איך לדעת אם אישה מעוניינת בך

איך לדעת אם אישה מעוניינת בך

אוקיי, אז יש אישה שאתה מאוד אוהב ואתה רוצה לפנות איתה לקשר מיני, אבל אתה לא בטוח אם היא מרגישה באותו אופן.

איך תוכל לגלות אם היא מחבבת אותך?

חוק הזהב

התחל ביצירת ניצוץ של משיכה מינית

כלל הזהב הוא שאם גרמת לאישה להרגיש נמשך מינית אליך, אז היא תתעניין בך.

ככל שתוכלו לגרום לה להרגיש כלפיכם יותר משיכה, כך היא תתעניין יותר.

  • אם היא לא נמשכת אליך, היא לא הולכת להתעניין.
  • אם היא קצת נמשכת אליך, היא תתעניין קצת.
  • אם היא מאוד נמשכת אליך, היא תתעניין מאוד.

עם זאת, גם כאשר אישה מאוד נמשכת ומתעניינת בך, זה לא אומר אוטומטית שהיא הולכת להראות לך את זה בגלוי!לא כל הנשים מובן מאליו לחלוטין כשהן מחבבות אותך

שתי נשים מראות את התעניינותן בדרכים שונות

לפעמים, אישה תפסיק לדבר עם בחור כדי לבדוק את רמת העניין שלו או כדי לבדוק את רמת הביטחון שלו. היא רוצה לראות אם הוא הולך להיות עצבני כשהיא תחזיר את העניין שלה או שהוא יאבד בה עניין. עד כמה הוא מתעניין וכמה הוא בטוח כאשר אישה משחקת קצת קשה להשיג?

לפעמים אישה תדבר עם בחור ותגרום לו להתעניין בה באמת, גם כשאין לה בכלל שום תוכניות להתחבר אליו מינית. לעתים קרובות, האישה תרצה להשתמש בהתעניינותו של הבחור בה כמגביר ביטחון; לגרום לה להרגיש טוב יותר עם עצמה, לשפר את ההערכה העצמית שלה או להיראות טוב מול אחרים.

לפעמים, אישה תרצה להימנע מלהסתכל 'קל מדי' בפני בחור. היא תרצה שהוא יוכל לסמוך עליה במערכת יחסים אם הם בסופו של דבר יתחברו, ולכן היא רוצה להראות לו שהיא מטרה לא קלה שמוותרת על עצמה בקלות רבה. אישה כזו תשחק קשה להשיג ולהתנהג ביישנית לגבי הרעיון לצאת לדייט, כך שהגבר יכול להרגיש שהוא מקבל אישה נהדרת שהוא ירצה להישאר איתה.

מה לעשות אם אתה לא מצליח להתאמן אם היא מעוניינת או לא

מה לעשות אם אתה יכול

כל אישה תגלה את התעניינותה בבחור בצורה קצת אחרת. לפעמים האישה תהיה מאתגרת. לפעמים, האישה תהיה קלה.

אז מה עליכם לעשות?

  • התמקדו בהרגשתה נִמשָׁך לך.
  • נסה בבטחה להסלים דברים לשלב הבא (למשל מספר טלפון, נשיקה, תאריך או מין).
  • כל עוד היא ממשיכה לגלות עניין לדבר איתך ולקיים איתך אינטראקציה, המשך בזה עד שתגיע לתוצאה הסופית. להיות החזק לשניכם. לפעמים, האישה ביישנית או מודאגת מדחייה וזקוקה לבחור שיכול להיות חזק מספיק כדי להתמודד עם הבעיות שלה.

אל תבזבז זמן ואנרגיה בדאגה אם היא לא מעוניינת בך. התמקדו בכך שהיא תרגיש נמשכת אליכם והיא תתעניין.

מחכה ומקווה לאיתותים ברורים

נראה עצבני והוא ממתין לאיתותים ברורים יותר

הסיבה העיקרית לכך שאתה לא צריך לחכות ולקוות לאותות ברורים ממנה היא שזה יכול לגרום לך להופיע עצבני, בספק עצמי או מסורבל סביבה. אלה התנהגויות ותכונות אישיות שמכבות אישה.

המתנה לאיתותים ברורים ממנה עשויה גם לגרום לך להתנהג כמו חבר סביבה, מכיוון שאתה חושש לגלות בה עניין ולהידחות. עם זאת, התנהגות או התנהגות כמו חבר סביבה איננה מה שגורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית.

מהי משיכה ואיך אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך?

ההגדרה המילונית של משיכה היא:

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

בתוכניות שלי אני מלמד בחורים כיצד למשוך נשים ביותר מ -100 דרכים שונות. דוגמה לדרך למשוך אישה היא באמצעות הומור, וזה צודק אחד מהדרכים בהן תוכלו למשוך נשים. אולי שמעת נשים אומרות שהן אוהבות בחור שיכול להצחיק אותן.

הומור היא אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך. עם זאת, לא את כל סוגי הומור גורמים לנשים להרגיש נמשכות לבחור. אם בחור רק משתמש בהומור ידידותי ומנומס כאשר הוא מדבר עם אישה, זה לא יגרום לה להרגיש נמשכת. סוג ההומור שגורם לאישה להרגיש נמשכת הוא מה שאני מכנה,הומור שחצן בשמחה.

על ידי שימוש בהומור שחצני בשמחה, אינך מתנשא; אתה נמצאבשובבותיהיר וזה מה שמצחיק בזה.

רק למקרה שאתה מרגיש מודאג מהמילה 'שחצן', אני רוצה לציין שאני מדבר על הומור שחצן משעשע, שהוא למעשה סוג ההומור בו משתמשים מארחי טוק שואו.

מארחי תוכנית שיחה המשתמשים בהומור שחצן

מארחי טוק שואו כמו ג'ימי פאלון, סטיבן קולברט, ג'וני קרסון, דייוויד לטרמן, ג'ון סטיוארט, ארסניו הול, קונון אובריאן ואפילו נשים כמו אלן דג'נרס וג'וליאנה רנצ'יץ 'כולן משתמשות במה שאני מכנההומור שחצן בשמחה.

אני אתן לך כמה דוגמאות להומור שחצן בשמחה תוך דקה, אבל לפני שאעשה את זה אני רק אספר לך משהו חשוב עוד יותר על הומור שחצן משחק ...

הסיבה מדוע מארחי טוק-שואו משתמשים בהומור שחצני בשמחה היא שזה סוג ההומור גורם לרוב האנשים לחבב אותך . מארחי תוכנית השיחות לא היו משתמשים בהומור מסוג זה אם הוא גורם לרוב האנשים לשנוא אותם מכיוון שאיש לא יצפה בתוכנית שלהם.

כשאתה משתמש בהומור שחצן בשמחה, זה גורם לנשים להרגיש נמשכות אליך וזה גורם לרוב האנשים לחבב אותך. לכן, אל תפחדו מהמילה 'שחצן' ואל תפחדו להשתמש בהומור שחצן בשמחה; זה אחד הדברים הטובים ביותר שתעשה בחיים. זה הופך את החיים להרבה יותר מהנים, זה גורם ליותר אנשים כמוך וזה גורם לנשים להרגיש נמשכות אליך.

רוב החבר'ה מקפידים על הומור מנומס ו'בטוח 'סביב נשים מכיוון שהן פוגעות בנשים או אומרות דבר שעשוי לגרום לאישה לכעוס או לעצבן. כתוצאה מאותה גישה 'בחור נחמד', הבחור בסופו של דבר מאוד נחמד, מנומס ומסוגר ... אבל זה לא מה שגורם לאישה להרגיש נִמשָׁך לבחור.

בחור שיש לו ביטחון, אינטליגנציה חברתית וגבריות להיות מסוגל להשתמש בהומור שחצני בשמחה הוא סוג של בחור שהולך לגרום לה להרגיש נמשכת. הוא גם הבחור שיגרום לה להרגיש ממש טוב כי היא הולכת לצחוק ולהנות בכיף באינטראקציה איתו.

שתי דוגמאות לשימוש בהומור שחצני למשחק כדי למשוך אישה

דמיין שאתה מדבר עם אישה שאתה אוהב והיא נוגעת בזרועך. איך אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך באמצעות הומור שחצן משעשע?

כשהיא נוגעת בזרוע, הסתכל למטה למקום בו נגעה בך ואז הסתכל עליה בחזרה בחיוך ואמר,'מה עם זה? אתה מרגיש קצת נוגע ללב היום, לא? '

שימוש בהומור שחצן משעשע

באמירה שעם חיוך אתה מתנשא בשובבות. אתה לא בחור יהיר; אתה פשוט מתלוצץ ומתיימר להיות יהיר בהנחה שהיא מנסה לפתות אותך ולהכות בך. זה מה שמצחיק כי לרוב החבר'ה לעולם לא יהיה האומץ או האינטליגנציה החברתית להגיב בצורה כזו.

נשים מרגישות נמשכות לבחור כזה. למה? שימוש בהומור שחצן בשמחה דורש ביטחון וביטחון מושך ביותר לנשים. זה גם מחייב אותך לחשוב בצורה גברית, איפה אתה הגבר והיא האישה.

הרבה חבר'ה יתקיימו עם אישה ויעמידו אותה במצב חזק יותר; הם יכניסו אותה לדומיננטיות. הבחור ינסה לעשות כל מה שהוא יכול (גם אם זה אומר לוותר על כוחו ולהיות דחיפה סביבה) כדי לקוות להרשים אותה. עם זאת, התנהגות כזו אינה מה שגורם לאישה להרגיש מופעלת על ידי בחור. מרבית הנשים מופעלות על ידי בחורים שהם הגבריים יותר, ולכן היא יכולה להיות חופשית להרגיש ילדותית ולהיות האישה בדינמיקה ביניהן.

דוגמה נוספת לשימוש בהומור ארוגנטי בשמחה בעת אינטראקציה עם אישה שאתה אוהב, היא בעת שתיה איתה שתייה במסיבה, בפונקציה חברתית או בבר.

תאר לעצמך שאתה יוצא לשתות משקאות עם האישה שאתה אוהב והיא שואלת,'אתה רוצה לקבל עוד משקה?'בהיותו הבחור הידידותי, התמים, הנחמד שלא מתכוון לגרום לה להרגיש שום אטרקציה, היית אומר,'בטח, בוא נקח עוד משקה'ולהחמיץ הזדמנות מושלמת לגרום לה להרגיש נמשכת יותר אליך.

עם זאת, אם אתה משתמש במה שאני מכנה הומור שחצן להפליא, היית מחייך ואומר בביטחון משהו כמו,'עוד משקה? אתה מנסה להשתכר, נכון? 'זה על זה שהיא מנסה להכות בך. אתה מתנשא בשובבות בנושא והיא הולכת למצוא את זה מצחיק ולהרגיש נמשכת לביטחון, לגבריות שלך וכו '.

שימוש בהומור שחצן משעשע

שֶׁלָה: היי, אתה רוצה לקבל עוד משקה?
אתה: מה? אתה מנסה להשתכר, נכון?

מה שקורה זה שאתה מציע שהיא תנסה להשתכר כדי שתנשק אותך ותישן איתך. היא מנסה לנצל אותך.

זה יהיה יהיר להסתובב ולחשוב שכל אישה שמציעה לשתות עוד משהו, רוצה לשכב איתך, אבל מכיוון שאתה מתנשא בשמחה ... זה מה שמצחיק. זו בדיחה מצחיקה ברגע זה. זה לא רציני מדי, זה פשוט קצת כיף.

יש לך את הביטחון, את האינטליגנציה החברתית והגבריות לומר משהו מסוכן כזה, ולא להיות ג'נטלמן משעמם ונחמד או בחור ידידותי שרק מעמיד פנים שהוא חבר שלה ומתנהג נחמד ומנומס סביבה. אתה משתמש ברגע בכדי לגרום לה להרגיש נמשך אליך יותר, במקום להשתמש ברגע כדי להעמיד פנים כאילו אתה רק רוצה להיות חברים.

יש סיבה מדוע מארחי טוק-שואו משתמשים בהומור מסוג זה: זה גורם לאנשים לצחוק מאוד ולאהוב אותם. אל תפחד מזה. אמץ את ההזדמנות לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

שימוש בהומור שחצן משעשע

כדי להבהיר כיצד השימוש בהומור מסוג זה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך, עיין בהגדרה המילונית של משיכה.

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

יש הרבה תכונות ותכונות שונות שאתה יכול להציג בפני נשים שגורמות להן להרגיש נמשכות אליך באופן טבעי. שימוש בהומור הוא רק אחת מאותן תכונות.

איך הומור שחצן בשמחה גורם לה להרגיש נמשכת אליך? אתה מציג תכונות (תכונות או תכונות) שמושכות באופן טבעי נשים, כגון: ביטחון, גבריות, יכולת להצחיק אותה ואינטליגנציה חברתית.

אם אתה פשוט משתמש בהומור מנומס, שמור, שמור, נחמד, זה לא גורם לה להרגיש נמשכת אליך כי אתה לא מגלה הרבה ביטחון ואתה לא מגלה גבריות.

אם אתה מפחד מדי להשתמש בהומור שחצן בשמחה עם נשים, סביר להניח שאתה נמצא בחשיבה שבה אתה מרגיש שאתה צריך להיות נחמד כלפי נשים כדי להביא אותן כמו ואז אני מקווה לקבל הזדמנות איתם.

כדי לאסוף נשים בהצלחה ולבחור את הנשים שלך, אתה חייב להיות סוג של בחור שגורם לנשים להרגיש נִמשָׁך אליך, לא רק כמו אתה כאדם כי אתה בחור כל כך טוב. אין שום דבר רע בלהיות בחור טוב, אבל אתה חייב להיות סוג של בחור טוב שגורם גם לנשים להרגיש נמשכות אליך.

לגרום לנשים לראות בך בחור ידידותי, נחמד ותמים, זה לא מה שגורם להן להרגיש מופעלות מינית. עם זאת, כשאתה מציג תכונות רבות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, גבריות, אינטליגנציה חברתית וכו '), זה ימשוך אותה אליך ויפעיל אותה.

ביטחון, גבריות ואינטליגנציה חברתית הם לא התכונות היחידות שאתה יכול להציג. אני מלמד יותר מ -100 דרכים שונות שבחורים יכולים למשוך נשים באופן טבעי. משיכת נשים היא למעשה דבר מאוד פשוט וקל לביצוע, ברגע שאתה מבין את זה.

אתה לא צריך להיות ילד רע או מטומטם או לעשות דברים גסים או מרושעים כלפי נשים כדי למשוך אותם. עם זאת, אתה צריך להציג תכונות אישיות והתנהגויות שהולכות באופן טבעי למשוך אליך נשים. http: // חנות. כשתתחיל להשתמש בטכניקות מ'הזרם ', היא תרגיש נמשכת אליך, היא תהיה נרגשת להתחבר אליך ותתחיל איתה מערכת יחסים.

זה פשוט מאוד פשוט לעשות.

זה לא מדע טילים.

זה מאוד טבעי שגבר ואישה שמרגישים שהם נמשכים זה לזה יחברו ויתחילו קשר מיני. עם זאת, אם אתה לא גורם לאישה הזו להרגיש נמשכת אליך, לא יהיה לזה שום טעם לרצות להתחיל איתך קשר מיני. זה יהיה רק ​​הגיוני להישאר חברים.

כשאתה מושך אישה, זה רק טבעי שדברים יכולים להשתנות מלהיות ידידותיים למיניים. אם אתה רוצה לגרום לזה לקרות עם האישה שאתה אוהב, אני מברך אותך לקרוא את הספר שלי 'הזרימה' ולהוציא אותו לפועל. אני מקווה לראות אותך מפרסם סיפור הצלחה באתר בקרוב!