איך להחזיר את הילדה לשעבר שלך

איך להחזיר את הילדה לשעבר שלך

יש תשובה מאוד פשוטה לשאלה איך להחזיר את הילדה לשעבר שלך והיא ...

הצג את סוגי התכונות וההתנהגויות שהופכים אותך לבחור מושך שלא ניתן לעמוד בפניו שאיתו היא תרצה לחזור.

איך אתה עושה את זה? תחילה אתה לומד מהטעויות שהובילו לאקס שלך להיות האקס שלך ואז אתה מבצע שינויים, במקום להבטיח לה שתשתנה אם היא רק תיתן לך הזדמנות נוספת.

צפו בסרטון זה כדי להבין את התהליך הרגשי שעברה ילדתכם לשעבר לפני סיום הקשר והתהליך שאתם צריכים כדי להדריך אותה להחזיר אותה ...

כמובן שאם הביטחון שלך קיבל מכות אמיתיות לאחר שהושלך, הרעיון להפוך לגבר מושך שאין לעמוד בפניו בעיני הילדה לשעבר שלך עשוי להיראות כמו חלום בלתי אפשרי, נכון?
אין ספק.

קשה להרגיש ביטחון ולדעת שאתה יותר טוב מספיק בשבילה, אם היא הייתה אומרת דברים כמו,'אני כבר לא מרגיש כלום בשבילך'אוֹ'אני לעולם לא רוצה לראות אותך שוב'כשנפרדים ממך.עם זאת, ללא קשר למה שנפל בתהליך הפרידה, עליכם לבחור את עצמכם בחזרה ולהיות מושכים יותר רגשית לילדתכם לשעבר.

היא תמצא אותך מושך יותר מבחינה רגשית כאשר היא תוכל לראות שלא למדת רק מהטעויות שעשית, אלא גם עכשיו אתה יודע להפעיל את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש להבין הוא שככל שאתה יושב יותר ומרגיש למטה והחוצה, כך אתה הופך להיות יותר מושך אליה כגבר ... וזה לא יעזור לך להחזיר אותה, נכון?

אם אתה ברצינות להבין איך להחזיר את הילדה לשעבר שלך, אתה צריך לנקוט פעולה כדי לשפר את עצמך. אולי אתה כבר גבר נהדר, אבל אם היא לא רוצה אותך בחזרה עכשיו, סביר להניח שהיא לא חושבת שאתה מספיק טוב.

אולי אתה יודע שאתה מספיק טוב, אבל אתה חייב להיות מסוגל לגרום לה להבין את זה על ידי הפעלת רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך שוב.

איפה החבר'ה משתבשים

כשבחור מרגיש שבור לב בגלל פרידה של מערכת יחסים, קל לו מדי להחליק לדפוסי התנהגות שלמעשה הורסים לו את הסיכויים להחזיר את חברתו לשעבר.

לדוגמא: יש חבר'ה שמנסים לגרום לאקס שלהם לשנות את דעתה בכך שהם מסתירים את עצמם מהעולם ודואגים שהמסר יגיע אליה שהוא הרוס מהפרידה ולא מסוגל לתפקד בלעדיה.

הוא מקווה שכשהיא תלמד על כמה שהוא מרגיש רע, היא תרחם עליו כל כך שהיא תיאלץ לתת לו הזדמנות נוספת. עם זאת, ברוב המקרים, היא לא תעשה זאת.

דברים כאלה עשויים לקרות בסרטים, בתוכניות דרמה בטלוויזיה ובקליפים, אך לעתים רחוקות זה יקרה בחיים האמיתיים. למה? נשים לא חשות כבוד ומשיכה לבחור שאבד בלעדיהן.

נשים באופן טבעי נמשכות לבחורים שמחים, בטוחים ובטוחים רגשית איתם או בלעדיהם. לכן, להתפלש ברחמים עצמיים אינו מושך וגם לא מתחננים או מתחננים שיינתן הזדמנות שנייה.

לפעמים בחורים פונים לרדוף אקס עם שיחות, הודעות SMS והודעות ברשתות החברתיות בניסיון נואש לגרום לה להחזיר אותו.

עם זאת, ככל שבחור יוצר קשר עם ילדתו לשעבר ומנסה לשכנע אותה לקחת אותו בחזרה מבלי להתמקד אפילו בלגרום לה להרגיש את סוג הכבוד והמשיכה כלפיו שהיא צריכה להרגיש, כך היא תרגיש שהיא עשתה את זה החלטה נכונה להיפרד ממנו.

האם יתאפשר לך להחזיר את הילדה לשעבר שלך?

לא כל מערכות היחסים יכולות להידלק מחדש, אך על ידי שימוש בגישה הנכונה להחזרת ילדה לשעבר, רוב הבחורים יכולים לפחות לקבל הזדמנות נוספת עם אישה.

הנה למה…

להיות מושלך או לעבור מערכת יחסים גרועה להתפרק יכול באמת לדפוק את הביטחון של הבחור ולהשאיר אותו מרגיש שהוא לא מספיק טוב לאקס שלו או לנשים אחרות.

בזמן שהוא מרגיש כלפי מטה והחוצה, הוא עשוי להתחיל להאמין שהוא לא יצליח להחזיר את הילדה לשעבר שלו, הוא לא יוכל להתגבר עליה ולעולם לא ישיג לעצמו חברה אחרת. הכל פשוט נראה כל כך חסר תקווה כשהוא מרגיש למטה וחסר אמון במשיכותו וערכו לאקסו ולנשים יפות אחרות.

ככל שהוא מנסה ולא מצליח להחזיר את ילדתו לשעבר, כך חוסר העניין שלה משכנע אותו שהוא נועד להיות בודד עד סוף חייו. כמובן, חוסר הביטחון העצמי שלו עשוי אפילו לגרום לו להתפטר מבדידות ולא לעשות שום ניסיון להחזיר אותה בכלל.

הוא עשוי לבחור לנסות להעמיק את תשוקתו המינית פעמיים בשבוע על ידי אוננות לפורנו, אך נראה כי הרצון לאהבה, חברות וקבלה מצד ילדתו לשעבר או מנשים אחרות שהוא אוהב, אינו נעלם זמן רב. זה תמיד שם ברקע.

הוא רוצה להחזיר את הילדה לשעבר שלו, אבל הוא פשוט לא מוכן לעשות את מה שנדרש. במקום לבנות את עצמו לגיבוי, לתקן את כל הבעיות הרגשיות שיש לו (למשל נזקקות, חוסר ביטחון, בעיות מחויבות וכו '), הוא בוחר להסתיר את התחושה כלפי מטה והחוצה על הכל.

אל תעשו את זה.

אם אתה ברצינות להחזיר את הילדה לשעבר שלך, אתה צריך להתמקד בהכנסת עצמך למצב הנפש הנכון.

מסגרת הנפש שאתה צריך להיות בה היא כדלקמן:

  • אתה יודע שאפשר לגרום לבחורה לשעבר לחוש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.
  • אתה מוכן להתחיל לתקן את כל הבעיות הרגשיות או החולשות שיש לך להפוך לגבר חזק יותר שאתה נמצא כרגע.
  • אתה מוכן להעביר אותה לטלפון, להיפגש איתה באופן אישי, להתנצל על הטעויות שלך ולתת לה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלך.
  • אתה יודע שאולי תחזיר אותה מיד או שזה יכול לקחת כמה מפגשים, אבל אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי שהיא תחזור לגב שלך ואומרת,'אני אוהב אותך.'

להיות סוג של בחור שהיא תרצה להחזיר

כאשר בחור נוקט בצעדים ללמוד להתפתח ואז מציג את התכונות שנשים מחפשות בגבר, הוא הופך להיות גבר טוב יותר כתוצאה מכך.

גבר טוב יותר הוא גרסה יותר בטוחה וגברית יותר לגבר שאתה עכשיו. יכול להיות שאתה בחור טוב ויש לך כוונות גדולות עם הילדה לשעבר שלך, אבל אלא אם כן אתה יכול לגרום לה להרגיש שאתה גבר שונה, היא לא מתעניינת מאוד לתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת.