איך להשיג לילה אחד

איך להשיג דוכן לילה אחד

כדי להשיג דוכן לילה אחד (יחסי מין בלילה הראשון), הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לפחות לנשק את האישה.

כשאתה מנשק אישה, זה משנה את הדינמיקה מלהיות ידידותית להיות מינית ברגע. היו לי יותר מ -100 דוכני לילה, ונישקתי את כל הנשים לפני שחזרתי אותן למין.

לפני נשיקה, יתכן שיש הרבה משיכה ופלרטוטים הלוך ושוב ביניכם, אבל זה לא אומר שאתה הולך להישכב. אתה צריך לעשות את הצעד הבא ולנשק אותה, כדי שהיא תוכל לחוות פיזית איך זה להיות מינית איתך.

4 טעויות שיש להימנע מהן בעת ​​משיכת דוכן לילה אחד

להיות מונח בלילה הראשון בו אתה פוגש אישה זה די קל, כל עוד אתה משחק את הקלפים שלך נכון.

על פי מחקר שנערך לאחרונה, 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה שלהם ו- 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה לפני כן. במילים אחרות, סקס קורה בדרך כלל מהר מאוד.

כדי להבטיח שתקבל את הנתח ההוגן שלך, הימנע מארבע הטעויות הקלאסיות האלה ...1. אל תחכה שהיא תבהיר לחלוטין שהיא רוצה לשכב איתך

בסרטים תראו לעיתים קרובות נשים מבהירות כי הן רוצות לקיים יחסי מין עם בחור. הם אולי יגידו,“באיזה חדר במלון אתה שוהה? אני אבוא לראות אותך בחצות 'אוֹ'אצלך או אצלי?'

בעולם האמיתי, רוב הנשים לא רוצות לתת לך את הרושם שהן יקיימו איתך יחסי מין כל כך בקלות. למה? למרות שהיא רוצה סקס בדיוק כמוך, היא גם רוצה להראות לך שהיא לא 'שכיבה קלה' ושאם תיכנס למערכת יחסים איתה, תוכל לסמוך עליה שלא תבגוד בך.

בסרטים ובטלוויזיה נשים יגידו שורות קלישאה כמו,'אם אני מקיים איתו יחסי מין, האם הוא יכבד אותי בבוקר?'אבל בחיים האמיתיים, נשים שפתוחות לקיים יחסי מין בלילה הראשון אפילו לא אכפת להן מכך.

יש נשים שיגידו שהן מודאגות מבחור שלא 'יכבד אותן בבוקר' (כלומר, הוא יאבד את העניין בה לאחר שיזכה לקיים איתה יחסי מין כל כך בקלות), אך ברוב המקרים דוכן של לילה מוביל למערכת יחסים ... ונשים יודעות את זה.

עם זאת, אל תצפו מנשים להודות בגלוי בכך או לגלות עניין ברור לקיים אתכם יחסי מין מיד. רוב הנשים יעמידו פנים כאילו מעולם לא היה להם לילה אחד לפני כן, או שלעולם לא יעשו זאת.

באופן אישי, כ -85% מהנשים שאיתן עמדתי לילה אחד אמרו,'אני רק רוצה שתדעו: מעולם לא עשיתי זאת בעבר. בדרך כלל אני מחכה הרבה זמן לפני קיום יחסי מין ”אחרי שסיימנו לקיים יחסי מין, אישה בדרך כלל תגיד,'אני לא מאמין שפשוט עשיתי את זה. זה כל כך לא כמוני. ”

בשלב מוקדם נהגתי להתעמת עם הנשים ואומר,'היי, זה בסדר ... אתה לא צריך לתת לי את הקו הזה. אני עדיין אכבד אותך בבוקר. ”בהמשך, הבנתי שהכי טוב פשוט לחייך, לא להגיד כלום ואז להמשיך עם הקשר.

זו לא אשמתה שסצנת הדייטים השתנתה. בעבר אישה נאלצה להציל את עצמה לנישואין ואז להיצמד לגבר אחד לכל החיים.

הימים הישנים...

לא עוד.

התחל בנשיקות ובמין ואז קח את זה משם

הנשים של ימינו יכולות לקיים יחסי מין עם מי שהן רוצות ולהתייצב במערכת יחסים בכל פעם שמתחשק לה. רוב החבר'ה עדיין מדברים עם נשים כאילו הם לעולם לא היו פתוחים לקיים יחסי מין מיד משום שהם משתמשים בגישה מיושנת.

אם אתה רוצה להצליח עם נשים בעולם של היום, אתה צריך להבין שדווקא לילה אחד קורה כל הזמן. נשים פתוחות לקיים יחסי מין איתך, אך אל תצפו שהן יבהירו זאת.

נשים עדיין צריכות להתנהג כאילו אינן מעוניינות לקיים יחסי מין מיד מכיוון שרוב האנשים עדיין תולים באידיאלים ישנים. עם זאת, המין מתרחש בדלתיים סגורות.

2. אל תשתדל יותר מדי להרשים אותה

אם אתה ניגש לנשים ומנסה להרשים אותן על ידי שיחה על העבודה שלך, איפה אתה גר, באיזה מכונית אתה נוהג וכו ', אתה בא ממקום חלש וחסר ביטחון. רוב הנשים, במיוחד היפות, יניחו שאתה לא מרגיש ראוי ומנסות 'לוואי' אותן עם תעודותיך.

אם אתה רוצה להסתבך עם נשים סקסיות, אתה חייב להיות סוג של בחור שגורם להן להרגיש מופעלות ונרגשות. אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא להיות מה שנשים מכנות כאתגר ...

3. אל תסתיר את האישיות האמיתית שלך

האם אתה מאחל שנשים פשוט יאהבו אותך על מי שאתה? היית מעדיף את זה אם נשים יפסיקו לשחק איתך משחקים ויתחילו לכבד אותך כגבר?

אם ענית 'כן', אז הנה הפיתרון: היה העצמי האמיתי שלך ואל תעשה מעשה של להיות מישהו שאתה לא, רק כדי להתאים לאישה שאתה מדבר איתה. תן לה לחוות אותך אמיתי. תן לה לחוות את הביטחון והאמונה שלך בעצמך. תן לה לראות את זה, לא משנה מה היא אומרת או עושה, אתה נשאר חזק ודבק במי שאתה.

להיות אמיתי מרשים פי מיליון יותר מבחור שעובר ומתיימר להיות משהו שהוא לא. החבר'ה שמקבלים לילה אחד עומדים בקלות ובאופן טבעי לא מתיימרים להיות משהו אחר מלבד עצמם.

הם יודעים שהאני הרגיל שלהם מרשים מספיק והם פשוט גורמים לנשים להרגיש נמשכות ואז עוברים מצעד אחד למשנהו עד שהם מקיימים יחסי מין בלילה הראשון.

האם אתה יודע לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

4. אל תראו שיש דוכן לילה אחד כעניין גדול

אם אתה רוצה לקיים יחסי מין עם נשים בלילה הראשון שאתה פוגש אותן, אל תסתובב וחשוב שמין הוא עניין גדול ושאתה מנסה לעשות משהו 'רע' או 'לא בסדר'. סקס בלילה הראשון הוא נורמלי, טבעי וקורה מיליוני פעמים בכל לילה, בכל רחבי העולם.

כדי למשוך דוכן לילה אחד, התחל להסתכל על יחסי מין כתוצאה הצפויה שאתה ואישה חשים משיכה הדדית זה לזה. דעו שאחרי שתנשקו אישה, היא תרגיש משיכה מינית עבורכם והדלת לקיים יחסי מין איתה תפתח לרווחה ...