איך לגרום לילדה לרצות אותך בחזרה: 10 דוגמאות

איך לגרום לבחורה לרצות אותך בחזרה

הסוד של איך לגרום לבחורה לרצות אותך בחזרה הוא לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

עם זאת, הגישה המדויקת בה אתה משתמש כדי לגרום לה לרצות אותך בחזרה תלויה בסיבות הפרידה.

לדוגמה:

1. אם היא איבדה את הכבוד אליך (למשל בגלל שהיית חסרת ביטחון, התייחסת אליה גרוע וכו ') ועכשיו סגרה את רגשותיה כלפייך כך שהיא כבר לא מרגישה שום משיכה או אהבה אליך.

כשילדה מאבדת כבוד לבחור, היא כבר תמצא שזה כמעט בלתי אפשרי לחוש משיכה כלפיו יותר. ללא כבוד ומשיכה, אז היא תתחיל ליפול מאהבה אליו או להפסיק להיות לו 'רגשות'.

אז איך לגרום לבחורה לרצות אותך חזרה למצב כזה זה תחילה להחזיר את הכבוד שלה.

שוחח איתה בטלפון (לא בטקסט) או באופן אישי כדי להתנצל על טעויות שביצעת וליידע אותה שאתה לא מצפה שהיא תרצה לחזור איתך כי אתה מתנצל, אבל אתה עדיין רוצה לתת לה את ההתנצלות הזאת כי אתה יודע שזה הדבר הנכון לעשות.משם, אתה צריך לעשות את הדבר החשוב מכל, והוא לתת לה לראות שבאמת השתנית.

לדוגמא: אם בחור היה חסר ביטחון מדי כשהיה במערכת יחסים עם חברתו, אז היא תהיה רגילה להיות להרים את חוסר הביטחון שלו בדרך שהוא מדבר, מה הוא אומר ואיך שהוא מתנהג.

לכן, כאשר היא תבחין בהבדל אמיתי באופן שבו הוא מדבר עכשיו, חושב, מרגיש ומתנהג, היא תתחיל לקבל את זה שאולי הוא באמת השתנה.

לגרום לילדה לרצות אותך בחזרה כשאתה נפגש איתה באופן אישי

אם הוא ייפגש איתה באופן אישי, היא תוכל לראות את זה, גם אם היא תקיים איתו קשר במשך 30 דקות או שעה, חוסר הביטחון הישן שלו פשוט לא מופיע יותר. הוא באמת השתנה.

כאשר ילדה מבינה זאת, אז היא תפיל את השומר הרגשי המגונן שלה, תרגיש כבוד כלפי הבחור ואז תאפשר לעצמה להתחיל להרגיש שוב נמשכת אליו (למשל להרגיש נמשכת לביטחון שלו, איך הוא מצחיק אותה ומחייך, הכריזמה שלו, אווירה גברית וכו ').

לתת לה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת של עצמך היא החלק החשוב ביותר בלגרום לילדה לרצות אותך בחזרה. בלי זה, היא בדרך כלל רק תזכור את החלקים הרעים במערכת היחסים שלך או את הדברים שהיא לא אהבה בך (למשל חוסר ביטחון).

עכשיו, כשאנשים מחזיקים איתם את הטלפון החכם כל הזמן או לרוב, הרבה בחורים טועים בניסיון לגרום לבחורה לרצות אותם בחזרה באמצעות טקסט.

פשוט לשלוח הודעות טקסט לילדה לא יראה לה שבאמת שינית.

כל אחד יכול לשלוח טקסט ולהיראות בטוח או שמח, אבל ככה אתה נתקל בשיחת טלפון ובאופן אישי באמת נחשב.

כפי ששמתם לב, הודעות טקסט יכולות למעשה להיות האקסית שלכם כדי להרגיש מכובה ודוחה עוד יותר כשהיא לא מבינה את מה שאתם מנסים לומר.

דרך אגב…

כשאני עוזר לבחורים להחזיר בנות דרך שירות האימון הטלפוני שלי, אני תמיד שומע (95% מהזמן) שהוא מסר לילדה במשך שבועות או אפילו חודשים בכל פעם בלי להיפגש איתה.

שליחת הודעות SMS היא בדרך כלל רק בזבוז זמן. אם אתה רוצה לגרום לבחורה לרצות אותך בחזרה, אתה חייב לגרום לה לחוות תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך בשיחת טלפון או באופן אישי.

אם אתה לא בטוח איך לגרום לה להרגיש ככה, אני מסביר בדיוק מה אתה צריך לומר ולעשות בתוכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

2. אם אתה נמצא במערכת יחסים יותר מחמש שנים שאיבד את הניצוץ והפך למשעמם.

מערכות יחסים בין גברים ונשים כבר לא עובדים באותה צורה בדיוק כמו לפני 50 או 100 שנה.

בשנת 1900, למשל, אישה הייתה בדרך כלל בתולה כשתתחתן והיא תצטרך להישאר עם הגבר שלה לכל החיים גם אם היא לא הייתה מרוצה.

אז זה היה מביש להתגרש.

עם זאת, בעולם של היום מותר לבנות להיכנס ולרדת ממערכות יחסים בתדירות שרק הם רוצים עד שהן מרגישות שמצאו את הבחור הנכון שמסוגל לגרום לה להרגיש את סוג הכבוד, המשיכה והאהבה שהיא רוצה. להרגיש כשאתה בקשר.

אז, במקרים בגב לשעבר כמו זה, מה שבחור צריך לעשות זה להחזיר תחילה את הכבוד של הילדה ואז לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים מהנות ומרגשות.

לדוגמא: במקום לנהל איתה שיחות רציניות, עמוקות ומשמעותיות, הוא צריך לגרום לה לחייך ולצחוק כשהיא מדברת איתו. כשהיא נפתחת לכך, הוא צריך להתחיל לפלרטט איתה כדי להחזיר את הניצוץ ביניהם.

אחד הדברים הגדולים במשיכה שנערה מרגישה כלפי בחור הוא שאפשר ליצור אותה ולברוא אותה מחדש.

אם ילדה כרגע לא מרגישה כלפיך הרבה (או איזו משיכה), אתה יכול להתחיל באופן פעיל לגרום לה להרגיש נמשך אליך על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות באופן טבעי בנות לבחורים (למשל ביטחון, כריזמה). , אווירה גברית, הומור וכו ').

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של בחורה לבחור ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, למעשה יש לכם שליטה ישירה רבה בכמה או מעט משיכה הילדה הזו תרגיש עבורכם.

לדוגמא: אם בחור מנסה לגרום לילדה לרצות אותו בחזרה והוא חסר ביטחון, נזקק או דבוק, אז היא לא הולכת להרגיש נמשכת אליו.

עם זאת, אם הוא יביא אותה לשיחת טלפון או יפגוש אותה באופן אישי ויהיה בטוח, כריזמטי, מצחיק ומקסים, באופן טבעי היא תחל להרגיש נמשכת אליו שוב.

3. אם בגדת בה והיא כעת לא בטוחה אם עליה להתרחק ממך, לקיים יחסי מין עם בחור חדש כדי לנקום או לסמוך עליך ולתת לך הזדמנות נוספת.

אם בגדת בבחורה והיא באמת אוהבת אותך, מכבד אותך ומרגיש נמשך אליך, אז בדרך כלל קל מאוד לגרום לה לקבל את התנצלותך ולהחזיר אותך שוב. אחרי הכל, היא לא רוצה לאבד בחור מדהים כמוך.

עם זאת, אם בגדת בבחורה שלא מכבדת אותך מכמה סיבות אחרות בנוסף לבגידת הרמאות (למשל היית חסרת ביטחון, התייחסת אליה בצורה גרועה, כעסת מאוד או תוקפנית לפעמים וכו '), אז אתה' נצטרך לעבור את התהליך הסטנדרטי בשלושה שלבים כדי לגרום לה להיפתח בחזרה לשקול לתת הזדמנות נוספת לזוגיות.

התהליך בן 3 השלבים הוא שתקבל תחילה את הכבוד שלה, תתחיל לגרום לה להרגיש נמשך אליך ואז היא תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה שלך אליך.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, חשוב שתעבוד תחילה על חזרת הכבוד של הילדה לפני שתנסה לגרום לה להרגיש נמשכת אליך שוב.

אם בחורה לא מכבדת בחור, היא תסתגר ולא תרשה לעצמה להרגיש נמשכת לדברים שבדרך כלל הייתה מרגישה שהם נמשכים אליהם (למשל הביטחון שלך, ההומור, הכריזמה, האווירה הגברית וכו ').

4. אם היא נפרדה ממך מכיוון שהיית דבוקה מדי והיא עכשיו מרגישה שהיא צריכה שיהיה לה קצת מקום למספר ימים או שבוע לנשום ולאפשר לעצמה להתגעגע אליך.

במקרים כאלה זה בסדר לתת לילדה קצת מקום לכל היותר עד שבוע וחצי.

עם זאת, אני ממליץ לך לא להשאיר את זה יותר מדי זמן מכיוון ששמעתי ממאה בחורים שכולם השתמשו יתר על המידה בחוק No Contact (כלומר להתעלם מנערה במשך 30 יום) והילדה אז השתמשה בזמן הזה כדי להתחבר לעלות עם בחור חדש ולעבור הלאה, או סתם לשכב עם בחור חדש שיעזור לעצמה להתגבר על האקס שלה.

לכן, אמנם זה בסדר גמור לתת לה מעט מקום בתיק אחורי לשעבר כזה, אבל לא כדאי להגיע למצב שאתה מתעלם ממנה ומקווה שזה יתקן את כל מה שביניכם בקסם.

אם היא לא יצרה איתך קשר תוך שבוע וחצי, אתה צריך להביא אותה לשיחת טלפון, להתנצל על הטעויות שלך ואז לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי.

בפגישה, אז אתה צריך לתת לה לראות שבאמת השתנית והפכת לבוגרת ועצמאית כל כך הרבה יותר רגשית במהלך אותה תקופה.

תגרום לילדה לרצות אותך שוב

משם, עליך ליצור דינמיקה של מערכת יחסים חדשה בה אתה נמצא בעוצמת הכוח והיא רוצה להיות איתך באותה מידה או אפילו יותר ממה שאתה רוצה להיות איתה.

אם אינך יודע כיצד להחזיר את עמדת הכוח בינך לבין ילדתך לשעבר, פשוט עקוב אחר ההוראות (מה לומר ולעשות) המופיעות בתכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

5. אם שניכם צעירים למדי (18-30) והיא נפרדה מכם כי אתם לא יודעים איך להיות הגבר שהיא באמת זקוקה לו (כלומר הפכתם לחסרי ביטחון, קנאים, דבקים וכו ')

יש בחורים שמטבעם טובים עם נשים (20%), אבל רוב החבר'ה יפרקו את הזוגיות הראשונה שלהם עם בחורה כי הם פשוט לא יודעים איך להתמודד עם עצמם בשלבים המתקדמים יותר של מערכת יחסים.

לדוגמא: בתחילת מערכת יחסים, ילדה תהיה בדרך כלל מאוד אוהבת, חיבה, קשובה, אדיבה ומתחשבת כדי שתוכל לגרום לבחור להתאהב בה ולהתחייב אליה.

ואז, אחרי כמה חודשים או שנה, היא תתחיל למשוך חלק מהעניין, החיבה והתשומת לב שלה ואפילו תתחיל לזרוק התקפי זעם, להקניט אותו ולהניח אותו במהלך שיחות.

היא עושה זאת באופן אינסטינקטיבי מכיוון שהיא רוצה להיות מסוגלת לראות עד כמה הבחור שלה חזק ומבוגר רגשית. בנות אינסטינקטיביות לא רוצות לזווג אותן עם בחור שיכול להיות חזק וחזק מבחינה רגשית רק אם היא עדינה איתו.

למה? במשך רוב ההיסטוריה האנושית ואפילו עד עצם היום הזה, לא היה קל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם, במיוחד כאשר הזמנים מתקשים (למשל מיתון כלכלי, בצורת, שיטפונות, אסונות טבע וכו ').

בנות קשורות בקושי כדי להבטיח שהבחור שלהן מסוגל להישאר חזק ובטוח לא משנה כמה מאותגרים בו או כמה החיים קשים, ולכן באופן טבעי הם יבדקו את כוחו הרגשי בנקודות הזמן השונות.

סיבה נוספת מדוע בנות מתחלפות בזוגיות ומדי פעם מפסיקות להיות כל כך חיבה או לאהוב, היא לבדוק עד כמה היא בטוחה עם הבחור שלה.

האם הוא יכעס או יהיה אלים או יתחיל להתייחס אליה בצורה מרושעת אם היא לא מרגיעה אותו כל הזמן מאהבתה? האם הוא יהפוך לחסר ביטחון כל כך שהוא יתחיל לשלוט בה ולא יאפשר לה להסתובב עם חברים או לעשות דברים בלעדיו?

איזה סוג של בחור הוא באמת? האם הוא אוהב, רגוע ואכפתי רק אם היא גורמת לו כל הזמן להרגיש אהוב, מבוקש ונחוץ?

בעיקרו של דבר, ילדה רוצה להיות מסוגל להירגע כשהיא במערכת יחסים, בידיעה שהבחור שלה חזק ובטוח רגשית ולא יתפורר תחת לחצי החיים או יהפוך לחסר ביטחון אם היא בודקת אותו מדי פעם בכך שהיא פחות חיבה או אוהב, או אם היא רוצה לעסוק בתחביב שלא כולל אותו.

אז כדי לגרום לבחורה לרצות אותך חזרה במקרה כזה, בחור צריך להראות לבחורה לשעבר שהוא התבגר במהירות והתבגר בתוך כמה ימים או כמה שבועות.

ילדה רק לעתים רחוקות תאמין לבחור שאומר לה שהוא עכשיו בוגר ושהוא מבין שהוא עשה טעויות מסוימות במערכת יחסים, אשר לעולם לא יעשה שוב.

ברוב המקרים, הילדה רק תאמין שהוא מסוגל להיות הגבר האמיתי שהיא זקוקה לו, כאשר היא מסוגלת לתקשר איתו בטלפון ובאופן אישי ולראות את זה, לא משנה כמה מאתגרת היא במהלך השיחה, הוא נשאר חזק מבחינה רגשית הוא הרבה יותר בוגר ממה שהיה אי פעם.

6. אם היא נפרדה ממך מכיוון שאתה חסר מושג איך לגרום לה להרגיש את סוג הכבוד, המשיכה והאהבה שהיא באמת רוצה להרגיש כשהיא במערכת יחסים.

אני באופן אישי עזרתי למאה בחורים דרך שירות האימון הטלפוני שלי כדי להחזיר בחורה בחורה ובכ -60% מהמקרים, לבחור לא ממש מושג איך לגרום לאקס שלו להרגיש את סוג הכבוד, המשיכה והאהבה שהיא באמת רוצה.

אחת הסיבות העיקריות מדוע היא שחבר'ה רבים אפילו לא יודעים למשוך נשים כראוי כשהן פוגשות אותן לראשונה, כך שהבחור פשוט מנסה להתמזל ולפעמים מסוגל לחטט בדרכו לזוגיות.

לכן, כאשר הנערה בסופו של דבר משתעממת מכך שלא מרגישה מספיק כבוד, משיכה ואהבה ומחליטה שהיא רוצה לעזוב את הקשר, לבחור אין מושג איך לתקן את זה.

אם אתה אחד החבר'ה הרבים שלא בטוחים איך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך, צפה בסרטון זה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, ילדה יכולה להישאר מאוהבת בטירוף ומסורה לבחור שאינו דוגמן גברי, עשיר, גבוה או חזק בחברה.

כל עוד בחור מסוגל לגרום לה להרגיש נמשכת אליו בדרכים אחרות (למשל, הוא בטוח, הוא מצחיק אותה ומחייך, הוא נחוש להצליח בחיים ולעולם לא מוותר, יש לו אווירה גברית, היא יכולה להירגע להיות ילדותית סביבו כי הוא גבר גברי רגשית וכו '), אז היא תשמח יותר להישאר איתו לכל החיים.

אם הילדה לשעבר שלך כרגע לא מרגישה ככה כלפיך, אז אתה צריך להתחיל באופן פעיל לגרום לה להרגיש נמשכת אליך שוב.

ברוב המקרים, לא תוכל להחזיר אותה על ידי הבטחה לשנות או לומר לה שאתה זקוק לה. זה אולי יעבוד פעם או פעמיים, אבל זה לא יעבוד לנצח.

הסוד של איך לגרום לבחורה לרצות אותך בחזרה הוא לגרום לה להרגיש את מה שהיא באמת רוצה להרגיש סביבך (כלומר, היא מכבדת אותך ומביטה אליך, היא מרגישה נמשכת אליך, היא מרגישה ילדותית בהשוואה לגבריות שלך , היא אוהבת אותך וכו ') ואז היא תתחיל להיפתח להיות איתך.

אתה לא צריך להיות מושלם בכל דרך כדי למשוך את זה. אתה רק צריך להיות טוב יותר ממה שהיית כשהיית בקשר איתה.

7. אם היא נפרדה ממך מכיוון שחסר לך מטרה וכיוון בחיים, ואילו היא שואפת להשיג דברים גדולים והיא צומחת כל הזמן כאדם.

לא משנה עד כמה ילדה מצליחה, עצמאית ואינטליגנטית, היא תמיד תרצה שיהיה לה גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד.

ילדה לא רוצה למצוא את עצמה במצב שהיא הישגית גבוהה בחיים (כלומר היא כל הזמן גדלה ומתפתחת כאדם, מקודמת, לומדת דברים חדשים וכו ') והחבר שלה תקוע במבוי סתום עבודה או שהוא מבזבז את רוב זמנו במשחקי וידאו ובילוי עם חבריו ולא הולך לשום מקום בחיים.

בסופו של דבר, רוב הבנות יגיעו למצב בחייהן בהן הן מרגישות את הדחף להפוך לאם, ולכן לבנות יש צורך אינסטינקטיבי להזדווג עם בחור שיוכל להשתלט ולפרנס את עצמו, אותה ואת הצאצאים.

גם אם ילדה אומרת,'אני אף פעם לא רוצה להביא ילדים לעולם!'עדיין יהיה לה האינסטינקט הטבעי לוודא שיש לה בחור שמסוגל לפרנס אותה אם זה קורה (למשל הריון מקרי או אם היא משנה את דעתה ורוצה להפוך לאם).

כשהיא תגיע לגיל 20 או 30, ילדה בדרך כלל תגיע למצב שהיא מרגישה לא מרוצה מהחיים כי זה הכל קריירה ועבודה והיא תקבל את הדחף להפוך לאם.
כשזה יקרה, היא תרצה לדעת שיש לה בחור שמסוגל לקחת על עצמו את תפקיד הספק.

זה לא אומר שאתה צריך להצליח בחיים כרגע, אבל היא צריכה להיות מסוגלת לראות שאתה מתקדם לקראת הצלחה ואתה מנסה ליצור חיים טובים יותר עבורך ועבורה בעתיד.

לגרום לבחורה לרצות אותך בחזרה

זה יכול לקחת לך 10, 20 או אפילו 30 שנים להשיג את המטרות והשאיפות הגדולות שלך בחיים, אבל בחורה רוצה לראות שאתה בדרך ושאתה לא סתם יושב לבזבז את חייך ומצפה לכך היא הולכת לתמוך בך ולשמור עליך בטווח הרחוק.

8. אם היא מרגישה כאילו אתה רק איתה או מנסה להיות איתה שוב כי אתה חושש שלא יוכל למשוך נשים איכותיות אחרות כמוה.

בנות שונאות את זה כשיש להן את ההבנה הזו לגבי בחור שאיתן.

כשבחורה פתאום מבינה שבחור רק באמת רוצה להיות איתה כי הוא חושש שבנות אחרות לא יתעניינו, היא תרגיש מכובה מכמה שהוא נצמד אליה וכיצד הוא מבסס את הביטחון הרגשי שלו ואת התחושה שלו של זהות בעולם הזה עליה ועל מערכת היחסים שלו איתה.

אז איך בחור יכול לתקן מצב כזה?

הוא צריך לגרום לילדה שלו לראות שהוא יכול למשוך בנות אחרות בקלות, אבל הוא בוחר בה כי הוא אוהב אותה בכנות ויכול לראות איתה עתיד גדול.

זה חשוב מאוד מכיוון שילדה לעולם לא רוצה להרגיש כאילו היא עושה בחור טובה בכך שהיא איתו.

בחורה רוצה להרגיש ברת מזל שהיא קלעה לעצמה בחור מדהים כמוך, שיכול בקלות למשוך בחורות אחרות, אבל אתה מחויב אליה כי אתה באמת אוהב אותה בגלל שהיא.

בנות כן יודעות מתי לבחור יכולת למשוך נערות אחרות. זה מאוד ברור כי הוא יהיה בטוח, כריזמטי, הוא יידע לפלרטט והוא יוכל להקסים בנות רק על ידי דיבור איתן במשך 10-30 שניות.

אם הילדה שלך רואה שאין לך אפילו את היכולת הזו בתור בחור, אז היא יודעת שאתה לא הולך להיות טוב מאוד למשוך בחורות אחרות עכשיו כשהיא עזבה אותך.

9. אם היא מרגישה כאילו אתה ממהר אותה לנישואין מוקדם מדי, או להיפך - אינך מוכן לסוג היחסים הרציני והמחויב שהיא רוצה.

זה נקרא לעתים קרובות עיתוי רע.

ילדה תגיד משהו כמו,'אני אוהב אותך ואכפת לי ממך, אבל הכרנו בזמן הלא נכון. אתה רוצה משהו שאני לא 'אוֹ'אני רוצה משהו שלא.'

לכן, כדי לגרום לילדה לרצות אותך חזרה למצב כזה, אתה לא יכול למהר אליה ולומר שאתה מוכן לעשות את מה שהיא רוצה לעשות, רק כדי שתוכל להיות איתה.

במקום זאת, אתה צריך לומר משהו כמו,“כולנו לומדים וצומחים לאורך כל החיים. לפעמים נדרש אירועים מסוימים בחיים כדי לעורר שינוי בגישה של האדם. רק בגלל שלא הייתי מוכנה להתחייב לזוגיות כשהיית, זה לא אומר שאני לא מסוגל לחולל שינוי כנה בגישה ובפרספקטיבה שעכשיו אתה יכול לסמוך עליה.

כל אחד עובר שלבים בחיים בזמנים שונים, כך שאנשים לא תמיד צריכים להבין את אותם הדברים או להיות מוכנים למשהו בדיוק באותו זמן. לפעמים, יש קצת הבדל כאשר אנשים מוכנים לפתוח את עצמם לדברים מסוימים.

כרגע אני יכול לומר שאני מוכן לפתוח את עצמי באמת ובתמים לקשר מחויב באמת. אני רוצה שנתארס ואם אנחנו עדיין מאושרים ביחד אחרי 6 חודשים עד שנה, נוכל לחשוב על קביעת תאריך ולהתקדם לשלב הבא של החיים יחד כמו להקים משפחה, להכין בית ולבנות חיים שלמים של זיכרונות מהנים, שמחים, אוהבים. ”

כשאתה אומר לילדה דבר כזה, עליך לוודא שאתה לא אומר את זה בצורה מתחננת, מתחננת או נזקקת.

כדי להבטיח שהיא מרגישה כלפיך כבוד ומשיכה, זה צריך להיתקל בצורה בטוחה, נינוחה, בטוחה רגשית.

בנות מרגישות כבויות כשבחור מתייאש ומתחיל להתחנן, להתחנן ולנסות יותר מדי לשכנע אותן להרגיש בצורה מסוימת. ילדה רוצה להיות מסוגלת לראות שאתה בטוח, רגוע ובוגר רגשית מספיק כדי לדבר כמו גבר שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולסמוך עליו.

10. אם היא מרגישה כאילו היא לא יכולה לסמוך עליך שתשתני באמת ולא תחזור שוב לדרכיך הישנות.

בחלק ממקרי הפרידה, ילדה תיתן לבחור הרבה סיכויים לאורך תקופה של חודשים או שנים.

יתכן שהוא הצליח לשנות כמה דברים או לשנות באופן זמני, אך בסופו של דבר הוא החליק חזרה כדי לגרום לה לאבד את הכבוד אליו ולכבות אותה שוב.

אז בחורה בסופו של דבר תרגיש כאילו היא אפילו לא ממש יודעת לתקן את הבעיות שלו (למשל חוסר ביטחון, חוסר מטרה בחיים וכו ') או שהיא מקווה שהיא תפסיק לדאוג לדברים האלה ופשוט תאהב אותו בשביל מי הוא.

במקרים אלה, בחור צריך לבצע שיפורים אמיתיים באזורים שגרמו לה לאבד את הכבוד אליו (למשל חוסר ביטחון, להיות בעל שליטה ושליטה מדי, לתת לבוס שלה להסתובב וכו ') ולכבות אותה.

הוא צריך לתת לה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלו בשיחת טלפון ובאופן אישי.

שוב, אינך יכול לגרום לילדה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני או הודעות ברשתות החברתיות.

אתה צריך להביא אותה לשיחת טלפון ואתה צריך להיפגש איתה באופן אישי.

אם אינך יודע מה לומר או לעשות בכדי לגרום לילדתך לענות שוב לשיחותיך ולהסכים להיפגש איתך באופן אישי, פשוט עקוב אחר ההוראות (מה לומר ולעשות) בתכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר