כמה זמן ייקח לאקס שלך להתגעגע אליך אם תתעלם ממנה באמצעות כלל אין קשר?

כמה זמן ייקח לאקס שלך להתגעגע אליך אם תתעלם ממנה באמצעות כלל אין קשר?

משך הזמן שלוקח לאקס להתגעגע אליך אם השתמש בכלל ללא קשר תלוי במי שהיא.

ענה על השאלות הבאות אודותיה כדי לברר אם כלל אין קשר יעבוד עליה או לא ...

1. האם היא לא מנוסה ממערכות יחסים ופרידות?

האם היא לא מנוסה ממערכות יחסים?

אם זו מערכת היחסים הרצינית הראשונה שלה, היא אולי לא תדע למה לצפות ממך לאחר הפרידה.

לכן, כאשר היא לא תשמע ממך במשך שבועות ואפילו חודשים, אז היא עלולה להתחיל להיבהל מכך שתמצא אישה אחרת בזמן שהיא עדיין מנסה להתמודד עם כאבי הפרידה.

לאחר מכן היא פונה אליך כדי לראות מה שלומך ומקווה לגלות שאתה עדיין מתגעגע אליה וזמינים לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים.עם זאת, רק בגלל שהיא רוצה אותך בחזרה (כדי להקל על הכאב שלה), זה לא אומר שהכל יהיה בסדר בינך לבינה כל החיים.

ברוב המקרים, אם אישה חוזרת עם האקס שלה אחרי שהוא השתמש בכלל No Contact כדי לגרום לה להתגעגע אליו ואז היא רואה ששום דבר לא באמת השתנה בו (למשל הוא עדיין אותו בחור נזקק וחסר ביטחון, הוא עדיין לא ' לא יודע לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית), היא פשוט תיפרד ממנו שוב.

זו הסיבה שאני ממליץ לחבר'ה שלא להשתמש בכלל No Contact כמעט לכל תרחישות הפרידה עם נשים.

ברוב המקרים, בחור צריך פשוט לתת לאקס שלו 3 עד 7 ימים של מקום ואז לפנות אליה, למשוך אותה מחדש ולהדריך אותה בחזרה למערכת יחסים.

שאלה נוספת שיש לענות עליה לגבי מערכת היחסים שלך והאם כלל התקשרות ללא קשר יעבוד עליה או לא היא:

2. האם היא יכולה בקלות למצוא בחור חדש?

אם אישה חסרת ביטחון, רואה את עצמה כלא מושכת וחוששת שהיא לא תצליח למצוא בחור מחליף לפני שהאקס שלה יעבור הלאה, היא עשויה להתקשר לאקס שלה כשהוא משתמש בה כלל ללא קשר.

זה קורה לפעמים, אבל ברוב המקרים, אישה יכולה למצוא בחור חדש למין או לזוגיות.

כל מה שהיא צריכה לעשות זה להיכנס לאפליקציית היכרויות או לאתר, או ללכת לבר או למועדון לילה והמון בחורים ישמחו לקיים איתה יחסי מין ולדייט איתה אם היא רק תקל עליהם מספיק.

לכן, אם אישה רוצה להשתחרר, זה בדרך כלל רק אומר,'כן'לחבר'ה הרבים שישתלבו בזה בשמחה.

זו הסיבה שהכלל ללא קשר עדיף לנשים שמנסות להחזיר בחור, מכיוון שרוב הבחורים לא יכולים להיות בעלי כישורים לצאת ולהיות מונחים על ידי הרבה נשים, ולכן הם בדרך כלל חוזרים לזחול נשים שמתעלמות מהן לאחר פרידה.

עם זאת, כאשר אישה זורקת בחור והוא מתעלם ממנה, היא יכולה להמשיך הלאה בלעדיו מכיוון שרוב הבחורים יקיימו איתה יחסי מין ואפילו יצאו איתה אם היא פתוחה ומוכנה.

בנוסף, אם אישה עברה ניסיון עם פרידות לפני כן, היא תדע שהכאב יתפוגג בסופו של דבר, כך שהיא יכולה גם פשוט לרכוב עליו עד שהיא מרגישה שהיא לגמרי עליו.

לכן, כגבר, התעלמות מהאקסית שלך אינה האופציה היחידה וזו לא האופציה הטובה ביותר.

אתה לא צריך לשבת ולחכות ולקוות שהאקס שלך יתגעגע אליך מספיק כדי להתקשר אליך, לפני שיבוא איזה בחור אחר.

עבור גבר, להחזיר אקס הוא בדרך כלל תהליך פעיל ולא תהליך פסיבי.

במילים אחרות, כמו רוב הדברים בחיים, אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך לצאת ולהתאמץ להחזיר אותה לפני שהיא תמשיך במלואה עם בחור אחר ותתארס, תתחתן או תהיה בהריון.

אתה צריך לקיים אינטראקציה עם האקס שלך בכל דרך אפשרית עבורך (למשל לשלוח לה הודעה, לשלוח לה הודעות ברשתות החברתיות, להתקשר אליה בטלפון או להיפגש איתה באופן אישי) ולגרום לה להרגיש שוב משהו בשבילך.

אם היא לא מרגישה כלום בשבילך, זה לא ישנה לה אם אתה מתעלם ממנה או לא.

היא עשויה ליצור איתך קשר כדי להגיד היי כדרך לבדוק אם אתה עדיין מתגעגע אליה ורוצה אותה בחזרה, אך מכיוון שלא עוררת מחדש את רגשותיה כלפייך, היא לא תתגעגע אליך ותרצה בחזרה.

מצד שני, אם אתה מעורר באופן פעיל את תחושות המשיכה והכבוד כלפיך, אז היא מסתקרנת ומתחילה לתהות“למה אני מרגיש ככה פתאום? האם זה סימן שנועדנו לחזור? '

שאלה נוספת שתשאל את עצמך היא ...

3. האם היא עדיין מרגישה כלפיכם הרבה כבוד, משיכה ואהבה?

אם לאישה עדיין יש רגשות עזים כלפי האקס שלה, אי יכולת לשמוע ממנו זמן רב תגרום לה להתגעגע אליו.

היא תשלח לו טקסט או תתקשר אליו כדי לראות מדוע הוא מתעלם ממנה ואם מצא אישה אחרת.

עם זאת, ברוב המקרים, גם כאשר אישה עדיין מטפלת באקס שלה, אם הוא מתעלם ממנה זמן רב מדי, במקום להתקשר אליו, היא עלולה להתחיל לחשוב,'למה הוא לא מתקשר אליי? האם הוא יכול להתקדם כל כך מהר? אני מניח שהייתי נאיבי לשבת ולקוות שהוא יתקשר אלי ויחזיר אותנו יחד. ובכן אני מניח שהייתי טיפש שרציתי בכך, אז זה מפסיק עכשיו. אני לא מחכה עוד שנייה שהוא יתקשר אלי. אם הוא יכול להמשיך הלאה, גם אני יכול. הגיע הזמן שאקח את החברות שלי בסוף השבוע של אותה בחורה. אני הולך, יהיה כיף ואמצא את עצמי בחור אחר או לפחות לקיים יחסי מין וליהנות. '

לאחר מכן היא דוחפת את כל הרגשות החיוביים שהיא חשה לשעבר לרקע ומאפשרת לה להרגיש כועסת, ממורמרת ואדישה, כדרך להתגבר עליו הרבה יותר מהר.

הנה העניין ...

כגבר, תמיד יש לך סיכוי הרבה יותר טוב להחזיר את האישה לשעבר שלך כשאתה גורם לה באופן פעיל לרגשות כלפייך, במקום לחכות בסביבה בתקווה שהיא תתגעגע אליך מספיק כדי לחזור לבד.

היא יכולה למצוא לעצמה בחור חדש בקלות, או להתחיל לקיים יחסי מין עם בחורים חדשים בכדי ליהנות ולהתגבר עלייך.

לכן, במקום לבזבז זמן רב להתעלם ממנה באמצעות כלל ללא מגע, פשוט התמקדו בשימוש בכל אינטראקציה שיש לכם איתה מעתה כהזדמנות לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושרים להיות בקשר איתכם.

ככל שהיא מרגישה שמחה יותר כשהיא מתקשרת איתך, כך יהיה הסיכוי שהיא באמת תתגעגע אליך ותרצה אותך בחזרה.

כשזה קורה, ההגנות שלה יורדות והיא נפתחת לרעיון לחזור שוב.

מצד שני, ככל שהיא פחות שומעת ממך, כך יהיה לה יותר זמן להתגבר עליך ולמצוא לעצמה בחור אחר שגורם לה באופן פעיל להרגיש איך היא רוצה להרגיש (כלומר נרגשת, נמשכת, נשית וילדותית, מאוהבת). .

שאלה חשובה נוספת שתשאל את עצמך היא ...

4. האם שיפרת ושינית את הדברים על עצמך שכיבו אותה?

אתה והיא נפרדת מסיבה כלשהי.

היה משהו או מספר דברים בהתנהגותך ובגישה שלך שבאמת כיבו אותה ואם אתה רוצה להחזיר אותה ולשמור עליה, עליך לשפר, לתקן או לשנות את הדברים האלה לגבי עצמך.

לדוגמא: אם בחור נפרד בגלל שהיה נזקק מדי וחסר ביטחון, הוא צריך להראות לאקס שלו שהוא עכשיו יותר בוגר רגשית ובטוח בעצמו.

הדרך הטובה ביותר להראות לה מבוססת על האופן שבו הוא מדבר איתה בטלפון וכיצד הוא מתקשר איתה באופן אישי, כדי שתוכל לחוות את השינויים באופן מלא.

אפשר להחזיר קצת כבוד ומשיכה באמצעות טקסט, אבל זה מינימלי בהשוואה למה שאתה משיג בשיחת טלפון ובאופן אישי.

דוגמה נוספת היא איפה שנפרדה מבחור בגלל שחסרה לו מטרה וכיוון בחיים.

כתוצאה מכך, היא לא חשה בטוחה ומוגנת בקשר איתו.

במקרה כזה, הבחור צריך לגלות את מטרתו בחיים (או להחליט על מטרותיו הגדולות, חלומותיו ושאיפותיו לעתיד) ולהתחיל לעבוד באופן פעיל לקראתו.

כאשר האישה תראה אז שהאקס שלה השתפר וכעת הוא נמצא ברמה אחרת ממה שהיה קודם, היא באופן טבעי תתחיל להחזיר לעצמה חלק מהכבוד והמשיכה שלה אליו.

לאחר מכן היא תתחיל לדאוג שהיא עלולה לאבד אדם נהדר ותושיט יד אליו איכשהו.

עם זאת, אם היא תשים לב שהאקס שלה הוא אותו בחור ממנו נפרדה, ההתעלמות ממנה פשוט לא תשנה לה או בכלל לא.

5. כמה זמן אתה מתכנן לתת לה?

הבעיה בהתעלמות מהאקסית שלך במשך זמן רב היא שבסופו של דבר אתה מגיע לנקודה שבה הפלא,“כמה זמן מספיק? האם עלי להתקשר אליה עכשיו, או להמשיך להתעלם ממנה? מה אם התעלמתי ממנה זמן רב מדי ועכשיו היא לא רוצה לדבר איתי? מה אם יש לה חבר חדש? מה אם היא תשכח ממני ומהתחושות שהיו לי פעם? האם עלי להמשיך ולחכות שהיא תתגעגע אלי? אולי אני צריך לחכות עוד כמה שבועות או כמה חודשים. '

אל תעשו את זה לעצמכם.

כלל האצבע הכללי הוא זה ...

  • אל תתעלם מהאקס שלך יותר משלושה עד 7 ימים. ארוך מזה הוא רק בזבוז זמן.
  • קבל אותה בשיחת טלפון איתך והתמקד בהצצת רגשות הכבוד והמשיכה שלה על ידי הצחוק שלה, חיוך והרגשה טובה לדבר איתך שוב.
  • ואז, לאחר שעשית את זה, חזור אחורה ותתן לה עוד 3 עד 7 ימים של מקום.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

בכך שאתה נותן לה עוד כמה ימים של מקום, אתה נותן לכל התחושות הטובות שיצרת בה בטלפון לשקוע ולאפשר לה להתגעגע כמה טוב זה מרגיש לתקשר איתך שוב.

לאחר מכן היא עשויה לשלוח לך הודעה כדי להגיד היי, או להתקשר אליך ולומר משהו כמו,'היי מה שלומך? היה לי כיף לשוחח איתך שוב לפני כמה ימים, אז חשבתי שאתקשר להגיד שלום. איך עבר עליך היום?'

כשהיא מסמסת אליך או מתקשרת אליך, פשוט קבע ותכנן איתה תוכניות להיפגש באופן אישי.

אם היא לא מתקשרת אליך, פשוט פנה אליה שוב וחזור על התהליך עד שהיא תסכים להיפגש איתך באופן אישי, שם תוכל להמשיך לעורר את רגשותיה כלפייך עד לנקודה בה היא מוכנה להיות שלך שוב ילדה.

כאשר כלל אין קשר חוזר לאש ...

לפעמים בחור יכול לומר לעצמו,'אני לא יודע לגרום לאקס שלי להתגעגע אלי ולרצות אותי בחזרה. לכן, אם אני מתעלם ממנה להשתמש בכלל No Contact, זה עלול לזעזע אותה להבין שהיא תאבד אותי לנצח. ואז היא תחזור בריצה אלי. '

עם זאת, בעוד בחור יושב ומחכה שבועות, חודשים ולפעמים שנים ומחכה לאקסו לחזור, במקום לגרום לה לחזור, קורה משהו אחר במקום זאת ...

  • ההמתנה אליה הורסת אט אט את ביטחונו עם נשים אחרות.

למרות שבחור עשוי להרגיש בתחילה טוב עם החלטתו להתעלם מהאקס שלו, ככל שחולפים ימים, שבועות ואפילו חודשים, הביטחון שלו מתחיל לדעוך.

הוא מתחיל לתהות,'למה היא לא מתקשרת אליי? איך היא כבר לא יכולה להתגעגע אלי? אני מניח שהיא שכחה אותי. ברור שלא הייתי כל כך חשוב לה שהיא תשכח ממני כל כך מהר. אם היא לא רוצה אותי בחזרה אחרי שהתעלמתי ממנה ככה, זה אומר שאני לא כל כך חביב. אז, איזה סיכוי אני עומד עם אישה שהיא זרה לחלוטין ואפילו לא מכירה אותי? לעולם לא אוכל למצוא אישה אחרת. אולי אני מאותם בחורים שנועדו להיות לבד לכל החיים. אולי היא זו שהסתלקה ואף אישה אחרת לא תגרום לי להרגיש באותה מידה. אולי נשים אחרות פשוט לא יאהבו אותי כמו בהתחלה. אולי אני פשוט לא מספיק טוב. '

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אל תתעלם מהאקס שלך כל כך הרבה זמן שבסופו של דבר אתה מתחיל להאמין שאתה לא מספיק טוב עבורה או עבור נשים אחרות.

אם רק תקבל אותה בחזרה על ידי היותך פעיל, תראה שתוכל לגרום לה להרגיש כבוד, משיכה ואהבה אליך מיד או מהר מאוד.

כשתראו זאת, תרגישו בטוחים בעצמכם ובמשיכתכם אליה ולנשים אחרות.

בעיה נוספת בכלל אין קשר היא ש ...

  • זה גורם לו להרגיש לא ראוי לה.

עוד דבר מוזר שקורה כשבחור מתעלם מהאקס שלו יותר מדי זמן, הוא שהוא מתחיל לאלל אותה.

פתאום היא נעשית מושלמת בעיניו והוא שוכח את כל הדברים שהרגיזו אותו לגביה.

ואז הוא יכול להתחיל לחשוב,'היא הייתה האישה המושלמת והרסתי הכל. אני לא מאמין שהתמלאתי כל כך רע. אני כזה מפסיד. אני לא מאשים אותה שנפרדה ממני ולא רוצה אותי בחזרה. אם הייתי היא, גם לא הייתי רוצה שאחזור. היא תמיד הייתה מחוץ לליגה שלי. אני לא מספיק טוב בשבילה. אני לא מצליח להחזיר אותה. היא טובה מדי בשבילי. '

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שהרגשה שאינה ראויה לאהבתה רק גורמת לו להיראות פחות מושך לה ולנשים אחרות.

למה?

אישה אוהבת את הרעיון להיות עם גבר שהיא מרגישה שהיא תהיה קנאת חברותיה ומכרותיה מכיוון שהוא תמיד בטוח בעצמו, לא משנה מה מישהו אומר או יעשה או מה עובר עליו בחיים.

היא רוצה להיות מסוגלת להרגיש גאה בו, לכבד אותו ולהרגיש נמשכת אליו.

לכן, כאשר בחור הוא רגיש רגשית ולא מאמין בעצמו ובשווי שלו כלפיה, זה לא עושה דבר כדי לעורר את רגשותיה כלפיו.

במקום זאת, היא חושבת,'אני צריך להתרחק מהבחור הזה כמה שיותר מהר ולמצוא את עצמי גבר אמיתי. אני זקוק לגבר שהוא חזק מבחינה רגשית ויכול להתמודד עם ההמורות בדרך החיים. אני זקוק למישהו שאוכל להביט בו ולכבד אותו, במקום להסתובב עם בחור רעוע כי אני מרחם עליו. הוא אפילו לא מאמין בעצמו. אצטרך לסחוב אותו לכל החיים. אני צריך גבר אמיתי. ”

אם תרגישו לא ראויים להחזיר אותה, היא תוכל לבחור בכך על סמך הטונאליות, שפת הגוף ואופן הדיבור, החשיבה, ההתנהגות והאינטראקציה איתה.

לאחר מכן היא תכבה ברמה אינסטינקטיבית עמוקה וזה יזכיר לה מדוע היא נפרדה ממך מלכתחילה.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להאמין שאתה מספיק טוב בשבילה, אחרת היא גם לא תעשה זאת.

זכרו: אישה שמחזירה גבר שונה מגבר שמחזיר אישה.

נשים יכולות להשתמש בטכניקות שונות העובדות על מרבית הגברים, כגון כלל No Contact.

עם זאת, גברים צריכים להיות פעילים ולא פסיביים.

גברים צריכים לגרום לאישה לחוש שוב רגשות, במקום לשבת ולקוות שהיא תחזור בריצה.

בשנות ה- 100 של המקרים לשעבר בגב שעבדתי עליהם, כלל No Contact קיבל תוצאות חיוביות רק כ -20% מהמקרים.

ב 80% מהמקרים האישה פשוט עוברת ומתגברת לחלוטין על הבחור בתקופת אין קשר.

בעיה נוספת עם כלל ה- NC היא ש ...

  • זה גורם לו לחשוש ממערכות יחסים באופן כללי.

כשבחור יחכה לאקס שלו הרבה זמן ואז שום דבר לא יקרה, הוא עלול להתחיל להיות קצת מר על נשים באופן כללי.

ואז הוא עשוי לחשוב משהו כמו,'כל הנשים כלבות. הם מעמידים פנים שהם אוהבים אותך ואז כאשר יש להם את הלב בידיים, הם רועדים על זה על ידי השלכתך. אני לעולם לא אתן לאישה לעשות לי את זה שוב. אני לא נכנס למערכת יחסים אחרת לעולם. אני הולך להיות רווק לכל החיים. אי אפשר לסמוך על נשים! '

אל תהפוך לאותו בחור מבולבל ומר שאפילו לא מכיר בעובדה שמיליארדי מערכות יחסים נשארו יחד לכל החיים.

אם אתה מתמקד רק בכל הזוגות שנפרדים או מתגרשים, במקום להכיר בכך שלפחות 50% או יותר מהנישואין או הזוגיות נמשכים כל החיים, תאבד את הריגוש שיש לאהבה מהסוג שמשתפר ומשתפר שעות נוספות.

אני יודע זאת מכיוון שאני נשוי כעת לאחר ששכבתי עם מאה נשים לאורך השנים.

קיבלתי את הצעת הנישואין של חברה שלי ולמרות שהזוגיות שלנו הייתה מדהימה אז, היא המשיכה להשתפר עוד יותר עם הזמן.

לכן, וודא שאתה לא נהיה אחד מאותם בחורים שמפחדים להיות בקשר מחויב עם אישה.

אתה יכול לגרום לזה לעבוד איתה.

כן, טעית בעבר והאקס שלך נפרד ממך, אבל זה היה אז וזה עכשיו.

אתה ברמה אחרת כגבר עכשיו ותוכל למצוא אהבה שוב עם האקס שלך, או אפילו עם אישה אחרת אם אתה רוצה זאת במקום זאת.

עם זאת, לעולם לא תוכל להיות מאושר עד שתלמד לקבל דברים רעים שקורים לפעמים בחיים.

עליכם להשתמש בזה כהזדמנות להשתפר ולהפוך לאדם טוב וחזק יותר מבחינה רגשית, במקום לתת לזה לדכא אתכם, להמר עליכם ולעצור מכם חיים מאושרים.

לכן, אם אתה תוהה כמה זמן ייקח לך לשעבר להתגעגע אליך אם אתה מתעלם ממנה באמצעות כלל No Contact, התשובה היא זו ...

כל עוד ייקח לך להתחיל לעורר מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה שלה כלפיך.

ככל שתמתין זמן רב יותר ייקח זמן רב יותר.