איך מכניסים נשים למיטה

איך מכניסים נשים למיטה

הסוד כיצד להביא נשים למיטה הוא:

  1. לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.
  2. בנה את המתח המיני בינך לבינה.
  3. נשק אותה.
  4. להחזיר אותה למקום שלך או ללכת למקומה.
  5. נשיקה, בנה את המתח המיני ושחרר אותו עם יחסי מין.

האם אתה יודע לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך כשאתה פוגש אותה? צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, יש לך שליטה ישירה רבה בכמה רצון אישה תרגיש להיכנס איתך למיטה.

ככל שתגרום לה להרגיש יותר משיכה (למשל על ידי להיות בטוחה בעצמה, כריזמטית, לגרום לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך, באמצעות הומור וכו '), כך היא תהפוך למושכת ומופעלת יותר.

איפה החבר'ה משתבשים

הרבה בחורים מתבלבלים ממה שנשים מחפשות בגבר ומה נדרש כדי להיראות אטרקטיבי מבחינה מינית מכיוון שהם בדרך כלל מחפשים תשובות בכל המקומות הלא נכונים.

קולונים שנשים אוהבותלדוגמא: פרסומות טלוויזיה יגידו לך שאתה צריך ללבוש 'קרם לחות לגבר' ולקבל דאודורנט מיוחד ואם אתה מספיק נאיבי, תמהר לקנות את הריח האחרון בתקווה שזה יעשה אותך יותר מושך מבחינה מינית לנשים.

עם זאת, אם תשימו לב, תראו שבחורים שלעולם לא מרססים על עצמם טיפת קלן עדיין מסוגלים להסתבך כמו כוכבי רוק עם נשים חמות וסקסיות. למה? רוב מה שאישה מרגישה שהוא נמשך אליו לגבי בחור מבוסס על האישיות, הביטחון, האווירה והגישה שלו.

לכן, הקפידו להאמין שדברים שטחיים כמו קולונים, חולצות ונעליים יהיו החלק האחרון בפאזל שעוזר לכם להכניס נשים למיטה.

סרטים וסיטקציות בטלוויזיה יגרמו לך להאמין שאתה צריך שיהיה לך שישה שרירי בטן, להיות גיבור על ו'להציל את היום 'כדי שנשים יתעלפו ותרצה לקיים איתך יחסי מין. עם זאת, בעולם האמיתי, כל מה שאתה צריך זה ביטחון ויכולת למשוך נשים עם האישיות שלך.

גברים מבולבלים שחושבים שזה

בימינו, מיליוני גברים מבולבלים מבזבזים זמן על האמונה שללבוש בגדים או קולונז מסוימים, או לעצב את שיערם בצורה מסוימת יהפוך אותם למושכים שלא ניתן לעמוד בפניהם בפני נשים.

זה לא.

בטח, יתכן שתקבל מראה נוסף של נשים כשאתה מתאמץ להיראות טוב, אבל אם כבר ניסית להתלבש היטב בעצמך ולשפר את המראה שלך בכדי לקוות להישכב, תדע שאישה מסתכלת עליך שנייה או שתיים זה לא כמו שהיא חוזרת איתך הביתה למין.

נשים לא הולכות לרצות נואשות לקיים איתך יחסי מין רק בגלל שאתה לובש תווית מעצבת מסוימת.

כן, נשים הולכותהודעהאיך בחור מציג את עצמו מבחוץ ושופט את זה, אבל מה הםבֶּאֱמֶתמעניין את זה מי הבחור מבפנים והתנהגותו, סגנון השיחה והביטחון סביבם יגלו זאת בקול רם וברור.

לדוגמא: בחור עשוי להשקיע שעות בהכנת עצמו לצאת לבילוי לילי בעיר. יש לו אוסף עצום של תלבושות מעצבים יקרות, שעונים ונעליים לבחירה והוא דאג לכך שהוא יקבל את 'התדמית' שלו נכון על ידי שיטוט בין דפי כתבי העת 'סגנון גברים' לקבלת רמזים וטיפים למראה האחרון.

לאחר מכן הוא יוצא לעיירה ורואה שנשים מבחינות במבטו החריף. עם זאת, כאשר הוא ניגש לנשים בתקווה להכניס אחת מהן למיטה, הוא נכשל שוב כי הוא לא באמת יודע לגרום לנשים להרגיש נמשכות למי שהוא.

נשים מבחינות בספק העצמי שלו, בבלבול ובעצבנות והן יכולות לדעת לפי מה שהוא אומר (או לא אומר) שהוא סתם עוד בחור דימוי עצמי נמוך בלבוש יפה. כתוצאה מכך, הוא אינו מסוגל למשוך את תשומת ליבן של הנשים האטרקטיביות אליהן הוא ניגש ואף אחת מהן אינה מגלה בו עניין מיני.

מתוך מחשבה שהכל קשור לחוש ולמראה האופנתי שלו, הוא לא הצליח לעבוד על מה שחשוב באמת ומה שחשוב באמת: את עצמו!

נשים לא מעוניינות לקיים יחסי מין עם בגדים או תסרוקת של בחור, הן מעוניינות לקיים יחסי מין עם בחור בטוח, שהוא גברי (נפשי ורגשי) ובעל האינטליגנציה החברתית כדי להיות מסוגל להמשיך בשיחה ולהשאיר אותה מעניינת. .

העובדה היא שכיצד נראה בחור יכול רק להשיג אותו עד כה. נשים אולי נופלות על 'הגבר החטוב בלבוש' בטלוויזיה ובקולנוע - אבל אתה בעולם האמיתי.

בעולם האמיתי, נשים יפלו עליכם אם אתם בטוחים, כריזמטיים ומגניבים, ולכן אתםתמידלראות בחורים 'מכוערים' עם נשים יפות. זה לא קשור למבטים. פשוט קבל את זה. אם אתה חושב שמדובר במראה, אז אתה סתם עוד אדם מודרני מבולבל ששטף מוח על ידי הפרסום שראית בטלוויזיה.

זה לא על זיוף עד שתצליח

האם שמעת פעם מישהו אומר,'זייף את זה עד שתצליח'כדרך לעבור מצב? בטח, אנשים אומרים את זה כל הזמן וזו עצה טובה במצבים מסוימים. עם זאת, כשמדובר בהצלחה עם נשים, זו עצה רעה וזה לעתים רחוקות עובד.

אתה לא יכול לזייף להיות בטוח בביטחון עם נשים כי הן פשוט יבדקו אותך (למשל על ידי מאתגר) ויראו שאתה בכל זאת לא בטוח. כשהם יראו זאת, הם יאבדו עניין או יתמוטטו ממך.

אם אתה רוצה להיות האתגר שנשים מקוות לעמוד בהן, אז אתה צריך להיות סטנדרטים אמיתיים לגבי מה שתקבל ולא תקבל אצל אישה. תוכל לעמוד באמת ובתמים באותם סטנדרטים אם אתה יודע שאתה יכול למשוך בקלות נשים אחרות ואינך זקוק לאישה הספציפית שאיתה אתה מדבר.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך ולמה זה עובד ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, נשים רק יהיו מעוניינות לזכות באתגר שלך ולהבטיח אותך לעצמן אם את מסוגלת לגרום להן להרגיש את סוג האטרקציה שהן מחפשות לחוות בעת אינטראקציה עם בחור.

יש בחורים שטועים בניסיון 'להתנהג' כמו בחור בטוח שראו בתוכנית או בסרט כלשהו. בבית הם מתרגלים לומר את אותן השורות כמו דמות הסרט ואולי אפילו לתרגל שימוש באותן הבעות פנים מראה, בתקווה להצליח לזייף את הגישה ולהיות יותר כמו הבחור הבטוח והמגניב בטלוויזיה.

עם זאת, זיוף זה לעולם לא יתקן את חוסר הביטחון שלו ואת חוסר היכולת למשוך נשים כראוי, ולכן לעתים רחוקות זה יעזור לו להכניס נשים למיטה. בסופו של יום, הוא עדיין חסר ביטחון בפנייה המינית שלו לנשים, כך שהוא ירגיש ביישן וחרד ושפת גופו הולכת למסור אותו כזיוף.

נשים הן מומחיות טבעיות בקריאת שפת גוף והן יודעות לבדוק את האותנטיות של הבחור כדי למצוא את הגברים האמיתיים בין כל הפוזות והזייפים. מדוע נשים עושות זאת? תחשוב על זה. במשך רוב ההיסטוריה האנושית לא הייתה מזונות ילדים, לא הייתה משטרה ולא התקשורת.

בחור יכול להיכנס לאישה, ואז פשוט לעזוב אותה והיא תצטרך להשקיע את 20 השנים הבאות בגידול ילד ובספקת מזון עבורו. כדי להוסיף לכך, מכיוון שהייתה 'סחורה משומשת' גברים רבים יאבדו בה עניין ויעדיפו לקבל אישה ללא ילדים נוספים לפרנסתם.

לכן, זה רק טבעי שנשים יחפשו אינסטינקטיבית את הגברים האמיתיים בקרב ים של זיופים. אישה לא רוצה לטעות בהריון בטעות עם בחור שרק מעמיד פנים שהוא בטוח ושהוא יתקשה לשרוד ולפרנס אותה ואת הצאצאים.

בטח, כמה נשים חסרות ניסיון יפלו על הטריקים של בחורים שמתיימרים להיות בטוחים וכמה נשים לא מושכות ומיואשות יתעלמו מחוסר הביטחון של הבחור, כי הן מוכנות לקבל כמעט כל בחור.

עם זאת, אם אתה רוצה להכניס נשים יפות, סקסיות וחמות למיטה, אתה צריך להיות אמון אמיתי כדי לעבור את המבחנים והאתגרים שאישה תעבור לך לפני שתמשיך לקיים איתך יחסי מין.

זה לא קשור להיות ג'נטלמן ... או ילד רע

חלק מהחבר'ה ששואלים אותי לעצות כיצד להכניס נשים למיטה מבולבלים מהעובדה שהם מתייחסים לנשים 'נכון', אך נראה שנשים מתעלמות מהן לטובת 'נערים רעים'.

אז תן לי לעשות את זה נחמד וברור: אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה, אבל יש בעיה להיות נחמד מדי אליה בתקווה שהיא אז תתן לך קצת אהבה. למה? להיות נחמד רק גורם לה להרגיש רגשות 'ידידותיים' כלפייך, ולא רגשות מיניים.

צפו בסרטון זה להסבר המלא ...

בסרטים קומיים רומנטיים תראו לעיתים קרובות את הבחור הנחמד והמביך מקבל את הילדה זמן קצר לפני סיום הסרט, לאחר שהוא מציל את העולם, מציל את היום או מציל את הילדה מילד רע.

אוו כמה מתוק.

בחיים האמיתיים, החבר'ה האלה בדרך כלל פשוט נדחים והאישה מתחברת עם בחור יותר בטוח ומעוגל, שלא רק טוב לה, אלא שיש לו גם את הכדורים כדי לגרום לה להרגיש בטוחה ואת הגבריות (איך שהוא חושב , מתנהג, מרגיש ונוקט פעולה) כדי לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית כשסביבו.

בנושא איך להכניס נשים למיטה, אל תטעו לחשוב שהכל קשור לג'נטלמן נחמד, קטן או ילד רע ומחוספס. להתבונן זה פשוט להיות בחור מגניב, בטוח, כריזמטי שלא מפחד ללכת אחרי מה שהוא רוצה.

אתה חייב להאמין בפנייה המינית שלך לאישה ולתת לה להרגיש נמשך אליך בגלל הביטחון הזה. אתה לא צריך להתבייש או להתבייש ברצון לקיים יחסי מין. זה טבעי והיא גם רוצה את זה.