איך לגרום לילדה לרצות לנשק אותך

איך לגרום לילדה לרצות לנשק אותך

הסוד לגרום לילדה לרצות לנשק אותך הוא לגרום לה להרגיש תחילה נמשכת אליך מינית.

אם אתה פשוט מיודד איתה או שאתה בחור נחמד סטנדרטי, היא אולי תאהב אותך כאדם, אבל היא לא הולכת להרגיש מופעלת על ידי הגישה שלך.

האם אתה יודע לעורר תחושות של משיכה מינית בקרב ילדה? האם אתה יודע להפעיל ילדה בדרך שאתה מדבר איתה? צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

סרטים נגד החיים האמיתיים

האם שמת לב אי פעם שבסרטים ובטלוויזיה נשים לעיתים קרובות מנשקות בחור קודם? תראה אישה שנותנת לבחור את אצבע ה'בוא הנה 'ואז היא תנשק אותו, או שהיא תלך ותכניס את מספר הטלפון שלה לכיס, תלך ותגיד,'תתקשר אלי.'

מדוע נשים מתנהגות כך בסרטים ובטלוויזיה? פָּשׁוּט. זה נועד לבדר את הקהל.

בנות שצופות בתוכנית יחשבו,'וואו, אני לעולם לא אעשה את זה. הבחורה ההיא סוערת! 'והם מבודרים מהתנהגותה. הם נדהמים מכך שאישה תתנגד לתפקיד המסורתי של אישה והייתה זו שמנסה באופן פעיל להרים בחור.חבר'ה שצופים בסרט או בתוכנית הטלוויזיה עשויים לחשוב,'וואו! הלוואי שזה יקרה לי! ”ואז הם ממתינים בסביבה בתקווה שנשים ניגשות אליהן ומדברות איתן בגלל איך שהן נראות. עם זאת, זה לעתים רחוקות, אם בכלל קורה.

הפעם היחידה שזה קורה היא כשבחור יודע לגרום לאישה להרגיש משיכה בעוצמה כלפיו. הוא מדליק אותה בכמה דרכים שונות ובונה את רצונה אליו, עד כדי כך שהיא פשוט צריכה לקבל אותו.

ככה זה עובד…

עם זאת, אם בחור רק יושב ומקווה שילדה תרגיש נמשכת אליו בגלל המראה שלו, הוא יחכה הרבה זמן ...

למה הם לא

בעולם האמיתי, נשים לעיתים רחוקות ניגשות לגברים מכיוון שהן רוצות שגבר יוכיח שיש לו ביטחון להוביל את הדרך. במקום להתקרב ולהוביל גברים, בדרך כלל נשים ישלחו אותות כדי להודיע ​​לגבר שהם רוצים שיפנו אליהם.

ואז, תלוי בך הביטחון לגשת. אם אין לך ביטחון להתקרב לבנות שאתה אוהב, צפה בזה ...

אותו כלל חל על נשיקות ...

אלא אם כן זה בסרט או בתוכנית טלוויזיה, נשים לעיתים רחוקות יעשו את הצעד הראשון וינשקו קודם את הבחור. אם בחורה רוצה לנשק אותך, היא תיתן הרבה אותות כדי להודיע ​​לך שהיא מוכנה, ואם אתה לא קולט את האותות האלה, היא תאבד עניין בסופו של דבר.

חלק מאותם אותות כוללים:

  • מסתכל על השפתיים ואז מגבה לעיניים.
  • נוגעים בך ברכות ובחום.
  • מסתכל עליך בצורה כנועה, ילדותית.
  • נושכת את שפתה התחתונה ומביטה בך בעיניים.
  • משחקת עם השרשרת שלה (כלומר מסובבת אותה סביב האצבע).
  • מריחת שפתון מחדש ומייקאפ, או התאמת בגדיה כך שייראו לך מושכים יותר.

אם אתה רואה אחד מאותם אותות, אל תחכה בתקווה לאותות נוספים. אם אישה נמשכת אליך והיא נותנת לך אותות שהיא פתוחה לנשק אותך, אז הגיע הזמן לעשות מהלך ולנשק אותה.

חלק מהנשים יראו את רצונן לנשק אותך בצורה ברורה יותר מאחרות, כך שלא תוכל לסמוך על קבלת אותות ברורים וחזקים שהיא מוכנה לנשק. כל שעליך לעשות הוא להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז כשהיא נותנת לך את האותות, התקרב קרוב יותר והנשיקה תתרחש.

3 טעויות שיהרגו את רצונה לנשק אותך

למעשה קל מאוד למשוך אישה ואז לנשק אותה. עם זאת, אם תעשה אחת מהשגיאות הבאות, הרצון שלה לנשק אותך יקטן במהירות והיא עשויה לדחות אותך כשתנסה לנשק אותה ...

1. מבקש אישור לנשק אותה

זה היה מהלך נהדר בשלהי המאה ה -19 ועד תחילת המאה העשרים, כאשר אישה נאלצה להציל את בתוליה עד הנישואין. עם זאת, בעולם של ימינו, זהו מהלך שיגרום לאישה לאבד מיד עניין בך.

היא תבין שאתה לא מקבל את מה שזה באמת קורה בסצנת ההיכרויות המודרנית. אתה לא יודע שאנשים מקיימים יחסי מין כל הזמן. לדוגמא: מחקר שנערך לאחרונה מצא כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה שלהם ו- 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן לילה אחד.

במילים אחרות, סקס קורה כל הזמן וזה קורה מהר מאוד.

אתה לא צריך לבקש מילדה רשות לנשק אותה. אתה פשוט צריך לגרום לה להרגיש נמשך אליך ואז לעבור לנשיקה. אם בחורה מרגישה נמשכת אליך, היא נדחתה את הנשיקה שלך לעיתים רחוקות, אם בכלל.

אם היא אכן דוחה את הנשיקה שלך, זה לא בגלל שהיא לא מעוניינת בך, אלא בגלל שזה לא הזמן והמקום הנכונים. אם בחורה נמשכת אליך, אז היא תתעניין בך, אז אם היא תדחה את הנשיקה שלך, פשוט אמור,'אה, חשבתי שזה בסדר להתנשק כאן ... אתה לא רוצה להתנשק כאן או משהו?'להראות לה שאתה מבין.

2. מנסה יותר מדי לגרום לה לחבב אותך

אם אתה עושה מעשה של להיות בחור אפילו יותר נחמד ממך, בנות ירגישו מכובות מזה.

אין שום דבר רע בלהיות נחמדה לבחורה שאתה אוהב, אבל אם אתה נחמד אליה מכיוון שאתה חושב שזה ירשים אותה, אז כמעט תמיד תידחה כשאתה מנסה לנשק אותה. הנה למה…

3. מראה סימני עצבנות בזמן שאתה מהסס לנשק אותה

אם בחורה נתנה לך אותות שהיא רוצה שתנשק אותה ואתה נראה עצבני ודואג, היא תתחיל לאבד במהירות את הכבוד והמשיכה אליך.

נשים נמשכות לבחורים בטוחים, כך שכשאתה רוצה לנשק ילדה, הדבר החשוב ביותר שאתה צריך להציג הוא ביטחון. לתת לה לראות שאתה עצבני זו הדרך המהירה ביותר להרוס לה את הרגשות ...