איך לדעת אם אשתך מנהלת רומן

איך לדעת אם אשתך מנהלת רומן

ישנם סימנים רבים שעשויים להצביע על כך שאשתך מנהלת רומן, אך הם לא תמיד אומרים שהיא אכן עושה את זה.

לדוגמא: יתכן שאישה הפסיקה לענוד את טבעת הנישואין שלה לעתים קרובות כל כך, או חזרה הביתה מאוחר מהעבודה בלי שהיא מופעלת.

בעל עשוי לדאוג שזה סימן שהיא מנהלת רומן ומוריד את זה כשהיא עם הגבר החדש שלה.

עם זאת, במציאות, יכול להיות שזה פשוט משועמם לה ללבוש אותה, רוצה טבעת טובה יותר כי היא נבוכה מהטבעת שלה בהשוואה לאלה של חבריה לעבודה או מתחילה לגדול מהטבעת כי היא העלתה משקל מסוים.

כמובן שהיא לא עונדת את טבעת הנישואין יכולה להיות שהיא מנהלת רומן.

עם זאת, זה איך שאתה מגיב לרמזים ולסימנים האלה שחשוב באמת. צפה בסרטון זה למידע נוסף ...כמה בעלים הורסים נישואים טובים לחלוטין פשוט על ידי תגובה מוגזמת לסימנים או רמזים פוטנציאליים שאשתם בוגדת בהם.

היא אולי חשבה על זה, אבל לא עשתה את זה.

עם זאת, מכיוון שהוא כל כך לא מושך עכשיו (כלומר על ידי חוסר ביטחון, מטיל ספק במשיכותו אליה, רגיש מבחינה רגשית), היא מתחילה לחבב מאוד את הרעיון לפתח רומן או לבקש פרידה או גירושין.

לכן, וודא שאתה לא יוצר בעיה בה קיימת אף אחת.

סימנים שיכולים להיות שיש לה רומן

כמובן שלעתים אישה מנהלת רומן, ולכן לבעל יש סיבה לדאגה.

מה עליו לעשות לפני שהוא מתעמת איתה?

חפש רמזים נוספים, אך היה רגוע ואל תקפוץ למסקנות.

כמה רמזים ברורים, שעשויים להיות תמימים ואולי לא אומר שהיא מנהלת רומן, כוללים:

  • פתאום לבזבז הרבה יותר זמן בניסיון להיראות יפה, אבל לא ממש אכפת לך מה אתה חושב. לפעמים, אשה נאמנה תעשה זאת בכדי להחזיר לעצמה כוח במערכת היחסים, תגרום לך לרדוף אחריה מעט או לבדוק את הביטחון שלך במשיכה שלך אליה. זה לא תמיד אומר שהיא מנהלת רומן.
  • באופן קבוע יוצא לבילוי בחורה עם חברות רווקות מהעבודה וחוזר הביתה מאוחר מאוד, מריח אלכוהול ולעולם לא נמצא במצב של יחסי מין איתך. אמנם היא עדיין לא בגדה, אך אם היא תמשיך לעשות זאת, סביר להניח שהיא תרמה. יש רק כל כך הרבה בחורים בטוחים ומקסימים שהיא יכולה להתנגד לפני שאלכוהול סוף סוף גורם לה לטעות מטופשת.
  • מבלה זמן רב במסרונים בטלפון שלה, אך תמיד מוודא שאינך מסוגל לראות למי היא שולחת הודעות SMS או מה היא כותבת. לפעמים אשה נאמנה תעשה זאת כיוון שבעלה נוהג להיות סקרן מדי או לשלוט. היא עשויה גם לעשות זאת כדי להחזיר לעצמה כוח במערכת היחסים או לגרום לו לרדוף אחריה עוד קצת. עם זאת, במקרים מסוימים זה אומר שהיא מפלרטטת עם בחור והיא מנהלת רומן או הולכת לכיוון זה.
  • פתאום לשים נעילת סיכה בטלפון שלה כדי להרחיק אותך, למרות שלא האשמת אותה בשום דבר ופשוט ניסית להעיף מבט מהיר בהודעות שלה כי אתה חושב שמשהו קורה. אשה נאמנה עשויה להגיב בצורה כזו להעניש את בעלה על שלא סומך עליה. זה לא תמיד אומר שהיא מנהלת רומן, אבל זה יכול להיות סימן.
  • היכולת שלה לשמור על קשר עין איתך כשאתה שואל אותה מדוע היא מאוחרת בבית, איך עבר הלילה של הילדה או מדוע היא משקיעה כל כך הרבה במראה החיצוני שלה. בשלב זה היא אולי לא רימה, אבל שפת גוף כזו בדרך כלל מעידה על כך שהיא כבר לא מאוהבת בך או מרגישה שהיא צריכה להיות נאמנה ומחויבת כלפייך.

אם אתה חושד שאשתך אוהבת אותך כאדם, אבל כבר לא מאוהבת בך, אני ממליץ לך לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.

כשאישה כבר לא מאוהבת, היא מתחילה להרגיש פחות מחויבת לזוגיות או לנישואין.

אם בחור אחר יבוא ויוצר תחושה חזקה של משיכה ואהבה חדשה בתוכה, בזמן שאתה ממשיך לכבות אותה בבית (למשל על ידי חוסר ביטחון, להיות ניטרלי מדי סביבה), היא תתחיל להרגיש נמשכת אליו ועלולה להחליט להמשיך עם רומן.

מדוע התחלת לתהות אם אשתך מנהלת רומן?

גלה אם אשתך מנהלת רומן

אם אתה גבר שמחפש מידע כיצד לדעת אם אשתך מנהלת רומן, שאלה חשובה שיש לענות עליה תחילה היא, מדוע אתה מחפש מידע זה?

מה קרה כדי להעלות את החשדות שלך ולגרום לך להרגיש מודאג מכך שהיא עשויה לשכב עם גבר אחר? מה קרה שגרם לך להרגיש כאילו אשתך עשויה כעת לנהל רומן?

הסיכויים גבוהים שאתה חושש שהיא עשויה לנהל רומן מכיוון שאתה חווה צרות במערכת היחסים שלך שנראה שאתה פשוט לא מצליח לתקן (למשל, היא איבדה עניין במין, כבר לא חיבה, לא אומר'אני אוהב אותך'כבר נראה שמעניין אותי יותר הטלפון שלה ממך).

לפעמים החשדות והדאגות הללו תקפים, אך עליכם להקפיד מאוד שלא לכבות אותה עוד יותר מכפי שכבר הייתה.

במקרים רבים, בעל למעשה יוביל את אשתו לרמות בגלל עד כמה הוא מגיב לחוסר החיבה שלה, לרצון להיראות טוב יותר או להתעניין יותר מדי בסמארטפון שלה.

טעויות שיש להימנע מהן

איך לדעת אם אשתך מנהלת רומן היא אחת מאותן שאילתות בגוגל שמצביעות עליך ישירות על ראיות המצביעות על כך שהיא, אך קפיצה למסקנות ללא כל ראיות אמיתיות היא טעות שיש להימנע ממנה.

אם משהו בהתנהגותה העלה את חשדותיך ועורר במוחך רעיון שאולי היא מנהלת רומן, אז בהחלט יתכן שהתנהגותך שלאחר מכן עשויה להחמיר את המצב בינך לבינה.

לדוגמא: נניח שאשתך התחילה לצאת עם חברותיה בתדירות גבוהה מבעבר. עד לאחרונה היא נפגשה עם חברותיה כמה פעמים בחודש, אך לאחרונה היא מארגנת בילויים כמה פעמים בשבוע.

במקום למצוא דברים משלך לעשות כאשר אשתך איננה, יתכן שישבת בבית בתחושתך 'עזובה' ומוחך החל להיכנס לנהיגה יתרה כתוצאה מכך.

עכשיו אתה שואל אם היא עשויה לנהל רומן כי אחרי בילוי עם חברותיה, היא תמיד אומרת שהיא עייפה מדי ממין. החשדות והתחושות הלא בטוחות שלך גורמים לך לבקש ממנה ביטחון קבוע שהיא עדיין אוהבת אותך ולא חושבת לנהל רומן או לנהל כבר.

למרבה הצער, לפנות אליה בצורה לא בטוחה ולשאול אותה על או להאשים אותה בקיום רומן רק תיצור בעיות נוספות ביניכם.

אם אתה ואשתך מסוגלים לדבר על נושאים רציניים כאלה בצורה קלילה וקלילה ומסוגלים לצחוק על זה, אז זו לא תהיה בעיה. עם זאת, אם התקשורת ביניכם חמורה יותר וחסרת ביטחון, אז הבעת החששות שלכם מפני בגידה הפוטנציאלית שלה לא הולכת לרדת טוב מדי.

אם היא לא מנהלת רומן, אך אתה משוכנע שהיא ואתה נהיה נזקק, חסר ביטחון ומגן יתר על המידה כתוצאה מכך, היא הולכת לאבד קשר עם תחושות הכבוד והמשיכה אליך.
לאחר מכן היא תתחיל להרגיש חנוקה מהנזקקות שלך, ותגרום לה לחפש הזדמנויות נוספות לעשות את שלה עם הקשר ... וכך מתחיל מעגל קסמים.

מי או מה להאשים במצב הנישואין הנוכחי שלך?

אם אתה חושד שאשתך באמת מנהלת רומן, אז אולי משהו ביחסך או בהתנהגותך בנישואין גרם לה לאבד את הכבוד אליך, לאבד משיכה אליך ולהתחיל להתאהב בך כתוצאה מכך.

כמובן, ייתכן שלא כל זה באשמתך. אם היא מנהלת רומן, זה יכול גם להיות שהיא אישה בעלת אופי רע ולמרות שאמרה,'עידו'ביום החתונה שלך, היא תמיד ידעה בירכתי מחשבה שהיא תהיה פתוחה לנהל רומן או להתגרש ממך אם היא כבר לא תהיה מאושרת.

עם זאת, אם אשתך היא טיפוס האישה שבאמת מאמינה בנישואין והייתה נאמנה לך לאורך כל הדרך, אז הרצון שלה לנהל רומן עשוי להסתכם בחוסר היכולת שלך להעמיק את אהבתה, הכבוד והמשיכה אליך. שעות נוספות.

רוב החבר'ה לא מלמדים כיצד ליצור ולתחזק את הדינמיקה של היחסים האידיאליים עם אישה ופשוט מנסים לנחש את דרכם דרכה. בעבר זה היה בסדר גמור כי אישה נאלצה להישאר עם גבר לכל החיים.

בשנת 1900 למשל, גירושין היו עדיין טאבו (שיעור הגירושין היה פחות מ -10% ברחבי העולם המפותח) וגם אם אישה הייתה אומללה, היא נאלצה לעמוד בהבטחה שלה'עד שהמוות יפריד בינינו.'

נישואים בימים ההם

לא עוד.

נשים מודרניות

בעולם של היום, אישה יכולה לקום ולעזוב אם היא רוצה. החברה סביבה תתמוך בה ואף תעודד את מעשיה אם היא עוזבת נישואים אומללים עם גבר שאינו מסוגל לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש.

לדוגמא: הרבה גברים גורמים לאשתם מבלי לדעת לאבד את הכבוד והמשיכה אליהם בכך שהם גולשים לאמונה הכוזבת שנשים מאושרות יותר במערכת יחסים כאשר הם מציבים במצב של 'לבוש מכנסיים'.

זו טעות ברבדים רבים, אך לא מעט מכיוון שהיא מובילה לכך שאישה רואה בבעלה גבר חלש, רעוע ולא מושך מבחינה מינית.

למצוץ אליה על ידי עבודות בית זכה

נשים באופן טבעי נמשכות לגברים בעלי תכונות גברי אלפא.

גברים אלפא הם גברים בטוחים וגבריים שהם מנהיגים טבעיים בחיים ובזוגיות.

לא משנה עד כמה אישה אינטליגנטית או מצליחה עם הקריירה שלה, היא כמעט תמיד תעדיף להיות עם גבר שלוקח על עצמו את התפקיד בתור הדומיננטי יותר במערכת היחסים.

זה לא אומר שהיא רוצה להתבוסס, לתקן ולשלוט, אלא במקום זאת שהיא רוצה להירגע לתפקיד הנשי.

במילים אחרות, היא רוצה להיות האישה שלך ולהיות מסוגלת להביט אליך כגבר שלה.

היא רוצה שתהיה החזקה במערכת היחסים, במקום לגרום לה להרגיש שהיא צריכה לתמוך בך רגשית ולהרים אותך.

היא רוצה שתהיה עמוד הכוח בעולמה והגבר שהיא מרגישה נרגשת וגאה להיות מאוהב בו.

אם אישה מרגישה שבעלה מתיישב במושב האחורי ומכניס אותה למושב הנהיגה של הנישואין, זה לא גורם לה להרגיש מאושרת.

היא אולי אוהבת את תחושת השליטה לזמן מה ולרדת להתגבר על בעלה, אבל בסופו של דבר היא תתעייף מכך מכיוון שזה יגרום לה לחשוב פחות כמו אישה נשית ויותר כמו גבר הגיוני וגברי.

כאשר הדינמיקה הזוגית גורמת לאישה להרגיש פחות נשית, הדינמיקה המינית החשובה ביותר הדרושה בכדי לשמור על מערכת יחסים על המסלול נשללת מאיזון.

כדי לשמור על הניצוץ המיני בחיים, צריכה להיות דינמיקה גברית / נשית ברורה.

להיות 50/50 זה להיות ניטרלי ולא יוצר מטען מיני.

כמו כן, להפקיד את אשתך בתפקיד ולבקש ממנה להיות הגברית החזקה והגברית יהרוס לך את תחושות התשוקה המינית שלך כשהיא תבחין שהיא חזקה ממך.

כאשר זה קורה בנישואין, אישה עשויה להתחיל להבחין בעניינים המרגשים שנשים אחרות בסיטקציות בטלוויזיה מנהלות ולהרגיש נמשכות עד כמה הגברים שהם מנהלים איתם נראים תמיד גבריים.

אם אי פעם ראיתם רומן מתרחש בתוכנית דרמה בטלוויזיה, הגבר תמיד יגרום לאישה להרגיש כמו אישה נשית וסקסית. זה לא צירוף מקרים.

בנוסף, אם אישה מרגישה שמשהו חסר בחייה הרומנטיים והיא שומעת את עמיתיה לעבודה או את חבריה דנים בענייניהם הסקסיים, היא עשויה להיפתח לרעיון לסטות ולחפש את ההתרגשות של רומן בעצמה.

יתכן שהיא התחילה כאישה אמינה ונאמנה שהייתה מחויבת לרעיון להיות רק איתך לכל החיים, אבל אם אתה לוקח את האהבה, הכבוד והמשיכה שלה כמובנים מאליהם, יתכן שהיא הפכה פתוחה לבחון דרכים חדשות של הרגשת שמחה.

האם אתה יכול לתקן את הצרות בנישואין שלך לפני שיהיה מאוחר מדי?

כן.
החדשות הטובות הן שרגשות אנושיים אינם קבועים במצב קבוע.

אם אשתך מרגישה כרגע לא מסופקת מהדרך שאתה גורם לה להרגיש, זה לא אומר שאתה לא יכול לשנות את זה.

כשאתה לומד כיצד להחזיר את התכונות שמשכו אליך את אשתך תחילה לקדמת הבמה ואז להתמקד ביצירת יצירת דינמיקת היחסים האידיאלית ביניכם, יש לך סיכוי גדול לתקן את הבעיות שאתה נתקל בנישואיך .

האם אתה יודע להפעיל את רגשות הכבוד והמשיכה של אשתך אליך? האם אתה יודע איך באמת פועלת משיכה של אישה לגבר?

ברור שהצלחת למשוך את אשתך למערכת יחסים ואז לנישואין, אך האם איבדת את היכולת שלך לגרום לה להרגיש נמשכת?

כדי לשמור על זוגיות או נישואים יחד, גבר צריך להיות מסוגל לשמור על תחושות אשתו בחיים.

אתה לא יכול רק לצפות שהיא תישאר בסביבה, למרות שהיא לא מרגישה מה שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.

למרבה הצער, העולם אינו זהה לזה שהיה לפני 100 שנה, אז היה מביש להתגרש.

בימינו אנו הגברים צריכים להיות מסוגלים לקיים נישואים יחד, ולא רק לקחת את האישה שלנו כמובנת מאליה ולעשות כל מה שאנחנו רוצים.

אם אני מרגיש שאתה עדיין לא איבדת את אשתך לגבר אחר, אתה צריך לחשוב באמת לשנות את המיקוד שלך,'איך לדעת אם אשתך מנהלת רומן'ל'איך להיות סוג הגבר שאישה מרגישה אליו נמשכת יותר, מכבדת ומאוהבת לאורך זמן.'

כשיש לך את מה שנדרש כדי להעלות מחדש את האהבה העמוקה, הכבוד והמשיכה שהיא חשה כלפייך כשנישאת, יהיה לך מה שנדרש כדי להחזיר את הנישואין למסלולם.

פתאום, גברים אחרים לא ייראו כל כך מושכים אותה והיא תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה המקוריים שלך אליך.

למעט הפעם, זה יהיה הרבה יותר משמעותי ומרגש כי היא תתאהב בך כל פעם מחדש.

היא תרגיש שמחה וגאה בהחלטתה להתחתן איתך מכיוון שבניגוד לרבים מחבריה שאינם מרוצים מבעלה, יש לה בעל שהיא מאוהבת בו מתמיד.