איך לגרום לחברה שלי להרגיש מיוחדת: 8 דוגמאות

איך לגרום לחברה שלי להרגיש מיוחדת

לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת, אהובה ומוערכת היא חלק חשוב ממערכת היחסים, אבל אתה צריך לוודא שלא תעבור איתה יתר על המידה.

לדוגמא: אם בחור מאוד חסר ביטחון ודואג לאבד את חברתו, הוא עלול לטעות בכך שהוא מנסה יותר מדי להרשים אותה ולגרום לה להרגיש מיוחדת, מה שבסופו של דבר יכבה אותה.

צפו בסרטון זה לכמה דוגמאות ...

למרות העובדה שהוא חבר טוב ומנסה בכנות לגרום לה להרגיש מיוחדת, היא לא תוכל למנוע מעצמה להרגיש מכובה מהייאוש שלו.

איך אוכל לגרום לחברה שלי להרגיש מיוחדת בעיניי?

באופן טבעי נשים נמשכות לעוצמה הרגשית של גברים (כלומר ביטחון, דימוי עצמי גבוה, אומץ וכדומה) ונכבות על ידי חולשה רגשית (למשל חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, להיות ערמומי וכו ').לכן, כשבחור מרגיש כל כך חסר ביטחון לגבי אובדן חברתו שהוא מרגיש כל הזמן שהוא צריך לגרום לה להרגיש מיוחדת, היא באמת תרגיש מכובה מחולשתו הרגשית.

אישה אמנם רוצה שגורמים לה להרגיש מיוחדת, אהובה ורצויה, אבל לא אם את עושה את זה כי את לא בטוחה או מנסה נואשות לגרום לה לרצות להישאר איתך.

לכן, אם אתה מעוניין לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת, הנה איך תוכל לגשת אליה באופן שמעמיק את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך, במקום לכבות אותה ...

8 דרכים לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת

הדוגמה הראשונה היא ...

1. כשאתם בבית ביחד

לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת כשאתה

לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת כשאתה בבית ביחד זה שהיא מעריכה את העובדה שהיא זוכה לבלות עם בחור מדהים כמוך.

לדוגמא: אם בחור מבלה את מרבית זמנו עם חברתו ואינו ממש עולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר, היא תחילה תיהנה מזמנו ותשומת הלב הבלתי מחולקים שלו, אך בסופו של דבר היא תקבל משועמם מזה ומתחיל לאבד בו עניין.

למה? נשים שומרות על רגשות הכבוד והמשיכה שלהם כלפי בחורים שלא מסתתרים מהחיים מאחורי מערכת יחסים עם אישה.

החברה שלך רוצה לדעת שכשאתה מבלה איתה בבית, זה בגלל שאתה אוהב אותה ורוצה לתת לה קצת מזמן יקר שלך, שאתה יכול בקלות להשקיע בהמשך ההתקדמות לקראת השאיפות הגדולות שלך בחיים.

זה מה שגורם לה להרגיש כמו האישה המיוחדת בחיים שלך שזוכה לבלות איתך זמן איכות.

היא לא רוצה להרגיש כאילו אתה תמיד רוצה להיות בסביבה כי אתה בחור שמסתתר מהחיים מאחורי הנוחות של בילוי איתה.

2. כשאתה בחוץ בציבור

לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת כשאתה

משהו שגורם לחברה להרגיש מיוחדת כאשר היא נמצאת במקומות ציבוריים עם החבר שלה, היא הידיעה שיש לו ביטחון וגבריות רגשית להתמודד עם כל סיטואציה שעלולה לעלות.

הוא נע בביטחון ברחבי העולם והולך אחרי מה שהוא רוצה, תוך שהוא בחור טוב ומסתדר עם אנשים אחרים, במקום לגרום לצרות או להיכנס לקרבות.

אם אישה נמצאת עם בחור שהופך עצבני או חסר ביטחון במצבים חברתיים ולא ממש מסתדר עם אנשים, אז היא עלולה להשלים עם זה זמן מה, אבל היא לא תרגיש מיוחדת שיהיה לה חבר כמוהו .

נשים יודעות אינסטינקטיבית כי יהיה להן הרבה יותר טוב בחיים אם הן מתחברות עם בחור שיכול לעבור בביטחון את העולם ולהסתדר עם אנשים, ולא עם בחור שמרגיש חסר ביטחון במצבים חברתיים ומתקשה להביא אנשים אליו. כבד אותו, כמו אותו או התייחס אליו טוב.

כשאישה עוברת במרחב ציבורי ואוחזת בזרועו של החבר שלה שהיא מרגישה גאה ובטוחה להיות איתו, זה גורם לה להרגיש מיוחדת ומזל להיות חברה שלו.

3. כשאתה רחוק אחד מהשני

אם אתה והחברה שלך לא גרים ביחד או שאתה מבלה הרבה זמן בנפרד מכיוון שאתה עובד שעות ארוכות או עושה משמרות שונות, אז מה שיכול לגרום לה להרגיש מיוחדת זה לדעת שבחור מדהים כמוך עדיין מאוהב בה , דואג לה ומחויב לה למרות שאתה לא נמצא זה סביב זה כל הזמן.

כשאתה סוג של בחור שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד ככה, אפילו טקסט פשוט של,'היי מותק, אני מתגעגע אלייך'אוֹ'אני אוהב אותך'הולך לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת.

עם זאת, אם אישה נמצאת עם בחור שהיא לא מביטה אליו ומכבדת, לא מרגישה משיכה רבה אליו ולאט לאט נופלת מאהבה ואז הוא שולח לה טקסט שאומר,'אני מתגעגע אליך'ואז היא לא תרגיש מאוד מיוחדת לקבל ממנו הודעה כזו.

בהתבסס על חוסר הכבוד שלה אליו, היא לא תתגעגע אליו ורוצה לראות אותו עד כמה שהוא רוצה לראות אותה, ולכן היא לא תרגיש צורך רב לענות או פשוט לענות במשהו פשוט כמו,'תודה.'

4. כשאתה מסמס לה

הדרך לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת באמצעות טקסט היא לא לשלוח לה הודעות לעתים קרובות מדי.

בימים אלה, לרוב האנשים יש את הסמארטפון איתם לאן שהם הולכים, אבל זה לא אומר שאתה צריך להשתמש בו כדי לשלוח הודעה לחברה שלך כל יום ולילה.

בעיקרון, אתה רוצה שחברה שלך תרגיש בר מזל לקבל ממך הודעה, אבל אתה לא רוצה ללכת רחוק מדי איתה במקום שאתה אף פעם לא מסר לה בכלל או מתחיל לקחת אותה כמובנת מאליה.

אתה פשוט צריך לנקוט בגישה מאוזנת יותר בחיים כגבר, שם אתה מתקדם בחיים ועולה ברמות הפוטנציאל האמיתי שלך, ובמקביל לשלוח לה טקסט מדי פעם או להתקשר אליה כשתוכל.

כגבר, עיקר ההתמקדות שלך צריכה להיות על עלייה ברמות החיים והגעה לפוטנציאל האמיתי שלך.

אם אתה עושה את הטעות של הטירונים לבסס את חייך וזהותך על מערכת היחסים עם חברה שלך, בסופו של דבר היא תתעצבן מכך מכיוון שנשים יודעות אינסטינקטיבית שהן לא רוצות להיתקע עם בחור שמסתתר מאחוריו מהפוטנציאל האמיתי שלו. שֶׁלָה.

אז כדי לגרום לה להרגיש מיוחדת, פשוט גמל לה בטקסט ממך כל פעם מחדש. אל תבזבז את זמנך או את זמנה בהודעות טקסט קדימה ואחורה כמו שילדות עושות.

אם היא רוצה לסמס הלוך ושוב ולשוחח בטלפון שעות עם חברותיה, אז תן לה לעשות את זה. עם זאת, אתה לא צריך להעתיק אותה ולקחת על עצמך את תפקיד האישה גם בזוגיות שלך.

אתה צריך להיות גבר בחיים האלה ולהתרומם באומץ כדי להשיג את הפוטנציאל האמיתי שלך כגבר, ולא לבזבז זמן כמו שרבות מהנשים הנשיות עושות כי הן מצפות שבחור יתמוך בהן, ידאג להן ויגן עליהן אם הם צריכים או רוצים את זה.

נשים יודעות אינסטינקטיבית שבחור לא משיג כלום ולא הופך לגבר גדול וטוב יותר בחיים כשהוא מבזבז הרבה זמן לשלוח איתה המון טקסטים הודעות קדימה ואחורה.

זה לא גורם לה להרגיש מיוחדת להיות עם בחור שאין לו שום דבר אחר לעשות מלבד לשלוח לה הודעה ולמקד את תשומת ליבו בשמירה עליה.

5. כשאתה מדבר איתה בטלפון

דרך לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת כשאתה מדבר איתה בטלפון היא לגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש נמשכת עד כמה אתה גברי בהשוואה אליה.

יש בחורים שטועים תמיד לדבר עם החברה שלהם בצורה נייטרלית וידידותית וחלק מהבחורים אפילו נוהגים לדבר קצת כמו אישה (למשל מצחקקים, רגישים רגשית, מרכלים וכו ').

הנה מה שתמיד צריך לזכור לגבי נשים ...

אחד הדברים הבסיסיים החשובים ביותר שמושכים אישה לגבר הוא עד כמה היא מרגישה נשית בהשוואה לגבריותו.

לכן, במקום לדבר עם חברה שלך ולנסות להיות כמוה במובנים מסוימים, ודא שאתה ממשיך להיות בחור גברי באופן שבו אתה מדבר, מרגיש, חושב, מתנהג ונקוט בפעולה בחיים ומתי בטלפון עם שֶׁלָה.

תחושות המשיכה שלה יישארו ויתעמיקו עם הזמן אם אתה יכול להיות גבר בשבילה, אז אל תחליק להיות כמוה או לוותר על השאיפות הגדולות שלך בחיים כי אתה חושב שזה יגרום לה להרגיש מיוחדת לכל החיים אם אתה פשוט להסתובב איתה כל הזמן.

העובדה היא שאם אתה טיפוס הבחור שמנסה להשיג את השאיפות הגדולות ביותר שלו בחיים, לא יהיה לך הרבה זמן לבזבז שיחות על שום דבר בטלפון איתה או עם אנשים אחרים.

יהיו לך דברים הרבה יותר חשובים לעשות מאשר לדבר בלי סוף בטלפון כמו שעושות בנות, או כמו בחורים אבודים ללא שום מטרה.

כשאתה בחור שקם באומץ כדי לממש את הפוטנציאל האמיתי שלך כגבר, החברה שלך תרגיש מיוחדת שיש זמן איכות איתך בשיחה בכל אורך. היא תרגיש בר מזל, שמחה ונמשכת אליך כשתתני לה קצת מזמנך ותגרמי לה לצחוק, לחייך וליהנות לדבר איתך בטלפון.

לכן, אל תחליק לשגרה של להתקשר אליה כל יום או לילה. בימים אלה, הרבה חבר'ה מבולבלים (שעדיין לא יודעים מה זה להיות גבר אמיתי) טועים להתקשר לחברה שלהם כל לילה לדבר בטלפון כדי להראות לה כמה אכפת לו.

אמנם זה נחמד שהוא כל כך דואג, אבל זה לא מה שאישה באמת רוצה מגבר.

אישה רוצה ליהנות מלהתגעגע אליך ומאחלת שהיא תוכל לבלות איתך יותר זמן, במקום שתצטרך לדבר איתך כל לילה ולעולם לא תקבל את ההזדמנות לאחל שהיא תשמע את קולך.

6. כשאתה מקיים איתה יחסי מין

אחת הדרכים לגרום לחברה שלך להרגיש מיוחדת כשאתה מקיים איתה יחסי מין היא להיות נוכח ברגע זה.

להיות נוכח ברגע זה אומר שאתה לא מודאג מדבר ופשוט נמצא שם ברגע איתה, נהנה ממנה, נותן לה את הנוכחות הגברית שלך ומתחבר אליה בצורה אינטימית.

עם זאת, אתה לא צריך לעשות את זה כל הזמן, אבל אתה צריך להוסיף סקס נוכחות כל פעם מחדש.

אם אתה תמיד עושה איתה את אותו הדבר, זה יהפוך לחיזוי, משעמם ומעצבן שהיא צריכה לחוות את אותו הדבר שוב ושוב, אז וודא שאתה פשוט מערבב אותו, במקום להטביע אותה בתוכו.

מדוע חברה מרגישה מיוחדת כשמתייחסים אליה לסקס נוכחות זה שזה גורם לה להרגיש כאילו אתה באמת נמשך אליה ובאמת רוצה להיות איתה באותו הרגע, ולא לשאול שאתה יכול להיות עם אישה אחרת או פשוט רוצה לקיים איתה יחסי מין כדי שתוכל לשפוך ולגמור עם זה.

7. כאשר נמצאים בזוגיות למרחקים ארוכים

מה שגורם לחברה להרגיש מיוחדת כשהיא במערכת יחסים למרחקים ארוכים עם בחור זה כשהוא ממשיך להיות הבחור המדהים שהיא התאהבה בו, תוך שהוא הופך לגבר גדול וטוב יותר בחיים כל יום.

אישה צריכה להיות מסוגלת לראות שהחבר שלה ממשיך להתקדם בחיים, אך יחד עם זאת, הוא עדיין ממשיך לאהוב אותה, לדאוג לה ולהיות מחויב כלפיה.

אם בחור נמצא במערכת יחסים למרחקים ארוכים עם אישה ומעמיד את תוכניות חייו רק כדי להתמקד בה כל הזמן, בסופו של דבר היא תאבד את הכבוד אליו כגבר ותרגיש שהוא כבוי על ידו.

בעיקרו של דבר, עליכם לנקוט בגישה מאוזנת בה אתם מתקדמים בחיים בדרך להיות גבר גדול וטוב יותר, תוך שהיא גורמת לה להרגיש מיוחדת, רצויה ורצויה.

8. כשזה יום ההולדת שלה

גורם לחברה שלך להרגיש מיוחדת ביום ההולדת שלה

לא לכל הנשים אכפת מיום ההולדת שלהן, אך זו הזדמנות טובה לגרום לה להרגיש מיוחדת.

כל עוד חברה שלך מכבדת אותך, נמשכת אליך ומאוהבת בך, היא תרגיש מיוחדת בתגובה לכל מה שתעשה ליום ההולדת שלה.

עם זאת, אם חברה שלך איבדה את הכבוד אליך, כבר לא נמשכת אליך יותר ומתחילה להתאהב בך, אז לא ממש אכפת לה אם תקנה לה מתנה מדהימה, תיקח אותה ליקר מסעדה או הצהיר על אהבתך הבלתי פוסקת כלפיה.

אלא אם כן יש לה רגשות עזים כלפייך, היא לא תדאג באמת לרגשות החזקים שלך כלפיה.

לכן, כשמדובר ביום ההולדת של החברה שלך, הדבר החשוב ביותר שכבר צריך להיות במקום הוא שהנחית אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה אליך בקשר.

ואז, כשיום ההולדת שלה מתרחש, כל מה שאתה עושה (למשל להוציא אותה לארוחת ערב, ללכת לסוף שבוע, לכתוב לה פתק אהבה, לבשל ארוחת ערב ולתת לה עיסוי חושני וכו ') יגרום לה להרגיש מיוחדת. כי היא כבר שמחה מאוד על האהבה, הכבוד והמשיכה שאתה מרגיש אחד כלפי השני.