איך להשלים עם חברתו לשעבר

איך להשלים עם החברה לשעבר שלך

כדי להשלים עם החברה לשעבר שלך, אתה צריך להתנצל על הטעויות שלך ולתת לה לראות שבאמת השתנית והפכת לגבר טוב יותר עכשיו.

אתה לא יכול פשוט להבטיח לחברה לשעבר שתשתנה. ברוב המקרים, אישה תצטרך לראות כי החבר לשעבר שלה כבר למד מטעויותיו ועשה מאמץ רציני לבצע כמה שינויים אמיתיים.

לדוגמא: אם בחור לשעבר הושלך מבחור בגלל שהוא היה חסר ביטחון מדי, נזקק, דבוק או שולט, היא לא הולכת להתרגש להחזיר אותו כי הוא אומר שהוא לא יעשה את זה יותר.

במקום זאת, היא תצטרך לראות שהוא באמת השתנה וכדי לגלות זאת, היא תצטרך לדבר איתו בטלפון תחילה כדי לשמוע את השינוי באיך שהוא חושב, מדבר ומתקשר איתה.

לאחר מכן היא תצטרך להיפגש עמו באופן אישי כדי להעריך את שפת גופו, האווירה, הגישה, סגנון התקשורת והתנהגותו כדי לראות אם השינויים אמיתיים.

אם היא חושדת שהוא לא שינה כלום ופשוט עושה מעשה כדי לקוות איתה ולהשלים את הקשר מחדש, היא תעמיד את המשמר ותדחה אותו.תחשוב על זה ככה ...

האם אי פעם דיברת עם מישהו שהתנהג כאילו הוא אמיתי או כאילו שהוא נחמד אליך, אבל יכולת לחוש שמשהו לא בסדר?

לחברתיך לשעבר יש את אותו החוש האנושי, אז אל תנסה להונות אותה כדי לחזור איתך על ידי התנהגות כאילו שינית. היא תקלוט בזה וזה יבטל אותה מהרעיון לתת לך הזדמנות נוספת.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איפה בחורים משתבשים כשמנסים להשלים עם חברה לשעבר ומה עליכם לעשות במקום כדי להצליח ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, קרוב לוודאי שחברתכם לשעבר לא מתכוונת לקחת אתכם ברצינות עד שתוכלו לגרום לה להרגיש את סוג הכבוד והמשיכה שהיא צריכה להרגיש כדי להצדיק לתת לכם הזדמנות נוספת.

יש נשים שקלות יותר לחזור איתן מאחרות, אבל אם את מרגישה כאילו החברה שלך לשעבר קצת יותר קשה מנשים אחרות, דאג שתעשה את זה נכון.

אם אתה רוצה להשלים איתה ולהחזיר את הקשר, התחל בכבוד הצרכים שלה ובעצם בצע כמה שינויים באופן שאתה חושב, מרגיש, מתנהג ומתנהג סביבה.

תן לה לראות שאכפת לך באמת עד כמה גרמת לה להרגיש קשה והתאמנת ללמוד איפה טעית ומה אתה צריך לעשות כדי לתקן את זה.

5 דברים שכדאי להימנע מהם כשמנסים להשיג בחזרה לשעבר

יש חבר'ה שלא יכולים למנוע מעצמם לעבור למצב פאניקה כאשר חברה לשעבר מחליטה שהיא רוצה לסיים את הקשר.

פתאום חייו עוברים מנוח למחלה. הוא לא יכול לאכול, לישון או לחשוב כמו שצריך וזה מרגיש שהוא מאבד אותה ולא באמת יכול לעשות שום דבר בקשר לזה.

הוא יכול לפתור את הבעיה ולהשלים עם חברתו לשעבר, אך ביצוע הטעויות הבאות יאט את התהליך ואולי יגרום לה להרגיש שהיא צריכה להתאהב במהירות בבחור אחר כדי להוציא את החבר הנוכחי מדעתה וחייה ...

1. מתחנן, מתחנן ומייסר סליחה

אנא תן לי הזדמנות נוספת

עד כמה שזה יכול להיראות בתחילה כמו רעיון טוב (כלומר כי זה מראה כמה אכפת לך), להתקשר לחברה לשעבר ולהתחנן בפני סליחה לא ישנה את דעתה.

היא אולי תקשיב ותשמע אותך, אבל ברגע שיש לה סיפוק לדעת שאתה עדיין רוצה אותה ושאתה לא יכול לחיות בלעדיה, היא תדחה אותך. למה?

בחור שמתחנן, מתחנן או נואם הוא מפנה גדול לאישה מכיוון שנשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים החזקים רגשית עם או בלי אישה.

מה שאישה רוצה לראות שהחבר לשעבר שלה רוצה אותה בחייו והוא אוהב אותה, אבל הוא לא זקוק לה בגלל הביטחון הרגשי והעוצמה שלו.

2. התעלמות ממנה באמצעות כלל אין קשר

הימנעות ממנה באמצעות כלל אין קשר

עצה נפוצה שתקרא עליה באינטרנט היא להשתמש ב- אין כלל קשר כדי לפתות את החברה לשעבר שלך בחזרה.

ברוב המקרים (לא בכולם), כלל התקשרות ללא קשר הוא רעיון ממש גרוע והנה הסיבה ...

כן, על ידי התעלמות מחברתיך לשעבר, היא עשויה ליצור איתך קשר או להתקשר אליך בשלב מסוים, אבל זה לא אותו דבר כמו שהיא רוצה להשלים איתך ולתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת.

ברוב המקרים, אישה תגיב לכלל אין קשר על ידי פנייה לחבר לשעבר שלה (ארוסה או בעלה) כדי לבדוק שהוא עדיין מקווה להחזיר אותה.

ברגע שהיא תבין שהוא לא עבר ורק שיחק בה טריק, היא תאבד יותר כבוד אליו ותרגיש עוד יותר נחושה להמשיך בלעדיו.

3. הבטחות לשינוי, במקום לשנות בפועל

אישה לעתים רחוקות פשוט תיפרד מבחור מסיבה בכלל, אלא אם כן היא פסיכו מטורפת.

כמעט כל הנשים נפרדות מבחור מכיוון שהוא טעה אחרי טעות במערכת היחסים, שגרמה לה לאבד את הכבוד אליו, ואז לאבד משיכה אליו ואז להתאהב בו.

צפה בסרטון זה כדי להבין את התהליך שעבר קרוב לוודאי שחברתיך לשעבר לפני שנפרדה ממך ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, בדרך כלל נדרשות הרבה טעויות כדי שאישה בסופו של דבר תרצה להיפרד מהגבר שלה.

כאשר אישה מביעה את תסכוליה, דורשת ממנו לשנות או אפילו לאיים לעזוב, בחור יבטיח לפעמים לשנות. הוא יתנצל על טעויותיו ויבטיח שהוא ישתנה.

עם זאת, אם היחסים מסתיימים בפרידה, פירוש הדבר שהוא לא הצליח לשנות מספיק או בכלל.

במקרים כאלה האישה שמעה את כל ההבטחות בעבר, אז למה שהפעם צריך להיות שונה? האם עליה להאמין לו הפעם, או פשוט לחתוך לה הפסדים ולעבור הלאה לפני שתבזבז יותר מחייה עם בחור שלא מוכן להשתפר ולשנות את עצמו לטובת מערכת היחסים?

אם היא תחשוד שהוא מנסה להחזיר אותה בהבטחות ריקות, היא תרגיש כאילו הוא לא לוקח אותה ואת הבעיות במערכת היחסים ביניהם ברצינות וזה יגרום לה להרגיש דוחה ומכובה עוד יותר מבעבר.

4. שולח לה הודעות שוב ושוב

הודעות חוזרות ונשנות באקס

טבעי שתתגעגע באמת לאקס שלך ותרצה להישאר איתה בקשר כמה שיותר, אבל לשלוח לה הודעות לעתים קרובות מדי זה רעיון ממש רע.

בהתבסס על שנות הניסיון שלי בסיוע לבחורים להחזיר נשים, גיליתי שהפעם היחידה שאתה צריך לשלוח הודעת דוא'ל לשעבר היא לארגן שיחת טלפון כדי שתוכל לתאם פגישה אישית.

ואז, בפגישה, אתה צריך להתנצל על הטעויות שלך ולגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

לאחר שהתבסס, השומר שלה יירד, היא תחייך יותר ותהיה פתוחה להרגיש נמשכת אליך בזמן שאתה מתקשר איתה (למשל אם אתה מצחיק אותה, מפלרטט איתה וכו ').

פחות או יותר כל בחור שאי פעם עזרתי להחזיר אקס עשה את הטעות לשלוח את הזבל לאקס שלו.

במילים אחרות, הוא מנסה להחזיר אותה על ידי שליחת הודעות טקסט ומסרונים ומסרונים.

כאן העניין ...

אם אתה מתחבא מאחורי טקסט, האקס שלך יכול להוביל אותך במשך שבועות או חודשים, ולראות שזה יש לך סיכוי, בזמן שהיא עוברת עם בחור אחר.

אם אתה רוצה להשלים עם חברה לשעבר שלך אמיתית, אתה צריך להפסיק לבזבז זמן עם טקסט ולהתחיל לגרום לה להרגיש נמשכת אליך בטלפון ובאופן אישי.

טקסט הוא גם רעיון ממש גרוע מכיוון שאם האקס שלך כרגע כועס עליך ותופס אותך כמיואש או חסר ביטחון, איך אתה חושב שהיא תשפוט את מה שאתה אומר לה באמצעות טקסט?

אתה חושב שהיא תחשוב,'וואו! זה היה טקסט מגניב! הוא חייב להיות כל כך בטוח, כריזמטי ומושך כרגע. אני פשוט צריך להיפגש איתו בהקדם האפשרי !! ”?

ברור שלא.

טקסט הוא שטויות כשמנסים להחזיר אקס.

מבלי לראות אותך פנים מול פנים, עליה לשפוט את דבריך באמצעות טקסט על סמך תפיסתה הנוכחית לגביך. באמצעות טקסט, היא לא יכולה לראות ששינית והיא לא יכולה לחוש משיכה מינית עבורך כגבר.

זו הסיבה שסמס אליה מכל סיבה אחרת, פרט לתיאום שיחת טלפון או פגישה, בדרך כלל יכבה אותה עוד יותר ויגרום לה לרצות להתרחק ממך עוד יותר.

5. לתת לה להשתלט על המצב

כשאני עוזר ללקוחות אימון טלפוני להחזיר את האקס שלהם, אני תמיד מוצא שהאיש נתן לאישה לדחוף אותו, לשחק משחקי חשיבה ובעצם להסתתר מאחורי טקסט.

אם אתה רוצה להשלים עם החברה שלך לשעבר, אתה צריך להשתלט על המצב, במקום לקוות שהיא איכשהו תתחיל להיות נחמדה ותעזור לך להחזיר את הקשר.

אותו עיקרון חל על איסוף נשים או היכרויות עם נשים. אתה צריך להוביל את הדרך ולקחת אחריות, אחרת האישה לא תוכל לכבד אותך כגבר. אם היא לא יכולה לכבד אותך, אז היא לא תוכל להרגיש נמשכת אליך.

לעשות אתזה נכון

כדי להשלים עם חברה לשעבר במהירות, אתה צריך להראות לה שלמדת מניסיון ההשלכה ושנקיטת פעולה כדי להפוך לגבר טוב יותר.

אינך יכול לעשות זאת באמצעות טקסט ואינך יכול לעשות זאת באמצעות הכלל ללא קשר.

אתה צריך להביא לעצמך פגישה איתה בה תוכל להראות לה שכבר שיפרת את עצמך (למשל אתה כבר לא חסר ביטחון, עכשיו אתה יודע לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, אתה מבין את הסיבות מדוע היא נפרדה ממך וכבר תיקנה את הדברים האלה לגבי עצמך וכו ') ואז היא תפתח חזרה לחוש אהבה, משיכה וכבוד אליך שוב.

אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לגרום לה להסכים לפגישה אישית, מה לשלוח באמצעות טקסט כדי להביא אותה לשיחת טלפון ומה לומר בטלפון, אז אני ממליץ לך לצפות באימון הווידיאו שלי תכנית תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

למה לחכות עוד יום שבו תוכל להיות איתה בטלפון בשעתיים הקרובות ולקבוע זמן להיפגש?

כל שעליך לעשות הוא לצפות באימונים שלי ואז לבצע את הצעדים (שפיתחתי על ידי עזרה ליותר מ -100 לקוחות מאמנים טלפוניים להחזרת אישה) ותפגש איתה, תמשוך אותה מחדש ותגרום לה לרצות הזדמנות נוספת.

מוכנים לעשות את הצעד הראשון כדי להחזיר אותה לאמיתי?