איך להרשים את האקס שלך ולגרום לה לרצות אותך בחזרה

איך להרשים את האקס שלך ולגרום לה לרצות אותך בחזרה

אז איך תוכלו להרשים את חברכם לשעבר, ארוסכם או אשתכם ולהראות לה שבאמת שיניתם ושיפרתם?

בעיקרון, אתה צריך להראות לה שעברת מעבר לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

אם תנסה להחזיר אותה לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך, סביר להניח שאתה הולך להיכשל כי זה לא הולך לספק אותה. היה לה מספיק מהבחור שנתקע ברמה שלך.

השומר שלה יתחיל לרדת כשהיא תראה שהתחלת לשנות את הדרכים החשובות לה.

לדוגמא: אם גבר הושלך על ידי אישה מכיוון שהוא היה רגיש מדי מבחינה רגשית וחסר ביטחון (למשל הוא נהיה מאוד מקנא, הוא היה דביק, הוא היה זקוק לביטחון מתמיד שלה שהיא חשה שהוא נמשך אליו ואוהב אותו וכו '), היא לא לא ירצה אותו בחזרה אם הוא עדיין לא עובד איך להיות חזק מבחינה רגשית ובוגר רגשית.

רוב הנשים ישלימו את חוסר הביטחון של הבחור לזמן מה, אבל אם זה ימשיך ונמשך עוד ועוד, אישה תאבד כבוד לבחור.לאחר מכן היא תתחיל לאבד משיכה אליו, מכיוון שאישה באמת לא יכולה לשמור על רגשות המשיכה שלה לבחור שהיא לא מכבדת.

לכן, אם בחור כזה רוצה שחברתו לשעבר, ארוסתו או אשתו יפלו על המשמר ויהיו פתוחים לקיים איתו אינטראקציה אישית, ידברו על הקשר ויתנו לו הזדמנות נוספת, הוא צריך להראות לה שהוא באמת עבר מעבר לרמה הזו כגבר.

היא לא הולכת להרגיש מאושרת לקחת בחור בחור שעדיין תקוע באותה רמה בה היה כשהיא נפרדה ממנו. היא רוצה לראות שהוא הפך לאדם טוב יותר כתוצאה מהפרידה.

הראה לה שהשתפרת ושינית

הרבה נשים עוברות את החיים ואומרות,'נמר לא יכול לשנות את כתמיו'אוֹ'אם גבר טועה פעם אחת, הוא לעולם לא יוכל לשנות. כולם אותו דבר, הם לעולם לא יכולים להשתנות. אם הוא יתמלא, פשוט תזרוק אותו ותמשיך הלאה. '

לנשים יהיה סוג כזה של חשיבה כי הם נתקלים בבחורים שלא משתנים.

עם זאת, אתה יכול להיות היוצא מן הכלל.

אתה יכול להיות אחד הגברים הנדירים שבאמת משתנים כתוצאה מפרידה, על ידי מעבר לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

דוגמה נוספת היא איפה שנפרד מבחור בגלל שלקח את אשתו כמובנת מאליה. איך הוא יכול לעבור מעבר לרמה שלקח אותה כמובנת מאליה (למשל להתייחס אליה כמו שטויות או לא להיות מוכן להתחייב)?

התשובה הברורה נשמעת כמו,'בסדר, הוא חייב להתחיל לגלות לה המון הערכה ותשומת לב. עליו לומר לה שהוא רוצה להתחייב כלפיה. הוא באמת צריך לעשות יותר ויותר כדי להראות לה עד כמה הוא מחויב אליה. '

לא, זה בכלל לא זה.

כשעזרתי ללקוחות אימון טלפוני להחזיר את הנשים שלהם, הבחורים שלקחו את הנשים שלהם כמובנות מאליהם הם מספיק אינטליגנטים כדי שכבר ניסו את זה.

האישה אומרת,'התייחסת אליי כמו שטויות'אוֹ'לא היית מוכן להתחייב אלי,'ואז הבחור מתחיל לטפל בה ממש ממש טוב, להציע לה או להיות מוכן לעשות בעצם הכל בשבילה. אז הוא כבר ניסה את זה, וזה לא עובד. למה? כי זו לא הרמה הבאה.

הרמה הבאה במקרה כזה היא להראות לה בפשטות שהוא מבין עכשיו ולגרום לה להבין שזה בסדר שבחור יעשה טעויות במערכת יחסים ואז יהפוך לגבר טוב יותר כתוצאה מכך.

הרמה הבאה היא הבנה הדדית שטעויות אכן קורות וזה לא אומר סיום מערכת יחסים.

לדוגמא: בחור לקח את אשתו כמובנת מאליה כי הוא לא ראה אותה לעתים קרובות מאוד. היא רצתה לראות אותו והוא תמיד היה עסוק מדי בעשייה אחרת, והוא פשוט חשב,'ובכן היא תישאר בסביבה, היא חברה שלי או ארוסתי או אשתי. היא תשלים עם זה כי אנחנו מאוהבים. '

בסופו של דבר היא מגיעה למצב שהיא אומרת,'תראה, אני חולה על זה. אני לא רוצה להיות בקשר יותר. אתה לוקח אותי כמובן מאליו,'וכו '

אם הוא יתחיל להראות לה המון חיבה ולהתחנן אליה ולהגיד,'אני מצטער! אני אעשה הכל כדי לשמח אותך! אנא! אנא! אנא!'זה גורם לה לאבד קצת כבוד אליו כי היא רואה אותו במצב ייאוש.

נשים לא רוצות לראות גבר במצב ייאוש.

נשים רוצות לראות גבר ששולט ברגשותיו והוא מסוגל להשתמש בבליטות האלה בדרך במערכת יחסים כדי להעמיק את הכבוד, המשיכה והאהבה ששניהם חשים זה כלפי זה.

אז במקום לעבור למצב ייאוש, מה שבחור צריך לעשות הוא להראות לה שהוא יודע שהוא עשה טעות, אבל אז להנחות את השיחה לקראת הבנה הדדית שזה בסדר לעשות טעויות במערכת יחסים וזה לא הסוף של מערכת יחסים.

הוא צריך לגרום לה להבין שכדי שזוג יישאר יחד לכל החיים, שניהם צריכים לאהוב אחד את השני בסבלנות. הם צריכים לסלוח אחד לשני כל הזמן על הטעויות הקלות האלה שאפשר באמת לתקן.

בחור שלוקח את אשתו כמובנת מאליה הוא לא סוף העולם.

אם שניהם אהבו זה את זה והיו להם יחסים נהדרים, אבל הייתה הבעיה שהוא לוקח אותה כמובן מאליו, זה לא סוף העולם, זה לא סוף הסיפור, זה לא בלתי ניתן לתיקון.

זו פשוט דוגמה לכך שלמד לקח כיצד לנהל מערכת יחסים מאושרת ומוצלחת. כולם עושים טעויות במערכות יחסים, אפילו היא.

אז בשלב זה הוא יכול לומר לה,'היי, אני מבין את זה. אני לוקח אותך כמובן מאליו. אתה תמיד רוצה להתעדכן ודברים, והייתי עסוק מדי בעבודה. הייתי יותר מדי מרוכז בזה. ברור שהגעת למצב עכשיו שאתה פשוט חולה בזה. אני מבין. דבר אחד אני רוצה שתבין, עם זאת, ששנינו עשינו כמה טעויות במערכת היחסים הזו. אתה זוכר את הפעם שעשית את זה ועשית את זה? ובכן, מתברר שעשיתי את זה. לקחתי אותך כמובן מאליו, וזו לא הדרך הנכונה לקיים קשר מאושר ומוצלח. אני מבין את זה עכשיו, אבל אני גם מבין שאתה כנראה נמצא בנקודה שבה הספקת. אתה אפילו לא רוצה לשקול לתת לי הזדמנות נוספת כרגע. זה, אני מבין, מכיוון שנפגעת עכשיו והגעת למצב שדי לך מזה. '

אחרי שאמרתי לה את זה, זה מרגיע את העניינים.

הוא לא מבקש ממנה להחזיר אותו; הוא פשוט אומר שהוא מבין איפה הוא טעה, וגם עוזר לה להבין איך מערכות יחסים עובדות בפועל.

כשמתמודדים עם בעיות במערכת יחסים, הדבר הלא בוגר לעשות הוא לברוח מבעיות אלה.

עם זאת, הדבר הבוגר לעשות הוא לעבוד על הבעיות הללו ולהשתמש בהן כהזדמנות להעמיק את הכבוד, המשיכה והאהבה שאתם חשים זה כלפי זה.

כמובן שכשאישה נמצאת בנקודה בה היא נפרדת מבחור, היא בדרך כלל לא רוצה לדבר על העמקת רגשות כלשהם.

היא רוצה להתרחק ממנו בגלל שהיא הספיקה, אבל על ידי ניהול סוג זה של שיחה איתה זה מרגיע את העניינים ואז הוא יכול לעבור את המשך התהליך של קבלת אישה בחזרה, והיא לבנות מחדש את רגשותיה של כבוד, משיכה ואהבה אליו.

בכל אינטראקציה שיש לו איתה מכאן ואילך, עליו להשתמש בה כהזדמנות לבנות מחדש את רגשי הכבוד, המשיכה והאהבה אליו.

הוא יכול להחזיר חלק מזה באמצעות טקסט, אך ההשפעות הגדולות ביותר קורות כשאתה מדבר עם האקסית שלך בטלפון וכאשר אתה מתקשר איתה באופן אישי.

באותם רגעים שהיא באמת יכולה לשמוע ולראות שהשתנית; חרגת מהרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

כבוד ומשיכה ברמה הבאה

לסיכום, הנה שתי הדוגמאות לרמה הבאה של כבוד ומשיכה.

הדוגמא הראשונה הייתה אם בחור היה חסר ביטחון ורגיש רגשית. מה שהוא צריך לעשות זה להראות לה שהוא נהיה בטוח וחזק רגשית כשהוא מתקשר איתה. לאחר מכן הוא יכול להתחיל לבנות מחדש את רגשותיה.

בדוגמה האחרת בה בחור לקח את אישתו כמובנת מאליה, הוא צריך לתת לה בדיקת מציאות זוגית כדי ליידע אותה שכולם עושים טעויות במערכת יחסים וטעות כזו אינה דבר שאינו ניתן לתיקון.

אנשים יכולים ללמוד מטעויות ובחור יכול להפוך לאדם טוב יותר כתוצאה מלימוד מהטעויות שלו במערכת יחסים. אז ייתכן שהקשר ישתפר מכאן ואילך ויהיה טוב יותר ממה שהיה אי פעם.

לאחר בדיקת מציאות היחסים, עליו להתחיל לבנות מחדש את רגשותיה.

הוא גם צריך לגרום לה להרגיש מוערכת, אהובה ורצויה, אך לא בצורה נואשת.

כאשר בחור נזרק בגלל שלקח אישה כמובנת מאליה, הוא עושה את הטעות פשוט ללכת ישר כדי לגרום לה להרגיש מאוד מוערכת, אהובה ורצויה, והוא נתקל נואש.

לדוגמא: הוא מתחיל לקנות לה מתנות, מציע לקחת אותה לחופשות, מציע לה נישואים ובעצם מתייחס אליה כאל נסיכה. אין שום דבר רע בלהתייחס לאישה ממש טוב, אבל אם לא עוברים קודם את השלבים האחרים, פשוט אין לזה אותה השפעה.

במקרים מסוימים, זה יהיה טוב לתת לאישה מקום בין 3-7 ימי שטח בהם אתה לא יוצר איתה קשר או מטריד אותה. עם זאת, לא תמיד יש צורך לעשות זאת ובמקרים רבים שאני רואה, בחור מסוגל להשיג את אשתו בטלפון מיד, לסדר את הדברים, להיפגש איתה ולהתחיל לבנות מחדש את רגשותיה כלפיו.

לכן, ברוב המקרים, במקום להתעלם מהאישה, מה שבחור באמת צריך לעשות הוא לתת לה לחוות כבוד ומשיכה לגרסה החדשה והמשופרת שלו, ואז להנחות אותה בחזרה למערכת יחסים איתו.

אם אתה לא יודע בדיוק מה להגיד או לעשות כדי להחזיר את האישה שלך ואתה זקוק לעזרה בזה, יש לי תוכנית מדהימה שנקראת Get Your Ex Back Super System.

זו מערכת שלב אחר שלב; זה 10 שעות של אימונים בווידיאו ובסוף 10 השעות אתה תהיה מוכן ליצור קשר עם האקס שלך, לגרום לה להיפגש איתך, להפיל את המשמר שלה, להתחיל לבנות מחדש את רגשותיה עבורך ולהדריך אותה חזרה מערכת יחסים איתך.