איך לגרום לה לחזור אלי: 4 צעדים קלים

איך לגרום לה לחזור אלי בריצה

להלן 4 הצעדים שעליך לנקוט בכדי לגרום לה לחזור אליך בריצה.

1. לשנות ותן לה לחוות את זה

להיפגש איתה ולגרום לה להרגיש שוב משהו בשבילך

כאשר אישה נפרדת מבחור, היא בדרך כלל תגיע להחלטה זו לאחר זמן רב.

היא תתן לבחור רמזים על אומללותה, שאולי נמשכה חודשים ואפילו שנים עד שלבסוף הגיעה לנקודה בה היא הספיקה.

לדוגמא: לפני שהחליטה להיפרד מגבר שלה, ייתכן שהיא אמרה דברים כמו,'אם לא תשנה אני הולך להיפרד ממך,'אוֹ'אני לא יכול לחיות ככה יותר. אתה צריך לעשות כמה שינויים אחרת אני אהיה מכאן. '

במקרים מסוימים, אישה אולי אפילו הייתה מאוד ספציפית לגבי מה שהיא רוצה שהאיש ישנה לגבי עצמו, כמו לומר,“הקנאה שלך משגעת אותי! לא תתנו לי לעשות כלום בלעדיכם. אם אתה לא מפסיק להיות כל כך חסר ביטחון, קנאי ודבוק כל הזמן אני הולך להיפרד ממך, 'אוֹ'הדבר היחיד שאתה עושה כל היום הוא לשבת ולראות טלוויזיה. למה אתה לא עושה משהו עם החיים שלך? 'אם הבחור אז לא קולט את הרמזים שלה ואז מתחלף, או אם הוא פשוט מתעלם ממנה בהנחה שמכיוון שהיא אוהבת אותו היא תשלים עם כל מה שהוא עושה לנצח, היא בסופו של דבר תאבד את הכבוד אליו כגבר .

כבוד חשוב מאוד.

כאשר אישה לא מרגישה כבוד לגבר, היא תתקשה להרגיש אליו מינית.

אם היא לא מכבדת אותו ואז גם לא מרגישה משיכה מינית רבה כלפיו, אז היא תתחיל לאפשר לרגשות שליליים כמו כעס, טינה וכאב לדחוף את האהבה שהיא חשה אליו ברקע, והיא תעשה זאת ואז רוצה להיפרד ממנו.

אז אם האקס שלך אמר משהו כזה כשהיא נפרדה ממך,'עזוב אותי בשקט, אני לעולם לא רוצה לראות אותך שוב,'אוֹ'זה נגמר בינינו. פשוט אין לי יותר רגשות כלפייך, 'זה בגלל שהיא הפסיקה להרגיש כלפיך כבוד ומשיכה על סמך ההתנהגות שלך.

אם אתה רוצה לגרום לה לחזור אליך בריצה, עליך:

  • להבין מה גרם לה להיפרד ממך מלכתחילה.
  • שנה או לפחות שפר את הדברים האלה לגבי עצמך.
  • תן לה לחוות את החדש שפר אותך בכל פעם שאתה מתקשר איתה מעתה (למשל באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני, ברשתות החברתיות, בטלפון ובאופן אישי).

כשתראה בעצמה שאתה לא אותו בחור ממנו נפרדה, היא באופן טבעי תתחיל להרגיש נמשכת אליך שוב.

איפה שחבר'ה רבים משתבשים זה בכך שהם לא משתנים בכלל ומצפים מהאישה שתחזור בריצה כי היא מתגעגעת אליו.

עם זאת, גם אם היא אכן תיצור איתו קשר מכיוון שהוא לא יוצר איתה קשר, זה לא אומר שהוא יחזיר אותה.

אם היא שמה לב שהוא עדיין זהה ולא באמת השתנה, היא תהיה נחושה יותר להרחיק אותו מחייה מכיוון שברור שהוא לא אכפת לו מספיק ממנה כדי להכניס את העבודה הנדרשת כדי להיות סוג של גבר שהיא צריכה.

לדוגמא: אישה אולי זרקה בחור כי הוא היה קנאי מדי, חסר ביטחון ודביק.

מספר שבועות לאחר הפרידה, היא עשויה להתקשר אליו כדי לראות במה עסק, תוך שהיא מנסה לברר אם עשה לעצמו שינויים אמיתיים מאז הפרידה.

כדי לבדוק אם הוא התחזק רגשית והוא כבר לא הבחור חסר הביטחון ממנו נפרדה, היא אולי תגיד משהו כמו,'אני ממש נהנה להיות רווק. כיף שיש לי את החופש בחזרה. פגשתי הרבה חברים חדשים. אני הולך למסיבה בסוף השבוע עם חבר שלי מיכאל. '

אם הוא מגיב בקנאה ואולי אפילו אומר משהו כמו, 'איך אתה יכול להתקשר אלי ולספר לי את הדברים האלה? הנה אני מנסה לעשות דברים בינינו ואתה מסתובב עם חברך מייקל, שאני בטוח שכבר שכבת איתו! איך את יכולה להיות כלבה כזו בעיניי? איך אתה יכול להיות כל כך קר? תמיד אהבתי אותך כל כך ועכשיו שינית ”היא תראה שהוא עדיין תלוי בה רגשית, מה שיכבה אותה עוד יותר.

היא עשויה לחשוב,“האקס שלי הוא כל כך אבוד. הוא לעולם לא יפסיק להיות חסר ביטחון, קנאי ונזקק ואני פשוט לא יכול להיות עם בחור כזה. אני מניח שזה באמת נגמר בינינו. אני צריך להמשיך הלאה עכשיו אני מניח. אנסה למצוא את עצמי גבר, במקום להיות עם בחור חסר ביטחון כמו. אולי גם אני אשכב עם מייקל בשביל קצת כיף. '

לכן, אל תקנאו, אל תדאגו שהיא תאהב בחורים אחרים ואל תפקפקו ביכולת שלכם למשוך אותה מחדש.

אתה יכול לגרום לה לחוש שוב רגשות כלפייך.

כמובן שאם ניסית לגרום לאקס שלך לחזור אליך ושום דבר לא עובד עד כה, אתה צריך לנסות גישה חדשה.

מה שאתה צריך לעשות זה להתחיל את תהליך הגב לשעבר ולהעלות מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך.

אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בכל אינטראקציה שיש לך איתה, בין אם זה באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני, ברשתות החברתיות, בטלפון או פנים אל פנים, כדי לגרום לה להרגיש משהו חיובי עבורך (למשל כבוד, משיכה , הערצה).

ככל שהיא תחווה את השינויים בך, כך יהיה לה קשה יותר לעצור את עצמה מלהרגיש נמשכת אליך.

משם, אתה יכול לבנות על אותו ניצוץ ראשוני של כבוד ומשיכה ולהראות לה שהדברים באמת שונים עכשיו.

2. תן לה 3-7 ימי שטח

גורם לאקס שלך להתגעגע אליך

ברוב המקרים, בחור יכול לגרום לאישה לחוש רגשות כלפיו שוב באופן מיידי, או תוך מספר ימים של ניסיון.

אז אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך לחזור אליך, תן לה מקום של 3 עד 7 ימים אם היא ביקשה ממך במהלך הפרידה או אחריה.

אין שום דבר רע בלתת לאישה כמה ימים מקום אחרי פרידה כדי לתת לדברים להירגע.

עם זאת, יותר מזה הוא בדרך כלל בזבוז זמן כי זה פשוט נותן לה יותר זמן להמשיך בלעדיך או יותר זמן להתגבר עליך.

לאחר 3 עד 7 ימים של מקום אתה צריך לפנות אליה (רצוי להתקשר אליה בטלפון) ולעורר מחדש באופן פעיל כמה מתחושות הכבוד והמשיכה אליך.

לאחר מכן, עליך לגרום לה להסכים לפגישה איתך באופן אישי.

בפגישה, אתה צריך להתמקד בלגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושר להיות שוב סביבך, עד לנקודה בה היא חושבת,'וואו! זה ממש טוב להסתובב עם האקס שלי שוב. אני ממש נהנה להיות סביבו. הוא כל כך שונה מהבחור שנפרדתי ממנו. אני אוהב אותו שוב. זה מרגיש טוב. אולי עלינו לחזור שוב. '

משם, השתמש בכל אינטראקציה שיש לך איתה כדי לבנות על רגשות הכבוד והמשיכה אליך ולהנחות אותה בחזרה לזוגיות.

איפה שהרבה חבר'ה משתבשים זה על ידי ביצוע אחת משתי הטעויות האלה:

  • פונה אליה לעיתים קרובות מדי

מפציץ אקס בטקסטים

לפעמים, בחור ירגיש כל כך להוט לחזור יחד עם האקס שלו, שהוא עשוי לחשוב,'אם אתן לה קצת זמן זה מזה, היא עלולה לשכוח ממני את הכל ולמצוא לעצמה עוד בחור. אני לא רוצה שזה יקרה, אז גם אם היא לא רוצה להתקשר אלי או לדבר איתי באופן אישי, אני הולך לשלוח לה הודעה כמה שיותר כדי לוודא שאשאר בראש שלה. בסופו של דבר, היא תראה שאני לא מתכוון לוותר על האהבה שלנו כל כך בקלות. היא תבין כמה עדיין אכפת לי ממנה ומתגעגעת אליה ואז תיתן לי הזדמנות נוספת. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

רוב הנשים לא מתכוונות לחשוב דבר כזה אם מפציצים אותן בטקסטים של אקסית,'אוומייגוד! זה כל כך מדהים שהוא מסמס לי ככה. זה כמו סיפור אהבה של סרט הוליוודי. האקס שלי חייב לאהוב אותי באמת כדי לשמור על קשר כמו שהיה. אולי הייתי קשה מדי אליו. אולי פשוט נשכח את כל הפרידה ונחזור שוב. '

אחרי הכל, זו רק הודעת טקסט.

זה לא הוא.

אם היא תאמין שהוא השתנה, הוא צריך להוכיח לה את זה בזמן שהוא מדבר איתה בשיחת טלפון או באופן אישי, לא באמצעות הודעות קטנות או הודעות דואר אלקטרוני ארוכות.

כמו כן, היא לא מתכוונת להתרשם אם הוא ישלח לה טקסטים חסרי טעם, מיילים, הודעות ברשתות החברתיות, או אפילו יתקשר אליה בטלפון לשאול דברים כמו,'איך עבר עליך היום?'אוֹ'מה אתה זומם?'

סוג זה של קשר חסר משמעות בדרך כלל פשוט מעצבן את האישה עוד יותר מכיוון שהוא ללא ספק עושה את זה כי הוא מתגעגע אליה, אבל הוא לא אומר או עושה שום דבר כדי לגרום לה להתגעגע אליו.

היא עשויה להשיב לטקסטים שלו בכדי לכבוש אותו או להיות חברה לשעבר נחמדה (ארוסה או אישה), אבל זה לא אומר שהוא מקבל אותה בחזרה.

רק בגלל שבחור מסוגל להישאר בקשר מתמיד עם האקס שלו, זה לא אומר שהיא לא ממשיכה בסתר בלעדיו.

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך לחזור אליך, פנייה אליה לעיתים קרובות מדי אינה הגישה שאתה צריך להשתמש בה.

כשאתה מקבל בחזרה אקסית, הגישה הטובה ביותר היא לתת לה כמה ימים של מקום, ואז להביא אותה לשיחת טלפון בה תוכל לתאם פגישה.

במפגש, התמקדו בהרגשת תחושת הכבוד והמשיכה החזקה והמחודשת אליכם, כך שהיא תפיל את המשמר ותפתח בפניכם בחזרה.

  • מפסיק את התקשורת איתה יותר מדי זמן

בצד ההפוך, במקום ליצור קשר יותר מדי עם האקס שלו, לפעמים בחור יחשוב,'בסדר, מה עם זה? אני פשוט מפסיק ליצור קשר איתה לגמרי. אני נהיה קר. ניתוק כל תקשורת. ככה, ככל שאשאר מחוץ לקשר איתה, כך היא תחסר לי יותר ותרצה לשמוע ממני. לאחר מכן היא תבין שהיא עשתה טעות בכך שהיא נפרדה ממני וזה יגרום לה לחזור אלי בריצה. '

עם זאת, לעתים רחוקות זה עובד ככה מכיוון שכאשר רוב הנשים נפרדות עם בחור, הם איבדו הרבה כבוד ומשיכה אליו ולא מאמינים שיש לו את היכולת לשנות ולהפוך לגבר שהם רוצים.

זו הסיבה שאישה בדרך כלל תחזור בריצה לאקס שלה רק אם היא עדיין מאוהבת בו, אינה מנוסה ממערכות יחסים ולא יכולה להתמודד עם כאבי הפרידה או אם היא לא מצליחה למצוא בחור מהיר מספיק .

כמעט בכל המקרים האחרים, אם בחור מנסה להחזיר את האקסית שלו על ידי התעלמות ממנה במשך זמן רב, היא לא תהיה אכפת כל כך כי היא אפילו לא נמשכת אליו יותר.

כאשר לאישה אין רגשות כלפי בחור והוא מפסיק לתקשר איתה, היא תחשוב לעתים קרובות,“תודה שנתת לי את המרחב הזה להמשיך בחיי בלעדיך! יצאתי עם הבנות ונפגעתי מחבר'ה. אפילו שכבתי עם בחור בסוף השבוע האחרון, אז אני ממשיך הלאה בלעדייך. ביי! ”

מצד שני, אם האקס שלה גרם לה באופן פעיל להרגיש כלפיו רגשות של כבוד ומשיכה ואז לא פנה אליה כמה ימים (לא יותר משבוע), זה סיפור אחר לגמרי.

היא תתחיל להתגעגע אליו כי היא אכן מרגישה משיכה כלשהי עבורו.

היא חושבת,'הא? מהי התחושה הזו? חשבתי שאני עליו. למה זה כל כך מפריע לי שהוא לא התקשר אליי? למה אני מתגעגע אליו פתאום? מדוע אני חושש שהוא יפגוש מישהו אחר? 'ואז הופך הסיכוי הרבה יותר שהיא תחזור בריצה אליו כדי לתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת.

אז זכרו: אינכם צריכים להשתמש במרווח של יותר משלושה עד 7 ימים בין פנייה אליה.

תן לה מעט מקום, פנה אליה והתמקד בהפעלת תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלך אליך (בטלפון ובאופן אישי) ואז אל תנסה לדחוף אותה לחזור איתך.

אם תעשה זאת, היא זו שרוצה לחזור איתך.

3. פנה אליה כדי להיפגש איתך

עד כמה שזה יכול להישמע ברור מאליו, הסיכויים הם גבוהים שאתה לא הולך לגרום לאקס שלך לחזור בריצה אם אתה לא מאמץ באופן פעיל לעורר את רגשותיה אליך שוב.

פירוש הדבר שעליך לפנות אליה ולגרום לה להסכים לפגוש אותך באופן אישי, כדי שתוכל לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלך.

כשאתה גורם לה להרגיש את סוגי הרגשות שהיא באמת, בסתר רוצה להרגיש סביב בחור, כל הקירות שלה יורדים והיא ממש רוצה לחזור שוב לזרועותיך.

עם זאת, מבלי לעורר תחושות המשיכה שלה תחילה, היא פשוט הולכת לומר,'אנא קבל שזה נגמר בינינו,'אוֹ'פשוט אין לי יותר רגשות כלפייך.'

אחרי פרידה, הרבה בחורים מסתובבים ואומרים דברים כמו,'לא משנה מה אעשה, האקס שלי פשוט מסרב לתת לי הזדמנות נוספת. ניסיתי הכל ונראה ששום דבר לא עובד. אני לא יודע מה עוד לעשות. '

עם זאת, ברוב המקרים מתברר שכן'הכל'פשוט הוא התחנן להזדמנות נוספת, מנסה לשכנע אותה באמצעות טקסט ומחכה בסביבה בתקווה שהיא תשנה את דעתה.

הנה העניין ...

רוב הנשים יחכו לשמוע מהאקס שלהן ואם הוא יצליח לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת בשיחת טלפון או באופן אישי, היא תיתן לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם הוא לא יפנה אליה ויקבע פגישה, היא פשוט תניח שהוא כבר לא מעוניין בה וככל הנראה ימשיך הלאה.

לכן, כגבר, זה תלוי בך לקחת יוזמה ולהנחות אותך וגם אותה בחזרה למערכת יחסים.

אל תחכה סביב בתקווה שהיא תתן לך סימן שהיא רוצה שתפנה אליה.

כל שעליך לעשות הוא להרים טלפון ולהתמקד לעורר מחדש כמה מרגשי הכבוד והמשיכה אליך על ידי לפחות לגרום לה לחייך ולצחוק לפעמים במהלך השיחה, ולא רק לדבר על הזוגיות.

ברגע שעוררת לך מחדש כמה מהרגשות שלה, תביא אותה להסכים להיפגש איתך באופן אישי ואז להחזיר אותה.

פנים אל פנים זה המקום שבו אתה באמת יכול לעורר את רגשותיה כלפייך ולגרום לה לרצות לחזור שוב.

4. להיפגש איתה, למשוך אותה, אבל אל תנסה לחזור איתה

להיפגש עם החברה שלך

ברוב המקרים הייתי ממליץ לחזור עם האישה בפגישה הראשונה, אך לפעמים לא כדאי לך, במיוחד אם אתה רוצה שהיא תחזור אליך בריצה או אם אתה חושב שהיא מסוג האישה שתסרב תחזור בפגישה הראשונה.

עם זאת, לא משנה מה שתעשה, דאג שתקבל איתה זמן פנים אל פנים.

לא שיחות Skype ב- Facetime או וידאו. זאת אומרת פנים אל פנים בזמן אישי.

כל העניין של אינטראקציה עם האקס שלך באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני, ברשתות החברתיות ובטלפון הוא לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי, שם אתה יכול לגרום לה לחייך, לצחוק, להרגיש מאושר ולהרגיש נמשך בתוך שלך נוכחות.

זה מראה לה שאתה גבר שונה מזה שהיא זוכרת ושהיא באמת מרגישה טוב יותר סביבך עכשיו.

כשהיא רואה שהשתנית והיא מתחילה להרגיש טוב כשהיא סביבך, השומר שלה באופן טבעי יורד.

היא נעשית פתוחה יותר לאינטראקציה איתך ואז היא לא יכולה למנוע מעצמה לאפשר לכל הרגשות החיוביים שלה כלפיך (כלומר כבוד, משיכה ואהבה) לחזור החוצה.

כשזה קורה, זה תלוי בך להמשיך לומר ולעשות את סוגי הדברים שגורמים לה להרגיש הרבה יותר כבוד, משיכה ואהבה כלפיך.

כדי לגרום לה לחזור בריצה, המפתח הוא להמשיך ולהפעיל את רגשות המשיכה שלה כלפיך, כך שהיא תגיע לנקודה בה היא באמת לא יכולה לחשוף שלא להיות איתך.

ואז היא אומרת משהו כמו,'היי, אני חושב שאנחנו צריכים לחזור שוב,'אוֹ'אני חושב שטעיתי כשנפרדתי ממך. בוא נתחיל מחדש. אני מתגעגע אליך.'

לכן, דאג שתשתמש בזמן פנים אל פנים בכדי לגרום לה להרגיש כלפיך כבוד, משיכה מינית ורגשות רומנטיים.

אל תבזבז את הזמן פנים אל פנים בכך שאתה באמת נחמד, מנומס, מהסס ומתנהג כמו חבר.

התנהג כאילו אתה ופגישה ראשונה והניח שהיא אוהבת אותך.

מה שקורה לפעמים זה שבחור עושה את כל המאמצים להיפגש עם האקס שלו ואז הוא לא מפעיל מחדש את רגשותיה במפגש, ולכן היא לא מרגישה צורך לחזור אליו בריצה.

לדוגמא: בחור יכול לומר לעצמו,'יש לי מזל שהאקס שלי הסכים להיפגש איתי, אז מוטב שלא אעשה שום דבר כדי להרחיק אותה. אני צריך להיות בהתנהגות הכי טובה שלי ולא לגרום לה להרגיש לחוץ לחזור איתי. אני פשוט אתנהג כמו חבר ואהיה נחמד כלפיה. ”

לאחר מכן הוא עלול להימנע מלעשות כל אחד מהדברים שיעוררו באופן פעיל חלק מתחושות המשיכה שלה (למשל לפלרטט איתה, להיות מקסים וכריזמטי, להיות בטוח בעצמה כשהיא מאתגרת).

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם אישה לא מרגישה משיכה מינית כלפי בחור, היא בסופו של דבר תגיד משהו כמו,'היה נחמד להדביק אותך שוב, אבל אני חושב שעדיף לנו להיות רק חברים מעכשיו ואילך. אני לא חושב שאנחנו מתאימים זה לזה. אנא אל תפנה אליי יותר. אני רוצה לנסות להמשיך הלאה ולא להיגרר למערכת יחסים איתך. אני חושב שעדיף לנו להיות רק חברים עכשיו. '

אל תכניס את עצמך למצב הזה.

אם אתה רוצה להחזיר אותה, ודא שאתה מתמקד בכך שהיא תרגיש נמשכת מינית כשהיא בנוכחותך.

לדוגמא: אחת הדרכים לעשות זאת היא לגרום לה להרגיש מאושרת כשהיא סביבך, במיוחד כשהיא מתנהגת קר או כלבה.

גרמו לה לצחוק ולחייך והראו לה דרך הדרך בה אתם חושבים, מתנהגים ומתקשרים איתה שאתם גבר בטוח וחזק מבחינה רגשית ולא משנה איך היא מדברת או מתנהגת סביבכם.

זה יגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת לגבר החזק שהפכת להיות מאז הפרידה.

לאחר מכן היא תרגיש שהיא רוצה לחזור איתך או לפחות לתת לך הזדמנות נוספת.

מפעילה מחדש את רגשותיה

אתה יכול לעשות זאת בפגישה או, אם אתה רוצה שהיא תחזור אליך בריצה, פשוט תסיים את הפגישה ותאחל לה בהצלחה.

סביר להניח שתקבל הודעת טקסט, שיחה או הודעה ברשתות החברתיות באותו יום או זמן קצר לאחר מכן, שם היא אומרת שהיא מתגעגעת אליך או רוצה לראות אותך.

אם היא ביישנית מדי או נבוכה מכדי להודות בכך, היא פשוט תשלח לך הודעה להגיד שלום.

משם, כדאי לך להתקשר אליה ולגרום לה להיפגש איתך שוב.

ואז, תחזיר אותה.