איך להחזיר את האישה שלך

איך להחזיר את האישה שלך

אם אתם מחפשים טיפים כיצד להחזיר את האישה שלכם, יתכן שכבר ניסיתם כל מה שיכולתם לחשוב עליו, אך זה לא עבד.

לא משנה מה ניסית להגיד לה או מה עשית, נראה שהיא פשוט לא מעוניינת לחזור ביחד.

עכשיו, החלטת לחפש באינטרנט ולראות אם מישהו יכול ללמד אותך בדיוק מה אתה צריך לעשות כדי להחזיר אותה.

אם זה נשמע כמוך, התחל בצפייה בסרטון זה ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, האישה שלך תתעניין רק לחזור איתך כשתתחיל לעורר רגשות של כבוד ומשיכה אליך כגבר.

כדי להחזיר את האישה שלך, אתה צריך לגרום לה להרגיש את מה שהיא רוצה להרגיש, במקום לנסות לשכנע אותה להבין מאיפה אתה בא או שאתה באמת מצטער ועכשיו תעשה טוב יותר.להפוך אותה לאישה שלך שוב

להפוך אותה שוב לאישה שלך

לעולם אינך יכול להיות בעל אישה ולהגיד שהיא לגמרי שלך. אתה לא הבעלים שלה ויש לה את הזכות לעזוב אותך אם היא רוצה.

עם זאת, מה שאתה יכול לעשות הוא לגרום לה להרגיש סוג של אהבה, כבוד ומשיכה שיגרמו לה לרצות להיות איתך ורוצה להישאר איתך.

לפני שאתה מסוגל לעשות זאת, אינך יכול לצפות שהיא תרצה לחזור איתך אלא אם כן היא תהפוך לבודדה ולא תוכל למצוא בחור מחליף. אישה היא תמיד 'האישה שלך' בתחושה שהיא בקשר איתך ... וזו הבחירה שלה, לא שלך.

כשאתה מסתכל על זה ככה, התשובה לשאלה איך להחזיר את האישה שלך היא די פשוטה: זו צריכה להיות הבחירה שלה לחזור ולהיות האישה שלך.

האישה שאתה רוצה בחזרה תמיד הייתה האישה שלה. היא הייתה אינדיבידואלית לפני שפגשה אותך, אינדיבידואלית במהלך מערכת היחסים שלה איתך, והיא עדיין אינדיבידואלית עכשיו שהקשר הסתיים. כדי להחזיר אותה, אתה צריך שהיא תרצה לחזור איתך וזו ההחלטה שלה לעשות כאישה שלה.

צפו בסרטון זה כדי להבין את התהליך שעברה ככל הנראה לפני שנפרדה איתכם ומה עליכם לעשות כדי להחזיר אותה ...

כפי שתגלה מהצפייה בסרטון שלמעלה, אתה יכול לגרום לה להיות פתוחה לחזור כשאתה מנחה אותה בתהליך בן 3 השלבים פעם נוספת, אך הפעם הפוך.

תחילה תחזיר לה את הכבוד שלה (תוכל ללמוד כיצד לעשות זאת בשיחת טלפון, על ידי צפייה בתכנית שלי החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ), החזיר את המשיכה שלה (בשיחת הטלפון ובאופן אישי) ואז תביא אותה להתאהב בך שוב (כשהיא מורידה את משמרתה לאחר שמרגישה תחושת כבוד חזקה ומשיכה כלפיך).

טעויות שבחורים עושים כשמנסים להחזיר אישה

יש הרבה טעויות קלאסיות שכדאי להימנע מהן כשמנסים להחזיר אישה, אך נפוצה מאוד היא כאשר בחור מתחנן ומתחנן בפני אשתו שתינתן לו הזדמנות שנייה.

1. מתחנן ומתחנן אליה

יש בחורים שבטעות חושבים שעל ידי כך שהיא מראה לה כמה הוא הרוס, היא תצטער עליו ותחזור איתו. בעצם הוא ימרום, יתחנן ויתחנן רק על עוד הזדמנות אחת להוכיח את עצמו.

לפעמים זה עובד עם נשים צעירות, נשים שלא עברו ניסיון רב בזוגיות או נשים לא אטרקטיביות שיודעות שיהיה להן קשה למצוא בחור אחר, אבל אפילו בכל זאת, היחסים יפרקו שוב זמן קצר לאחר מכן כשהיא תבין שהוא עדיין לא השתנה.

עבור מרבית הנשים, גבר המתחנן ומתחנן להזדמנות נוספת מאכל עוד יותר את רגשות הכבוד והמשיכה אליו. היא עוברת מלהרגיש נסערת מהצורך להיפרד ממנו לתחושת מיאוס, אכזבה ודחייה מחוסר הגבריות הרגשית שלו.

אין שום דבר רע בלבקש מאישה הזדמנות נוספת, אבל אתה צריך לעשות את זה בצורה מאוזנת רגשית וחזקה. היא צריכה לראות שאתה אוהב אותה ורוצה אותה בחיים שלך, אבל אתה לא צריך אותה בשביל היציבות הרגשית שלך.

2. אומר שתשתנה

כאשר אישה סוף סוף מחליטה להיפרד מבחור, היא בדרך כלל לא מתרשמת אם הוא אומר שהוא ישתנה. כדי לגרום לה לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים, עליו להראות לה שהוא עשה כמה שינויים רציניים.

לדוגמא: אם אישה נפרדת מגבר כיוון שהוא היה חסר ביטחון בקשר ולא היה מסוגל לשלוט בקנאה שלו, היא תצטרך לראות שהוא מבין איפה הוא טעה וכבר עשה שינויים רציניים.

איך היא יכולה לראות את זה? זה יעבור בשפת הגוף שלו, בסגנון השיחה, בתגובות למבחנים שלה עליו במהלך השיחות, באווירה שלו, בגישה שלו וכו '.

בדיוק כמו שאתה יכול לחוש כשאדם אחר אינו בטוח או מקנא, גם האישה שלך יכולה לחוש בסוג כזה.

אם בחור אומר לאישה,'אני מבטיח שאוכל לשנות. אני יכול לעשות כל מה שאתה רוצה, פשוט תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה, ”הוא בעצם מחמיר את המצב בכך שהוא מדגיש את העובדה שהוא לא יודע מהי הבעיה באמת ומה צריך לשנות.

אי ידיעת מה הבעיה מראה לה שהוא לא מכוון נפשית ורגשית מספיק כדי להיות מסוגל לקלוט את שפת גופה ולהבין מה היא רוצה מבלי שהיא תצטרך לאיית זאת. זה מוביל אז לתחושה שלה שהוא לא מספיק גבר בשבילה ולכן, הוא לא מישהו שהיא יכולה לשמור עליו ברגשי כבוד ומשיכה.

נשים לא רוצות להצטייד במצב שהן הופכות למורה של בחור איך להיות גבר. אישה רוצה שתדע זאת כבר או שתבקש עזרה כדי להבין את זה, במקום שתבקש ממנה להדריך אותך.

כאשר מכניסים אישה למצב בו היא צריכה ללמד אותו בחור או 'אמא' באמצעות בעיות זוגיות, היא מאבדת כבוד ומשיכה אליו. היא לא מסוגלת להביט אליו ולכבד אותו כגבר שלה ובמקום זאת מסתכלת עליו כמו אח קטן או חבר שזקוק לעזרתה בחיים.

3. חסר גבריות סביבה

באופן טבעי נשים נמשכות ומכבדות את הבחורים שיש להם סוג של גבריות נפשית שגורמת לאישה להרגיש ילדותית בנוכחותו.

כשאתה מתקשר עם האישה שלך, היא רוצה להיות מסוגל להירגע ולהיות אישה נשית סביבך. לא משנה אם אתה והיא נפרדים כרגע - אתה עדיין יכול לגרום לה להרגיש ככה כשאתה מתקשר איתה.

אל תתאפק בלהיות העצמי הגברי שלך סביבך. תן לה להרגיש את הכוח שלך (כוח נפשי ורגשי) עובר כשהיא מדברת איתך בטלפון ומתקשרת איתך באופן אישי.

אם תדכא את הגבריות שלך סביבה ובמקום זאת תתגלה כניטרלית כמו חברה, תפספס את היצירה של כל הניצוץ המיני החשוב בינך לבינה.

על מנת שיתקיים ניצוץ מיני, הגבר או האישה צריכים להיות בקצה אחד של הספקטרום הגברי / נשי. להיות ניטרלי מבטל את הניצוץ ובסופו של דבר אתה מרגיש כמו חברים.

איך להחזיר את האישה שלך מגבר אחר

אם גבר אחר לקח את האישה שלך, זה לא אומר שהיא שלו לכל החיים עכשיו.

ייתכן שהוא 'בחור ריבאונד', כלומר, למערכת היחסים יש סיכוי של 65% להסתיים במהלך 6 החודשים הבאים. כשאישה נכנסת למערכת יחסים של ריבאונד (היחסים שיש לה מיד אחרי שנפרדה מהאקס שלה), היא בדרך כלל נמשכת לבחור החדש כי הוא מציע לה את מה שהאקס שלה לא יכול היה.

לדוגמא: אם האקס שלה לקח אותה כמובן מאליו, סירב להתחייב אליה והתייחס אליה כמו שטויות, היא בדרך כלל תלך על בחור מתוק ונחמד שמתייחס אליה כמו לנסיכה. עם זאת, כעבור זמן מה, היא תתחיל להרגיש מכובה מהעובדה שלבחור הנחמד חסרים כדורים ויש לה יותר מדי שליטה בו ובזוגיות.

אם אתה רוצה להחזיר את האישה שלך מגבר אחר, מה שאתה עדיין צריך לעשות זה לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי. בפגישה היא תראה שאתה עכשיו גבר הרבה יותר טוב ממה שאי פעם היית יחד אתה.

היא בוודאות תבדוק אותך באמירה שהיא נהנית עם הבחור החדש. תגובתך (בדרך של שפת גופך, האווירה, סגנון השיחה, הגישה שלך) צריכה להראות לה שאתה לא מאוים מהתגובה ולא רואה בו שהוא טוב ממך.

חייכו ותגידו לה שאתם שמחים בשבילה, אבל הייתם הרבה יותר מאושרים אם היא הייתה איתכם. אל תפחד להגיד את זה - זה לא ייתן לה שום כוח עליך, אלא אם כן תחליט שזה כן.

כל שעליך לעשות הוא להיות חסר פחד לומר לה שאתה אוהב אותה ומתגעגע אליה, אך ודא שזה זוג איתך, מה שמפעיל את רגשות הכבוד והמשיכה אליך.

רוב הנשים לא יחזרו עם בחור פשוט כי הוא רוצה את זה. אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש את סוג הכבוד והמשיכה שיגרום לה להרגיש כמו לראות אותך שוב באופן אישי יהיה דבר טוב.

אם אתה זקוק לעזרה כיצד לעשות זאת, אלמד אותך ואביא לך דוגמאות למה לומר ולעשות באמצעות התוכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

לגרום לה לרצות אותך בחזרה

השורה התחתונה היא שידע להחזיר את האישה שלך מסתכם בידיעה לגרום לה להרגיש שוב נמשכת אליך מינית.

מילים בלבד לא ישנו לחלוטין את תחושותיה, אך להראות לה שביצעת פעולה לפתור את הבעיות שהובילו לפרידה ושיפרת לעצמך כגבר בתהליך תשנה את האופן בו היא רואה אותך ואת באופן שהיא מרגישה כלפיך כתוצאה מכך.

אתה יכול לצפות להחזיר אותה באמת אם אתה מוכן לבצע שיפורים, שינויים או התאמות לאופן בו נתקלת בה. כאשר אתה מתקשר איתה והיא מרגישה אחרת כלפיך, אז היא תתחיל לחשוב אחרת עליך ועל מערכת היחסים.

היא תתחיל לתהות מדוע היה לה כל כך קר ולא מעוניין להיות איתך ולמה פתאום היא מרגישה כאילו לחזור איתך נראה רעיון טוב. אז פשוט צריך להוביל דברים לחיבוק, נשיקה ומין והקשר יתחדש באופן טבעי.

יש בחורים שמסוגלים להחזיר את האישה שלהם בתוך 30 יום או פחות, אבל יש בחורים אחרים צריכים להיות קצת יותר סבלניים. אם אתה משתמש בשיטות העבודה המוכחות שלי החזיר את האקס שלך: מערכת סופר , מה שאני יכול להבטיח לך הוא שהיא תסכים להיפגש איתך ותהיה לך הזדמנות לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך באופן אישי.

תוכלו גם לדעת מה לומר ולעשות כדי לעבור את כל ההתנגדות האופיינית שנשים מעמידות כאשר בחור מנסה להחזיר אותה, כך שתוכלו לשכנע אותה לתת זריקה נוספת למערכת היחסים.

ברוב המקרים, בחורים מסוגלים לשכנע את האישה לתת עוד קשר למערכת היחסים ואז הם הולכים להדליק מחדש את מערכת היחסים שלהם ומאושרים מתמיד. עם זאת, במקרים אחרים, חבר'ה צריכים לקחת את זה קצת יותר לאט ולהתחיל לראות את האישה שלהם פעם בשבוע כי הם רוצים לראות איך זה מרגיש קודם.

עם התוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר , תדע בדיוק מה להגיד ולעשות במהלך תהליך הפיוס כדי להבטיח שאתה גורם לה להרגיש את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה שהיא צריכה להרגיש כדי לרצות לחזור איתך אמיתית.

האם אתה מוכן לתת לזה זריקה ולקבל את האישה שלך בחזרה אמיתית?