהיא רוצה שוב מערכת יחסים, או שהיא רומזת על כך ומקווה שתבצע את הצעדים כדי להחזיר אותך ואתה.

עם זאת, שימו לב ...

הדרך הטובה ביותר להפעיל מחדש כראוי את רגשות האישה כלפייך היא בשיחת טלפון או באופן אישי.

אינך יכול למשוך כראוי מחדש את רגשותיו של אקס באמצעות טקסט אם היא מכובה על ידך, אינך יודע ששינית ואינך מעוניין לחזור איתך בשלב זה.

לדוגמא: אם אתה פשוט שולח לה טקסטים אקראיים (למשל'אני רק רוצה להגיד היי'אוֹ'היי, איך הדברים?'), או לחץ כמו בפוסטים שלה ברשתות החברתיות כדי ליידע אותה שאתה עדיין בסביבה, זה לא יעבוד ברוב המצבים.

אם אתה רוצה שלאקס שלך תהיה סיבה להרגיש מוטיבציה לרדוף אחריך וליזום פיוס, אתה צריך להפעיל מחדש את רגשותיה בשיחת טלפון או באופן אישי, כדי שהיא תוכל לראות בעצמה שלא רק ששינית, אלא עכשיו היא מרגישה אחרת כשהיא מתקשרת איתך.

היא מרגישה ניצוצות של כבוד, משיכה ואהבה למי שאתה עכשיו, מה שגורם לה לחוש מוטיבציה לרצות לגרום למשהו לקרות בינך לבינה.

זו הסיבה שכל כך חשוב לתקשר איתה בשיחת טלפון או באופן אישי, במקום לשלוח לה טקסטים אקראיים, ללחוץ כמו על הודעותיה ברשתות החברתיות או גרוע מכך, פשוט להתעלם ממנה ולקוות שהיא תחזור לבד.

כל כך הרבה חבר'ה מאבדים את חברתם לשעבר (או אשתם) בכך שהם מחכים בסביבה ומקווים שהיא תתקשר אליו יום אחד ותגיד'בטח הייתי משוגע להיפרד ממך. האם תוכלי לסלוח לי? אני רוצה אותך בחזרה! אנא תן לי הזדמנות נוספת איתך. '

למרבה הצער, הרבה חבר'ה מחכים שבועות, חודשים ובמקרים מסוימים, שנים, לפני שהם מחליטים שהיא לא חוזרת והם איבדו אותה.

זו הסיבה שמעולם לא המלצתי (ולעולם לא אעשה זאת) פשוט להתעלם מאשתך לשעבר לאחר הפרידה, בתקווה שהיא תחזור.

נכון שיש נשים שאכן חוזרות אם מתעלמים מהן אחרי פרידה, אבל זה קורה רק אם אישה עדיין מאוהבת באקס שלה וכבר מתחרטת שנפרדה ממנו.

כמעט בכל המקרים האחרים, אם אישה התנתקה מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה לבחור ואז נפרדה ממנו, היא לא הולכת להתרשם מאוד ממעשיו.

היא תכוון להתחבר עם בחור חדש כמה שיותר מהר, כדי להימנע מהרגשת הכאב של התעלמות, או בגלל שהיא רוצה לנקום באקס שלה על שלא ניסתה אפילו להחזיר אותה אחרי הפרידה ופשוט להתעלם אותה בתקווה שהיא תעשה את כל העבודה.

כמובן שכשבחור מנסה להחזיר את האקסית שלו לאחר פרידה, הוא צריך להיות רגוע ובטוח בקשר לזה.

כל כך הרבה בחורים מאבדים את חברתם לשעבר (או אשתם) בכך שהם רודפים אחריה נואשות אחרי פרידה.

זה לא עובד.

אתה צריך להחזיר במהירות את השליטה ברגשות שלך לאחר פרידה ואז להחזיר אותה ברוגע ובביטחון כמו גבר אמיתי.

אם תנסה להסתתר מאחורי טקסטים או על ידי גילוי עניין מרחוק (למשל לחיצה כמו על הודעותיה ברשתות החברתיות), קרוב לוודאי שהאקס שלך יהיה לא מתרשם ולא מעוניין לרדוף אחריך ולהחזיר אותך.

במקום זאת, היא עשויה פשוט לגלגל את גלגלי העיניים ולחשוב משהו כמו,'מדוע הוא בכלל טורח לשלוח לי הודעות SMS אם הוא לא מתכוון להחזיר אותי? הוא פשוט מבזבז את הזמן שלי ושלו. אני לא הולך להיות חבר שלו באמצעות טקסט 'ואז היא מפסיקה להשיב לטקסטים שלו.

לחלופין, היא עשויה לחשוב,'מדוע הוא ממשיך ללחוץ על' לייק 'בפוסטים שלי? האם הוא חושב שאתרשם? האם הוא חושב שאעביר לו הודעה ואבקש שהוא ייתן לנו הזדמנות נוספת? האם הוא מנסה להישאר בראש, אז אני לא יכול להמשיך הלאה? ובכן, אני אראה לו. אני אשתלב עם בחור חדש ואפרסם תמונות שלו ושלו בתאריכים ... ואז נראה אם ​​הוא ילחץ על זה. '

אם אתה רוצה את האקס שלך בחזרה, אני ממליץ לך לגשת לזה כמו גבר אמיתי, ולא להסתתר מאחורי טקסטים או לנתק קשר ולקוות שהיא תעשה את כל המהלכים.

להיות גבר ולמשוך אותה מחדש

בתחילה היא עשויה להיות מעט עמידה, אך אם תוכל לשמור על הביטחון שלך וגם למשוך אותה בגישה הגברית שלך, השומר שלה יירד והיא תרגיש נמשכת.

אתה פשוט צריך להיות מוכן לקחת סיכון ולגרום לזה לקרות.

אתה לא יכול לחכות שהיא תעשה לך דברים סופר קלים על ידי רדיפה אחריך ומתחננת ממך להזדמנות נוספת, למרות שיש לה מעט עד אין רגשות כלפיך כרגע.

אתה צריך לגרום לה להרגיש שוב כלפיך רגשות.

הדרך הטובה, הקלה והמהירה ביותר לעשות זאת היא לתקשר איתה (בטלפון ובאופן אישי) ולהפעיל מחדש את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

כשאתה עושה זאת, תהליכי החשיבה שלה משתנים והיא נפתחת בחזרה להיות איתך.

אתה צריך להיות פעיל בנוגע להחזרתה, גם אם אתה מקווה לגרום לה לקחת את כל הסיכון כדי לרדוף אחריך וליזום את הפיוס.

כדי לגרום לה לרצות אותך בחזרה, אתה חייב לגרום לה להרגיש כל כך הרבה כבוד ומשיכה מינית כלפיך החדש (בשיחת טלפון ובאופן אישי), שהיא לא יכולה למנוע מעצמה לרצות אותך שוב.

איך עוד אתה יכול לגרום לה לרצות אותך?

3. תן לה לראות שאתה חי חיים מהנים בלעדיה באמצעות חשבון המדיה החברתית שלך

אם אתה חושש ליצור קשר עם האקס שלך, זוהי דרך נהדרת לעזור לוודא שהשומר שלה מושבת והיא שוב פתוחה בפניך כשתפנה אליה.

תן לה לראות שאתה חי חיים מהנים בלעדיה על ידי פרסום תמונות שאתה נהנה עם אנשים אחרים, נראית בטוחה ונראית שמחה ומשובחת בלעדיה.

יש חבר'ה שחוששים לעשות זאת מכיוון שהם מניחים שזה יכעיס אותה ורוצים לנקום בכך שהם עושים זאת.

עם זאת, לא כך פועלת המשיכה של האישה לגבר.

נשים נמשכות לגברים בטוחים שאוהבים או אוהבים אחרים ואינם זקוקים לאישורה או לעידודה כדי להרגיש טוב עם עצמם.

כשהאקס שלך רואה שנהנית מהחיים בלעדיה, זה בהחלט מובטח שהיא תרגיש קצת כבוד ומשיכה כלפיך החדש.

עם זאת, הזהירו ...

היא עשויה להתנהג כאילו היא מוטרדת מכך, לא מתרשמת ממנה או אפילו מכובה אותה.

למה?

נשים עושות זאת כדי לבדוק את הביטחון של הבחור.

האם הוא יאבד פתאום ביטחון בעצמו כי היא לא מעודדת אותו להיות מאושר ולחיות את חייו?

האם הוא יתנצל בכך שגרם לה להרגיש כך (כלומר הכעס, העומד בפני האכזבה או הגועל שהיא חשה), כאשר היא ממש מרגישה כלפיו כבוד ומשיכה על סמך כמה שהיא נראית בלעדית ומאושרת?

האם פתאום הוא יגיד לה שהוא היה עצוב, התגעגע אליה ושהוא לא ממש שמח בתמונות האלה?

האם הוא יגיש למחאותיה המזויפות, למרות שהיא רוצה שהוא יהיה גבר בטוח, דומיננטי וחושב חופשי?

נשים תמיד מחפשות לראות כיצד גברים מגיבים למבחנים שלהם.

הגברים שנשים מכבדות, מרגישות נמשכות אליהן והכי אוהבות הם אלה שלא נופלים למבחנים שעוברות עליהם נשים, אך גם עדיין מתייחסים לאישה בצורה טובה ובכבוד.

זה לא קשור להתנשאות, לנסות לפגוע בה או להתחצף כלפיה.

זה לא מה שנשים מכבדות או אוהבות.

במקום זאת, מדובר בעמידה על הרגליים ולא צורך באישורה או בעידודה להמשיך ולעמוד ולהרגיש בטוחים ומאושרים לגבי עצמך וחייך.

כל כך הרבה בחורים טועים כשמנסים להחזיר אישה לשעבר.

לדוגמא: לפעמים בחור עלול להתחיל לפרסם תמונות שלו נראה עצוב ובודד בדפי המדיה החברתית שלו.

הוא יכול לומר לעצמו,'כשתראה כמה אומלל אני באמת בלעדיה ושהחיים שלי נעצרו מאז שנפרדנו, היא תבין עד כמה עמוקה באמת אהבתי אליה. ואז היא תצטער על שנפרדה ממני והיא תחזור בריצה. היא תראה שאכפת לי ממנה יותר מכל דבר אחר ושאני צריכה שהיא תהיה מאושרת. היא תבין שאף בחור אחר לא יאהב אותה כמוני. היא תדע שאני תלויה בה לגמרי בגלל האושר שלי וזה יגרום לה להרגיש מיוחדת. ”

עם זאת, זה פשוט לא איך המשיכה של אישה עובדת.

אישה מרגישה נמשכת לגבר שמאושר, מוגש ובעל חיים נהדרים בלעדיה ומרגישה מכובה על ידי גבר שיושב מסביב ומרחם על עצמו ואין לו הרבה אחר שקורה בחייו.

למה?

בעיקרון מכיוון שכאשר בחור לא יכול להתקדם בחייו מבלי שאשתו תעניק לו את התמיכה הרגשית שהוא צריך להתמודד, הוא נתקל כחלש רגשית, נזקק וחסר ביטחון, שהם תכונות שמכחישות את האינסטינקטיבית.

לכן, כאשר אישה נתקלת בפוסטים ברשתות החברתיות של האקס שלה כמו,'מרגיש עצוב היום,'אוֹ'היה סוף שבוע ממש משעמם,'אוֹ'אותה שטויות, יום אחר,'או רואה תמונות עצובות ובודדות שלו, היא לא הולכת לחשוב,'אוווו ... הוא לוקח את הפרידה שלנו כל כך קשה. זה בטח אומר שהוא עדיין כל כך אוהב אותי. מה עשיתי? אני צריך ליזום איתו פיוס מייד, לפני שיהיה מאוחר מדי ואאבד אותו לנצח! '

במקום זאת, סביר להניח שהיא תחשוב משהו כמו,'הוא כל כך רעוע וחלש נפש. אני כל כך שמח שאני כבר לא תקוע בקשר איתו. ברור שהוא לא גבר אמיתי. מה עשיתי במערכת יחסים איתו? אני צריך למצוא לעצמי גבר! ”

השומר שלה עולה ואז קשה לו עוד יותר להחזיר אותה.

לכן, אם אתה רוצה לעודד את האקס שלך לרדוף אחריך וליזום פיוס, אתה צריך להגיע למצב שאתה חי חיים מהנים ומרגשים בלעדיה ואז ליידע אותה על כך, דרך חשבון המדיה החברתית שלך. .

לדוגמא: אתה יכול לעשות זאת על ידי פרסום תמונות שלך בעמודי המדיה החברתית שלך תוך ביצוע כמה מהדברים הבאים ...

  • חוגגים ונהנים עם חברים חדשים שהיא עדיין לא מכירה.
  • עושה משהו מרגש שתמיד רצית לעשות אבל דחית (למשל צניחה חופשית, רפטינג בנהר לבן, בספארי באפריקה).
  • מטיילים במקומות אקזוטיים תוך בילוי עם המקומיים.
  • נהנים לעשות פעילויות קבוצתיות הכוללות גברים ונשים (למשל צוות ספורט מעורב, פעילות גופנית קבוצתית בפארק, ערבי טעימות יין, מועדוני טיולים, סריקות פאב ברחבי העיר שלכם, שיעורי ריקוד סלסה).

כשהיא יכולה לראות בעצמה שאתה חי חיים מהנים בלעדיה, משהו מדהים קורה ...

פתאום אתה נראה לה מושך יותר והיא מתחילה לחשוב,'חשבתי שהוא ירגיש עצוב ובודד בלעדי ושהוא ינסה להחזיר אותי. במקום זאת, הוא מבלה בכיף. לא העליתי על דעתי שהוא כל כך מגניב. מדוע הוא לא היה כזה יותר כשהיינו יחד? אני רוצה להיות חלק מחיי הכיף שהוא חי עכשיו כשהוא הרבה יותר בטוח בעצמו. המתן ... מה אני אומר? אני לא יכול לעזור לעצמי. אני רוצה אותו חזרה.'

כך באמת פועלת משיכה של אישה.

לא איך אישה תגיד שזה עובד כי נשים לא רוצות לספר לחבר'ה,'היי, ככל שתנהג בטוח יותר ועצמאי יותר, אנו מוצאים אותך מושך יותר.'

במקום זאת, נשים מסתובבות ואומרות שהן רוצות שגברים בעצם ישתחוו לרגליהם, יקנו להם מתנות, יעבדו את האדמה שעליה הם הולכים ויהיו מנומסים, נחמדים, אכפתיים וקשובים 24/7.

עם זאת, במציאות, נשים נמשכות יותר מגברים טובים שאוהבים אותן ומוצאות אותם מושכים, אך לא זקוקים להם בפועל.

העצה הבאה…

4. התקשר אליה כדי לגרום לה לחייך, לצחוק ביחד ואז לחזור לחיים שלך

אתה יכול לשבת ולחכות שהאקס שלך ירדוף אחריך ויזום את הפיוס, אך אם לא תחדש את תחושות הכבוד והמשיכה אליך תחילה, הסיכויים גבוהים שתחכה זמן רב, אם לא לָנֶצַח.

מצד שני, אם תשיג אותה מיד לשיחת טלפון, תגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש נרגש מדבר איתך שוב ואז תחזור לחיים שלך ותתעלם ממנה לכמה ימים, היא לא תוכל למנוע את עצמה מלרדוף אחריך.

לדוגמא: דמיין שבדיוק דיברת עם האקס שלך בטלפון ...

היא צחקה, חייכה והרגישה טוב.

אז אמרת משהו כמו,'בסדר ג'ני, זה היה נהדר לדבר איתך. לפעמים אני מתגעגע אליך, אבל אני גם מקבל שנפרדנו. אני יוצא לדרך (משהו מגניב שאתה עומד לעשות עם חברים), אבל אולי נוכל לומר שלום שוב מתישהו בקרוב. אני מקווה שיהיה לך שבוע נהדר. '

לאחר מכן היא תראה שבאמת השתנית (כלומר אתה בטוח ועצמאי רגשית) והשומר שלה יירד באופן טבעי.

עד מהרה, סביר להניח שהיא תשלח לך טקסט להגיד היי (או לשלוח לך הודעה על משהו אקראי) וזה יהיה הרמז שלך להתקשר אליה ולקבוע פגישה.

זכרו: לא לכל הנשים האומץ לרדוף אחריכם בגלוי כי הן חוששות שאולי תדחו אותן.

לכן, אם היא לא תשלח לך הודעה או תתקשר אליך אחרי 3-4 ימים, פשוט התקשר אליה שוב ותביא אותה מחויכת, צוחקת ונהנית לדבר איתך שוב.

ואז, כשתדע שהיא מרגישה נמשכת ופתוחה, הציע להתעדכן באופן אישי כחברים.

בפגישה, עליך להמשיך ולבנות על תחושות הכבוד והמשיכה הראשוניים שלה כלפיך, עד שהיא אומרת לך שהיא רוצה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות, או שהיא רומזת לזה (למשל מחבקת אותך, אומרת לך שהיא התגעגעה אליך, פתוחה לנשק אותך, נוגעת בך, אומרת שהיא אוהבת אותך החדש) ואז משאירה לך את זה כדי לגרום לזה לקרות.

אל תתנו לה להחליק!

זה יהיה אידיאלי אם האקס שלך ירדוף אחריך ויתחנן לפיוס, אבל אתה לא צריך לקבל את זה כאפשרות היחידה שלך להחזיר אותה.

כל אישה היא שונה ולנשים רבות פשוט אין את האומץ להסתכן בדחייה על ידי הבחור לשעבר שלהן, לכן הן מחכות שהוא יעשה מהלך.

אם לא יעשה זאת, היא מחליטה להמשיך הלאה, במקום להסתכן בפוטנציאל להידחות ואז להיות זו שנפגעת לאחר הפרידה.

לכן, במקום לאבד אותה לנצח, פשוט גרום לה לחזור על ידי ניצוץ רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך שוב על ידי אינטראקציה איתה בכל סיכוי שתקבל מעתה ואילך.

ואז, כאשר היא יוזמת את הפיוס או תיפתח אליו, אתה תהיה בטוח שזה בגלל שהיא מאוהבת בך יותר מאי פעם.

גרמת לה להרגיש רגשות חדשים ומרגשים שהיא פשוט לא יכולה לעמוד בפניהם.

זה מרגיש לה טוב.

היא רוצה את זה.