איך לנשק ילדה

עם כמה מהנשים האלה היית מקיים יחסי מין?

בנות הכי נמשכות לביטחון של בחור. אז אתה צריך לאפשר לה להרגיש את הביטחון שלך לפני הנשיקה, במהלכה ואחריה. זה הסוד שבאמת לגרום לנשיקה להרגיש הכי מרגש עבורה.

מתי הזמן הנכון לנשק ילדה? איך תדע אם היא מעוניינת?

הרגע הברור ביותר בו ילדה רוצה לנשק אותך הוא כאשר אתה והיא מחבקים אחד את השני ואז נסוגים לאחור כדי להביט זה בעין בעין. אם היא נשארת שם רק מסתכלת לך בעיניים ולא מתרחקת, אז היא פתוחה לנשק אותך.

אם היא לא הייתה פתוחה לנשק אותך באותו הרגע, היא הייתה מסיטה את מבטה או מתרחקת מהר אחרי שהיה לך חיבוק קצר. ברוב המקרים, ילדה לא תנשק אותך קודם, אלא פשוט תיתן לך אפשרות בביטחון וברוגע להתחיל לנשק אותה.

רוב הבנות חולמות שיהיה אחד מאותם 'רגעי הקולנוע' שבהם הרגע נכון ולבחור יש את הביטחון לעשות צעד.

עם זאת, הרבה בחורים מפחדים לעשות צעד ולהידחות, אז בואו נדבר על איך לנשק ילדה בלי לחוות דחייה מביכה אם היא לא רוצה לנשק אותך. נתחיל בכמה מהבעיות הנפוצות שאתה עלול להיתקל בהן כשמגיע הזמן לנשק צרפתית בחורה בפעם הראשונה.אתה עשוי להיות:

  • משוחח עם בחורה שהגעת איתה לבד בבר, אבל אינך בטוח בזמן הנכון לנשק אותה, או אילו מהלכים אתה יכול לעשות כדי להבטיח שהיא לא תדחה אותך.
  • פוחד להידחות ולהרוס ידידות גדולה שיש לך עם ילדה, אם אתה עובר לנשיקה והיא לא מעוניינת.
  • בדייט ולא בטוח אם ומתי כדאי לך לנשק את הילדה. הערה: ברוב המקרים, לא לנשק ילדה בדייט ראשון מוביל לרוב לרגעים מביכים עבור שניכם בסוף הדייט.

הביטחון הוא הנשק מספר 1 שלך עם בנות: הוא מכה את כל השאר

רוב הבנות מושבתות על ידי גברים שאין להם ביטחון לנשק בחורה בדייט ראשון. בעבר אישה הייתה מקבלת חוסר אמון מכיוון שרוב הנישואין היו מסודרים ולא היו הרבה גברים לבחירה. היא לא הצליחה לצאת לשם ולדייט ולקיים יחסי מין עם גברים רבים, עד שמצאה את הבטוחה מכולן.

הזמנים השתנו ורוב הבנות לא מסתפקות בדבר פחות מאשר בחור בטוח בעצמו שיודע לגרום לה להרגיש כמו שהיא חושקת להרגיש.

כשחסר לי ביטחון בעצמי, רוב הבנות היו דוחות אותי ואומרות לי שהן פשוט לא מעוניינות. חשבתי שאני לא נראית מספיק טובה, מספיק גבוהה או חסר לי כל ה'שרירים הגדולים 'החשובים שנשים חיפשו.

עם זאת, הכל חזר לביטחון שלי. ספקתי בעצמי סביב בנות והן שנאו את זה. לא היה לי מושג איך לנשק בחורה שלא הבהירה לגמרי שהיא רוצה שאעשה זאת.

אני זוכר שהיו לי הרבה פגישות של שעתיים עם בנות, רק כדי לחוות את אותו רגע מביך בסוף שבו פשוט לא יכולתי לאזור אומץ לעבור לנשיקה.

למרות שרציתי, פשוט לא הצלחתי להביא את עצמי לעשות את זה כי לא רציתי למלא דברים. כשאני ניסיתי, האווירה פשוט לא הייתה שם בגלל לא הייתי מספיק בטוח , אז הילדה אפילו לא כל כך נמשכה.

כפי שאולי חווית בחיי הדייטים שלך, סוג זה של דחיית היכרויות מוקדמת מביא לעתים קרובות לכך שהילדה לא תרצה לראות אותך שוב. אני זוכר ש -3 בנות שונות אמרו לי,'אממ, כן ... טוב אתה בחור נחמד אבל אני חושב שאנחנו צריכים פשוט להיות חברים ... 'כאשר התקשרתי אליהם כדי להגיע לדייט שני.

איך לנשק ילדה: לשנות את האווירה

לפני שאתה מנשק ילדה, עליך לשנות את האווירה מ'שיחה ידידותית 'בלבד לנקודה בה יש הרבה מתח מיני בינך לבינה.

כדי לבנות מתח מיני בינך לבין ילדה, עליך להשתמש בטכניקות משיכה מסוימות, עליהן אוכל ללמד אותך כאן ב'האדם המודרני '. בנוסף לבניית שפע של מתח מיני לפני שאתה מתנשק, עליך להבין אם זה הזמן או המקום הנכון להתנשק.

יש בנות שלא אכפת להן להתנשק במקומות ציבוריים או מול חברותיהן. עם זאת, רוב הבנות (במיוחד מודרניות ועצמאיות) אוהבות להתנשק מעיניים סקרניות.

כמה מקומות שתרצה לנשק לבחורה הם: ברכב, בחדר טרקלין או בחדר שינה, על שפת הים, ברחוב שקט או כשאתה נפרד בסוף התאריך. כאשר בחורה מעוניינת לנשק אותך, תראה שינויים מובהקים בהתנהגותה ובשפת גופה.

לדוגמא: היא תיצור איתך קשר עין רב יותר, תצחק מכל הבדיחות שלך, תטה את ראשה מטה ותביט אליך בצורה ביישנית וכו '.

כאמור בתחילת הפוסט, היא גם תישאר בחיבוק / חיבוק ותחזיק איתך קשר עין, בלי לנסות להתרחק ממך. כשדברים כאלה קורים, אתה צריך להיות בטוח מספיק כדי לתת לה את אחד מאותם 'רגעי הסרט' ולנשק אותה בביטחון וברוגע.

אני מבטיח לך, גישה כזו תגרום לה להתמוסס והיא תספר בהתרגשות לכל חברותיה על כמה אתה סקסי (בגלל המהלכים הבטוחים שלך).