איך לדעת אם האקס שלך רוצה אותך בחזרה

איך לדעת אם האקס שלך רוצה אותך בחזרה

איך אתה יכול לדעת בוודאות אם האקס שלך רוצה אותך בחזרה?

אתה לא יכול לדעת בוודאות, אבל עליך להשתמש בכל אות שהיא נותנת כדי להרגיש בטוח מספיק כדי לשלוח לה הודעה ואז להתקשר אליה ולקבוע זמן להתעדכן.

אם האקס שלך לא נותן לך אותות, אל תבזבז זמן בתקווה שהיא פתאום מגלה עניין.

במקום זאת, התמקדי בלגרום לה לרצות אותך בחזרה על ידי התחלת לומר ולעשות את סוגי הדברים שיגרמו לה לחוות תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

אישה לא תמיד תבהיר זאת כשהיא רוצה את הבחור לשעבר שלה בחזרה, במיוחד כשהיא לא בטוחה אם עליה לעבור הלאה ולמצוא בחור אחר.ברוב המקרים, אישה פשוט תחכה לראות אם האקס שלה יכול לעשות את מה שנדרש כדי לגרום לה לסלוח לו ורוצה להיות איתו שוב.

במקרים מסוימים אישה תצא מיד ותגיד שהיא רוצה לחזור יחד. עם זאת, ברור שזה לא קרה בשבילך אחרת לא היית קורא את המאמר הזה כרגע.

לא משנה כמה גרוע אתה חושב שהפרידה שלך הייתה וכמה קשה אולי להחזיר אותה, אני רוצה לדעת עובדה חשובה מאוד על מערכות יחסים מודרניות ...

בעולם של ימינו, זה נורמלי שזוגות יחזרו יחד אחרי פרידה

בשנות ה -1800 ובתחילת המאה העשרים היה זה מביש עבור זוג להיפרד או להתגרש. בשנת 1900 למשל, שיעור הגירושין היה פחות מ -10% ברוב העולם המפותח, אך הוא נמצא ביותר מ -50% ברוב המדינות כיום.

בהתבסס על שינויים רבים שחלו בחברה שלנו ב -30 השנים האחרונות, זה הפך להיות נורמלי עבור זוגות לחזור יחד לאחר פרידה או סדרת פרידות.

הרבה מזה קשור לקלות התקשורת (למשל באמצעות טלפון, טקסט, דואר אלקטרוני, פייסבוק וכו ') ושזה כבר לא מביש לקיים מערכות יחסים רבות במהלך החיים, לפני שמתמקמים.

הרבה חבר'ה שמבקשים עזרה לקבלת בחזרה לשעבר מרגישים כאילו הם פישלו באמת ולעולם לא יצליחו להחזיר את האקס שלהם.

עם זאת, העובדה היא שמערכות יחסים חוזרות כל הזמן בכל רחבי העולם. זה כל כך נפוץ בעולם של ימינו שכ- 80% מהזוגות יעברו פרידה כלשהי לאורך כל מערכת היחסים שלהם.

יש זוגות שייפרדו ויחזרו להיות יחד כמה פעמים, לפני שבסופו של דבר יחליטו לקרוא לזה. עם זאת, אם הבחור רק ידע מה עליו לומר ולעשות, הוא יקבל איתה הזדמנות נוספת.

אתה יכול לגרום לאקס שלך לרצות אותך בחזרה גם אם היא עברה כרגע או חושבת להמשיך הלאה. אתה רק צריך להתחיל לגרום לה להרגיש שוב משיכה מסוימת עבורך.

קבלת הזדמנות נוספת מתחילה בדרך כלל בכמה ניצוצות משיכה פשוטים ואני יודע זאת מסיוע בהצלחה למאה בחורים להחזיר את האקס שלהם.

טעויות שיגרמו לה לא לרצות לחזור איתך

ביצעת עד כה את הטעויות הללו בניסיונותיך לדעת אם האקס שלך רוצה אותך בחזרה?

1. כתיבת מכתב או דואר אלקטרוני ארוך בכדי להכריז על אהבתך הבלתי מתה

כאשר השארת הודעות טלפוניות אינה מבקשת מהאקסית שלו להתקשר חזרה, בחור יחליט לפעמים לשפוך את ליבו באמצעות דואר אלקטרוני או מכתב. הוא רוצה שהיא תבין כמה הוא מתגעגע אליה וכמה שהוא רוצה שהיא תיקח אותו בחזרה.

באותה תקופה נראה שזה הדבר הנכון לעשות מכיוון שהוא מרגיש כאילו היא רק יודעת כמה אכפת לו, היא תרצה לתת לזה שוב. עם זאת, לא כך אהבה ומערכות יחסים עובדות.

הדואר האלקטרוני או המכתב הארוך אינם משנים את העובדה שהיא נפרדה ממך מסיבות רבות.

היא יודעת שלא משנה מה תגיד, הנושאים שגרמו לה לסיים את הקשר עדיין שם. אם לא תיקנת את הבעיות האלה והראית לה ששינית באמת, אז למכתב שמכריז על גוססתך לא תהיה השפעה רבה או כלשהי.

כשאתה מקבל חזרה לשעבר, אמירה שתשתנה לעולם אינה מספיקה. למעשה אתה צריך לתקן את הבעיות שלך, לשפר את עצמך ולמעשה לבצע את השינויים הדרושים. במקרים מסוימים, אישה תחזיר בחור לפני שהוא מבצע שינויים כלשהם, אך לאחר מכן היא תזרוק אותו שוב כשהיא מבינה את טעותה.

כדי להחזיר אותה, היא צריכה להיות מסוגלת להסתכל על ההתנהגות שלך ולהקשיב לאופן שאתה מתקשר איתה ולראות שבאמת השתנית.

כל דבר פחות מזה יביא לשיעור הצלחה ירוד בקבלת אקס בחזרה. כדי להבטיח שתקבל הזדמנות נוספת, עליך לתקן את כל הבעיות שיש לך (למשל חוסר ביטחון, חוסר מטרה בחיים, קנאה וכו ') ובאמת לשפר את עצמך.

כאשר בחור שולח מכתב גדול לאקס, הוא אומר לעתים קרובות כי חייו אינם שווים חיים בלעדיה. באותה תקופה הוא מרגיש כאילו מדובר במהלך טוב כי היא תרגיש אשמה ותרחם עליו. עם זאת, זה לא עובד. למה?

מערכת יחסים מינית, רומנטית בין גבר לאישה אינה ניתנת לניהול ברחמים. יש נשים שעשויות לרחם מעט זמן, אבל זה לא יימשך זמן רב והיא תזרוק אותו שוב כשהיא תבין שהוא אפילו לא התחלף.

בנוסף, אמירה לה שאתה כלום בלעדיה היא בדרך כלל סיבה מצוינת לאישה לרצות להמשיך הלאה. נשים רוצות להיות עם בחור שעולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו, לא יושב ומבזבז זמן ומתחבא מהפוטנציאל שלו מאחורי שמיכה הבטיחותית של מערכת היחסים שלהן.

2. שולחת לה המון הודעות טקסט, מיילים או הודעות פייסבוק

ניתן להבין שרוב החבר'ה מגיבים לפירוק באמצעות יצירת קשר ללא הרף עם חברם לשעבר (אשתו או ארוסתם).

פתאום, הוא מאבד את האישה שהוא אוהב ויש לו גישה להושיט יד ולספר לה איך הוא מרגיש. במקרים מסוימים, האישה היא אם ילדיו או שהם מחזיקים בית ביחד.

לכן, אל תרגישו רע אם טעיתם (כן, זו טעות גדולה) לפנות אליה ללא הרף ולבקש הזדמנות שנייה. זה בסדר גמור ליצור איתה קשר, אבל זה איך שאתה עושה את זה נחשב.

העניין של שליחת טקסט לחברה לשעבר, אשתך או ארוסתך צריך להיות להביא אותה לטלפון. אל תעסוק בטקסטים הלוך ושוב עם אקסית וצפה שזה יחזיר אותה. למה? ניתן להתעלם בקלות מטקסטים וניתן להיתפס בצורה לא נכונה.

כשמדברים איתך בטלפון, היא יכולה לשמוע את טון הקול שלך ולשאול שאלות אם היא לא מבינה למה אתה מתכוון.

עם זאת, באמצעות טקסט, היא תצטרך לנחש איזה גוון קול יש לך (היא בדרך כלל תסתכל על זה בצורה שלילית, במיוחד אם היא כרגע לא אוהבת אותך מאוד) ולנחש למה אתה באמת מתכוון.

לכן, אל תבזבזו את זמנכם או את זמנה בשליחת המון הודעות. המטרה היחידה של שליחת כל הודעה לאקסית צריכה להיות להעביר אותה לטלפון. משם, אתה צריך לתאם זמן להיפגש איתה.

אם אתה רוצה הוראות ספציפיות מה לשלוח אליה באמצעות טקסט, מה להגיד בטלפון ומה לעשות בפגישה כדי לקבל הזדמנות נוספת, אני ממליץ לך לצפות ב- http: // store.

3. שואלים את חברותיה

לשאול את החברים שלה אם הם יודעים אם האקס שלך רוצה אותך בחזרה זה בסדר אם לכולכם יש מערכת יחסים נהדרת. עם זאת, אם אתה לא קרוב עם החברים שלה או אם החברים שלה היו מאושרים שאתה והאקס שלך נפרדת, זה בדרך כלל יהיה רעיון רע.

אם היא דיברה עליכם באור רע לחבריה, זו תהיה רק ​​סיבה נוספת עבורה לגלגל עיניים ולהגיד,'תראה ... בגלל זה נפרדתי ממנו. הוא ערמומי ומנסה לגרום לי להתקשר אליו על ידי התעסקות בכם. '

כשמחזירים אקס לשעבר, רוב זה מסתכם במה שאתה אומר ועושה סביבה. אם תצליח לעשות את זה נכון, להחזיר אותה יהיה תהליך חלק. עם זאת, אם תנסה לכופף אותו ופשוט תגיד כל מה שעולה בדעתך, סביר להניח שתמלא את זה.

אני אומר את זה בביטחון כי עזרתי לכל מיני גברים (רופאים, עורכי דין, סטודנטים באוניברסיטאות, בונים, עובדי משרד, טייסים, סטודנטים באוניברסיטאות וכו ') להחזיר את האקס שלהם.

לא משנה כמה בחור אינטליגנטי או 'מגניב'; כשמדובר בקבלת אקס בחזרה, הוא בדרך כלל יעשה את רוב הטעויות הקלאסיות או את כולן ובסופו של דבר ידחיק אותה רחוק יותר.

4. מחכה יותר מדי זמן לעשות צעד

אם האקס שלך נותן לך סימנים כלשהם שהיא רוצה אותך בחזרה, אני ממליץ לך בחום לנקוט בפעולה ולקבל אותה בחזרה.

עליכם ליצור איתה קשר, להיפגש איתה וליישב את הקשר.

אל תשבי לבזבז זמן ותוהה אם היא באמת רוצה אותך בחזרה, או פשוט מתעסקת איתך.

תגרום לה לרצות אותך בחזרה על ידי אינטראקציה איתה ולגרום לה להרגיש שוב משהו בשבילך.

כל מה שצריך זה בדרך כלל ניצוץ קטן של משיכה או חיוך וצחוק ואישה תפיל את המשמר ותהיה פתוחה לקיים אינטראקציה עם האקס שלה שוב. לאחר מכן הבחור צריך להיות אמון להתקשר אליה ולגרום לה להיפגש איתו.

האמת על איך לדעת אם האקס שלך רוצה אותך בחזרה

אם האקס שלך היה רוצה אותך בחזרה עכשיו, היא אולי לא תסמוך בבקשה ליצור איתך קשר ולומר לך.

לפעמים אישה תרגיש כאילו היא עשויה להיראות חלשה בגלל שהיא רוצה אותך בחזרה, אז היא פשוט תמשיך הלאה אלא אם כן תעשה משהו כדי להחזיר את הקשר.

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך להתחיל לגרום לה להרגיש משהו בשבילך בכל פעם שאתה מתקשר איתה באמצעות טקסט, בטלפון או באופן אישי. אז אתה צריך להיות בטוח כדי להוביל את הדרך, גם אם היא לא נראית מאוד להוט להיפגש איתך או לחזור ביחד.

נשים כמו שהגבר הוא המנהיג של זוגיות מינית ומערכת יחסים מינית ואם אין לך ביטחון או ידע להוביל אותה חזרה לזוגיות, רוב הנשים פשוט ימשיכו הלאה.

האם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי להחזיר אותה? האם אתה יודע לעורר שוב את המשיכה שלה עבורך?