איך להתגבר על חברה לשעבר: 5 שלבים

אם אתה מתקשה להתגבר על חברה לשעבר שלך, הנה 5 הצעדים שאתה צריך לנקוט כדי להחזיר את חייך למסלולם בלעדיה ...

1. ראשית, היה בטוח ב 100% שאתה לא רוצה אותה בחזרה

היה בטוח שאתה לא

האם תרצה להחזיר את חברך לשעבר ולתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת, או האם אתה רוצה להמשיך הלאה ולהתחיל לקיים יחסי מין ומערכות יחסים עם נשים חדשות?

אם אתה רוצה להחזיר את החברה לשעבר שלך, אז אני ממליץ לך צפו בסרטון שלי על איך להחזיר אקס.

עם זאת, אם אתה בטוח ב 100% שאתה לא רוצה להחזיר אותה ואתה מעדיף להתגבר עליה ולעבור הלאה, אז צייר את הקו הזה בחול. הפוך את זה ליום שבו אתה ברור ב 100% על כוונתך להמשיך בלעדיה.

מהיום והלאה, אם אתה כן לא רוצה להחזיר את חברך לשעבר, אל תעשה את הטעות הנפשית לחזור מאחורי הקו הזה ולכאב לפספס אותה שוב.אתה צריך לקבל החלטה ברורה וסופית שאתה הולך להתגבר עליה ולעבור הלאה. ברגע שתקבל את ההחלטה הזו, עליך להתחיל להתחיל להתקדם ולחייך החדשים בלעדיה.

כדי להתחיל בחיים החדשים שלך, עליך לעבור את שלב 2 בתהליך ...

2. שפר את היכולת שלך למשוך נשים חדשות

שפר את היכולת שלך למשוך נשים חדשות

כאשר בחור הושלך על ידי בחור, לעתים קרובות הוא יאבד מעט ביטחון ביכולתו למשוך ולשמור על אישה. הוא עלול להרגיש כאילו אם היא תזרוק אותו, נשים אחרות פשוט יעשו את אותו הדבר, אז כנראה שהוא אפילו לא צריך לטרוח להתקרב אליהן.

אם הוא היה בזוגיות הרבה זמן, הוא אולי היה שוכח מה נדרש כדי לעורר עניין של אישה ולגרום לה לרצות לקיים יחסי מין איתו.

שפר את היכולת שלך למשוך נשים חדשות

במילים אחרות, הוא יהפוך ל'חלוד 'או יאבד את המוג'ו שלו עם הנשים.

לא משנה מה המקרה עבורך, חשוב שתקדיש רגע לשיפור היכולת שלך למשוך נשים חדשות. אם תעשו זאת, זה יקל על תהליך ההתגברות על חברכם לשעבר.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר ...

כשאתה מסוגל למשוך נשים ללא מאמץ על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות, ההתנהגויות והתכונות הפנימיות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, הומור), אתה כבר לא תרגיש כאילו חייך הולכים להיות נוראים , בודדה וריקה בלי שהחברה לשעבר שלך נמצאת בה.

עם היכולת למשוך נשים במהלך אינטראקציה, תגלה שרוב הנשים מרגישות נמשכות אליך וכמוך. כשזה קורה, אתה נראה שאתה צריך ליהנות באופן מיידי מבחירת הנשים שלך וחברתיך לשעבר.

3. להתקרב ולקיים יחסי מין עם נשים חדשות

התחל להתקרב ולקיים יחסי מין עם נשים חדשות

זה דבר אחד לדעת איך למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן, אבל אם אין לך ממש את הביטחון לפנות לנשים שאתה מוצא אטרקטיבי, בדרך כלל אתה תהיה תקוע לחשוב על האקס שלך ולייחל שהיא תחזור בחיים שלך כדי שלא תצטרך לסבול כל כך הרבה.

החדשות הטובות הן שלרוב הבחורים אין את הביטחון לגשת לנשים, אז כשאתה אחד הבחורים הנדירים שבטוחים מספיק לגשת לנשים ויש לך גם את המיומנות למשוך נשים, רוב הנשים יהיו שלך בשביל לְקִיחָה.

לכן, אם אתה זקוק לחיזוק הביטחון שלך לפני שאתה הולך וניגש לנשים, צפה בסרטון זה ...

אני זוכר מתי התחלתי להתקרב לראשונה לנשים לאחר שזרקתי על ידי חברתי לשעבר (לפני שהאינטרנט היה אנשים באינטרנט שעזרו זה לזה).

לקח לי זמן לבנות את האומץ להתחיל להתקרב, אבל ברגע שקיבלתי את העניין, נשים באמת התחילו לטפל בי טוב. הייתי המום כשכמה נשים אמרו דברים כמו,'אה סוף סוף ... מישהו בא ודיבר איתנו'אוֹ'תודה שבאת ואמרת שלום.'

שמיעה שהעיפה את דעתי כי תמיד חשבתי שאפריע לנשים והן יראו בי מטרד, יחשבו שאני נואש או אומרות לי ללכת ולא לעצבן אותן.

עם זאת, כמה נשים ממש הודו לי על שבאתי ואמרתי היי. למה?

רוב הבחורים שניגשים לנשים הם שיכורים, עצבניים, סליחים או שמבצעים פעולה של בחור נחמד עוד יותר ממה שהם באמת. נשים משועממות למוות בגישה הצולעת בה משתמשים 95% מהבחורים והן רק מאחלות שבחור נורמלי יתקרב אליהן ויהיה אמיתי.

על ידי שפניתי להרבה נשים (ולהשתכנע כמו משוגעות) גיליתי שכל עוד את ניגשת בצורה בטוחה וקלה ופשוט להיות חברתית, רוב הנשים יפתחו ויתחילו לדבר איתך.

נשים יודעות שזה התפקיד של הגבר להתקרב, כך שאם יתקרב אליהם בחור שיכול לגרום להן להרגיש נמשכות, הן לא מתכוונות לדחות אותו.

כשאתה ניגש לראשונה, אישה כבר תרגיש משיכה כלשהי עבורך על סמך העובדה שיש לך ביטחון להתקרב אליה בצורה נוחה ורגועה, אך עליך לבנות על המשיכה הזו על ידי הצגת תכונות אישיות אחרות, התנהגויות ותכונות פנימיות שמטבע הדברים מושכות נשים.

לדוגמא: במקום לשים על עצמך להיות בחור נחמד ממה שאתה באמת, רק שיהיה לך את הכדורים להיות אותנטיים ואמיתיים כשאתה מדבר איתה.

אם אתה בחור טוב, אז תהיה בחור טוב, אבל אל תהפוך לבחור נחמד מנשק תחת בתקווה שזה ירשים אותה, כי זה לא יקרה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

כשחבר'ה משתמשים בגישה של בחור נחמד על נשים, הם מרגישים לעתים קרובות שהם מקוריים ושאישה תתרשם ותיתן לו הזדמנות פשוט על סמך היותו בחור כל כך נחמד.

עם זאת, מה שהוא לא מבין זה שדווקא כל בחור אחר שהוא חסר מושג כיצד למשוך נשים עושה לה את אותו הדבר וזה משעמם אותה למוות.

נשים רוצות שתלך ותעורר את תחושות המשיכה שלהן אליך, במקום שתאפשר לה רק לחוות רגשות ידידותיים, מנומסים ונייטרליים במהלך אינטראקציה.

4. חוו אהבה עם נשים שונות

חוו אהבה עם נשים חדשות

סוג האהבה שאתה חווה תמיד יהיה שונה עם כל אישה.

לפעמים, אתה תרגיש סוג אהבה ידידותי, פעמים אחרות תרגיש אהבה נלהבת ופעמים אחרות זו תהיה יותר אהבה רוחנית שבה אתה מרגיש כמו בן זוג נשמה או שאתה אמור להיות.

ההבנה שהאהבה שונה מכל אישה היא חלק חשוב באיך להתגבר על חברה לשעבר.

לעתים קרובות, בחור יתקע וחסר את חברתו לשעבר ואת האהבה המהנה שהיו חולקים כי ילדות אחרות לא הצליחו לגרום לו להרגיש באותה צורה.

אם הוא יפגוש מספר נשים ואף אחת מהן בהשוואה לאקסית שלו, הוא עשוי להתחיל להאמין שהוא לעולם לא יוכל למצוא אהבה מהנה יותר עם אישה אחרת.

עם זאת, מכל הניסיון שלי לעזור לחבר'ה להצליח עם נשים (אני עושה את זה כבר יותר מעשר שנים), גיליתי שכשהבחור חושב ככה זה בדרך כלל בגלל שהוא לא פעל לפי הצעדים של תהליך זה בן 5 שלבים כראוי.

לדוגמא: הוא מנסה להכיר נשים חדשות, אך הוא עדיין חסר ביטחון בעצמו בגלל הפרידה או שהוא אפילו לא יודע למשוך נשים במהלך אינטראקציה.

על סמך גישתו הלא אטרקטיבית כלפי נשים, הוא יוכל רק להתעניין בו נשים לא מושכות או לא רצויות, מה שיגרום לו להתגעגע עוד יותר לאקס שלו.

לכן, אם אתה באמת רוצה להתגבר על החברה לשעבר שלך, עליך לוודא שאתה ממלא את שלושת השלבים של זה כראוי. התחל בזה שאתה בטוח ב 100% שאתה רוצה להמשיך ואם זה א'כן'ואז וודא שאתה מוכן למשוך נשים כראוי כשאתה מתקשר איתן.

אם אתה ניגש לנשים ומבטל אותן על ידי הצגת תכונות לא מושכות (למשל חוסר ביטחון, ספק עצמי) או משעמם אותן במעשה טיפוסי של בחור נחמד, אז אתה לא הולך להשיג את הנשים החמות שיעיפו לך את הראש ויגרום לך במהירות תתגבר על האקס שלך.

כמעט כל הנשים הלוהטות יסתפקו בלא פחות מאשר בחור עם ביטחון עצמי שמסוגל לגרום להן להרגיש נמשכות בדרכים שונות במהלך אינטראקציה (למשל בשל הביטחון, הכריזמה, ההומור, הקסם שלו).

כל עוד יש לך את המיומנות להצליח למשוך נשים עם הביטחון והאישיות שלך, תוכל לצאת לשם ולחוות סוגים חדשים של אהבה עם נשים יפות ומושכות, שיעזרו לך להתגבר על חברה לשעבר שלך מהר מאוד .

5. הפוך לאיש של מטרה

להיות איש של מטרה

להיות איש של מטרה פירושו בעצם להיות לך מטרה ארוכת חיים או שאיפה בחיים שחשוב לך מאוד להשיג.

זה צריך להיות חשוב יותר מחברה שלך (ארוסה או אשתך), כך שהיא תמיד תהיה מספר 2 במוחך, במקום שהיא תהיה מה שחייך הם.

זה אולי נשמע קשה לומר את זה על אישה, אבל זה בעצם מה שנשים רוצות בגבר.

נשים שונאות את זה כשבחור עושה את הטעות הקלאסית של ביסוס הזהות, ההערכה העצמית והאושר שלו על מערכת יחסים.

אישה רוצה להרגיש לך מאוד חשובה, היא רוצה להיות כבוד והיא רוצה שיאהבו אותך, אבל היא רוצה שיהיו לך מטרות גדולות יותר בחיים מאשר רק זוגיות.

איך זה החלק הזה בתהליך ההתגברות על החברה לשעבר שלך?

פשוט: אם כבר היית איש בעל מטרה, אפילו לא היית קורא את המאמר הזה על איך להתגבר על החברה לשעבר שלך.

אם היית איש מטרה, סביר להניח שהיא לעולם לא הייתה זורקת אותך מלכתחילה, אבל גם אם היחסים נפרדו מסיבות אחרות (למשל זרקת אותה, התפרקת, רימת ואז עזבת אותה וכו '), לא היית מרגיש כאילו חייך ריקים בלעדיה.

איש של מטרה חי חיים מלאים והוא מבזבז את מרבית זמנו ומרצו לעלות ברמות הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר כדי לממש את יעדיו, שאיפותיו וחלומותיו הגדולים ביותר.

הוא לא מבלה את זמנו בלחץ האם חברתו הולכת לרמות אותו או לעזוב אותו, כי כל עוד הוא מתייחס אליה טוב, לא תהיה לה שום סיבה לרצות לסיים את הקשר.

היא תכבד אותו, תישא אליו עיניים ותתגאה בקשר איתו. בהתבסס על הגישה הגברית שלו לחיים (כלומר להיות גבר של מטרה), היא יכולה להירגע ואז להיות אשתו, במקום להיות 'בן זוגו' או חברו.

הוא יידע שהיא גאה להיות איתו והיא תדע שזה יהיה ההפסד שלה אם אי פעם תעזוב אותו. אם הקשר היה מתפרק אי פעם, הוא יהיה בסדר גמור איתה או בלעדיה מכיוון שזהותו לא תהיה מבוססת לחלוטין על יחסיו איתה ונשים אחרות ימצאו אותו מושך ומושך באופן טבעי.

אז מה הן דוגמאות למטרה?

מטרתו של גבר בחיים עשויה להיות:

 • להיות אתלט מובחר, לנצח וכשהוא מסיים להתחרות, לעבור לאימון או להגיב.
 • קם ברמות תפקידו הממשלתי כדי שבסופו של דבר הוא יתמודד על תפקידו ויהיה ראש עיריית עירו או עיירתו, כך שהוא יכול לחולל שינוי עבור הקהילה שלו.
 • בנה את הניסיון העסקי שלו כך שהוא יוכל בסופו של דבר להוביל עסק שיעשה מהפכה בענף, ישפר את מדינתו או אפילו ישנה את העולם.
 • הפוך למוזיקאי מיומן כדי שיוכל ליצור מוזיקה איכותית ונוגעת ללב אשר תשמש בטלוויזיה ובסרטים ותשפיע לטובה על האנשים ששומעים אותה.
 • בואו עם הפיתרון המושלם לבעיה שאנשים רבים נאבקים בה.

אם אינך יכול לחשוב על שום דבר כרגע, נסה להשלים את המשפטים האלה בראש שלך ...

 • זה יהיה מאתגר וקשה להשגה, אבל אשמח ...
 • תמיד חלמתי להיות מסוגל ...
 • אני רוצה להיות האיש הראשון אי פעם ...
 • אני רוצה לשנות את הדרך בה אנשים חושבים על ...
 • אני רוצה לחולל שינוי בעולם הזה על ידי ...
 • התשוקה שלי בחיים היא ...
 • הלוואי ויכולתי…
 • מה שהכי חשוב לי בחיים הוא ...
 • אצטרך לעבוד קשה זמן רב כדי להשיג את זה, אבל זה מה שאני רוצה לעשות בחיי ...
 • הדבר היחיד שיכולתי לעשות טוב יותר מרוב האנשים (או מכל האחרים) הוא ...
 • אני אחזור לאחור על חיי וארגיש גאה מאוד אם ...
 • כשאני מדמיין את החלומות הגדולים ביותר שלי מתגשמים בעתיד הרחוק, זה מה שאני רואה ...
 • אם אוכל לשנות דבר אחד בעולם זה היה ...
 • הדרך בה הייתי רוצה לעזור למדי היא ...
 • הדבר היחיד שהייתי רוצה לשנות בקהילה המקומית שלי הוא ...
 • המטרה שלי לגבי המשפחה שלי היא ...
 • הייתי שמחה לחיות את החיים אם הייתי ...

האם יש לך חלום גדול או שאיפה שאותה תרצה להפוך לממש בחיים האלה?

בחר מטרת חיים שתאתגר אותך כל הזמן להיות העצמי הטוב ביותר שלך אם אתה מתכוון להשיג אותה.

אל תבחר במשהו קל או שלא אכפת לך ממנו.

עשה את מה שאתה באמת נלהב ממנו - זה מה שישמור אותך נחוש כשאתה נתקל במכשולים (כולם נתקלים במכשולים) בדרך להצלחה.

כאשר אתה מתמקד במטרתך ומתחיל להתקדם לקראת זה, לא רק שתתחיל להתגבר על האקס שלך, אלא אתה תהפוך למושך שאין לעמוד בפניו לנשים אחרות.

נשים אוהבות את זה כשלגבר יש את האומץ לקום ולהתרומם ברמות הפוטנציאל האמיתי שלו, במקום להסתיר ממנו כי יש לו חשש מכישלון או דחייה.

כאשר אישה חשה שלגבר יש מטרה, היא תרגיש באופן טבעי נמשך אליו ונמשך אליו. היא תדע שהוא אחד הנדירים שיש ביכולתו לגרום לה להרגיש גאה ונרגשת להיות מאוהבת בו לכל החיים.

אז מה המטרה שלך? מה עולה לך בראש כשאתה חושב על המטרה שלך מחוץ לקשר עם אישה?

זה לא שאישה לא חשובה (אשתי היא האדם הכי חשוב בחיי), אבל המטרה שלך צריכה להיות חשובה לך עוד יותר.

המטרות והשאיפות שלך צריכות להתפרש עד העתיד כפי שאתה יכול לחזות (למשל, 40, 50 שנה ויותר בעתיד).

מה שאתה מכוון אליו צריך להיות משהו שאתה מרגיש שנולדת לעשות, שאתה אמור לעשות או שאתה צריך לעשות עם חייך.

המטרה שלך צריכה להיות משהו שתמיד יביא אותך להיות אדם גדול וטוב יותר ככל שתקדם יותר.

כך, למשל: אם בחור פשוט רוצה ללמוד שפה חדשה בכיף או להתאמן בחדר הכושר כדי להישאר בכושר, זו לא תהיה מטרת חייו; זה פשוט תחביב בלבד.

אם הוא רוצה להפוך את אחד מאותם דברים לחלק ממטרתו, זה צריך להיות קשר ישירות לתוכניות שלו לטווח הארוך כדי להשיג את המטרות והשאיפות הגדולות ביותר שלו בחיים.

אם הוא לומד שפה, עליו לעשות זאת כדי שיוכל להגיע לשלב הבא של יעדי המטרה שלו (למשל להשתמש בשפה לעסקים בינלאומיים, להיות מורה, לתרגם ספר, לקרוא ספרות שהייתה בעבר מהישג ידו, לתקשר עם משפחת אשתו אם הם מדברים בשפה אחרת, הופכים לשגריר וכו ').

אם הוא מתאמן ללא הפסקה בחדר הכושר ולומד הרבה על כושר ותזונה, אין לבזבז את כל השעות האלה ואת כל המאמץ הזה רק על הוספת שריר נוסף לצורך הופעתו.

במקום זאת, זה צריך להיות קשור למה שהוא באמת חושב שמטרתו בחיים. אם הוא רק מתאמן כי הוא אוהב את זה וזה לוקח את רוב הזמן הפנוי שלו, אז הוא לא איש של מטרה. הוא סתם עוד בחור שמתאמן בחדר כושר ולא ממש יודע על מה החיים שלו.

בחורים כאלה בדרך כלל מתקשים להתגבר על חברה לשעבר מכיוון שהם נותנים לה חשיבות רבה מדי והיא הופכת להיות מה שחייו עוסקים בו. הוא מבלה הרבה זמן בחדר הכושר כי זה חשוב לו, אבל זו לא המטרה שלו בחיים.

כשחברתו נפרדת ממנו, הוא מרגיש כאילו חייו קורסים סביבו מכיוון שהיא הייתה היסוד שלו לזהות, לאושר ולמטרה.

אם מסירותו לחדר הכושר והכושר נקשרה למטרות גדולות יותר (למשל לפתוח חדר כושר, להפוך לספורטאי מובחר, להיות מאמן כושר מובחר וכו '), הוא היה חי את החיים בכוונה, ולא רק מבזבז זמן על אימון .

לכן, כדי לעזור לעצמך להתגבר על החברה לשעבר ולעולם לא תצטרך לעבור שוב כאב מהסוג הזה, החלט להיות אדם בעל מטרה.

אני חייב להבהיר זאת אם כי: להיות איש של מטרה אינו עוסק במכניקה הבסיסית של החיים (למשל לקבל עבודה, להשיג בית, להשיג רכב). דברים בסיסיים מסוג זה אינם המטרה שלך בחיים והם פשוט דברים שקורים כחלק מחיים החיים בעולם תרבותי.

המטרה שלך צריכה להיות גדולה מזה. זה צריך להיות משהו שאתה מרגיש כאילו נולדת לעשות. אם זו באמת מטרתך, זה יאתגר אותך להיות אדם גדול וטוב יותר לאורך זמן.

כשאתה הופך לאיש של מטרה, החברה לשעבר שלך תתחיל להיראות בעיניך פחות חשובה ומושכת אותך מכיוון שזהותך ואושרך לא יתבססו על היותה בחיים שלך.

כבונוס, תהפוך גם לאטרקטיביות להפליא לנשים מכיוון שנשים חשות משיכה עמוקה ומתמשכת לגבר שיודע מי הוא ומה הוא רוצה מהחיים.

אז האם אתה מוכן להתגבר על החברה לשעבר שלך? האם תצליחו למשוך אישה יפה בפעם הבאה שתתקשרו עם אחת? מה הצעד הבא שלך יהיה?