איך לגרום לאשתי לשקול מחדש גירושין

איך לגרום לאשתי לשקול מחדש גירושין

אם אשתך אמרה,'זה נגמר. אני רק רוצה להתגרש, ”זה רק טבעי שאתה יכול להיות מודאג לאבד אותה לנצח.

עם זאת, החדשות הטובות הן שתוכל לגרום לאשתך לשקול גירושין מחדש.

ככה ...

1. התחל לתת לה את חווית המשיכה שהיא רוצה.

תן לה את חווית המשיכה שהיא רוצה

רק בגלל שגבר ואישה אומרים,'עידו,'ולהסכים להיות נשואים לכל החיים, זה לא ערובה שהכל יישאר מושלם בנישואיהם מאותו הרגע ואילך.

כדי לגרום לנישואין להחזיק מעמד, שניהם צריכים להתאמץ לגרום לאהבה, לכבוד ולמשיכה לגדול עם הזמן.מה שקורה לעתים קרובות הוא שגבר יכול להשקיע זמן רב זמן רב בכך שאשתו תרגיש אהובה, מוערכת, מטופלת ונמשכת מכיוון שהנישואין חדשים ומרגשים.

עם זאת, לאורך זמן, דברים אחרים, כמו להביא ילדים לגידול, לקבל בית ולשלם אותו, להבטיח שהילדים יקבלו חינוך טוב וניהול חיי היום יום, עשויים לקבל עדיפות על מערכת היחסים בינו לבין אשתו.

יש הרבה דברים אחרים להתמקד בהם וליהנות עם אשתו או לשמור על מערכת יחסים מאושרת והרמונית בכל עת לא יכול להיות בראש הרשימה.

בסופו של דבר, האישה עשויה להתחיל להרגיש שמשהו חסר בחייה.

היא עלולה להתחיל לתהות,'זו הסיבה שהתחתנתי? האם הילדים והשטרות הם הדברים היחידים שחשובים יותר בנישואין שלנו? האם אני הולך לבלות את שארית חיי רק בטיפול בכולם ולהיות אם, עוזרת בית ונהגת מונית? האם אני לא זוכה לחוות אהבה יותר? לאן זה נעלם? '

עם הזמן תחושות האומללות שלה יכולות להתעצם, עד כדי כך שהיא מתחילה לחשוב,'אני לא רוצה לעשות את זה יותר! אני רוצה להרגיש סקסית וכמו אישה אמיתית כשאני עם הגבר שלי. אני לא רוצה להרגיש שאני השותף לחדר, החבר או האחות הגדולה שלו. אני חולה על כל הוויכוחים והריחוק הרגשי בינינו. יכולתי להיות כל כך הרבה יותר מאושרת עם מישהו אחר. אני יודע את זה. הוא פשוט לא יודע לגרום לי לאהוב אותו שוב. הוא פשוט לא מבין את זה. אני רוצה להתגרש. ”

כשהיא מכה אותו עם החדשות, גבר יישאר בדרך כלל לחשוב,'מה קרה? חשבתי שאנחנו מאושרים ביחד. איך היא פשוט יכולה לוותר עלינו ככה? נשבענו להיות יחד לכל החיים ביום החתונה שלנו. '

הנה העניין ...

אשה לעיתים רחוקות מוותרת על נישואיה, אלא אם כן זה בלתי נמנע לחלוטין (למשל בעלה מתעלל פיזית או נפשית, הוא לא הגון, הוא בוגד בה, הוא מכבה אותה בהתנהגותו ובגישה ההתנהגות שלו, האנוכית או הלא מושכת).

יכול להיות שאתה גבר טוב, אבל היו דברים בהתנהגות שלך, בגישה ובגישה שלך לנישואין שבאמת כיבו אותה.

אתה יודע מה הדברים האלה.

אל תדאג; אתה לא איש רע שעשית את הטעויות האלה. כולם עושים טעויות במערכות יחסים.

מה שחשוב עכשיו זה כמה מהר אתה מתקן את הטעויות האלה והופך את עצמך לגבר שהיא יכולה להרגיש אליו שוב נמשכת רגשית.

לדוגמא: אם אישה רוצה להתגרש מבעלה מכיוון שהוא הפך לחסר ביטחון וכיבה אותה במשך שנים כתוצאה מכך, הוא צריך להתחבר לביטחון חדש ולתת לה לחוות שבמשך כל אינטראקציה איתו מעתה .

אתה יכול להראות לה ששינית.

אל תנסה לומר לה ששינית; תראה לה. תן לה להרגיש אחרת סביבך והיא תשנה את דעתה לגבי הגירושין בכוחות עצמה.

עד עכשיו היא פשוט לא קיבלה את חוויית המשיכה שהיא רוצה כשסביבך (למשל, היא מרגישה משועממת, מרגישה שהיא אחותך הגדולה או אמא שלך, נתקעת בחריץ להיות האישה הטובה ולא מרוויחה הרבה לחזור) ולכן היא רוצה להתרחק מכדי לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר.

כדי לגרום לאשתך לשקול מחדש גירושין, הדבר העיקרי שאתה צריך להתמקד בו הוא לשנות את האופן שבו אתה מתקשר איתה ומתקשר איתה מעכשיו, כך שהיא באופן טבעי תשנה את הרגשתה כלפיך וההיות איתך.

אתה צריך לומר ולעשות את סוגי הדברים שיחזרו להפעיל מחדש את רגשות המשיכה, הכבוד והאהבה אליך.

חלק מהדרכים בהן תוכלו לעשות זאת היא ...

  • מראה לה (בדרך שאתה מדבר, מתנהג, מתנהג ומגיב לה), שהבנת ותיקנת חלק מהנושאים שמסירים אותה (למשל, אתה בטוח יותר וחזק יותר רגשית עכשיו, ולא חסר ביטחון ונזקקים, אתה יותר ממוקד מטרה ומונע, במקום לבזבז יותר זמן באזור הנוחות שלך שלא מביא אותך לשום מקום כבר שנים).
  • התמקדות בלגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושרת להיות סביבך, במקום לגרום לה להרגיש כמו השותפה שלך לחבר או חברה.
  • מובילה בביטחון את הדרך במערכת היחסים, ובכך מאפשרת לה להירגע ולהרגיש סביבך נשי וילדותי לחלוטין.

כשאתה מתחיל לתת לה את חווית המשיכה שהיא באמת רוצה בנישואין, אישה באופן טבעי מתחילה להרגיש יותר כבוד ומשיכה אליך.

ואז היא מתחילה לשאול את עצמה,'האם אני באמת יכול לוותר על הנישואים שלנו כשאני עדיין אוהב אותו וניכר שהוא השתנה לטובה? אני חושב שבכל זאת אנחנו יכולים לגרום לזה לעבוד '.

אז, רק בגלל שאשתך אומרת כרגע,'אני רוצה להתגרש,'זה לא אומר שהיא לא תשנה את דעתה כשתתחיל לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בנישואין איתך (למשל אהובה, מוערכת, מושכת).

התחושות משתנות כל הזמן.

אתה יכול לשנות את תחושותיה ולגרום לאשתך לשקול גירושין מחדש, פשוט על ידי מתן חווית המשיכה שהיא רוצה ממך.

השלב הבא הוא ...

2. הפכו ויכוחים או שיחות קרות לצחוק, לחיוך ולהרגיש רגשות טובים בכך שאינכם מאפשרים לכם או לה לקחת דברים ברצינות כה רבה.

לצחוק ולחייך יותר

כאשר נישואים מגיעים למצב בו האישה מבקשת להתגרש, בני זוג עלולים למצוא עצמם נכנסים לוויכוחים, נלחמים על דברים חסרי משמעות לכאורה, או מתייחסים זה לזה בצורה קרה, מרוחקת ולא ידידותית.

עם זאת, אם גבר ואשתו ממשיכים לתקשר זה עם זה בצורה שלילית (למשל להתווכח, להיות קר וסגור זה כלפי זה), הסיכוי לפתור את הבעיות שלהם ולגרום לה לשקול מחדש את הגירושין הופך קלוש.

במקום זאת, שניהם ממשיכים להרגיש פגועים, נבגדים ולא מובנים. הנישואין פשוט כבר לא מרגישים טוב.

ויכוח מתמיד

מרוב תסכול הוא יכול לומר לה,'למה אתה מתנהג ככה? למה אתה עושה לנו את זה? למה את כלבה כל כך קרה? אתה לא זוכר שהבטחנו להיות יחד לכל החיים ביום החתונה שלנו? 'גורם לה להיות עוד יותר מתגוננת וסגורה ממנו.

אז היא יכולה לומר,'כרגיל, אתה חושב שהבעיה במערכת היחסים הזו היא אני. עדיין לא לקחת אחריות על מה שקרה בינינו. שום דבר לא השתנה. אתה לא יכול לקבל את הנישואין שלנו פשוט לא עובדים. אני מצטער, אבל גירושין הם האופציה היחידה כאן. אין שום דבר שאתה יכול להגיד כדי לשנות את דעתי. '

אל תדאג; היא תשנה את המנגינה שלה אם תשנה את הרגשתה.

איך יכולת לעשות את זה?

במקום להיכנס לוויכוחים אינסופיים וחסרי טעם עם אשתך, פשוט התמקדי בהצחוק שלה ובתחושה טובה להיות שוב סביבך.

לדוגמא: אם אשתך כועסת עליך על משהו, במקום להגיב בדרך הרגילה (למשל על ידי הגנה על עצמך, מאשימה אותה בכך שאתה לא סביר) הפוך את זה במקום למשהו ששניכם יכולים לצחוק עליו.

הערה: זה לא אומר שיש לך כל הזמן פיצוח בדיחות או לא לקחת שום דבר ברצינות.

זה פשוט אומר שאתה מחפש משהו חיובי לצחוק עליו ברגעים מלחיצים, במקום להישאב לרגשות השליליים ולהתווכח ולהרגיש מנותקים זה מזה כתוצאה מכך.

אם תצליחו לגרום לה לחייך, לצחוק ולהפיל את השומר סביבכם, זה יקשה עליה להישאר תקועה ברעיון להתגרש.

במקום זאת היא תתחיל לחשוב,'ובכן, הדברים לא כל כך גרועים עכשיו. לפחות אנחנו עדיין יכולים לצחוק ביחד. אולי בכל זאת להתגרש זו לא התשובה. אולי עדיין לא מאוחר לפתור את הדברים בינינו. '

לאחר מכן היא תתחיל להרגיש טוב סביבך שוב ושלילי הנישואין שלך ירגישו לה פחות רציניים.

אל תבזבז הרבה זמן בניסיון לשכנע את אשתך לשקול מחדש גירושין בניסיון לנמק איתה.

במקום זאת, תגרום לה לשנות את דעתה על ידי הפעלה מחדש של רגשות הכבוד והמשיכה אליך, ובנייה על כך עד שהיא אומרת,'אוקיי, אני מצטער שחשבתי שגירושין היו התשובה. אני אוהב אותך והייתי פשוט אנוכי. הנישואין שלנו עובדים עכשיו ואנחנו לא צריכים לסיים אותם. '

3. התחל להיפטר מחוסר הביטחון שלך, כך שאתה יכול להיות האיש החזק מבחינה רגשית שהיא זקוקה לו.

היפטר מחוסר הביטחון שלך והיה האיש החזק שהיא זקוקה לו

עד כמה שזה יכול להיות כואב להודות, אשתך כנראה לא הייתה מבקשת ממך להתגרש אם היא לא מאמינה שיש לה כמה סיבות טובות מאוד לעשות זאת.

לכן, אם ברצונך לגרום לאשתך לשקול מחדש גירושין, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להיפטר מכל חוסר ביטחון שעלול להיווצר בינך ובינה.

לדוגמא: בחור עלול להרגיש כאילו היה לו מזל כשפגש את אשתו.

הוא יודע שאישה באיכותה הייתה יכולה לבחור בקלות גבר שנראה טוב יותר, עשיר יותר, גבוה יותר או כל דבר אחר.

כתוצאה מכך, הוא עלול להיות חסר ביטחון עם השנים ולהתחיל לחשוב דברים כמו, “מה אם היא תבין שהיא יכולה לעשות טוב ממני? מה אם היא תפגוש גבר אחר, תרגיש נמשך אליו יותר ואז יעזוב אותי? '

חשיבה לא בטוחה משנה באופן אוטומטי את התנהגותו ומעשיו של הגבר, והוא אינו יכול למנוע מעצמו בהדרגה להיות דביק או נזקק יותר (למשל לוותר על תחומי העניין והתחביבים שלו כדי לבלות איתה יותר זמן, ולשאול אותה באופן קבוע,'האם אתה עדיין אוהב אותי?').

הוא עלול גם להפוך לקנאי ושולט יותר ויותר (למשל. הוא קורא בסתר הודעות טקסט או דואר אלקטרוני שלה, אוסר עליה לדבר עם בחורים אחרים).

למרות שלבו עשוי להיות במקום הנכון, התנהגות מסוג זה גורמת לאישה להתרחק עוד יותר. למה?

חוסר ביטחון, דבקות, נזקקות או קנאה אינם תכונות שנשים מוצאות מושכות אצל גברים.

במקום לגרום לאישה לחשוב,'אני כל כך בר מזל שבעלי כל כך אוהב אותי שהוא משתגע כשהוא חושב לאבד אותי,'היא בדרך כלל רק תחשוב,“חשבתי שהוא חזק יותר מבחינה רגשית כשאני התחתנתי איתו. מה קרה? מדוע הוא הפך פתאום לבחור חסר הביטחון והנזקק הזה שתמיד מנסה לשלוט בי? כן, זה נחמד שיש בעל שאוהב אותי ומעריץ אותי, אבל הוא הולך מעבר לים. הוא הפסיק להיות סוג הגבר שאני יכול להביט בו ולכבד והוא הפך לילד רגשי שכל הזמן זקוק לי לתמוך ולהרגיע אותו שהכל יהיה בסדר. אני פשוט לא יכול לחיות ככה. אולי בכל זאת הוא לא היה כל כך בטוח בהתחלה. אולי זה היה מעשה. אולי הוא רימה אותי כל הזמן הזה. מה עשיתי? למה התחתנתי איתו? אני צריך לצאת מהנישואים האלה ולמצוא את עצמי גבר אמיתי, 'ואז היא תבקש להתגרש.

דוגמא נוספת לחוסר ביטחון היא כאשר בחור נשאר תקוע בעבודה ללא מוצא מכיוון שהוא חושש מדי לקחת סיכון בחייו ולהגביר את דרגת האחריות הגבוהה יותר.

תחילה אשתו עשויה לנסות להניע אותו להתגבר על פחדיו באמירת דברים כמו, 'מדוע אינך מגיש בקשה לקידום זה? אתה יכול לעשות את זה, ”אוֹ'אם אתה לא מרגיש שאתה מקבל את מה שמגיע לך בעבודה, מדוע שלא תעבור את שיעורי הלילה שיעזור לך לקבל הכשרה טובה יותר כדי שתוכל לקבל עבודה טובה יותר?'

עם זאת, אם הוא רק ימשיך לתרץ ויישאר תקוע בחריץ בחייו מפחד, אשתו תתחיל בסופו של דבר לאבד את הכבוד אליו כגבר.

היא עשויה לחשוב,'ככה זה יהיה להמשך חיינו? האם הוא מתכוון להסתיר מלהיות אדם גדול וטוב יותר? האם הוא ויתר מתוך פחד, או בגלל שהוא לוקח את האהבה והמחויבות שלי אליו כמובנת מאליה? אני לא יכול לכבד בחור שאין לו אפילו את הכדורים לשנות את הדברים בחייו שגורמים לו להיות אומלל. אני רוצה גבר אמיתי, לא גבר. '

לאורך זמן, אם הוא לא קולט את הרמזים שלה (למשל התקפי זעם, חוסר חיבה, התקפות מילוליות של כוחו כגבר, ריחוק רגשי) ויעשה את המאמץ להיות האיש שהיא צריכה שהוא יהיה, היא תקבל נמאס מהניסיון לגרום לו להיות האיש שהיא רוצה שהוא יהיה ויחליט לעזוב.

לכן, אם היית חסר ביטחון כלשהו בנישואיך עם אשתך, כדי לגרום לה לשקול גירושין מחדש, אתה צריך להראות לה ששינית ושאתה עכשיו האיש החזק מבחינה רגשית שהיא צריכה שתהיה.

לדוגמא: אם הייתם נזקקים, חסרי ביטחון וקנאה בנישואיכם מכיוון שהרגשתם שהתמזל מזלכם עם אשתכם, עליכם להראות לה שאתם בטוחים יותר ובטוחים יותר כעת.

אתה מאמין בעצמך ובערך שלך כלפיה.

לחלופין, אם היה חסר לך האומץ לעלות ברמות החיים ולהיות מסוג הגברים שהיא יכולה להסתכל עליו ולהסתמך עליו, אתה צריך להראות לה שאתה עכשיו מרוכז ומונע יותר.

אתה נוקט פעולה.

החלטת על המטרות הגדולות והשאיפות שלך לחיים, והתחלת להתקדם כלפיהם.

אתה כבר לא מסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלך כגבר. אתה נוקט בפעולה וגורם לדברים לקרות.

כשאשתך תראה שאתה עובד על היפטרות מוחלטת מחוסר הביטחון שלך, היא באופן טבעי תתחיל שוב לחוש כלפיך כבוד.

כאשר היא מרגישה כבוד היא תתחיל להתחבר מחדש לתחושות המשיכה שלה ואז יהיה לה קשה להחזיק ברגשותיה השליליים כלפייך, מכיוון שאתה כבר לא הגבר שהיא רצתה לעזוב.

אז אם אתה נמצא בנקודה בה אתה שואל,'כיצד אוכל לגרום לאשתי לשקול מחדש גירושין?'התחל בלגרום לה לכבד אותך שוב על ידי ביטול והתגברות על חוסר הביטחון שלך.

4. לפלרטט איתה כדי ליצור ניצוצות של משיכה.

כשבעל תוהה,'מה הסוד כיצד לגרום לאשתי לשקול גירושין מחדש?'לפלרטט איתה כנראה נראה הדבר האחרון שהוא צריך לעשות.

הוא עשוי לחשוב,'הדברים כל כך מתוחים בינינו כרגע. אני פשוט לא מרגיש שזה המקום שלי לפלרטט איתה יותר ולנסות לגרום לה להרגיש נמשכת. אם אנסה משהו כזה, היא לא פשוט תכעס איתי ותגרום לה לרצות את הגרושים עוד יותר? '

לא.

אין שום דבר רע בכך שבעל מפלרטט עם אשתו וגורם לה להרגיש נמשכת אליו.

כבעלה, זה המקום שלך.

מותר לך לעשות את זה.

אתה לא עושה שום דבר רע בכך שאתה גבר אוהב ובטוח שעדיין יכול לגרום לה להרגיש איזו משיכה ברגע שיש מתח בינך לבינה.

למעשה, כאשר אתה יכול ליצור ניצוצות של משיכה בינך לבין אשתך בזמן שהיא אומרת,'אני רוצה להתגרש,'זה יפיל את השומר שלה באופן אוטומטי.

כשאתה מפלרטט איתה בבטחה, היא תרגיש טוב סביבך ותתחיל לחשוב,'הממ ... לא הרגשתי ככה הרבה זמן. זה מרגיש טוב לקיים איתו קשר כזה שוב. אני אוהב את התחושה הזו ואני לא רוצה לאבד אותה. אולי בכל זאת נוכל לגרום לדברים לעבוד. '

כשזה קורה, עליכם בתור האיש לקחת את ההובלה ולהמשיך לומר ולעשות את סוגי הדברים שיראו לה שנישואיכם שווים להילחם עליהם.

עם זאת, אם אתה פשוט נוהג ניטרלי על ידי לא פלירטוט, היא פשוט תחשוב,'זה נגמר. אני צריך לצאת מפה. כבר אין ניצוץ בינינו 'והיא פשוט תמשיך עם הגירושין.

אתה יכול לגרום לה לשקול מחדש את הגירושין על ידי הפעלת מחדש של רגשותיה

דוגמה כיצד להפעיל מחדש חלק מהרגשות שלה כלפייך

לפעמים, בחור יחזיק באמונה שרק בגלל שהוא ואשתו התחייבו להיות יחד לנצח ביום חתונתם, זה אומר שהיא לעולם לא תפנה נגדה או שהיא לא צריכה.

כמובן, זה יהיה ממש נחמד אם החיים יעבדו ככה, אבל זה לא

זוגיות או זוגיות יישארו יחד אם שני האנשים נשארים רלוונטיים זה לזה והאהבה, הכבוד והמשיכה מעמיקים עם הזמן.

אם האהבה, הכבוד והמשיכה נהרסים על ידי הגבר, האישה לא ממש חייבת להישאר איתו, ללא קשר למה שהבטיחה ביום החתונה.

אני יודע, המעשה שלה יכול להיחשב חטא, אבל חוטאים נסלחים. אל תשכח את זה.

אם אתה רוצה שהאהבה תימשך לכל החיים, עליך ליצור את סוג הדינמיקה של מערכת היחסים שבה זה קורה.

אתה לא יכול לצפות שהיא תישאר איתך לכל החיים רק בגלל שהיא אמרה,'עידו'ביום חתונה שמח.

אתה חייב לגרום לה להרגיש מאושרת איתך עכשיו.

אתה יכול לעשות זאת על ידי הפעלה מחדש של רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה ואז בנייה על כך.

אז במקום לנסות לשכנע את אשתך לשקול מחדש גירושין באמירת דברים כמו,'האם נדרי החתונה שלנו לא משמעותו עבורך?'אוֹ'מה קרה לכל ההבטחות שהבטחנו אחד לשני להישאר יחד לנצח? האם אתה פשוט מתכוון להפסיק כל כך בקלות? 'אוֹ,'מה עם הילדים? איך יכולת לעשות את זה לעשות להם? 'אתה צריך לגרום לה להתחבר מחדש לרגשות האהבה הישנים שלה, על ידי כך שהיא תרגיש כבוד ומשיכה לגרסה החדשה והמשופרת שלך.

כשאתה עושה את זה, הרגשות שלה לגבי הגירושין מתחילים להשתנות באופן אוטומטי.

היא מתחילה להרגיש כלפיך כבוד ומשיכה והשומר שלה יורד.

רעיון הגירושין נראה קשה ומיותר מדי.

לגרום לה להתאהב בך מחדש

אחרי הכל, היא מכבדת אותך עכשיו. היא מרגישה שוב איזו משיכה ומתאהבת בך.

אל תדאגי עד כמה היא מרגישה עליך כועסת או מרוחקת היום.

אתה יכול לשנות את זה.