איך לגרום לאישה לשנות את דעתה לגבי פרידה

איך לגרום לאישה לשנות את דעתה לגבי פרידה

כדי לגרום לאישה לשנות את דעתה לגבי פרידה, עליך לשנות את הרגשתה ולא לנסות לשנות את חשיבתה.

כדי לשנות את התחושה שלה אתה צריך לקיים איתה אינטראקציה אקטיבית ולגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב כשאתה מתקשר איתך, במיוחד אם היא סגורה או מרוחקת.

צחוק, חיוך ומרגישים רגשות טובים מפילים את המשמר שלה, וכשאתה מסוגל לגרום לה להרגיש ככה כשהיא קרה כלפיך, היא תרגיש באופן טבעי תחושת כבוד מחודשת ומשיכה לגבר החזק והמושך מבחינה רגשית הפכת עכשיו.

משם, אתה רק צריך להדריך אותה בשאר תהליך הגב לשעבר.

מבלי לשנות תחילה את הרגשתה, יהיה קשה לגרום לה לשנות את דעתה

היא תשנה את דעתה כאשר תשנה את הרגשתה

לגרום לאישה לשנות את דעתה לגבי פרידה היא בדרך כלל קלה מאוד כאשר אתה פשוט מתמקד בשינוי ההרגשה שלה כשהיא מתקשרת איתך, במקום לנסות לשכנע אותה בחשיבה ובהיגיון.לדוגמא: כרגע האישה שלך אומרת דברים כמו,'מאוחר מדי ... אין שום דבר שתוכל לומר או לעשות כדי לגרום לי לשנות את דעתי,'אוֹ'אני פשוט לא אוהב אותך יותר. אתה בחור נחמד ואני יודע שאתה אוהב אותי, אבל אני פשוט לא מרגיש שאתה הבחור הנכון יותר בשבילי. '

לשמוע את זה, נשמע שאין לך שום סיכוי, אבל יש לך.

כאשר אתה מבצע התאמות לאופן שבו אתה מדבר איתה ואינטראקציה איתה כך שאתה מפעיל את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה, היא באופן טבעי תיפתח ותהיה מוכנה יותר לתת לך הזדמנות נוספת.

פתאום המוח שלה יתחיל להשתנות כשהיא מסתכלת על החדש, שפרה אותך באור חיובי יותר ומבינה שאכן יש לה רגשות כלפיך וטעתה לומר שהיא הייתה מעלייך ולא רצתה לקחת אתה חוזר.

היא מרגישה בשבילך משהו עכשיו ולא משנה כמה היא מנסה להתעלם מכך, הרגשות האלה ממלאים את לבה ומוחה.

טעויות שיש להימנע מהן

היא ניצחה

רוב הבחורים זקוקים לעזרה כדי להחזיר אקס כי זה לא משהו שמלמדים אותנו הורים, מורים או חברים.

למעשה, רוב האנשים לא יודעים מה עליהם לומר או לעשות כדי להחזיר אקס בהצלחה.

לכן, מתוך ייאוש, יש חבר'ה שיעשו אחת או יותר מהטעויות הבאות ...

1. מנסה לשנות את דעתה במתנות.

בחור עשוי לחשוב לעצמו,'היא אומרת שלקחתי אותה כמובן מאליו, אז אולי אם אקנה לה מתנה מתחשבת או יקרה, היא תראה כמה היא מתכוונת לי.'

אז הוא יכול לקנות לה צרור ורדים אדומים, או אולי אפילו טבעת או תליון מיוחדים.

כאשר הוא נותן לה את זה, היא עשויה לחייך ולהיראות מאושרת ולהודות לו על שהתאמץ סוף סוף להראות לה שהוא מעריך אותה.

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שהרגשות האלה הם זמניים בלבד, ואם הוא לא עושה שום דבר אחר כדי להחזיר לעצמה את הכבוד והמשיכה אליו כגבר, היא לא עומדת להישאר מאושרת זמן רב מאוד.

העובדה היא שאישה לא מתאהבת בבחור בגלל מה שהוא יכול לקנות עבורה; היא מתאהבת בו בגלל האופן שבו הוא גורם לה להרגיש כשהיא איתו.

כן, יש נשים שחופרות זהב ורוצות רק גבר שיקנה להן המון דברים יפים, אבל הנשים האלה הן המיעוט.

בנוסף, הם לא תמיד אוהבים את הבחור שקונה להם המון מתנות.

רוב הנשים מתאהבות בבחור על בסיס אישיותו, התנהגותו ותכונותיו הפנימיות.

לדוגמא: לרוב יהיה קל להתאהב בבחור בטוח וכריזמטי לעומת בחור חסר ביטחון ומסורבל.

לא משנה אם אף אחד מהבחורים לא יקנה מתנות. מה שהכי חשוב זה איך היא מרגישה כשהיא בסביבתו.

כמובן, אישה תחייך כשבחור יקנה לה מתנה, אך בסופו של דבר, היא כנראה תשאל את עצמה,'האם אני באמת רוצה להיות עם בחור שמנסה לשכנע אותי לתת לו הזדמנות נוספת על ידי קנייה לי מתנות, למרות שהוא לא יודע לגרום לי לרגשות כלפיו כאדם?'

אז במקום לבזבז זמן רב בניסיון לשכנע את האישה שלך לשנות את דעתה לגבי פרידה ממך על ידי ניסיון לרכוש את אהבתה בחזרה, התמקדי במקום זאת לגרום לחוויה שלה להרגיש רגשות טובים (למשל כבוד, משיכה, אושר) תפיל את השומר שלה.

2. להיות נחמדה במיוחד אליה בתקווה שהיא פתאום תבין איזה בחור נהדר ואז תשנה את דעתה.

לפעמים בחור יחשוב שאם הוא ממש ממש נחמד אליה (למשל עושה כל מה שהיא רוצה שהוא יעשה, יהיה זמין לה בכל קריצה, מבאס אליה, עוזר לה לשלם את החשבונות שלה) היא פתאום תבין ש הוא יקר מכדי להפסיד וישנה את דעתה.

יש בחורים שאולי יגידו דברים כמו,'לעולם לא תמצא גבר אחר שיכול לאהוב אותך כמוני'אוֹ'אעשה הכל בשבילך. אתה רק צריך לשאול וזה שלך. '

אישה רק מעריכה את סוג המסירות הזה מגבר שהיא מסתכלת עליו ומכבדת, מרגישה נמשכת אליו ומאוהבת.

אם היא תשים לב שהוא פועל כך מתוך ייאוש, זה יכבה אותה והיא תאבד את הכבוד אליו, במיוחד אם הוא ימשיך לנסות להישאב אליה למרות שהיא מתייחסת אליו רע.

ככה זה עובד…

אם אישה איבדה כבוד ומשיכה לבחור, היא תתקשה לאפשר לעצמה להרגיש נמשכת מינית ומתעניינת בו רומנטית, גם כשהוא נחמד אליה במיוחד.

אישה לא רוצה שבחור יגיד לה כמה הוא בעל ערך כבחור. במקום זאת, היא רוצה להרגיש את זה בעצמה.

היא רוצה להתעורר בבוקר ולהרגיש נרגשת לדבר איתו ולקיים איתו אינטראקציה, במקום להרגיש שהיא עושה לו טובה בכך שהיא חברה שלו (ארוסה או אשתו).

לכן, למרות שאין שום דבר רע בלהיות בחור טוב ולהיות נחמד לאישה, זה לא מה שיגרום לה לשנות את דעתה לגבי פרידה ממך.

3. שליחת מכתבים ארוכים, מיילים או טקסטים כדי להסביר את רגשותיו.

לפעמים, כשבחור מנסה להגיד לאישה כמה הוא דואג לה והיא מסרבת להקשיב לו, הוא ינסה לעבור אליה על ידי כתיבת מכתב ארוך, שליחת דואר אלקטרוני ארוך, או שליחת מספר רב של הודעות טקסט ארוכות כדי להסביר את רגשותיו.

עם זאת, לעיתים נדירות הדבר גורם לאישה לשנות את דעתה. למה?

ראשית, בחור יכול לשפוך את ליבו לאישה ולומר לה עד כמה הוא אוהב אותה כל היום, אך אם אין לה רגשות כלפיו, לא יהיה לה אכפת עד כמה הוא דואג לה.

זה פשוט לא משנה לה כי אין לה רגשות כלפיו.

אישה מעריכה ואוהבת את זה רק כאשר בחור מביע את אהבתו אליה אם יש לה רגשות כלפיו.

אם הוא כיבה אותה והרג את הכבוד כלפיו, היא הולכת להרגיש מוטרדת ואפילו דוחה כשהוא מתחיל לשפוך את ליבו אליה.

שנית, כאשר אישה לא יכולה לראות את שפת הגוף של הבחור, לשמוע את הטונאליות של קולו או להעריך את האווירה והאנרגיה שלו ברגע זה, היא צריכה לנחש איך הוא הרגיש כשכתב את המכתב, הדואר האלקטרוני או טקסט.

במקום לקרוא את המסר ולחשוב,'וואו! זה כל כך מתוק. הבחור שלי באמת אוהב אותי. אולי אני קשה עליו יותר מדי מרצוני להיפרד. אני חושב שאתן לו הזדמנות נוספת. הוא פשוט כל כך כן, אוהב ומתוק. ברור שהוא דואג לי! כמה טיפשי ממני שלא ראיתי את זה. אני רק צריך לתת לו צ'אנס נוסף עכשיו, ”סביר להניח שהיא תחשוב,'אני יודע שאתה מתכוון לטוב, אבל אני פשוט לא רוצה להיות יותר בקשר איתך. אני לא מרגיש כמוך. '

מה שרוב הבחורים לא מצליחים לזכור הוא שהיא לא יכולה לחוות את החדש ושיפרה אותו באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני או מכתב.

היא נפרדה ממנו ועדיין לא חוותה את הגרסה החדשה והמשופרת שלו, אז היא תקרא את ההודעה ותדמיין שהיא מגיעה מהגרסה המדויקת שלו שהיא זרקה לאחרונה.

אז מה עליכם לעשות אם תרצו לגרום לאישה שלכם לשנות את דעתה לגבי פרידה ממך?

שלח לה רק הודעה כדרך להביא אותה לשיחת טלפון איתך, שם תוכל באופן פעיל לגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב להיות איתך שוב באינטראקציה.

משם, גרום לה להיפגש איתך באופן אישי ולגרום לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה לגבר החדש והמשופר שאתה עכשיו.

4. לבקש ממנה לתת לו צ'אנס כי הוא לא יודע מה יעשה בלעדיה.

אני יכול

יש בחורים שטועים לחשוב שאישה צריכה לרחם עליהם, או לתת להם צ'אנס כי הם באמת מאוהבים בה, מרגישים אבודים בלעדיה ויעשו הכל כדי לתקן את הקשר.

לדוגמא: בחור יכול לומר משהו כמו,'אני לא יכול לחיות בלעדיך בחיים שלי. אתה הסיבה לקיומי,'אוֹ'בלעדיך חיי נגמרו. את האישה היחידה בשבילי ובלעדיך אני אבוד. אני לא מעוניינת בנשים אחרות. אני רק רוצה אותך. ”

הוא מקווה שזה יגרום לה לראות שהיא כל כך חשובה לו ולכן זה אומר שהם אמורים להיות ביחד.

עם זאת, אם הוא לא הפעיל מחדש את תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה, היא פשוט לא מתכוונת לדאוג כמה אכפת לו.

אם היא הייתה חוזרת איתו, זה היה מרגיש שהיא עושה לו טובה ומפסידה כי הוא עדיין לא הסתדר איך להיות סוג הגבר שהיא רוצה וזקוקה לו.

אישה לא רוצה להישאר במערכת יחסים מתוך רחמים, ורוב הנשים גם לא רוצות להיות סיבה של גבר לחיות.

רוב הנשים נמשכות לעוצמה הרגשית אצל גברים (למשל הביטחון שלו, היכולת שלו לעלות ברמות החיים כדי להשיג את המטרות והשאיפות הגדולות ביותר שלו ולא משנה כמה דברים יקשים) ומבוטלים על ידי החולשה הרגשית (למשל היא ספק עצמי וחסר ביטחון, משתמש במערכת היחסים שלו כתירוץ להסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו בחיים).

לכן, כאשר בחור מבקש, מתחנן ומתחנן בפני אישה שייתן לו הזדמנות נוספת מכיוון שהוא לא יודע מה יעשה בלעדיה, במקום לשכנע אותה להישאר, הוא גורם לה לאבד עוד יותר כבוד ומשיכה עבורו.

כדי שאישה תרצה להישאר בקשר עם גבר, היא צריכה להיות מסוגלת לכבד את הגבר שלה ולהביט אליו, לא להרגיש שהיא צריכה לטפל בו כי הוא זקוק לה לביטחון רגשי ולתחושה שלו. של זהות בעולם הזה.

5. לחשוב שכל התקופות הטובות ששיתפו אמורות להספיק לה כדי להבין שהקשר שווה להילחם עליו.

בעבר הרחוק, אישה נחשבה לרכוש של גבר.

למעשה הוא היה בבעלותה ויכול היה להתייחס אליה עד כמה שירצה.

עם זאת, העולם של ימינו שונה.

אישה יכולה כעת להחליט להיות בקשר או לעזוב מערכת יחסים על סמך הרגשתה.

במילים אחרות, כל עוד אישה מרגישה כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת היחסים, היא תבחר להישאר עם הגבר שלה.

עם זאת, אם היא תתחיל לאבד יותר מדי כבוד ומשיכה אליו, היא תוכל לבחור להיפרד ממנו כי הוא לא הבעלים שלה והיא יכולה לעשות מה שבא לה.

טעות נפוצה שעושים כמה חבר'ה היא לחשוב שכל התקופות הטובות שחלקו יחד בעבר צריכות להספיק לה כדי להבין שהקשר שווה להילחם בינתיים.

למרבה הצער, זו לא הדרך בה עובד תהליך הגב לשעבר.

האישה שלך תרצה לחזור איתך אם תוכל להפעיל מחדש את רגשותיה ולהתחיל לבנות עליהם, במקום לנסות לשכנע אותה שהדברים יכולים להיות טובים שוב אם היא רק נותנת לך הזדמנות נוספת.

הנה מה שתמיד צריך לזכור על מערכות יחסים בעולם של ימינו ...

במערכת יחסים מודרנית, זו האחריות של הגבר לשמור ולהצמיח את האהבה, הכבוד והמשיכה בינו לבין אשתו.

אם הוא לא מצליח לעשות זאת ובמקום זאת מתחיל להתנהג בדרכים לא אטרקטיביות לה (למשל לוקח אותה כמובן מאליו, הופך להיות נזקק, נצמד וחסר ביטחון, מאפשר לה להיות הדומיננטית במערכת היחסים ולקבל את כל ההחלטות) היא יכולה תחליט להיפרד ממנו אם היא רוצה.

הדבר היחיד שיגרום לאישה שלך להבין שמערכת היחסים שלך שווה להילחם בשבילו, הוא כשאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, כדי שתוכל להתחבר מחדש לאהבתה אליך.

לאחר מכן היא תתחיל להרגיש שהיא תאבד אם היא תיפרד ממך ולא תיתן לך הזדמנות נוספת.

זה איך שזה עובד.

כל אסטרטגיה אחרת לעולם לא תעבוד באותה מידה, לא משנה כמה תנסה להפציר בה או לשכנע אותה.

להתעלם ממנה, לנסות לשכנע אותה ולנסות להישאב אליה הן אסטרטגיות כושלות שגורמות לרוב הבחור לאבד את האקס שלהם ולהצטרך להמשיך בלעדיה.

אם אתה רוצה שהיא תחזור, אתה צריך להתמקד בשינוי התחושה שלה.

התמקדו בשינוי הרגשתה

כאשר אתה מתקשר איתה וגורם לה באופן פעיל להרגיש שוב כלפיך, השומר שלה יירד והיא באופן טבעי תתחיל לשנות את דעתה לגבי הפרידה.

אתה לא צריך לשכנע אותה לשנות את דעתה.

במקום זאת, אתה פשוט צריך להתמקד בהפעלת רגשות הכבוד והמשיכה שלה והיא באופן טבעי תתחיל להתחבר מחדש לאהבה שפעם הרגישה אליך.

ברגע שזה יקרה, היא תהיה פתוחה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות ואתה תחזור להיות יחד.