איך לגרום לחברתיך לשעבר לרצות אותך בחזרה

איך לגרום לחברה לשעבר לרצות אותך בחזרה

הסוד כיצד לגרום לחברתיכם לשוב לרצות אתכם הוא לעורר בתוכה רגשות כואבים וחיוביים.

רגשות מכאיבים כוללים בקנאה, אובדן וחרטה, ואילו רגשות חיוביים כוללים כבוד, משיכה ואהבה.

לפני שחברתיך לשעבר נפרדה ממך, היא הייתה מאבדת את הכבוד אליך, מפסיקה להרגיש נמשכת אליך ואז נופלת מאהבה אליך.

לכן, כדי לגרום לה לרצות אותך בחזרה, עליך להדריך אותה בתהליך הכבוד, המשיכה והאהבה באופן הפוך. תוך כדי כך, אתה צריך גם לגרום לה להרגיש את הרגשות הכואבים שיגרמו לה לחזור אליך בריצה, או לפחות להיות פתוחה לראות אותך שוב.

ראשית, צפו בסרטון זה בכדי להבין את תהליך הכבוד, המשיכה והאהבה ביתר פירוט ...

שנית, צפו בסרטון הזה כדי להבין איפה חבר'ה מפשלים כשמנסים לגרום לחברה לשעבר לקנא ...שלישית, צפו בסרטון זה כדי ללמוד 5 טעויות קלאסיות שעושים חבר'ה כשמנסים להחזיר חברה לשעבר ומה עליכם לעשות במקום אם אתם רוצים להצליח ...

כפי שתגלה על ידי צפייה בסרטונים שלמעלה, כדי לגרום לחברתיך לשעבר לרצות אותך בחזרה, תצטרך לשנות את הדרך בה היא תופסת אותך כרגע.

בדיוק כמו שאולי שנאת מישהו בעבר (למשל אדם שעבדת איתו או הלכת איתו לבית הספר) ואז אהבת את אותו אדם בהמשך כששינו את התנהגותו או את הדרך שבה הם התקשרו איתך, הדבר תקף גם לקבל חברה לשעבר לרצות אותך בחזרה.

כרגע תהיה לה תפיסה שלילית לגבי מי שאתה ואיך אתה גורם לה להרגיש, אך התפיסות האלה לגביך אינן קבועות.

אתה יכול לשנות את הדרך בה היא מרגישה כלפייך על ידי שינוי הדרך בה אתה חושב עליך במוחה. זו פסיכולוגיה אנושית בסיסית וכל בחור יכול לעשות את זה, כל עוד לימדו אותו איך.

עוברים את תהליך החזרתה

לשנות את התפיסה שלה לגביך ולגרום לה לרצות אותך בחזרה הוא תהליך שלב אחר שלב שתוכל לעבור, אותו אני מלמד בתכנית שלי תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

ראשית, עליך לגלות מדוע היא נפרדה ממך (רוב הנשים אינן חולקות את הסיבות האמיתיות לפרידה, ולכן בתוכנית שלי אני מסביר 70+ סיבות עדינות וברורות מדוע נשים נפרדות עם חבר'ה) ואז לבצע את השינויים המדויקים שהיאבֶּאֱמֶתרוצה שתכין.

לדוגמא: יש נשים שנפרדו מבחור כי הוא לא היה מספיק גבר בשבילה. עם זאת, הבחור לא יודע את זה ואומר לה את הדבר הלא נכון,'אני אעשה כל דבר. אני אשתנה. אני אתייחס אליך טוב יותר. אני אקח אותך לחופשה. אני אעשה הכל - פשוט תגיד לי מה אתה רוצה. '

זה לא מה שהיא רוצה לשמוע. להגיד לחברה לשעבר שתשתנה זה לא מספיק; אתה בעצם צריך לתקן את הדברים המדויקים שהיא באמת נפרדה ממך בגלל, כמו גם לשפר את היכולת שלך לגרום לה להרגיש את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה שהיא צריכה להרגיש כדי להצדיק את היותה בזוגיות.

3 מלכודות מובילות שיש להימנע מהם

להלן שלוש טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כאשר הושלכו ומנסים נואשות לגרום לחברתן לשעבר לרצות אותן בחזרה:

1. להיות דביקים או חזקים מדי

חברה שלי אמרה שהיא צריכה מקום

למרבה האירוניה, ככל שאתה מיואש יותר לגרום לחברה לשעבר לרצות אותך בחזרה, כך יש פחות סיכוי שהיא תרצה אותך בחזרה.

בסרטים, הדמות הנואשת 'מפסידה חביבה' תחנן ותתחנן ואז תעשה משהו ממש נחמד עבור הילדה ותקבל הזדמנות נוספת. עם זאת, בחיים האמיתיים, ייאוש אינו תכונה מושכת אצל גבר וכל רמז של ייאוש במחשבותיך או במעשיך יכבה אותה לחלוטין.

למעשה, יכול להיות שהקשר שלך הפך למערכת יחסים לשעבר בגלל דפוסי התנהגות 'נואשים' כמו דבקות או רכושנות יתר, אלא אם כן תוכל להוכיח ששינית את דרכיך, היא לא תהיה פתוחה לקחת אותך חזור.

2. מתחנן, בוכה או מתחנן

זוגיות שמתפרקת

בחורים רבים שנואשים להחזיר חברה לשעבר, לעיתים קרובות עושים את הטעות של בכי ומראים חולשה רגשית, וזה מפנה עצום עבור נשים.

כשזה המקרה, בחור עשוי לנסות להחזיר אותה בחזרה שולח לה מכתב אהבה מתוק , מסמס ממנה את הזבל, ממלא את תיבת הפייסבוק שלה בהודעות, בוכה אליה בטלפון או שופך את ליבו בהודעות קוליות ארוכות.

הוא אולי אפילו יבב או יבכה שוב ויגיד דברים כמו,'אני כלום בלעדיך. אני מרגיש אבוד בעולם. אני צריך אותך'לא לדעת שחולשה וחוסר כיוון כזה אינם מושכים נשים.

לבחור שמתנהג ככה, הוא עשוי לחשוב שהוא עושה את הדבר הנכון בכך שהוא מדגים עד כמה היא חשובה לו, ובכל זאת זה פשוט מחמיר את המצב.

נשים מופעלות על ידי בחורים שגורמים להן להרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר, היא מרגישה נשית, ילדותית וחופשית להיות רגשית) ומכובה אותן על ידי בחורים שגורמים להן להרגיש כמו אחות גדולה או דמות אם.

בעיקרו של דבר, בין אם אישה מודה בפניך ובין אם לא, היא רוצה שתגרום לה להרגיש ילדה כתוצאה מכמה שאתה גברי.

לכן, אם אתה תוהה כיצד לגרום לחברתה לשעבר לרצות אותך בחזרה, כעת יש לך חלק מהתשובה: הפוך לגבר יותר ממה שאתה כבר עכשיו. ככל שתוכלו להציג יותר גבריות ובגרות רגשית כשתתקיימו איתה קשר, כך היא תרגיש כבוד ומשיכה כלפיכם.

כמובן, הרבה חבר'ה שמנסים להחזיר חברה לשעבר נחסמו על ידיה ברשתות החברתיות והיא כבר לא עונה לשיחותיו או עונה לטקסטים שלו.

מפציצה חברה עם טקסטים

אם אתה במצב כזה עם האקס שלך, אני ממליץ לך להשתמש בטכניקות מהתוכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

באמצעות הגישה שלי היא תיכנס איתך לשיחת טלפון (אני מבטיח זאת) והיא תסכים להיפגש איתך באופן אישי.

3. מנסה לגרום לה לרחם

מחלק את כל כוחו בתקווה שהיא תרחם עליו
נשים רוצות לקיים מערכת יחסים עם גבר אליו הן יכולות להסתכל ולכבד.

לפעמים, בחור שהושלך על ידי אישה שהוא אוהב, יטעה בהתנהגות כאילו הוא הולך לאיבוד, הרס וחסר תקווה בלעדיה בחייו.

בעזרת גישה זו, יתכן שהוא יוכל לגרום לה להרגיש אשמה למספר שעות או ימים, אך בסופו של דבר היא תבין את טעותה ותיפרד ממנו סופית.

נשים נמשכות לגברים חזקים שיש להם את הכוח הרגשי הנדרש כדי לגרום לאישה להרגיש מוגנת ובטוחה במערכת יחסים. היכולת לעשות זאת גורמת לגבר להתבלט כגבר אמיתי בקרב בחורים אחרים ומעניקה לו נוכחות שנשים מרגישות מינית אליה ומכבדות אותה.

אם אתה רוצה שחברתיך לשעבר תכבד אותך, חשוב שתראה לה שאתה מאושר, בטוח בעצמו ומתקדם בחיים איתה או בלעדיה. עם זאת, כשאתה מדבר איתה באופן אישי, אתה צריך גם להיות בעל הכוח הרגשי והאומץ לומר לה גם שאתה אוהב אותה ועדיין רוצה אותה בחייך.

אל תשימי מעשה של להיות מאושרת, בטוחה ולהתקדם בחיים בלעדיה אם זה לא נכון עבורך. זה צריך להיות אמיתי, אחרת היא תראה דרך זה.

אם היא לא מצליחה לקבוע אם אתה עושה מעשה או שאתה אמיתי, כל מה שהיא צריכה לעשות כדי לגלות זה לגלות בך עניין כלשהו, ​​לומר שהיא חושבת לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים ואז כשאתה מתרגש, היא משוך את העניין שלה ואומר שהיא שינתה את דעתה.

אם הייתם מאושרים באמת, בטוחים ומתקדמים בחיים איתה או בלעדיה, הייתם רואים את זה כאובדן שלה וממשיכים להמשיך בלעדיה. עם זאת, אם זה היה מעשה, היית שוב נואש וחסר ביטחון ומנסה לגרום לה לשנות את דעתה.

להחזיר אותה לתמיד

להחזיר אותה לתמיד
אם ניקח בחשבון את כל האמור לעיל, הידיעה איך לגרום לחברתיך לשעבר לרצות אותך בחזרה מסתכמת בהראות לה (לא אומרת לה) שאתה מבין את הסיבות האמיתיות לפרידה וכבר השתנה.

אם שינית בדרכים שהיא זקוקה לך, היא באופן טבעי תחל לחוש כבוד ומשיכה אליך שוב. אם תעשה זאת נכון, היא גם תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה שלך אליך.

אם אינך בטוח כיצד אטרקציה של אישה לגבר עובדת באמת, צפה בסרטון זה להסבר המלא ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, יש לכם שליטה והשפעה ישירה רבה על מידת המשיכה או המועטה שחברתכם לשעבר תרגיש כלפיכם.

אם אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שבאופן טבעי גורמות לאישה לחוש כבוד ומשיכה כלפי בחור, היא תרגיש את המשיכה ותתחיל להרגיש שהיא רוצה אותך בחזרה או לפחות רוצה להיפגש איתך שוב כדי לראות איך היא מרגישה כאשר אתה מתקשר איתך באופן אישי.

להלן 3 דוגמאות לתכונות אישיות המושכות באופן טבעי נשים ...

1. ביטחון
נשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים בטוחים מכיוון שהעולם הזה שאנחנו חיים בו מאתגר והחיים לא תמיד קלים ובלי אתגרים.

כאשר בחור מנסה להחזיר את חברתו לשעבר, הוא בדרך כלל מגלה הרבה יותר חוסר ביטחון מאשר ביטחון, מה שמכבה את האקס שלו עוד יותר.

2. גבריות

כדי להיות מסוגל לגרום לאישה להרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר נשית, ילדותית, חופשית להיות רגשית), אתה צריך לחשוב, להתנהג, להרגיש ולפעול בצורה גברית מסביב.

כאשר בחור מנסה להחזיר את חברתו לשעבר, לעתים קרובות הוא מגלה חוסר גבריות בכך שהוא רגיש וחושש רגשית, מה שמכבה את האקס שלו עוד יותר.

3. מודיעין חברתי

אינטליגנציה חברתית היא בעצם היכולת שלך להסתדר ביעילות עם אנשים אחרים.

במשך מרבית ההיסטוריה האנושית, קשה היה לצוד ולאסוף משאבים כמו אוכל, ולכן נשים פיתחו אטרקציה אינסטינקטיבית לבחורים שיש להם אינטליגנציה חברתית להתיידד עם אחרים ולהתכבד על ידי אחרים, במיוחד גברים אלפא.

כאשר הזמנים מתקשים, החבר'ה שיש להם הכי הרבה בריתות חברתיות הם שמסוגלים לשרוד הכי קל, ואילו בחורים שהם אנשים חיצוניים מתקשים לעתים קרובות להסתדר.

עכשיו שאנחנו חיים בחברה מודרנית עם סופרמרקטים וחנויות מכולת, המשיכה האינסטינקטיבית של האישה לאינטליגנציה חברתית לא נעלמה.

אינטליגנציה חברתית היא כיום תכונה חשובה המאפשרת לבחור להתקדם בעבודה או להצליח בעסקים בכך שהוא יעיל בבניית מערכות יחסים חיוביות עם אנשים אחרים.

כשחברתיך לשעבר תבחין שהיית אינטליגנטית חברתית ממה שהיית, היא תבין אוטומטית שנשים אחרות ישמחו להיות עם אתה החדש והיא תתחיל להסתכל עליך באור חיובי יותר.

אלה רק שלוש משלל דרכים שונות בהן אלמד אותך לעזור לך למשוך מחדש את החברה לשעבר שלך.

כדי לגרום לחברתה לשעבר לשנות את התפיסה השלילית הנוכחית שלך כלפיך ולהתחיל לרצות אותך בחזרה, היא צריכה לחוות תחושת משיכה וכבוד מחודשת אליך קודם. זה משהו שאני יכול ללמד עכשיו.

זה מאוד פשוט, טבעי ואוטומטי וברגע שאתה יודע לעשות את זה, יש לך את הכוח הזה עליה (ועל נשים אחרות) לכל החיים.

האם אתה מוכן להתחיל בתהליך המרגש של לגרום לחברתיך לשעבר לרצות אותך בחזרה?

אתה יכול לדמיין כמה טוב זה ירגיש כשהיא סוף סוף תחזור לזרועותיך ותגיד שהיא אוהבת אותך?

האם אתה יכול לדמיין כמה גאה תרגיש בעצמך על כך שהשגת זאת?

זו הרגשה מדהימה להחזיר אקס ואם אתה רציני להחזיר אותה, אני מוכן להראות לך את הדרך עכשיו ...