איך לגרום לחברתי לשעבר לקנא: 7 טעויות שעושים חבר'ה ומה לעשות במקום

איך לגרום לחברתי לשעבר להרגיש קנאה

לגרום לחברה לשעבר שלך להרגיש קנאה זה למעשה דבר די קל לעשות.

עם זאת, אם אתה מסתכל באינטרנט בעצות הקיימות לגבי קנאת חברה לשעבר, הם בדרך כלל ידברו על דברים שלא קל לעשות. הם יציעו דברים שהם לא רק מיותרים, אלא גם זמן רב ויקר עבורכם ולא מבטיחים כי אתם הולכים לגרום לה לקנא או להחזיר אותה.

אנשים רבים יגידו לך ללכת לחדר כושר, לעשות מהפך, לקנות הרבה בגדים או לצאת עם נשים אחרות כדי לקנא בה ולגרום לה להרגיש שהיא מאבדת בחור נהדר.

קונה בגדים בתקווה שזה יגרום לחברתו לשעבר לחוש קנאה

עם זאת, קרוב לוודאי שלא תרצו להיפגש עם נשים אחרות בכדי לגרום לחברתיכם לשעבר לקנא, נכון? יתכן שגם לא תרצה לבזבז כסף על חבורה של בגדים חדשים ולבלות חודשים באימוני כושר כדי להוסיף עוד שני סנטימטרים לשריר הידיים שלך.

אתה רוצה לגרום לה לקנא עכשיו, לא בשנה הבאה.אז איך אתה יכול לעשות את זה? איך אתה יכול לגרום לה לקנא בלי לצאת עם נשים אחרות, להתאמן בחדר הכושר או להשקיע שבועות או חודשים בשיפור המראה הגופני שלך?

זה למעשה די פשוט.

מה שאני הולך לדבר עליהם במאמר זה הם 7 טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כשמנסים לקנא את חברתם לשעבר ומה עליכם לעשות במקום. הטעות הראשונה היא ...

1. להעמיד פנים שהוא מאושר בלעדיה, כשהוא אומלל

מעמיד פנים שהוא שמח כשהוא אומלל בלעדיה

אם החברה לשעבר שלך יכולה לראות שאתה מאושר בלעדיה, אתה נהנה מאוד, החיים שלך נראים טוב ואתה מחייך ומרגיש מצוין בלעדיה, אז זה בהחלט יגרום לה להרגיש קנאה ברמה מסוימת.

עכשיו, כדי להיות ברור כאן, בואו נסתכל על הגדרות המילון ...

שַׂמֵחַ (תוֹאַר): מאושר, מרוצה או שמח.
קַנָאִי (תוֹאַר): פחדים חשודים או טינה קנאה. חרד לתחזק או לשמור על משהו או מישהו.

חשוב מאוד שלא תעמיד פנים שאתה מאושר בלעדיה, אם אתה אומלל בסתר בלעדיה. למה? כל מה שצריך כדי שחברה לשעבר תופס בחור בשקר כזה הוא להראות בו שוב עניין ואז במהירות למשוך את העניין בחזרה כדי לראות כמה הוא באמת שמח בלעדיה.

היא עשויה לשלוח לו טקסט, להתקשר אליו או לדבר איתו באופן אישי כדי לומר שהיא מתגעגעת אליו וחשבה לחזור איתו. היא עשויה לשאול אם הוא מתגעגע אליה ואם הוא רוצה לחזור יחד כדי לגלות איך הוא באמת מרגיש.

האם הוא באמת מאושר בלעדיה, או שהוא רק עושה מעשה כדי לגרום לה להרגיש קנאה?

אם היא תופס אותך בשקר שבו אתה מתיימר להיות מאושר כשאתה לא, מה שחברה לשעבר בדרך כלל תעשה זה למהר למצוא בחור אחר לקיים איתו יחסי מין או לפחות להתחיל לצאת עם בחור חדש, כדי שהיא תוכל אז להגן על עצמה מפני שוב להיפגע ממשחקי המוח שלך.

אז מה עליכם לעשות במקום להעמיד פנים שאתם מאושרים בלעדיה?

התחל להשתמש בטכניקות שמאפשרות לך להרגיש מאושר בלעדיה כבר עכשיו. אושר הוא בחירה וזה משהו שאתה יכול להקרין על סמך האופן שבו אתה בוחר לחשוב באותה עת.

לדוגמא: אם אתה פוגש את החברה לשעבר שלך באופן אישי ואתה רוצה להקרין אושר, מה שאתה צריך כדי לחשוב לעצמך (אם אתה לא מאושר לפני אותו רגע) הוא,“על מה אני שמח ברגע זה? על מה אני מרוצה מחיי שלא כוללים אותה? '

פשוט התמקדו בתשובות שעולות עליכם ותנו לעצמכם להרגיש את האושר הנלווה יחד איתו. תן לאושר להדהד עם האנרגיה שלך ולעבור כיצד אתה מדבר איתה, מסתכל עליה ומתנהג סביבה.

אם אינך מסוגל להראות לה באופן אישי וכל מה שהיא יכולה לראות אודותיך הוא הפרופיל החברתי המקוון שלך, אז הקרנת האושר צריכה לעבור באופן שבו אתה נלכד בתמונה.

אם אתה נלכד בתמונת הפרופיל שלך נראה משועמם, בודד, עצבני או בכל מצב רגשי לא מושך אחר, זה לא יגרום לה להרגיש קנאה. אתה צריך להקרין את סוג האושר השמח, השמח והנאה שמתואר בהגדרת המילון.

כדי לעורר תחושת קנאה, היא חייבת לראות שאתה מאוד שמח (לא מאושר מעט או סתם מרגיש בסדר) בלעדיה. הופעה מאושרת היא לא הדרך היחידה לגרום לחברה לשעבר שלך לחוש קנאה, אבל זו דרך לעורר איזושהי קנאה כרגע מבלי שתצטרך לקנות בגדים חדשים, לצאת עם נשים אחרות או לבלות חודשים באימונים בחדר כושר.

2. להקשיב לאנשים שאומרים לו לעשות מהפך בסגנון

מנסה לגרום לחברה לשעבר לקנא בקניית בגדים

רוב העצות שתמצאו ברשת לגבי קבלת אקס בחזרה נוגעות להחזרת בחור או בחורה. הכל מצטופף יחד לבלגן מבולבל גדול של רעיונות אקראיים.

אנשים יציעו לך להוריד 10 קילו או 5 קילו, להשיג בגד חדש, לקנות חבורה שלמה של תלבושות חדשות כדי לעשות מחדש את ארון הבגדים שלך, להסתפר ולהלבין את השיניים. עם זאת, זה לא נדרש כדי להחזיר אישה.

למה?

המשיכה שגבר מרגיש כלפי אישה מבוססת בעיקר על המראה הפיזי שלה, ולכן לעתים קרובות הוא ישליך אישה פשוט על סמך המראה שלה. עם זאת, המשיכה שאישה חשה לגבר מבוססת בעיקר על מי שהוא כבחור (למשל הכוח הרגשי שלו, הדרך שבה האישיות שלו גורמת לה להרגיש, הביטחון שלו, הגבריות שלו וכו ').

אז העצות לאישה להחזיר גבר די קלות. לרדת במשקל, לגרום לעצמך להראות מושך יותר מבחינה פיזית ואז הוא עשוי להיות מעוניין לתת לך הזדמנות נוספת.

העצות לבחור הוא אחר לגמרי.

בחור צריך להתמקד בלגרום לחברתו לשעבר לחוש כבוד ומשיכה אליו ... וזה לא נובע מגזירת שיער, חולצה או הוספת כמה סנטימטרים נוספים לשרירי הזרוע שלו. הדברים האלה אינם מה שגורם לאישה להרגיש כבוד ומשיכה עזים לבחור.

אם בחור הוא סלוב מוחלט, מסתפר בשיער הגרוע ביותר בעולם ולובש את הבגדים הגרועים ביותר בעולם, אז בסדר - לתקן את עצמו קצת יכול להשפיע עליה מעט, אבל ...

סביר להניח שהיא לא נפרדה ממנו בגלל החולצה שלו.

סביר להניח שהיא נפרדה ממנו מכיוון שהוא היה דביק, חסר ביטחון, קנאי, מגן יתר על המידה, חמור עבורה, לא התחייב או לא הצליח להעמיק את האהבה שהיא חשה אליו.

אלה הדברים שגורמים לפרידה וכדי להחזיר לה את הכבוד והמשיכה, זה לא יבוא ממנו לובש חולצה חדשה או מקבל גזירת שיער מסוגננת.

אז מה עליכם לעשות במקום?

בפעם הבאה שתתקשר איתה, עליך להשתמש בטכניקות משיכה שגורמות לה להרגיש נמשכת אליך בדרכים שהיא לא הרגישה לפני כן. (אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, כל הטכניקות מוצגות ב החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ).

לגרום לה להרגיש ככה מעורר מיד את ההבנה במוחה שהיא הולכת למשוך נשים אחרות בקלות רבה. אתה תצליח למשוך נשים לוהטות, נשים סקסיות ונשים שאולי יותר מושכות ממנה.

זה מה שיעורר בה תחושת קנאה חזקה.

קַנָאִי (תוֹאַר): פחדים חשודים או טינה קנאה. חרד לתחזק או לשמור על משהו או מישהו.

מצד שני, אם אתה מתקשר עם החברה לשעבר שלך ואינך מסוגל לגרום לה להרגיש מושך אליך בדרכים חדשות, זה פשוט יזכיר לה מדוע היא נפרדה ממך. אם כל מה שיש לך להציע הוא תספורת חדשה, בגדים טובים יותר ושרירים מעט גדולים יותר, אז היא תדע שאתה עדיין לא מבין מה נשים באמת רוצות מגברים.

היא תבין שאתה לא מבין שנשים נמשכות לדברים שונים לגבי גברים, מאשר גברים שנמשכות לנשים. גברים נמשכים בעיקר לאיך שנראית אישה ונשים נמשכות בעיקר לאיך שאישיותו של הגבר גורמת להם להרגיש.

3. להצטלם בתמונות לבד

מצלם בתמונות וחושב שאם הוא נראה טוב, זה יגרום לאקסו לקנא

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאני רואה שבחורים עושים כשהם מנסים להחזיר את האקס שלהם היא להצטלם בתמונות בלבד. הבחור מניח שאם הוא נראה טוב בתצלום, זה יגרום לאקס שלו לחוש קנאה והיא תתחיל לדאוג שנשים אחרות יאהבו אותו כי הוא נראה טוב.

עם זאת, קרוב לוודאי שחברתו לשעבר תרגיש כבויה בגלל התמונה הבודדת והפוזה שלו. למה? סביר להניח שהיא לא זרקה אותו בגלל המראה שלו; היא זרקה אותו בגלל איך האישיות וההתנהגות שלו גורמים לה להרגיש.

רוב החבר'ה בעולם הזה לא מבינים איך למשוך נשים עם האישיות, סגנון השיחה ושפת הגוף שלהן. רוב החבר'ה חושבים שנשים בוחרות גברים על סמך איך שהם נראים, אפילו לא בידיעה שנשים בוחרות בחורים על סמך איך שהן גורמות להרגיש.

אז מה עליכם לעשות במקום לפרסם תמונות סלפי בודדות או תמונות שאתם מנסים להיראות במיטבכם?

החברה לשעבר שלך תחוש קצת קנאה אם ​​היא תראה אותך בתמונות בהן אתה נמצא סביב אנשים אחרים ובאמת נהנית. אתה לא צריך לצאת לדייט עם נשים אחרות, אתה לא צריך לפרסם תמונה של אתה מנשק אישה, לדייט עם אישה או כל דבר אחר כזה.

רק להיות בסביבה של אנשים אחרים (ולא להיות לבד) ולהיות מאושר מאוד זה מספיק כדי לעורר תחושה של קנאה אצל חברה לשעבר שלך, במיוחד אם היא רואה את התמונה כשהיא לא מרגישה טוב מאוד עם עצמה.

עבור כמה חבר'ה, חברתם לשעבר התיידדה איתם מהפייסבוק, ביטלה את עקבותיהם מהמדיה החברתית ובעצם נמנעת מהם. אז איך יכול בחור כזה להראות לחברתו לשעבר שהיא לא לבד או מרגיש בודד בלעדיה?

עליו לוודא שבגרסה הציבורית של תמונת הפרופיל שלו תהיה תמונה שמחה מאוד שלו עם אנשים אחרים. אם היא תעצור בפרופיל של החבר לשעבר ברשתות החברתיות ותראה אותו לבד, נראה עצוב, נותר בחוץ או לא במצב נפשי בטוח, שמח, התמונה שלו לא הולכת לגרום לה להרגיש קנאה וזה לא יגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליו.

4. קפיצה על כל סימני התעניינות ממנה

קופץ על כל סימני התעניינות ממנה

יש חברות לשעבר שיגיעו למצב שהן מתגעגעות לחבר לשעבר שלהן, גם אם הפרידה הרגישה שזה רעיון טוב באותה תקופה.

יתכן שהיא מתקשה למצוא בחור חדש, יתכן שהיא כבר התחברה לבחור אחר ולא מרגישה טוב מאוד עם זה, או פשוט מעוניינת לראות כיצד החבר שלה יגיב אם היא תושיט אליו יד.

חברה לשעבר שמנסה להתעסק עם החבר לשעבר

האם הוא עדיין יושב ומתגעגע אליה יום ולילה? האם היא מאושרת ועוברת בלעדיה?

החברה לשעבר תפתח קשר כלשהו עם החבר לשעבר כדי לבדוק את תגובתו (למשל לחץ כמו בתמונה בפייסבוק או בעדכון סטטוס, הגיב על משהו שהוא העלה לרשתות החברתיות, שלח לו הודעת טקסט, תעבור ותגיד לו שלום אם הם עובדים יחד או לומדים באותה אוניברסיטה וכו ').

בעיני הבחור, זה נראה כאילו היא מגלה עניין ורומזת שהיא רוצה לחזור יחד. אז, מה שהרבה חבר'ה טועים לעשות באותה נקודה זה לקפוץ על כל סימן העניין שלה, במקום להשתמש בה כהזדמנות לגרום לה להרגיש קנאה.

איך אתה יכול לגרום לחברה לשעבר שלך לקנא כשהיא מראה סימן לעניין?

אם חברה לשעבר ניגשה לדבר עם החבר לשעבר שלה והוא רוצה לגרום לה להרגיש קנאה, הוא פשוט היה צריך להעביר לה (דרך שפת הגוף, האווירה וסגנון השיחה) שהוא מאושר בלעדיה והוא בסדר פשוט דבר איתה בקצרה. היא תצטרך לקבל תחושה שזה לא משנה לו אם היא מדברת איתו במשך 10 שניות או 10 דקות; הוא בסדר איתה או בלעדיה.

בחברה לשעבר גילה בו עניין דרך הרשתות החברתיות, הוא צריך להבטיח שהוא לא יתרגש מזה יותר מדי. לדוגמא: הוא מעלה תמונה בה הוא נהנה קצת עם אנשים אחרים והיא לוחצת כמו ואומרת,'תמונה נהדרת!'אז בחורים רבים יהרסו את ההזדמנות לגרום לה להרגיש קנאה על ידי תשובה מיידית או על ידי ניסיון ליזום שיחה בתשובה לתגובתה, או על ידי שליחה מיידית של הודעה פרטית.

כדי לגרום לחברה לשעבר שלך להרגיש קנאה, אתה רק צריך ללחוץ כמו על התגובה שלה או לענות עם משהו פשוט כמו,'תודה.'

בשלב זה היא הולכת להרגיש מעט ריקה. היא עשויה להתחיל לתהות מדוע אמרת תודה ולא שלחת הודעות לאחר מכן.

מה היא תעשה אז?

אם היא מרגישה מספיק קנאה, היא הולכת ליצור איתך קשר. היא תרצה להחזיר ממך איזשהו אות התעניינות כדי לגרום לה להרגיש טוב יותר.

BTW: אם אתה זקוק לעזרה כשאתה בקשר עם האקס שלך, התוכנית שלי החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ) כולל את כל הדברים שאתה צריך לומר לה באמצעות טקסט ובטלפון, איך לגרום לה להיפגש איתך (גם אם היא שונאת אותך כרגע), מה לעשות בפגישה כדי להשיג את הכבוד והמשיכה שלה בחזרה ואיך לגרום לה להתאהב בך שוב.

כשאתה גורם לה לכבד אותך ולהרגיש משיכה אליך שוב (אל תדאג - זה החלק הקל), אז אתה צריך לגרום לחברתך לשעבר לפתוח את עצמה בחזרה לאהבה (די קל לעשות) ולהתחבר אליה שוב. האהבה הייתה שם לאורך כל הדרך, אבל היא פשוט נדחקה לרקע.

זה דבר שהרבה חבר'ה לא מבינים לגבי אהבה ...

אהבה לא מתה.

אם אתם וחברתיכם לשעבר אכן אהבתם זה את זה, האהבה הזו עדיין קיימת, אבל היא פשוט נדחקה לרקע. מה שבקדמה הם הרגשות השליליים, הזיכרונות הכואבים והתחושות השליליות שהיא חווה כשהיא חושבת עליך.

עם זאת, הדבר המגניב באמת באהבה וברגש אנושי הוא שתוכלו לגרום לה לסלוח על כך, לנגב את הצפחה ואז להתחיל להתמקד בכבוד ובמשיכה שהיא חשה כעת עבורכם. זה באמת מסתכם במה שאתה אומר לה ואיך אתה מגיב למבחנים שלה כשאתה מנסה להחזיר אותה. שוב, כל זה מכוסה בתוכנית שלי.

כשחברתיך לשעבר מתחילה להתמקד בכבוד ובמשיכה שאתה גורם לה להרגיש, ואז היא מתחילה להתחבר לאהבה שהייתה שם ברקע לאורך כל הדרך. כשאתה משתמש בטכניקות מהתוכנית שלי החזיר את האקס שלך: מערכת סופר אתה יכול למעשה להפוך את האהבה לחזקה יותר ממה שהייתה בעבר.

5. מנסה להישאר איתה בקשר (ולהקנא לה) באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני או צ'אט

מנסה לגרום לאקס שלו לחוש קנאה באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני או צ

כשאתה מנסה להחזיר את חברך לשעבר, הפעם היחידה שאתה צריך לפנות אליה היא כשאתה מנסה לארגן פגישה.

כל איש קשר אחר באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני או כל פלטפורמת מדיה חברתית אחרת המבוססת על טקסט, עלול להזיק לסיכוייך להחזיר אותה. למה?

על פי מחקרים רבים שנערכו על ידי פסיכולוגים ומדענים חברתיים, בין 70-93% מהתקשורת בין שני בני אדם היא שפת גוף, טונאליות וצורות תקשורת אחרות שאינן מדוברות (למשל אווירה, התנהגות). לכן, אם אתה שולח הודעת טקסט לאקס שלך, כל מה שיש לה ממך הוא הטקסט.

היא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלך, היא לא יכולה לשמוע את הטונאליות שלך והיא לא יכולה להסתכל עליך כדי להעריך את האווירה והאנרגיה שלך ברגע זה. כל מה שיש לה זה הטקסט ... גם אם אתה מוסיף בפרצופי סמיילי, סמלי הבעה או מדבקות בניסיון לגרום לעצמך להראות מאושר, בטוח ואוהב.

אז מה היא עושה?

ובכן, היא עושה את מה שהיא צריכה לעשות וזה לנחש.

עליה לנחש באיזו סוג של שפת גוף וטונאליות אתה משתמש ואיך היית נוהג אם היית אומר לה סוג כזה באופן אישי.

ברוב המקרים, כאשר בחור מנסה לגרום לחברתו לשעבר לחוש קנאה, זה מכיוון שהיא כרגע לא רואה אותו באור חיובי. סביר להניח שהיא תופסת אותו כחסר ביטחון, נצמד, נואש, מטומטם, לא מהימן או בדרך שלילית אחרת.

כאשר היא מקבלת הודעה מחברתה לשעבר, עליה לנחש באיזה מצב רוח הוא היה כששלח אותה. מה עומד מאחורי הטקסט שאתה שולח לה? איך אתה באמת מרגיש?

יתכן שאתה כולל פרצוף סמיילי או מעמיד פנים שאתה מאושר על ידי שליחת הודעות SMS בצורה נינוחה, נוחה וחיובית, אבל מה באמת קורה במוחך? מהם המניעים האמיתיים שלך להעביר לה את המסר? האם אתה רק מנסה לגרום לה להרגיש קנאה שאתה מאושר בלעדיה, או שאתה מנסה לשמור איתה על קשר בתקווה שהיא תשנה את דעתה?

מה עליכם לעשות במקום לנסות לגרום לה לקנא באמצעות טקסט או דואר אלקטרוני?

צור קשר עם האקס שלך רק אם אתה מנסה לקבוע מפגש. זה בפגישה שאתה יכול לגרום לה להרגיש ולחוות אותך באופן אישי. אתה יכול לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך בדרכים שמעולם לא הרגישה.

6. שימוש בכלל ללא מגע כדי להימנע לחלוטין ממגע

לא משתמש באיש קשר בתקווה לגרום לה לקנא

לפעמים, כשבחור לא יוצר קשר עם חברתו לשעבר, היא תתחיל להרגיש קצת מודאגת ומבולבלת מדוע הוא לא יוצר איתה קשר. זה עלול לגרום לה לחוש קצת בקנאה כשהיא תוהה מדוע הוא הצליח להתקדם כל כך בקלות, בזמן שהיא עדיין יושבת וחושבת עליו. אז היא עשויה להחליט להתקשר אליו או ליצור איתו קשר בדרך כלשהי.

עם זאת, אם היא מתקשרת אליו וחווה את אותו בחור זקן עם אותו סוג של חוסר ביטחון ונושאים בסיסיים שגרמו לה להיפרד ממנו מלכתחילה, זה לא יגרום לה לרצות לחזור איתו. במקום זאת, זה פשוט מדוע היא נפרדה ממנו מלכתחילה והיא עשויה לרצות לנקוט בפעולה דרסטית (למשל להתחבר עם בחור אחר) כדי לעזור לעצמה להתגבר על החבר לשעבר אפילו מהר יותר.

ממתין באמצעות כלל אין קשר

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שהם יכולים לגרום לחברה לשעבר שלהם לחוש קנאה על ידי התקשרות אליה ושיחת טלפון פשוטה עכשיו. עם זאת, זו לא רק קנאה שהוא יכול לגרום לה להרגיש. הוא יכול גם לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה כלפיו, כמו גם שלל רגשות משכנעים אחרים הגורמים לה להרגיש שהיא רוצה לראות אותו באופן אישי בהקדם האפשרי.

מה שאני מלמד את הלקוחות שלי (וזה מה שעושה כדי להחזיר אקס במהירות) זה לא לשבת ולחכות ולקוות שעל ידי אי פנייה אליה הכל יתוקן. למה? הרבה פעמים האישה פשוט מתחילה לחשוב,'אוקיי, הוא ממשיך הלאה בלעדי ... אני חייב להתחבר במהירות לבחור אחר כדי לגרום לו להרגיש קנאה או כדי להקל על הכאב שאני מרגיש.'

לדחוף אותה לזרועותיו של גבר אחר לא פותר את הבעיה שלך.

יכול להיות שגרמת לה להרגיש קצת מקנאה, אבל אין לך את האקס שלך בחזרה.

אז מה עליכם לעשות במקום?

לאחר הצפייה בתכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר (10 שעות של סרטון שתוכלו לצפות בו באופן מקוון בחשבון הלקוח שלכם ב- Modern Man ברגע זה או להוריד למחשב, מק, טלפון או טאבלט), אתם תהיו מוכנים להתקשר אליה ולגרום לה להרגיש קנאה, לגרום לה להרגיש לכבד אותך ולגרום לה להרגיש מושכת אליך.

תוכל גם לנסות להיפגש. בהתבסס על שמיעה מלקוחות מאז פרסום התוכנית שלי, רוב החבר'ה מסוגלים לגרום לחברתה לשעבר להיפגש איתם לאחר שיחת הטלפון הראשונה. יש חברות לשעבר שצריכות קצת יותר משכנעות ונדרשת שיחת טלפון נוספת כדי להעלות את המפגש, אבל זה בדרך כלל קורה בשיחת הטלפון הראשונה.

למה? בדקתי כל כך הרבה דברים שונים לומר לחברות לשעבר בזמן שעזרתי ללקוחות שלי לאימון טלפוני. מה שנכלל כעת בתוכנית שלי הוא תוצאה של הרבה בדיקות עם נשים רבות ושונות במצבים רבים ושונים (כלומר, החברה לשעבר שונאת אותו, לא סומכת עליו, מפחדת ממנו, לא אכפת לו וכו '. ).

השימוש בדוגמאות לשיחת הטלפון מהתוכנית שלי יבטיח שתוכל לגרום לה להיפגש איתך. ואז, בפגישה, תוכלו לגרום לה להרגיש כבוד, משיכה ועוד שלל רגשות משכנעים שגורמים לה להרגיש כאילו חייה פשוט לא מרגישים בסדר בלעדיכם.

אתה לא צריך לשבת 30 יום או 60 יום בתקווה שהיא מרגישה מספיק קנאה כדי לרצות להיפגש איתך; אתה יכול לגרום לזה לקרות עכשיו.

הערה: לא כל החבר'ה מוכנים להתקשר לחברתה לשעבר לאחר שצפו ב -10 שעות הסרטון מהתוכנית שלי. יש חבר'ה שצריכים כמה ימים מיותרים בכדי לתת לכל העצות, הלכי הרוח והתובנות לשקוע לפני שהם מרגישים מוכנים להתקשר אליה ולגרום לזה לקרות.

בין אם אתה מחליט להתקשר לאקס שלך באופן מיידי או לאחר מספר ימים, זה תלוי בך, אך אינך צריך לשבת ולבזבז זמן עם כלל No Contact.

7. לשקר על להיות עם נשים אחרות

שוכב על היותי עם נשים אחרות בתקווה לגרום לה לקנא

להיות עם נשים אחרות זו בהחלט דרך לגרום לחברה לשעבר שלך להרגיש קנאה, אבל אתה לא ממש צריך לעשות את זה כדי להחזיר את החברה לשעבר. אתה גם לא צריך לשקר על כך שנשים אחרות מתעניינות בך, היכרויות עם נשים אחרות או שכבר קיימו יחסי מין עם נשים אחרות.

מה שקורה לפעמים זה שבחור ינסה להשתמש בשקר 'האישה האחרת' על חברתו לשעבר כדי לקנא בה, אבל כמעט תמיד זה חוזר על עצמו.

הוא יכול לומר לה,'בסדר ... אם אתה לא רוצה לחזור איתי, כבר עניין אותי נשים אחרות. ראיתי בחורה חדשה לאחרונה היא מדהימה ... היא יותר חמה ממך 'או משהו לבד שורות כאלה או בהקשר זה. בעיקרו של דבר, הוא עושה מאמץ אחרון לגרום לה להרגיש קנאה בכך שהוא מציע שהיא תתחרט על כך עכשיו כשהוא רואה נשים אחרות.

לחברה לשעבר יש תגובה די פשוטה וקלה לתפוס אותו בשקר ולהרוס את התוכנית הקטנה הזו. כל מה שהיא צריכה לעשות זה לומר,'בסדר ... תהנה מחייך איתה אז. לעולם אל תפנה אליי שוב. לך תתמלא ... '

אם לאחר מכן הוא יסתובב ויאמר שהוא יזרוק את הילדה, ידחה את הנשים האחרות ויכריז שהוא רק רוצה להיות איתה, היא יודעת שהוא פשוט שיקר כדי לגרום לה להרגיש קנאה. בשלב זה, היא תאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו כגבר.

ואז, מה שהחברה לשעבר תעשה לעתים קרובות היא להתחבר במהירות לבחור אחר כדי לוודא שהחבר לשעבר שלה לא יכול לגרום לה להרגיש ככה שוב.

אז מה עליכם לעשות במקום?

מה שאתה צריך לעשות זה לא רק להתמקד בלגרום לה להרגיש קנאה.

לגרום לה להרגיש קנאה זה בהחלט משהו שעוזר להחזיר אקס, אבל זה לא הרגש היחיד שאתה צריך להתמקד בכך שהאקס שלך ירגיש.

ישנם הרבה רגשות כואבים וחיוביים שונים שתוכלו לגרום לחברתכם לשעבר להרגיש שתמשוך אותה אליכם. אם אתה מתמקד רק בלגרום לה להרגיש קנאה ובאמת לשפשף את פניה בה, לפעמים זה יכול להחריד. היא עשויה לבנות הרבה טינה כלפייך ורוצה לחזור אליך על ידי התחברות לבחור, ולהעביר שהיא באמת מאושרת בלעדייך או בכך שהיא מרשה לעצמה להתאהב בבחור חדש.

לכן, אתה לא צריך לנסות לגרום לה להרגיש ככה כלפיך.

אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש קצת קנאה, אבל יש אחרים, מאוד כואבים וחיוביים שאתה צריך כדי לגרום לה להרגיש. את חייבת לעשות את זה בצורה יותר בריאה ומעוגלת, כדי שהיא תחוש שהחיים שלה פשוט לא מרגישים בסדר בלעדיך.

פתאום, היא מרגישה בבת אחת חבורה שלמה של רגשות סותרים. היא מרגישה רגשות כואבים, היא מרגישה נמשכת אליך בצורה חיובית ומה קורה אז (אם אתה משתמש בטכניקות מהתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ) היא שהיא למעשה מגיעה למצב שהיא מרגישה שהחיים שלה פשוט לא מרגישים בסדר בלעדיך. היא מרגישה שהיא צריכה לאהוב את חייך.

היא מתחילה להרגיש שאם אתה לא בחייה, זה פשוט לא מרגיש נכון. זה ממש מגניב איך זה עובד.

אני מברך אותך לנסות את המערכת המוכחת שלי לקבלת חזרה לשעבר

תגרום לחברתך לשעבר לקנא ולקבל אותה בחזרה

אם אתה רוצה מערכת מוכחת שתעבוד בשבילך, אני מברך אותך לנסות את התוכנית שלי.

מערכת זו פותחה באופן מקצועי על ידי עזרה למאות לקוחות אימון טלפוני להחזיר חברה, ארוסה או אישה.

רק לאחר שקיבלתי תוצאות עקביות ומוצלחות עם לקוחות במשך כחצי שנה, החלטתי להשקיע את כל הזמן והמאמץ בהכנה, הקלטה, עריכה והפקת תוכנית הווידאו בת 10 השעות שנקראת, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

אני מקווה שנהנית מהמאמר הזה. ודא שאתה לא מתמקד בשימוש בשיטות דביקות או 'משפשפות את זה בפניה' לנסות לגרום לאקס שלך לקנא.

אתה יכול למעשה לגרום לחברה לשעבר שלך לחוש קנאה בדרכים מאוד עדינות; בדרכים שגורמות לה להרגיש רגשות כואבים וחיוביים כלפיך.

אתה יכול גם לגרום לה להרגיש יותר אהבה, יותר כבוד ויותר משיכה אליך במהלך תהליך החזרתה.

ככה, כשהיא חזרה איתך, היא רוצה להיות איתך במערכת יחסים אפילו יותר משהייתה כשהייתה בקשר איתך לראשונה, כי התחושות כל כך חזקות יותר עכשיו.