איך מכניסים אישה למיטה בלילה הראשון או בדייט הראשון

איך מכניסים אישה למיטה בלילה הראשון או בדייט הראשון

אם אתה רוצה להכניס אישה למיטה בלילה הראשון או בדייט הראשון, הדבר הראשון שאתה צריך להשיג הוא להגיע לקבל נשיקה ראשונה.

שכבתי עם יותר מ -250 נשים ומהנשים שהייתי איתן לילה אחד או עשיתי יחסי מין בפגישה הראשונה, זו תמיד הייתה הנשיקה הראשונה ששינתה את הכל ופתחה מיד את הדלתות למין.

חלק מהנשים יכולות להימשך לקראת יחסי מין לאחר שדיברו איתן למשך 1-10 דקות, בעוד שאחרות זקוקות למספר שעות של בילוי, בניית האטרקציה, היכרות אחת עם השנייה והגעה לנשיקה לפני שהן מוכנות לעזוב את המסיבה או המקום ולך איתך הביתה.

לפעמים אישה תהיה ביישנית לעזוב עם בחור מול חבריה, ואילו בפעמים אחרות היא תהיה נרגשת להשוויץ בפני חברותיה שהיא פגשה בחור מגניב שמדליק אותה ושהיא שמחה ללכת הביתה ולקיים יחסי מין עם.

מבחינת הדייטים הראשונים, אותו כלל של הגעה לנשיקה ראשונה חל, אבל זה לא יכול להיות שום סוג של נשיקה. כדי להגדיל את הסיכויים לכמעט 100% שהיא תרצה לקיים יחסי מין (או לפחות לתת לך BJ) בפגישה הראשונה, אתה צריך לנשק אותה באופן שמדליק אותה.

אז הנה איך להכניס אישה למיטה בלילה הראשון או בדייט הראשון ...איך להשיג אישה במיטה בלילה הראשון שאתה פוגש אותה

הכניס אישה למיטה בלילה הראשון שתפגשי אותה

קודם כל, תרצו ללכת למקום בו נשים מוכנות לשכב עם בחורים בלילה הראשון בו הן פוגשות אותם.

 • סורגים.
 • מועדוני לילה.
 • פסטיבלי סוף שבוע בהם אנשים שוהים באוהלים או בקמפרוונים.
 • מסיבות בית.
 • אירועים בודדים בהם תוכלו לעזוב את המקום ביחד.
 • אירועי טעימות יין או בירה.

החזרתי נשים למין בלילה הראשון ממקומות רבים ושונים במהלך השנים, אך כמעט כל דוכני הלילה היחידים שלי הגיעו מברים, מועדונים ומסיבות בית.

ביצעתי יחסי מין גם ביום הראשון על ידי פגישה עם נשים בחנות ספרים ובקניון, שם אני מזמינה נשים לחזור למקומי ביום ראשון אחר הצהריים כדי'לבלות.'כל עוד אתה יודע למשוך נשים ויש לך ביטחון לקדם את האינטראקציה קדימה, אתה יכול להכניס נשים למיטה בקלות רבה בימינו.

כשאתה בבר או במועדון לילה למשל, אתה צריך לדבר עם נשים באופן שמדליק אותן וגורם להן להרגיש מעוררות על ידך, ולא רק לדבר איתן בחור נחמד כל הלילה.

צפה בסרטון זה כדי להבין כמה משגיאות השיחה הקלאסיות שעושים חבר'ה, שמונעות נשים מהרעיון לקיים יחסי מין או לצאת לדייט ...

כשמדברים עם אישה שאיתה אתה רוצה לקיים יחסי מין בלילה הראשון, עדיף להיות ישיר וכנה לגבי העניין המיני שלך, במקום להעמיד פנים כאילו אתה רק רוצה להיות חבר שלה או פשוט בחור תמים ונחמד רוצה לדבר איתה קצת.

אחת הדרכים הטובות ביותר להיות ישיר היא לומר משהו כמו,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך'אחרי שבנית איזו משיכה בינך לבינה.

אז, בנקודה בשיחה בה אתה והיא נמשכים זה לזה ורק גרמת לה לצחוק, פשוט עצור למשך שתי שניות והסתכל עליה למעלה ולמטה ואז אומר,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך.'

מאותה נקודה ואילך, היא יודעת שאתה מוצא אותה סקסית, ולכן היא לא צריכה לשחק קשה כדי לגרום לך להראות לה כמה אתה אוהב אותה. זה כבר ברור שאתה מוצא אותה מושכת מינית, אז היא יכולה להירגע ופשוט להיות עצמה סביבך.

חשוב לתת לנשים אישור ישיר למשיכה שלך מכיוון שרוב הנשים הרבה יותר חסרות ביטחון, דיכאון וחרדה מאשר בחורים.

לדוגמה:

 • רוב הנשים אינן בטוחות בנוגע למראה הגופני שלהן. על פי מחקר עולמי שערכה מוצרי הקוסמטיקה Dove, 96% מהנשים לא רואות את עצמן יפות.
 • על פי הדיווחים, נשים חוו דיכאון בשיעור כפול מהגברים בארצות הברית.
 • בבריטניה, 40% מהנשים יזדקקו לטיפול בדיכאון בשלב כלשהו בחייהן לעומת 10% בלבד מהגברים. במילים אחרות, נשים דיכאוניות יותר מגברים.
 • לנשים יש סיכוי כפול לחוות חרדה בהשוואה לגברים.
 • 60% מהאנשים הסובלים מ- OCD (הפרעות אובססיביות קומפולסיביות) ופוביות הם נשים.

כפי שניתן לראות מהסטטיסטיקה לעיל, נשים בדרך כלל חלשות רגשית ורגישות יותר מגברים.

לכן, במקום להסתכל על נשים ולהניח שהן יצורים על אנושיים שלעולם לא נהיות עצבניות או חרדות, הבן שנשים בדרך כלל זקוקות לאישור שלך ולהבטחה שאתה מוצא אותן מושכות ומושכות.

אם אתה לא נותן לאישה חסרת ביטחון (כלומר לרוב הנשים) את האישור הזה, היא בדרך כלל תשחק קשה להשיג ותגרום לך באמת לנסות להרשים אותה תחילה, כדי שתוכל לראות בוודאות שאתה באמת מוצא אותה מושכת ואיננה. פשוט לא מנסה להבקיע עם בחורה אקראית אחרת.

אז לאחר שנתת לאישה את האישור,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך'מה שעליך לעשות הוא להגיע לנשיקה ראשונה.

אצל חלק מהנשים הנשיקה הראשונה תתרחש מול חברותיה, בעוד שנשים אחרות יעדיפו להתייצב קודם לבד (למשל לשבת על ספה ביחד, ללכת לבר להזמין משקאות יחד, לצאת מחוץ למסיבה, לשבת ב פינה חשוכה או שקטה של ​​החדר, להיכנס לרכב וכו ').

האופן שבו הנשיקה הראשונה מתרחשת תלוי בדרך כלל באופן בו האישה תופסת גילוי חיבה פומבי.

יש נשים שהן בסדר גמור לנשק בחור מול חברים, עמיתים לעבודה או בני משפחה מסוימים, בעוד שנשים אחרות חוששות להיראות זונות או קלות, ולכן הן מעדיפות לעשות זאת הרחק מעיניים סקרניות.

לכל אחד יש דעות שונות לגבי נשיקות מול אנשים אחרים, אז איך אתה יכול לדעת אם אישה בסדר לנשק אותך בפומבי?

באופן כללי, אם גרמת לה להרגיש הרבה משיכה אליך (כלומר לא דיברת איתה כמו בחור חביב ונחמד ובמקום זאת הפעלת אותה בדרך שאתה מתנהג, מדבר ומתקשר) היא מדברת איתך פנים אל פנים (כלומר עין לעין) בזמן שהיא מחייכת, מסתכלת בעיניים שלך, מסתכלת למטה על השפתיים ונשארת ממש קרובה לפנים שלך, אז כמעט 100% בטוח שהיא רוצה שתנשק אותה.

כדי לבדוק אם היא רוצה לנשק או לא, פשוט הישען פנימה כדי לנשק אותה מעט. כל עוד אתה עושה את זה בצורה בטוחה ונינוחה, הנשיקה כמעט תמיד תתרחש והיא תרגיש מדהימה עבור שניכם.

עם זאת, אם אתה מתחיל להישען פנימה ואתה מסתכל עליה ומשתמש בשפת הגוף שלך כדי בעצם לשאול,'האם זה בסדר לנשק אותך ??'רוב הנשים ידחו אותך בשלב זה. עליכם פשוט להירגע ולסמוך על העובדה שהיא נמשכת אליכם ופשוט להישען לראות מה קורה.

פעם אחת הייתה לי בחורה שנסוגה לא רוצה לנשק, אז פשוט חייכתי ואמרתי,'אה, לא ידעתי שאתה כל כך ביישן'ואז היא התנצלה ואמרתי,'בוא הנה ... בוא פשוט נתחבק במקום.'

התחבקנו כמה שניות, נסוגנו לאחור והתחלנו להתנשק.

יכולתי להרוס את הרגע ההוא אם כי חשבתי שדחו אותי כשהיא נסוגה במקור. במקום זאת, האמנתי במשיכה שלי אליה ומתוך אמונה זו בעצמי הצלחתי לומר,'אה, לא ידעתי שאתה כל כך ביישן.'

אחרי שהגעת לנשיקה הראשונה, מה שבדרך כלל צריך לקרות הוא קצת יותר מסיבות ובילוי ואז אתה מציע לעזוב יחד.

לדוגמא: ברגע שאתה הוא מרגיש אינטימי (למשל מחבק, מחזיק אחד את השני, מתנשק וכו '), פשוט אמור משהו כמו:

 • אנחנו צריכים לצאת מכאן.
 • אתה מוכן לצאת מכאן?
 • בואו נצא מכאן ונלך למקום אחר, רק אתה ואני.
 • אתה רוצה לצאת מכאן וללכת לבלות במקום פרטי, רק אני ואני?
 • האם אתה מוכן להתחיל עם האפטר פארטי אצלי?
 • רוצה לצאת מכאן?

כל עוד בנית עבורך את האטרקציה של האישה, יצרת איתה קשר ייחודי והגעת לנשיקה ראשונה, אז רוב הנשים יהיו מוכנות להשאיר את המקום איתך.

איך מכניסים אישה למיטה

למרות העובדה שמין קורה לעתים קרובות מאוד בימינו, הרבה בחורים טועים בהנחה שאישה לעולם לא תשכב עם בחור בלילה הראשון.

הנה כמה נתונים סטטיסטיים כדי להעלות את הפרספקטיבה:

מחקר שנערך בארה'ב מצא כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה ומחקר באירופה מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה לפני כן.

במילים אחרות, יחסי מין מתרחשים מהר מאוד בימינו, אז אל תפחדו לעשות צעד אחרי שהשקעתם את כל המאמצים כדי למשוך אותה, להדליק ולנשק אתכם.

איך להשיג אישה במיטה בפגישה הראשונה

הכניס אישה למיטה בפגישה הראשונה

כשהתחלתי לצאת לראשונה עם הרבה נשים, בדרך כלל הייתי מוציא אותן למסעדה, בית קפה או בר לאונג 'לאכול, לשתות ולבלות שעות.

לאחר זמן מה, תהליך היכרויות זה הפך לגזול זמן רב ובדרך כלל לא הביא ליחסי מין בפגישה הראשונה.

אז, במקום לבזבז את הזמן והכסף שלי על אוכל לאכול נשים שלא מתכוונות להמשיך איתי, החלטתי לאפשר לנשים לצאת איתי רק אם הן יגיעו למקומי לדייט ראשון או אם אלך למקומם לדייט ראשון.

בפשטות, הדייט הראשון הוא לבוא ולבלות בזמן שאני מבשל ארוחת ערב ואנחנו שותים כוס יין יחד (הייתי אומר כוס, אבל הבקבוק תמיד היה נגמר).
אם הייתי מבשל אז הייתי מבקש מהאישה להביא את היין ואם היא מבשלת אז הייתי מביא את השתייה.

BTW: אני מדבר בלשון עבר, מכיוון שאני עכשיו בקשר מחויב עם חתיך, אז אני לא צריך לצאת לדייטים יותר.

לפעמים נשים לא רצו לבשל ארוחת ערב בדירתי, כך שהאסטרטגיה החלופית תהיה פשוט לומר,'בסדר מגניב, בוא ניפגש בדירה שלי ואז נצא לטיול לבתי הקפה הסמוכים ונצנן במשך שעה בערך כדי להכיר. אם אנו שונאים זה את זה, יש לך דרך קלה לצאת ולומר שאתה לעולם לא רוצה לראות אותי שוב. '

זה תמיד יצחק וצחוק ואחרי שנהנה מפגישה מצחיקה, מעניינת ומעוררת מינית בבית קפה, האישה הייתה תמיד להוטה לחזור 'לבלות' אצלי, מה שמוביל למין בלילה הראשון.

בעיקרון, בכדי להכניס אישה למיטה בפגישה הראשונה, מה שאתה צריך לעשות זה לבנות את המשיכה המינית שלה עבורך, ליצור קצת מתח מיני ואז כשאתה מנשק אותה, וודא שאתה גורם לה להיות מגורה ומופעלת .

לדוגמא: שיש לה נשיקה איטית יותר, נלהבת יותר מאשר לתקוף את פיה בנשיקה נלהבת מדי.

כשאישה רואה שאתה יכול לעבור מצחוק ובילוי איתה בדירה או בבית שלך, להרגעת רגשותיך ולתת לה נשיקה איטית ונלהבת; זה מאותת לה שמין איתך יהיה מעניין, מה שמדליק אותה.

אל תצפה ממנה שתוביל אותך

דוֹן

אחוז קטן מאוד מהנשים יהיה התוקפן וינשק אותך קודם ואז בעצם יגיד לך שהם רוצים לקיים יחסי מין עכשיו.

עם זאת, לרוב, אישה תרצה להיות מובלת על ידיך ותתפתה לקיים יחסי מין, במקום לבקש זאת באופן פעיל או להוביל את הדרך לגרום לזה לקרות.

הסיבות העיקריות לכך שרוב הנשים ממתינות לפיתוי מיני על ידי גברים, במקום לבצע את כל המהלכים בעצמם:

1. הם רוצים לראות עד כמה הבחור באמת בטוח.

התכונה החשובה ביותר שנשים מחפשות אצל גבר היא ביטחון. דרך נהדרת לבדוק את הביטחון של הבחור היא לראות כיצד הוא מתמודד עם אישה מושכת.

מנקודת מבט של אישה, אם לגבר אין את הביטחון לעשות צעד וללכת אחרי מה שהוא רוצה עם אישה שאוהבת אותו, אז באופן טבעי היא תפקפק ביכולתו ללכת אחרי מה שהוא רוצה בעולם בכלל.

האינסטינקטים שלה יגידו לה שהוא פוטנציאלי מסוג הבחור שיידחק הצידה ולא באמת ישיג הרבה בחיים, כי אין לו את הביטחון החברתי לעמוד על שלו וללכת אחרי מה שהוא רוצה.

לכן, גם אם אישה באמת אוהבת אותך ורוצה לקיים איתך יחסי מין, היא בדרך כלל עדיין תחכה שתנשק אותה קודם ואז תציע לעזוב יחד, במקום לתת לך 'מעבר חופשי' ולהדריך אותך בפיתוי המיני לעבד את עצמה.

היא רוצה לראות שיש לך ביטחון לפתות אותה לבד ושאתה לא צריך שהיא תהיה עדינה איתך ותדריך אותך בתהליך.

2. הם לא רוצים להיראות קלים מדי.

מנקודת מבטה של ​​אישה, אם היא לא מגלה התנגדות לרעיון לקיים איתך יחסי מין, אז היא בסכנה להיראות קל מדי ולכן אפשרות פחות מושכת לקשר מחויב.

קרוב לוודאי שהיא תחונך להאמין שלנערות נחמדות אין דוכן לילה או יחסי מין בדייט הראשון, אז לא משנה כמה היא רוצה לקיים איתך יחסי מין, היא יודעת שהיא צריכה להראות התנגדות להדגים שהיא ילדה טובה.

הנה העניין ...

אישה אומרת'לא'בנקודות מסוימות לא תמיד אומר,'לא, אני בכלל לא רוצה לקיים איתך יחסי מין.'

במקום זאת, לעתים קרובות זה יכול להיות,'לא, אני לא רוצה שיראו אותי קל, אז אני אצטרך להתנגד לך עוד קצת זמן.'

לכן, אם אתה מדבר עם אישה שנמשכת אליך בבירור ומתנגדת לרעיון לנשק אותך או לקיים יחסי מין, לעתים קרובות זה רק אומר שהיא מנסה לשמור על דימוי מסוים בעיניך.

אם אתה ישן עם הרבה נשים בלילה הראשון, תגלה שכמעט כולן אומרות דברים כמו,'מעולם לא עשיתי זאת בעבר'אוֹ'וואו, אני אף פעם לא כזה'רגע לפני שאתה מקיים יחסי מין.

זו פשוט דרך של אישה לנסות להבטיח לך שאם תיכנס איתה למערכת יחסים, תוכל לסמוך עליה שתשלוט בעצמה ולא תתפתה לחבר'ה אחרים.
באופן אישי, כ -80% מהנשים ששכבתי איתן בלילה הראשון או בדייט הראשון אמרו דברים מסוג זה.

בתחילה הייתי אומר,'כן, זה מה שכל ילדה אומרת'אבל אחרי כמה פעמים הבנתי שעדיף לחייך ולומר,'טוב, אתה ככה איתי, לא? אני מוציא את הצד השובב שבך ואני אוהב את זה. '

החשיבות של משיכה

לא באמת דיברתי הרבה על משיכה בפוסט הזה, אבל אני רוצה לציין משהו כאן ...

אישה תרצה לנשק אותך רק אם תחוש מספיק משיכה עבורך. המיומנות החשובה ביותר שתפתח אי פעם כדי להצליח עם נשים היא היכולת שלך לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...