איך לצאת מאיזור החברים עם אישה

איך לצאת מאזור החברים עם אישה או ילדה

בפוסט זה, אני אעזור לך לצאת מאזור החברים עם אישה או ילדה שאתה אוהב. אני אספק לך טכניקות עבור מושך אותה , להוציא אותה לדייט ואז לנשק אותה כדי להתחיל את הקשר המיני, ולא רק להיות חברה שלה.

הנה מה שאני אסביר לך בפוסט זה:

  • ההבדל בין חבר, מאהב וחבר.
  • 3 סיבות נפוצות לכך שנשים מציבות גברים באזור החברים.
  • 3 דרכים לשנות את הדרך בה היא מרגישה כלפייך.
  • איך לגרום לה לצאת לדייט איתך.
  • איך לנשק אותה בפעם הראשונה.

ההבדל בין חבר, מאהב וחבר

חשוב לבחון את ההבדלים בין התפקידים הללו כי אם אתה רוצה שהיא תהיה חברה שלך או מאהבת, אתה באמת צריך תפסיק חושבת, מתנהגת ומתנהגת כמו חבר בשבילה. אתה באמת צריך להפסיק את זה. עליכם להתחיל להתנהג כמו מאהב או חבר פוטנציאלי, ולא חבר שאין בו שום עניין מיני.

חבר (שֵׁם עֶצֶם): אדם שנמצא ביחסים טובים עם אחר. אדם שאינו עוין. אדם המחובר לאחר על ידי רגשי חיבה או יחס אישי.

מְאַהֵב (שֵׁם עֶצֶם): אדם שמנהל מערכת יחסים מינית או רומנטית עם אחר.

הֶחָבֵר (שֵׁם עֶצֶם): חבר גברי שאדם מעורב בו רומנטית או מינית; מתוקה או מאהב.סקס אזור החברים

הדרך להיות לא רק חברה שלה היא לחשוב מה באמת ההבדל בין חברות לבין מערכת יחסים מינית עם אישה. זה בעצם אותו הדבר, למעט המין. מה קורה לפני שגבר ואישה מקיימים יחסי מין? האם זה להיות 'חברים' או שמדובר במשהו אחר?

זה על נוכחות משיכה מינית ואז המתח המיני מצטבר ואז משתחרר באמצעות נשיקות ומין.

כדי לצאת איתה מאזור החברים, תצטרך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ואז להסלים לנשיקות ולמין. אתה לא צריך להיות יותר חבר בשבילה או לבנות יותר קשר קודם. עליכם להתמקד במשיכה מינית ובבניית המתח המיני ביניכם.

3 סיבות נפוצות מדוע נשים ממקמות גברים באזור החברים

1. חוסר משיכה מינית

אזור חברים - ללא משיכה מינית

כשאתה נתפס רק כחבר, היא עשויה לחבב אותך כאדם, אך זו לא משיכה מינית או מה שקורה לפני יחסי מין. להיות חבר שלה זה לא מה שמדליק אישה. אישה תרגיש מופעלת על ידי בחור אם היא תרגיש נמשכת אליו מינית, לא ידידותית איתו.

גברים ונשים ליצור משיכה מינית אחד בשני באמצעות שיטות וגישות שונות. יש בחורים שמרגישים שלנשים זה קל כי אנחנו הגברים שופטים אותם בעיקר על פי המראה הפיזי שלהם, כך שאם אישה רוצה להראות לנו יותר מושכת מינית, כל מה שהיא צריכה לעשות זה להתאפר מעט והיא הולכת מ נראה בסדר, ממוצע או אפילו מתחת לממוצע למראה סקסי ויפה. אישה יכולה גם להראות את המחשוף שלה בשמלה נאה ומהודקת ולמשוך אותנו גם ככה.

הדבר המצחיק הוא שקל לנו באותה מידה למשוך נשים, אבל זה לא קשור לנו לנסות להראות מושך יותר מבחינה פיזית. אנחנו הגברים לא מסתובבים ומתאפרים או לובשים מכנסיים קצרים צמודים כדי להראות את הרגליים או את התחת. זה לא קשור לזה. במה מדובר אז?

זה קשור לביטחון שלך ולאמונה שלך בעצמך סביבה. אני לא מדבר על זה שאתה סתם בטוח כ'חבר 'שלה, אני מדבר על הביטחון שיש לך בערעור המיני שלך. אם אתה מדבר עם האישה שמציעה אותך כרגע באזור החברים, אתה חייב להראות לה שיש לך אמון בערעור המין שלך . הביטחון שיש לך במין שלך מושך אותה מגיע דרך שפת הגוף שלך וטון הקול. (צפו בסרטון בעמוד זה לדוגמא).

זה מצחיק איך זה עובד כי בחור יכול להיות אמון בערעור המיני שלו מסיבות שונות. למשל, יש בחורים שמרגישים שהם צריכים מכונית נחמדה ובגדים טובים כדי להיות סקסיים לנשים. ואז, כאשר הוא מקבל מכונית נחמדה ולובש בגדים יפים, הוא מרגיש בטוח בערעור המיני שלו לנשים.

מה יעשה אז כתוצאה מהביטחון בערעור המיני שלו? הוא יהיה בטוח יותר סביב נשים ויפגין אמונה בפנייה המינית שלו אליה ולנשים אחרות. ואז, הנשים ירגישו נמשכות לביטחון שלו בערעור המיני שלו.

בשלב זה, כמה חבר'ה שקוראים יחד עשויים לחשוב,'טוב, הנשים מחבבות אותו בגלל המכונית שלו והבגדים שלו'אבל זה בכלל לא המקרה. הם אוהבים אותו בגלל האמון שלו בערעור המיני שלו. תראה בחורים שאין להם מכונית נחמדה או שאין להם אפילו מכונית, שאין להם בגדים יפים או לובשים בגדים רגילים, אבל יש להם ביטחון בפנייה המינית שלהם לנשים.

מאיפה הביטחון הזה? כיצד יכולים אותם בחורים לבטוח בערעור המיני שלהם אם אין להם מכונית נחמדה, בגדים יפים או דברים חיצוניים אחרים? זה מסתכם בהחלטה; החלטה שבחור מקבל בקשר לפנייה מינית שלו לנשים. זה משהו שאתה יכול להחליט עליו. אתה יכול להחליט שיש לך ערעור מיני בגלל שאתה בחור טוב עם חיוך נהדר, או סתם כי אמרת זאת.

יש בחורים שתהו בשלב זה,'איך אני מאמין בפנייה המינית שלי לנשים, אם אני לא חושב שיש לי ערעור מיני?'ובכן, הדבר המצחיק הוא שאם אתה לא מאמין שיש לך משיכה מינית ואתה מתקשר עם נשים והן מרימות את זה, אז אתה לא תפנה אליהן מינית. נשים אינן נמשכות מינית לספק העצמי של הגבר; נשים נמשכות לביטחון ואמונה של הגבר בעצמו.

כשיש לך הרבה אמונה בעצמך, אתה מאוד מושך לנשים. אמונה בעצמך כגבר מקבילה לאישה שמתאפרת, לובשת שמלה סקסית או מראה את המחשוף שלה. היא עוברת פתאום מלהיות בסדר למושכת ומושכת מאוד. אם יש לך קצת אמונה בעצמך סביב נשים, הם מוצאים אותך מושך מאוד, אבל אם יש לך הרבה אמונה בעצמך, הם לא יכולים שלא להרגיש נמשכים.

בשלב זה, כמה חבר'ה עשויים לתהות,“מדוע ביטחון כל כך חשוב לנשים? איך זה מושך נשים? מדוע נשים כל כך מעוניינות בביטחון? 'ובכן, משיכה היא למעשה דבר די מוזר. אם אתה חושב על זה, אנו הגברים נמשכים לחלקי גופם של נשים. כמו,'אהה, תסתכל על הרגליים שלה ... סקסיות.'רגליה הן רק שני מבני עצמות עם שריר, דם ועור סביבם. מה מושך בזה?

מבחינתנו הגברים, כאשר 'הרגליים' האלה על אישה, יש לזה משמעות והיא מושכת משום מה. זה די מוזר איך זה עובד. שקיות העור הבשרניות על חזה, 'בלוטות החלב' מושכות אותנו גם. אנחנו כמו,'אהה, תראה את הציצים שלה ... נחמד.'

ככה בדיוק עובדת המשיכה; זה מוזר. נשים נמשכות לביטחון של גבר, שאולי נשמע מוזר, אבל זה בדיוק כמו שזה עובד. עם זאת, זה הגיוני אם אתה חושב על זה.

אם תחשוב על הערך שיש לביטחון בעולם הזה, תבין שהוא שימושי מאוד לשרוד, לשגשג ולעשות דברים. זהו עולם מאתגר שאנו חיים בו על פני כדור הארץ ולאורך כל ההיסטוריה האנושית, זה היה אתגר אמיתי להגיע למקום בו אנו נמצאים כרגע.

ביטחון מאוד שימושי וזה משהו שנשים רוצות להתחבר אליו ולהתגבר איתו. אנו הגברים רוצים להתרבות ביופיה של האישה ונשים רוצות להתרבות בכוחו של הגבר. זו פשוט הדרך המוזרה שהמשיכה עובדת.

אם אתה יכול לקיים אינטראקציה עם חברה נשית זו שלך במקום בו אתה מאמין שיש בעיניה סקס מיני, היא תרגיש נמשכת לביטחון שלך בעצמך. תוכלו להסתכל עליה בצורה מינית, ולא רק להסתכל עליה כחברה (צפו בסרטון בעמוד זה להפגנה).

כשאתה יודע את זה היא מוצאת אותך מושך מינית ושיש אווירה מינית ביניכם, הרבה יותר קל להסתכל עליה בצורה שמדגימה את הביטחון שלך בערעור המיני שלך. איך תדע שהיא מוצאת אותך מושכת מינית? פָּשׁוּט. אתה מגלה ביטחון בערעור המיני שלך וזה גורם לך באופן אוטומטי לפנות אליה מינית. זו טכניקה ללא הפסד.

נשים לא יכולות למנוע מהן להרגיש נמשכות לבחור שיש לו ביטחון בערעור המיני שלו, בדיוק כמו שאנחנו הגברים מרגישים יותר נמשכים לאישה כשהיא מתאפרת, לובשת שמלה סקסית או מראה את המחשוף שלה. זו תגובה טבעית של משיכה.

מצד שני, אם היא מקבלת תחושה שאתה מפקפק בעצמך סביבך או לא מרגיש מספיק טוב בשבילה, זה כיבוי טבעי ואוטומטי. נשים לא רוצות להתרבות עם חולשת הגברים, בדיוק כמו שגברים לא רוצים להתרבות עם נשים לא מושכות פיזית. עליכם למשוך אותה באמונה מוחלטת בעצמכם ובמשיכה המינית שלכם אליה.

2. אי הבנה פשוטה

אי הבנה של אזור החברים

לעתים קרובות, כאשר בחור נמצא באזור החברים עם אישה, היא קיבלה את העובדה שהוא לא מוצא אותה סקסית כי הוא מעולם לא אמר שום דבר על זה. הוא מעולם לא ניסה לפלרטט איתה, הוא מעולם לא הסתכל עליה בצורה מינית ופשוט היה ידידותי סביבה והיה חבר ממש טוב.

כשבחור כזה מודה בסופו של דבר שיש לו רגשות כלפי הילדה, זה קצת זעזוע עבורה. לעתים קרובות היא תגיב בחוסר אמון ותגיד,'מה? לא חשבתי שהרגשת ככה 'ותגיד לו שהיא לא רוצה להרוס להם את החברות. מבחינתה, הוא פשוט היה חבר טוב ומעולם לא ראה אותה בצורה מינית, כך שזה ירגיש מוזר לפתע לקיים איתה יחסי מין.

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שנשים באמת צריכות שתגיד להן שאתה מוצא אותן סקסיות. רוב הנשים חסרות ביטחון בנוגע למראה שלהן, שחלק מהבחורים מרגישים משונה ולא נקרא לו, אבל זה נכון. נתון מהיר לגיבוי הוא הסקר העולמי שערכה חברת Dove Cosmetics. הם שאלו 3,200 נשים מרחבי העולם האם הן רואות את עצמן יפות ו -96% מהנשים אמרו שלא.

אני מכיר את האמת המזעזעת הזו גם מניסיון אישי. על ידי פגישה עם אלפי נשים (תוך כדי הוצאת לקוחות לגשת לנשים בכל סוף שבוע), קיום יחסי מין עם הרבה נשים והרבה חברות נשים, גיליתי שנשים אינן בטוחות במראה שלהן. גם אם אתה מסתכל על בחורה וחושב שהיא חתיכה מוחלטת, היא תהיה חסרת ביטחון לגבי המראה שלה בדרך כלשהי.

זה מוזר, אבל זה בדיוק כמו שזה. לכן, אם אתה מתקשר עם אישה ואתה תמיד מיודד איתה ולעולם לא נותן לה שום מחמאה מינית, היא בדרך כלל תרגיש כאילו אתה לא מוצא אותה מושכת מינית כמו נשים אחרות. נשים רבות יגידו,'אוקיי, טוב הוא רק רוצה להיות חברים איתי'וזו פשוט אי הבנה פשוטה.

3. לבקש יותר מדי, מוקדם מדי

אזור חברים - יותר מדי מוקדם

בימים אלה, רוב הנשים לא רוצות להתחייב לרעיון לקיים קשר עם בחור לפני שנישקו אותו. יש נשים שלא יתחייבו אפילו לרעיון לקיים יחסים לפני קיום יחסי מין.

זה אולי נשמע קצת מוזר גם עבור חלק מהבחורים, אבל אם אתה חושב מאיפה הגיע השינוי בעמדות הנשים, זה יהיה הגיוני לחלוטין. בעבר לא ניתן היה לקיים יחסי מין לפני הנישואין ולכן כמעט כולם לא קיימו יחסי מין לפני הנישואין. אישה נאלצה להישאר בתולה לפני הנישואין ואז היא איבדה את בתוליה בליל הכלולות.

אז, באותם זמנים, בחור היה מחזר אחרי אישה ואז מבקש את ידה בנישואין. לאחר מכן הוא יקבל את רשות אביה להתחתן איתה והזוג יתחתן אז. כשהם קיימו יחסי מין בליל הכלולות, אז יחלו היחסים האמיתיים.

עם זאת, זה פשוט לא איך זה עובד יותר.

אנחנו חיים בחברה אחרת לגמרי עכשיו. זה לא אומר את זה'החברה כל כך מבולגנת עכשיו'או זה'נשים איבדו את דרכן,'רק שהחברה שונה. תרבות משתנה תמיד לאורך הדורות. אם תסתכל אחורה לאורך ההיסטוריה האנושית, תראה כל מיני תרבויות שחשבו שהכל הסתדר והיו אומרות,'זו הדרך שבה כל אדם צריך לחיות.'

עם זאת, הם מוחלפים אז על ידי התרבות הבאה. הם נותרים מאחור ודרכי החשיבה והחיים שלהם הופכים למיושנים ולא רלוונטיים בגרסה החדשה של החברה האנושית. בעולם של ימינו, בסדר גמור לאישה לקיים יחסי מין וזה בסדר גמור מבחינתה לנשק בחור. לכן, רוב הנשים לא אוהבות את הרעיון שבחור יבוא אליה ויגיד שהוא רוצה לנהל איתה מערכת יחסים, לפני שהיא בכלל נישקה אותו או קיימה איתו יחסי מין.

נשים רוצות להגיע קודם לנשיקות ולמין ואז לראות איך הן מרגישות איתך. נשים מודעות לשיעור הגירושין המשוער של 50% בחלק גדול מהעולם המפותח, ולכן הן לא ממהרות להתחתן עם הבחור הראשון שמגלה להן עניין. במקום לבקש ממנה זוגיות או לבקש ממנה להיות חברה שלך, אתה צריך להגיע קודם כל לנשיקות ולמין.

ברגע שזה יקרה, הדיון על קיום יחסים יעלה באופן טבעי. עם זאת, אפילו בשלב זה, אין כל ערובה או דרישה שאף אחד מכם ירצה להתחייב למערכת יחסים רצינית. אתם פשוט בודקים את המים או 'יוצאים' אחד עם השני ורואים איך הדברים מתנהלים.

3 דרכים לשנות את הדרך שהיא מרגישה כלפיך

1. שנה את האופן שבו אתה מתנהג סביבה

אטרקציה באזור החברים

כבר דיברתי על זה קצת, אבל אני אציין את זה שוב עכשיו כי חשוב מאוד שתשנה את זה התנהגות לפני שאתה משנה את הדרך שאתה דבר לה. אם אתה מתחיל להשתמש בחלק מהקווים או דוגמאות לשיחה שאני אתן לך, לפני שתשנה את ההתנהגות שלך סביבה, לא תהיה לזה אותה השפעה עליה.

הדרך העיקרית שאתה צריך לשנות את ההתנהגות שלך היא להתחיל להיות בטוחים יותר סביבה ולהאמין שיש לך ערעור מיני בעיניה. לא רק מעט משיכה מינית, אלא הרבה משיכה מינית. ככל שאתה מאמין יותר בפנייה המינית שלך אליה, כך בפועל יהיה לך יותר פנייה מינית. זה ממש מגניב איך זה עובד ואנחנו בר מזל להיות חבר'ה כי בניגוד לנשים שצריכות להתאפר הרבה או לקנות שמלות ונעליים יקרות כדי להיראות מושכות יותר, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להאמין בעצמנו.

כאשר אתה מאמין בערעור המין סביבה, ההתנהגות שלך תשתנה באופן אוטומטי להיות מושכת יותר עבורה. באופן טבעי תהיי בטוחה יותר, מקסימה ותהיה לך אווירה מינית מושכת יותר. היא תחייך ותרגיש נרגשת ונמשכת לשינויים הפתאומיים בך.

2. שנה את הדרך בה אתה מדבר איתה

שנה את הדרך בה אתה מדבר איתה

במקום פשוט לדבר איתה כמו חברה ולהיות אותה תמימה, ידידותית שאין לה שום עניין מיני, אתה באמת צריך לשנות את זה ולהיות יותר מיני איתה. אתה צריך לזכור שאתה לא מחפש חברות איתה, אתה רוצה להיות החבר או המאהב שלה וההבדל בין חבר לחבר או מאהב הוא סקס.

דוגמה: אתה עובד עם אישה שמוצאת חן בעיניך או שמא דבוק בבחורה באוניברסיטה. כשהיא נכנסת לחדר או נכנסת לקפיטריה, במקום לומר,'אה, אתה נראה נחמד היום'לעשות את זה קצת יותר מיני באומרו,'או, תסתכל עליך היום ... אתה נראה פנטסטי ... מאוד סקסי היום.'עליכם לכלול את המילה 'סקסית' כדי להפוך אותה למינית ולהראות את העניין המיני שלה בה. אל תגיד שהיא נראית 'נחמדה' או 'יפה' כי זה מה שחבר היה אומר.

אם אתה נמצא בסביבת עבודה שבה זה לא יכול להיחשב כמתאים, פשוט אמור זאת מחוץ למקום העבודה. אמור לה את זה במשקאות בליל שישי או בזמן שאכלת ארוחת צהריים או קפה איתה. אולי תגיד לה,'אגב ... את נראית מאוד סקסית היום ... ראיתי אותך נכנסת הבוקר וזה היה כמו - אוו, תראי את רבקה היום ... הבנת את זה ילדה.'

תן לה סוג זה של מחמאה מינית במקום להיות סתם בחור ידידותי ולא מיני ששואל שאלות מיותרות כמו,'אה, זו שמלה נחמדה ... מאיפה השגת אותה? כמה זה עולה?'זה לא מה שאתה באמת רוצה להגיד לה. אתה באמת רוצה לומר לה שהיא נראית סקסית ואתה רוצה לנהל איתה אווירה מינית, אז אל תסתיר את העניין המיני שלך בה מאחורי ידידותיות מזויפת.

דרך נוספת לשנות את הדרך בה אתה מדבר איתה היא להתנגד בשובבות ל'ניסיונות 'שלה לקיים איתך יחסי מין, גם אם היא לא מנסה. זה קשור לכך שאתה מתבדח ושובב על הרעיון שאתה ואולי מקיימים יחסי מין, במקום לדבר איתה בצורה רצינית או רק כחברה.

דוגמה כיצד לעשות זאת היא כאשר אתה והיא מסתובבים איפשהו (למשל בר, מסיבה, פארק וכו ') והיא אומרת,'אה, אני עייף.'איך אתה יכול להתנגד בשובבות לניסיון שלה לקיים איתך יחסי מין באותו הרגע? אתה מניח בשובבות שהיא רומזת לרצות לחזור הביתה ולישון איתך באמירה, 'תפסיק לתת לי רמזים עדינים שאתה רוצה לחזור הביתה ולישון איתי. אתה יודע ... אני מבין את מה שאתה מנסה להגיד. '

ואז היא תחייך, תהיה המומה, תצחק ותגיד,'מה? רק אמרתי שאני עייף! :) ”ואז תוכל לחייך ולומר,'לא, לא ... ראיתי איך הסתכלת עלי.'לאחר מכן היא תצחק איתך ושניכם תחייכו על המתח המיני ביניכם. לאחר מכן תוכל להתנגד בשובבות לנסיונותיה לקיים איתך יחסי מין עוד באמירה,'תראה ... תצטרך להוציא אותי לכמה דייטים לפני שאתן לך לקיים יחסי מין איתי.'

כשאתה משתמש איתה בגישה זו, אתה יוצר דינמיקה מהנה ומעניינת שבה היא מנסה לפתות אותך והיא מנסה לזכות בך. נשים באמת נהנות מכך כי ל 99% מהבחורים אין את הביטחון או את הכישורים החברתיים כדי להיות מסוגלים להתעסק בשובבות עם נשים בדרך זו.

דוגמה נוספת היא המקום בו היא רוצה לבוא לביתך בפעם הראשונה או שאתה ניגש לביתה בפעם הראשונה. כדי להתנגד בשובבות לניסיונותיה לקיים איתך יחסי מין, אתה יכול לומר,'אוקיי, תראה ... אני בא, אבל אתה לא יוצא לקיים איתי יחסי מין הלילה. אני לא כל כך קל. קודם תצטרך להוציא אותי לכמה תאריכים. '

לאחר מכן תוכלו לצחוק איתה ולהרגיש נרגשים מהמתח המיני שנבנה ביניכם. שימוש בגישה זו עוזר לשחרר את המתח המביך הקיים בדרך כלל כאשר בחור ונערה עוברים מחברות ליחסים מיניים. שניכם מסוגלים לחייך ולצחוק על המעבר, ולא להיות כל כך רציניים ורשמיים לגביו.

דרך נוספת לשנות את הדרך בה אתה מדבר איתה היא להודיע ​​לה על הרגשות והכוונות שלך. אני לא מדבר על כך שפתאום אתה נהיה מאוד רומנטי ומביע את רגשותיך כלפיה או שאתה מאוד ספוגי או רגיש לגביו. הרבה נשים מודרניות מוצאות את זה מאוד מביך ואפילו דביק כשבחור מלא יותר מדי או רגיש מדי לבטא את רגשותיו.

לכן, כשאתה אומר לה מה התחושות שלך ומה הכוונות איתה, אתה חייב לעשות את זה בצורה שבה אתה לא רציני מדי או רומנטי, שם זה עניין גדול בשבילך. הדרך הטובה ביותר לומר זאת היא פשוט להיות בטוחים ונוחים ולהגיד זאת למעשה למעשה, עם הומור קטן נוסף כדי לשחרר כל מתח מביך.

אתה יכול לומר,'אגב ... אני אוהבת אותך רבקה ... יותר מסתם חברה. זה בטח נשמע קצת רומנטי לומר את זה, אבל זה נכון. אני חושב שאתה סקסי ואני אוהב אותך. 'פשוט תהיו קלים ואמרו זאת בצורה בטוחה. אתה לא צריך לומר את המילים המדויקות האלה. אתה יכול גם לומר משהו כמו,'דרך אגב רבקה ... רק רוצה להודיע ​​לך שאני מחבבת אותך יותר מסתם חברה ... יש בך משהו שאני אוהב ... מאוד סקסית שלך ... רק רוצה להודיע ​​לך את זה. כלומר, זה בטח נשמע קצת רומנטי לומר את זה, אבל זה נכון. אני חושב שאתה סקסי ואני אוהב אותך. '

חָשׁוּב: אל תשלח לה את זה באמצעות טקסט, הודעת פייסבוק או וואטסאפ או דואר אלקטרוני. אתה חייב לומר לה שהיא סקסית ושאתה אוהב אותה באופן אישי, או לכל הפחות בשיחת טלפון. אמירתו באמצעות טקסט אינה מאפשרת לה להרגיש נמשכת לביטחון ובגרותך באמירת דבר כזה. שפת גוף וטונליות מהוות את רוב התקשורת בין שני בני אדם וכאשר יש לה רק הודעת טקסט ממך, היא צריכה לנחש באיזה נימה ואווירה אתה מציג עם המסר.

אם היא כרגע תראה בך בחור חסר ביטחון עצמי ומפוקפק ולא מרגישה נמשכת אליך, היא לא תראה מסר כזה בצורה טובה. היא תצטרך לנחש מה אתה מרגיש כשאתה שולח את זה וכנראה שתדמיין שכולכם רומנטיים ורגישים. אתה חייב להיות בטוח מספיק כדי לומר לה דבר כזה באופן אישי.

חשוב להיות בטוחים ונוחים כאשר אתה אומר לאישה או הילדה הזו שאתה מוצא אותה סקסית ומחבבת אותה יותר מסתם חברה. אל תבקש ממנה שתהיה חברה שלך או משהו כזה. רק תגיד לה יותר ממה שאתה אוהב אותה יותר מסתם חברה וחשוב שהיא סקסית. אז אתה צריך להתמקד בבניית המשיכה שלה עבורך, לבנות את המתח המיני ואז לשחרר את המתח המיני באמצעות נשיקות ומין.

דרך נוספת לשנות את הדרך בה אתה מדבר איתה היא להפסיק לדבר איתה כאילו אתה 'סתם חבר'. לדוגמא: במקום להיות החבר שיושב סביב ולהאזין לדרמה שמתרחשת בין כל החברות שלה או לבעיות שיש לה בעבודה, היה הבחור שממש מפלרטט איתה באותם רגעים. זה מה שהיא באמת רוצה ממך וזה מה שיגרום לה להרגיש נמשכת אליך יותר מינית.

אז אם היא תמיד מתלוננת בפניך על עבודה, במקום פשוט להקשיב כמו שאתה עושה בדרך כלל, חייך ותגיד,'אתה כזה מלכת דרמה. האדם הזה עשה את זה, אותו אדם עשה את זה ... lalalala. 'מה היא הולכת לעשות באותו הרגע? היא הולכת לצחוק מהאינטליגנציה החברתית והביטחון שאתה מגלה בכך שהיא אומרת לה דבר כזה. אתה לא מטומטם בכך שאתה אומר את זה; אתה פשוט מתעסק איתה בשובבות וזה מה שזה מגניב ומצחיק.

תגובה נוספת לכך שהיא מלכת דרמה היא לומר,'ווז ... זה מבאס להיות אתה, לא?'ואז לחייך ולצחוק איתה. שוב, אתה אומר את זה בצורה שובבה ופלרטטנית. אתה לא אומר את זה בצורה מרושעת ושלילית. אתה פשוט מחייך ובטוח מספיק בכדי להתעסק איתה בשובבות ברגע כזה.

הסיבה שבגללה זה נחשב 'לפלרטט' היא שאתה שולט בה בשובבות בשיחה או גורם לה להרגיש ילדה בתגובה לגבריות שלך, שמושכת אותה. נשים מרגישות נמשכות מינית לגברים שיכולים להשתלט עליהם בשובבות בשיחה או באינטראקציה מכיוון שזה אומר הרבה על הביטחון, הגבריות והאינטליגנציה החברתית של הבחור. כן, מה שנשים נמשכות אליו מוזר, אבל זה לא מוזר יותר מהמשיכה שלנו לחלקי גופן. זה מה שזה.

אם אתה מסתכל על ההגדרה המילונית של פלירטוטים, זה:

מפלרטט (פועל): התנהג כאילו נמשך למישהו או מנסה למשוך אותו, אבל לשם שעשועים ולא עם כוונות רציניות.

במילים אחרות, על ידי כך שאתה מתעסק איתה בשובבות, אתה מושך אותה לשעשוע ולא למשוך אותה ולחשוב,'זה הקו שיטעה אותה לחבב אותי ואז יניחו אותי!'אתה פשוט אתה הבחור המגניב והביטוח שאתה נהנה ממנה מאווירה פלרטטנית.

על ידי פלירטוטים איתה בצורה כזו, אני לא אומר שלעולם לא צריך להקשיב לה, לעולם לא להיות אכפתי או להיות שם בעת צרה. אתה צריך להמשיך להיות שם בשבילה, להקשיב, לאהוב ולדאוג לה. עם זאת, אתה צריך גם לערבב את ההתנהגות והפלירטוטים לפלרטט כי זה מה שיגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית.

להיות חברה שלה זה לא מה שגורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית. מאמינה בערעור המיני שלך ובעלת ביטחון ואינטליגנציה חברתית לפלרטט איתה ו שולטים בה בשובבות במהלך שיחה , הוא חלק ממה שיגרום לה לכבד אותך כגבר. במקום פשוט להרגיש כאילו אתה מ'חברות 'שלה שיושבות דנות איתה בדרמה, אתה הבחור שגורם לה להרגיש נמשכת ותאוותנית. היא מכבדת אותך ורוצה לחוות איתך יחסי מין ולראות אם זה הופך לאהבה ולזוגיות מדהימה.

3. שנה את הדרך בה אתה מסתכל עליה

שנה את הדרך בה אתה מסתכל עליה

על פי אינספור מחקרים על תקשורת אנושית, שפת הגוף מהווה בין 70-80% מהתקשורת בין שני בני אדם כאשר הם מתקשרים באופן אישי. לכן, כשאתה מקיים אינטראקציה עם הבחורה הזו שאיתה אתה נמצא באזור החברים, חשוב מאוד שתכניס מיניות, ביטחון וגבריות לשפת הגוף שלך.

אלה האלמנטים שהולכים לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ולהדליק אותה סביבך. כשאתה משתמש בטכניקות של שפת גוף אני עומד לתת לך שהתנהגותה משתנה סביבך. אתה הולך לראות את האופן שבו היא מסתכלת עליך משתנה. היא תחייך, תישיר לך מבטים כנועים ויהיה לה את המבט בעיניים שמרמז שהיא פתאום מרגישה יותר מינית אליך.

הדרך הראשונה לשנות את האופן שבו אתה מסתכל עליה היא להשתמש במה שאני מכנה, חיוך המין.

חיוך המין

זה על זה שאתה מסתכל עליה בצורה שאתה חושב על יחסי מין, אתה בטוח לגבי המשיכה שלה אליך ואתה נהנה מהתחושה המינית שאתה חווה איתה. זה משהו שברוב המקרים תצטרך להוביל. אל תצפה מאישה שתוביל איתך את חיוך המין; יש נשים שיעשו את זה כי הן מאוד פלרטטניות, אבל אם אתה באזור החברים עם בחורה שמתנהגת כמו חברה סביבך, היא כנראה לא הולכת לעשות את חיוך המין קודם.

אישה תחזיר לך חיוך מיני אם אתה עושה את זה כמו שצריך על ידי אמונה באמת בעצמך ובמין שלך מושך אותה. חיוך המין עובד טוב יותר ככל שאתה מאמין בעצמך יותר ממה שאתה מקפיד עליו. קשה להסביר את חיוך המין במילים, לכן אני ממליץ לך לראות את הסרטון בעמוד זה כדי ללמוד אותו.

אם אישה שואלת אותך מדוע פתאום אתה מסתכל עליה בצורה מינית, אתה בהחלט לא צריך להראות סימני עצבנות וספק עצמי בתגובה. כל שעליך לעשות הוא להישאר בטוח, לחייך ולהגיד,'אתה יודע ... מעולם לא אמרתי לך את זה, אבל אני חושב שאתה מאוד סקסי.'אומר שזה פשוט חותך את כל השיחות המזויפות והידידותיות ונכנס ללב מה שאתה באמת מרגיש. אל תדאגי לומר את זה; נשים אוהבות להיות מוערכות בזכות המיניות שלהן, במיוחד כאשר בחור עושה זאת בצורה בטוחה וקלה.

הפזילה המינית

זה בערך לפזול אליה את העיניים בצורה מינית ושובבה במהלך שיחה. זה פלרטטני כי זה גורם לה להרגיש נשלטת מעט כי היא פתאום 'תחת אור הזרקורים' של המבט שלך. היא מרגישה נמשכת עד כמה אתה גורם לה להרגיש, אבל מכיוון שאתה פשוט מושך אותה ככה בשביל השעשוע שלך, זה לא רציני ונחשב לפלרטט.

שוב תוכלו לצפות בסרטון בדף זה לצורך הדגמה.

המראה הטעים

זה בערך שאתה רואה אותה טעימה ומוצא אותה מושכת מינית מאוד.

לדוגמא: היא נכנסת לעבודה בוקר אחד או נכנסת לאוניברסיטה ובאה להגיד שלום. במקום שאתה פשוט אומר לה בצורה ידידותית,'אה, אתה נראה נחמד עד היום. זו שמלה נחמדה ”השתמש במילה 'סקסית' והסתכל עליה בצורה שבה אתה מוצא אותה טעימה.'או, תסתכל עליך היום ... אתה נראה פנטסטי ... נראה סקסי מאוד היום.'

בשלב זה, כמה חבר'ה עשויים לתהות,'אבל, האם זה לא קצת קדימה מדי? האם היא יכולה לחשוב שאני עצלנית? האם היא יכולה להרגיש כאילו אני מבזה אותה או משהו כזה? 'בכלל לא. נשים אוהבות להיות מוערכות מינית.

לראות אותה כטעימה זה לא שאתה סליגי או עובר עם זה כמו,'אהההההה, תסתכל עליך. בוא הנה ... תוריד את הבגדים והתכופף. תסתכל מבט ... אההההה. 'ברור שזה מעל הכל ויחשב על ידי נשים רבות כמעופף.

לראות אותה כטעימה זה יותר להראות הערכה אוהבת למיניותה. אתה פשוט בחור בטוח ואוהב ומודיע לה שאתה מוצא אותה מושכת מינית. חשוב מאוד להודיע ​​לה שאתה מוצא אותה מושכת מינית מכיוון שאם רק היית מיודד איתה בעבר, היא כנראה מניחה שאתה לא מסתכל עליה כמושכת מינית כמו נשים אחרות.

במקרים רבים, אישה שיש לה אותך באזור החברים תרגיש קצת חסרת ביטחון סביבך. לפעמים, היא מרגישה שהיא לא מספיק טובה בשבילך, כי אתה אף פעם לא מסתכל עליה כמו שהיא רוצה שיסתכלו עליה. אתה לא גורם לה להרגיש סקסית; אתה פשוט גורם לה להרגיש כמו ילדה נחמדה.

אותו כלל תקף כשאתה בקשר מחויב עם ילדה. לדוגמא: כשאני אספתי את חברתי שאני עכשיו בקשר איתה, ישבתי במועדון לילה עם חבר והסתכלנו סביב על הנשים שהוצעו ואמרנו,'כן ... לא הרבה חם כאן הלילה ... אולי הייתי מתחבר עם הבחורה ההיא פעם, אבל לא ארצה יותר ... לא היה נוגע בבחורה ההיא שם ...'

ואז, פתאום, חברה שלי שתכנס אליה ואמרתי, 'עכשיו זה מה שאני מדבר עליו ... זה חם.' אני עדיין מרגיש ככה כלפיה כי בחרתי באישה שאני ממש נמשך אליה. אני עדיין גורם לה להרגיש שהיא האישה הכי סקסית על פני כדור הארץ. כשהיא מעלה את עצמה ויורדת במדרגות לפני שאנחנו יוצאים למסיבה או לארוחת ערב, אני אומר דברים כמו,'אההה! נחמד ... חביבי ... כלבה סקסית ”והיא אוהבת את זה.

יש לי עדיין את אותה התגובה כלפיה שהייתה לי בלילה הראשון והיא אותנטית. לכן, אם אתה באמת נמשך לחברה הנשית שלך, אז שיידע זאת. אם אתה מונע את ההתעניינות המינית שלך בנשים, אם אתה מונע מהערכה זו למיניות ולנשיות שלהן, אז אתה לוקח מהן משהו ומונע מהן מתנה מדהימה.

המתנה להעריך את המיניות והנשיות שלה הרבה יותר יקרה מאשר לקנות לה פרחים, שוקולדים או ארוחת ערב יקרה. לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית ולגרום לה להרגיש מוערכת זו מתנה שנמשכת כל החיים.

ניתוח אלפא

סוג זה של מבט הוא המקום בו אתה מחפש אותה מעלה ומטה ומעריך את מיניותה ואז עוקב אחריה במחמאה.

לדוגמא: היא פשוט נכנסה איפשהו לפגוש אותך ואתה מסתכל עליה מעלה ומטה ואומר,'או, את סקסית ... יש לך את זה ילדה. אתה נראה ממש טוב היום. 'נחשו מה יקרה? אם כבר שינית את התנהגותך סביבה והיא מרגישה נמשכת אליך, היא תשמח ותתרגש ממה שאמרת זה עתה. תראה אותה מחייכת מאוזן לאוזן, או מצחקקת ותביט בך בצורה כנועה. במילים אחרות, היא תאהב את זה.

מסתכל עליה בצורה כזו ואומר דבר כזה חותך את כל השטויות. זה חותך את כל השיחות המזויפות והידידותיות שלכן שאתה מסתובב ואתה פשוט 'חבר' שלה. זה באמת מגיע ללב של מה שנדרש כדי להתחיל במעבר מידידות לקשר מיני.

בשלב זה, ייתכן שחבר'ה חושבים,'מה אם אני אעשה את זה והיא לא אוהבת את זה?'אוֹ'מה אם אני אעשה את זה והיא תגיד לי שהיא לא רוצה שאני אסתכל עליה ככה?'אם אתה מודאג מכך שידחו אותך בצורה כזו, אז אתה לא מבין נשים או משיכה.

נשים נמשכות לביטחון של גבר. אם היא נמשכת אליך, אז היא תאהב שאתה מסתכל עליה בצורה כזו. אם היא אומרת,'למה אתה מסתכל עלי ככה?'זה בדרך כלל רק מבחן אם אתה נהיה עצבני וספק בעצמך. אם כן, המשמעות היא שאתה רק מנסה להשתמש בשורה עליה ואינך בטוח אפילו.

מה שאתה צריך להבין הוא שאתה באמת בר מזל שאתה בחור, אתה באמת בר מזל שאתה גבר כי נשים מרגישות נמשכות לאמונה שלך בעצמך. אם אתה מסתכל עליה בצורה מינית והיא מנסה לשחק קשה כדי להשיג אותך או לבדוק אותך, אתה תמשוך אותה יותר על ידי שלא נהיה עצבני או מפקפק בעצמך. אם אתה לא נסוג מהביטחון שלך, אתה נמשך אליה יותר.

אתה תראה שאם לא תיסוג, היא תחייך ותהיה ילדה בתגובה לגבריות שלך. כשזה יקרה, היא תרגיש עומס משיכה אליך באופן שלעתים נדירות, אם בכלל, תזכה לחוות עם בחורים אחרים. לרוב הבחורים שאישה פוגשת אין את הביטחון להישאר חזקים בלחץ שלה. רוב החבר'ה נרתמים ונעשים עצבניים בתגובה למבחנים של אישה, ולכן כשאישה מתמודדת עם בחור שלא נסוג, זה מלהיב, מרגש ומהנה עבורה.

אם אתה נבהל ונהיה עצבני בתגובה לבדיקתך בכך שאתה מעמיד פנים שאתה לא אוהב את הפגנת ההערכה שלך למיניות שלה, זה כיבוי. זה המקבילה של אישה עם איפור, פתאום שוטפת את כל האיפור שלה. כשאתה רואה איך היא נראית בלי המייקאפ, אתה פתאום לא מרגיש ככה. היא נראית אחרת. היא לא נראית מושכת בלי המייקאפ.

אם אתה יכול להישאר בטוח לא משנה מה היא אומרת או עושה, אז אתה נשאר ממש אטרקטיבי עבורה. קל מאוד לעשות זאת כשאתה יודע שנשים נמשכות לביטחון וככל שאתה יכול להיות בטוח יותר, כך היא תמשך יותר אליך.

איך לגרום לה לצאת לדייט איתך

במקרים רבים בהם בחור נמצא באזור החבר עם ילדה, זה ירגיש מביך גם עבורו וגם עבור הילדה לעבור מחברות ליחסי מין. עם זאת, אם כן תשנה תחילה את הדרך בה היא מרגישה כלפייך, יהיה זה הגיוני עבורה שעליך לשנות את מעמד הקשר שלך. אם לא תגרום לה להרגיש נמשכת אליך קודם כל, כל נסיון להוציא אותה לדייט ירגיש לה מביך ואף מיותר.

אם יש מקרים באזור חבר, האישה תיפתח ותחשוף את רגשותיה. היא עשויה אפילו לגשת אליך, לחבק אותך ולנשק אותך או להזמין אותך למקומה והכל פשוט זורם מצעד אחד למשנהו לאחר שמושך אותה ומיידע אותה איך אתה מרגיש. עם זאת, זו התגובה האידיאלית. במקרים רבים, אישה תחוש חוסר ביטחון ומביך לגבי מעבר מחברות בלבד ליחסי מין מלאים.

אז במקום לשאול אותה לדייט או לשאול אם היא רוצה להיות חברה שלך, כדאי לך להמשיך למה שאני מכנה חצי הדייט. זה המקום שבו אתה מזמין אותה לצאת למשהו שאתה כבר הולך לעשות עם חברים. היא יכולה להביא איתה כמה חברים או חברה אם היא רוצה. למשל, אתה וזוג חברים הולכים לשתות בבר בסוף השבוע למסיבה של מישהו, או לבר ביום שישי בערב חוגגים את קידום חברכם בעבודה, הישגים באוניברסיטה או משהו כזה.

חצי דייט - בירות עם חברים

אתה פשוט אומר לה,'היי, אתה צריך לבוא גם יחד'כשאת מספרת לה על זה.'אנחנו הולכים לשם ביום שישי בערב ... זה מקום ממש מגניב ... אנחנו הולכים לבלות ... כדאי שתגיעו גם יחד.'אל תתייחס לזה כאל תאריך על ידי שאל אותה,“אתה רוצה לצאת איתי לדייט? ניפגש בבר למסיבה של חבר שלי. '

פשוט מסגר את זה כשאתה והיא מתעדכנת. תגיד משהו כמו,'אני יוצא ביום שישי בערב עם כמה חברים ... זה יהיה ממש מגניב אם היית יכול לבוא גם יחד ונוכל להתעדכן ולבלות. אנחנו נהיה שם ליום ההולדת של חברתי ולחגוג, אז זה יהיה נהדר אם תוכלו לבוא. 'חצי הדייט נהדר מכיוון שהוא מאפשר לה להיפגש איתך בלי להופיע כאילו היא מעוניינת להתחיל איתך קשר מיני. נשים רבות מרגישות מסורבלות בקשר למעבר, ולכן זו פשוט דרך לגרום לה להרגיש יותר בנוח להיפגש איתך.

Half Date - משחק ספורט

אם אתה לא סוג של בחור שהולך לברים או שאתה לא שותה, זה גם בסדר. במקום ללכת לבר, תוכלו להזמין אותה למשחק ספורט או למנגל (בישול) אצלכם, אצל חבר או בפארק / אגם בסוף השבוע. אתה יכול גם לעשות קצת מסיבת בית ולהזמין אותה לכך. לא משנה אם רק 8 אנשים משתתפים במסיבת הבית; זו עדיין מסיבת בית. אתה לא צריך להיות שם 50 אנשים כדי להפוך את זה למסיבת בית.

חצי דייט - מנגל או בישול בבית

במקרה של עריכת מסיבת בית והזמנתה לכך, אתה יכול לומר, 'היי, אנחנו עורכים מסיבת בית במוצאי שבת, אתה צריך לבוא. זה יהיה ממש מגניב אם נצליח להתעדכן ולבלות. '

ברגע שאתה מקבל אישה שתשתתף איתך בחצי דייט, זה לבנות את האטרקציה ואז להסלים לנשיקה או אפילו למין אם זה אפשרי. זה לא קשור לבילוי ופשוט להיות מיודד איתה כל הזמן. אתה חייב לפלרטט איתה, להאמין בערעור המיני שלך ולגרום לה להרגיש נמשכת.

איך לנשק אותה בפעם הראשונה

טכניקת חיבוק נשיקת מעבר

1. מעבר מטכניקת החיבוק לנשיקה

טכניקת החיבוק היא ממש מגניבה מכיוון שזו טכניקה רב-תכליתית בה תוכלו להשתמש עם נשים במצבים רבים ושונים. הנה כמה דרכים לדוגמה להשתמש בו:

חיבוק יום הולדת: אם זה יום הולדת לילדה, אתה יכול להגיד,'אה, חיבוק יום הולדת ... בוא הנה'ותפתח את הידיים ותעבור לחיבוק יום הולדת. מעולם לא הייתה לי אישה שדוחה חיבוק יום הולדת.

חיבוק ערב השנה החדשה: אתה רואה כמה בנות הולכות ברחוב ארוך בערב ראש השנה או שאתה רואה אותן מסתובבות איפשהו. לך ותגיד,'היי! ערב שנה טובה 'והם יגידו את זה בחזרה ואז יגידו,'חיבוק סילבסטר'ופשוט לפתוח את הידיים ולעבור לחיבוק. נשים אף פעם לא דוחות חיבוק של ניו יורק, כנראה בגלל שהן במצב רוח מהנה ורוצות ליהנות.

להתראות חיבוק: אם אתם באזור החברים עם אישה ולעיתים נדירות, אם בכלל נוגעות זו בזו, תוכלו להשתמש בחיבוק להתראות כדי לסגור את המרחק וליצור הזדמנות לנשיקה. לכן, אם אתה מסתובב עם הבחורה הזו ונפרד ממנה, מה שאתה יכול לומר הוא,'בסדר, בוא הנה ... בוא נחבק היום לחיבוק להתראות'ואז לעבור לחיבוק.

טכניקת חיבוק נשיקת מעבר

אל תהפוך את זה לחיבוק ידידותי ולא מיני. הפוך אותו לחיבוק חם בו אתה מחזיק אותה באהבה והערכה מינית. ואז, פשוט משוך את החיבוק ועדיין אוחז בה ומסתכל לה בעיניים. אם היא עומדת שם מחייכת ושומרת עליכם קשר עין בשמחה, או מסתכלת עליך בצורה ביישנית, ילדותית, אז היא מרגישה שהיא מופעלת ופתוחה לנשיקה, אז פשוט להישען ולנשק אותה.

אם היא מתרחקת במהירות מהחיבוק או מפנה את פניה ממך, אז היא מאותתת שהיא לא פתוחה לנשק אותך, ובמקרה כזה אתה צריך להתמקד בבניית יותר משיכה ומתח מיני לפני שתנסה לנשיקה.

אם אתה רוצה משהו להגיד כשאתה נסוג מהחיבוק ומסתכל לה בעיניים, פשוט תירגע ותגיד,'היה טוב להתעדכן היום'תוך שמירה על קשר עין איתה. זה יגרום לה להרגיש משיכה מכיוון שנדרש ביטחון וגבריות לעשות זאת, ששניהם מושכים מאוד את הנשים. אמור את זה בצורה מינית, אוהבת, לא בצורה ידידותית, אפלטונית שאין לה אווירה מינית בכלל.

2. צרו רגע פרטי ביניכם

רגע פרטי של אזור החבר

אחת הדרכים שיצאתי ממצב אזור ידידות הייתה על ידי יציאה לארוחת ערב איתה, עם חברתה הנשית ואחד מחבריי. זו אגב דוגמה לחצי דייט. היו לנו כמה כוסות יין בארוחת הערב ואז חזרנו כולנו לדירה שלי, עם מרפסת עם נוף שמשקיף לעיר.

בזמן שהותנו בדירה, כולנו פשוט הסתובבנו ושיתנו קפה וכמה ביסקוויטים. חברתי שוחחה עם חברתה, ואמרתי לילדה שלי, 'היי, צא למרפסת לרגע ... נלך לבדוק את הנוף.' במרפסת ניהלנו שיחה ופלירטטנו הלוך ושוב. נתתי לה את חיוך המין והיא הרגישה את זה.

לאחר כ- 30 שניות מזה הושטתי את ידי כדי להגיע מאחורי גבה התחתון. בהתחלה לא נגעתי בגבה, אבל כעבור כמה שניות. אז משכתי אותה לעברי ופשוט הסתכלנו אחד על השני וחייכנו ואז התחלנו להתנשק. עכשיו זה היה רגע מדהים. זה היה כאילו זיקוקים נכבים. זה פשוט מדהים.

הסיבה שאני מספר לך על כמה שהנשיקה הראשונה הייתה מדהימה, היא לא לומר שזה היה כל כך מגניב שנישקתי את הבחורה ההיא והרגשתי כל כך טוב. הסיבה היא להכניס לך קצת סוד כאן. הסוד הזה הוא לדעת שהנשיקה הראשונה הולכת להרגיש טוב עבורך ועבורה. הילדה שלי הועפה מהנשיקה והיה לנו זמן מדהים באותו לילה.

זה לא היה מקרה שקיבלתי ממנה נשיקה, שעשיתי ממנה יחסי מין או קיבלתי את המציצה המדהימה שנתנה לי באותו לילה. זה היה המקרה של שנינו שחררנו את המתח המיני הבנוי מכיוון שהיינו 'רק חברים' לפני אותו רגע, אך המשיכה המינית הייתה קיימת. הייתי פשוט מספיק בטוח בכדי להמשיך את הדברים ולאפשר לאותו שחרור מרתק ומענג הדדי של מתח מיני.

סיכום

מעבר אזור חבר - פלירטוטים, מתח מיני

בעיקרו של דבר, מה שאתה צריך לעשות זה למשוך אותה, להודיע ​​על כוונותיך ולהיות בטוח בעצמה וחזק מספיק כדי לדחוף את כל הרגעים המביכים כדי שתוכל באמת להגיע לנשיקה ולמין.

כל מעבר לאיזור חברים הולך להיות שונה מעט מכיוון שיש נשים שהן יהיו קצת יותר קלות מאחרות וחלק מהבחורים יהיו בטוחים יותר מאשר בחורים אחרים. עם זאת, מה שאתה צריך לדעת הוא שכשאישה נמשכת לבחור והוא מודיע לך שהוא מוצא אותה סקסית ואז מנסה להתקדם, היא תדחה זאת לעתים רחוקות, אם בכלל.

אם אישה לא נמשכת לבחור, אז יש לה סיבה לדחות אותו. היא רק רואה בו חבר ולא מרגישה כלפיו שום רגשות מיניים, ולכן הגיוני לדחות את ניסיונותיו לנשק אותה. לכן, וודא שאתה מושך אותה ראשונה על ידי אמונה בעצמך ובעלת אמון בלתי ניתן לעצירה בערעור המיני שלך. ואז, בטח להודיע ​​לה מה אתה מרגיש,'או, אתה נראה סקסי היום ... מה שלומך? תסתכל על השמלה הזאת ... תיזהר! :) ”

היה אמון לתת לה את החוויה הזו במקום להיות חבר שאינו מיני ואומר,'אה, היי - איך זה הולך היום? זמן מה לא ראיתי אותך. איך זה היה בעבודה? 'זרוק את הדברים הידידותיים, האפלטוניים והראה לה צד בטוח יותר מבחינה מינית בעצמך. ואז, היו בטוחים וחזקים מספיק כדי לדחוף את כל תחושות הסרבול המובילות לנשיקה.

כגבר, זו באמת האחריות שלך להיות חזקים מספיק כדי לקדם את הדברים. נשים לא רוצות להנהיג גבר ובמקום זאת ימתינו ויקוו שיש לך ביטחון להוביל את הדרך ולעשות מהלך. אם היא אכן משחקת קצת קשה להשיג או דוחה את הניסיון הראשון שלך לנשק אותה, זה לא אומר שנגזר עליך לחיים ושאתה לעולם לא יכול להיות איתה. זה רק אומר שהיא קצת יותר מאתגרת מנשים אחרות.

אם היא אומרת לך על הסף,'לא! אני לא מעוניין בך בצורה כזו 'אז בסדר, זה לא. אתה צריך לסגת לאחור ולמשוך אותה לזמן מה והיא אם היא משנה את המנגינה שלה ותתחיל להראות לך סימני עניין. עם זאת, כל דבר שאינו מוחלט'לֹא!'זו הזדמנות להתקדם.

אם היא נותנת לך אותות מאוד ברורים כל כך הבעות פנים כנועות כאלה בתגובה לפלרטט שלך או להסתבך באמת לפלרטט על ידי צחוק, חיוך וצחקוק על זה, אז זו הדרך שלה להראות שהיא פתוחה לזה. לכן, עליכם להיות בטוחים מספיק (או פשוט לאפשר לעצמכם להרגיש מספיק בטוחים כרגע) כדי להתקדם.

דבר עיקרי אחד שיש לזכור עם מעבר לאיזור ידידות הוא שזה לא קשור לך לקבל ממנה משהו. זה לא קשור שאתה לוקח ממנה משהו או שאתה משיג משהו והיא לא מוציאה מזה שום דבר. הנשיקה הראשונה ממעבר לאיזור חברים מרגישה נהדר גם עבור הבחור וגם עבור הילדה. אז, רק דע שאתה הולך לתת לה את המתנה הזו.

המין ממעבר לאזור חבר מרגיש מדהים גם עבור הגבר וגם עבור האישה. אז תתן לה גם את המתנה הזו. אתם חולקים חוויה ביחד, לא לוקחים ממנה משהו. היחסים ירגישו מצוין גם עם סיפור אחורי יפה שהיא יכולה לספר לחברות שלה,'התחלנו רק כחברים ואז וואו - משהו פשוט קרה. ניצוץ פשוט התחיל בינינו ופתאום הרגשתי ממש נמשך אליו. זה מרגיש מדהים ואנחנו מסתדרים כל כך טוב. אני פשוט כל כך מאושר עכשיו. '

לכן, אם אתה רוצה לצאת מאזור החברים, ודא תחילה שהיא מרגישה נמשך אליך ואז הודיע ​​על כוונותיך. בנה את המתח המיני ואז דחף את כל תחושות הסרבול כדי להגיע למצב בו שניכם משחררים את המתח המיני הבנוי ונהנים ממנו. זה דבר יפה.