איך לגרום לאישה להתאהב בך שוב: 3 טעויות שאסור לך לעשות

איך לגרום לאישה להתאהב בך שוב

אם אתה מחפש עצות כיצד לגרום לאישה להתאהב בך שוב, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי להבין מדוע אישה מתאהבת בגבר.

בעיקרו של דבר, היא איבדה קשר עם רגשות האהבה שלך אתך כי הרסת לה את רגשי הכבוד והמשיכה אליך.

אל תדאג, אתה יכול לקבל את זה בחזרה.

רק בגלל שהיא איבדה את העניין בך עכשיו, זה לא אומר שאתה לא יכול לגרום לה לחוש לך שוב כבוד ומשיכה. אתה יכול!

ברגע שאישה מרגישה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת לבחור שהיא אהבה פעם, היא תפתח מחדש את לבה לאהבה שהייתה חשה כלפיו. זה דבר טבעי ונורמלי לחלוטין וזה קורה כל הזמן.

מה השתנה?

מה השתנה במערכת היחסים שלך?הרבה חבר'ה שפונים אלינו לייעוץ כיצד לגרום לאישה לאהוב אותם שוב אומרים שהשינוי בתחושות האישה שלהם כלפיהם בא מן הכלל - יום אחד היא הייתה מאוהבת ואז למחרת היא הייתה בחוץ מאהבה.

עם זאת, לא סביר שזה יהיה המקרה שכן התאהבות במישהו היא תהליך שלוקח זמן, בדיוק כמו שהתאהבות במישהו לוקח זמן. כדי לגרום לה לאהוב אותך שוב, קודם כל אתה צריך לחפש כמה תשובות לשאלה מה השתנה בך כדי לגרום לה להתנתק מהאהבה שפעם הרגישה אליך.

1. האם הפכת פחות מושכת מינית?

נשים נמשכות אינסטינקטיבית לזכרי אלפא. אם יש לך איכויות אלפא, יש לך ביטחון עצמי אמיתי וגבריות שנשים יכולות לחוש כשהן בחברתך. כאשר האישה שלך התאהבה בך, היא בטח ראתה בך את התכונות האטרקטיביות המיניות האלה, אז מה השתנה?

אם אתה רוצה לדעת איך לגרום לאישה להתאהב בך שוב, משהו בך או בהתנהגות שלך בוודאי השתנה כדי לגרום לתחושותיה כלפיך לשנות ולגרום לתחושות האלה להשתנות שוב מסתכם להבין מה משנה אותך צריך לעשות לטובה.

כפי שמסביר דן בייקון (מייסד האדם המודרני) בסרטון זה, יכולתו של גבר לעורר תחושות משיכה מינית של אישה היא קריטית לשמירה על רצונה לרצות להישאר במערכת היחסים.

האם יש לך את המיומנות להיות מסוגל להפעיל באופן פעיל את רגשות המשיכה המינית של האישה ואז להעמיק משיכה זו לאורך זמן במערכת יחסים?

אם לא, אז זה רק טבעי שאישה תיפול מאהבה אליך ותרצה לעזוב את הקשר.

2. האם נעשית דביקה או רכושנית מדי?

אחת האהבות הנפוצות ביותר בהריגות שבחורים עושים במערכת יחסים היא להיות דביקה ורכושנית מדי, או להתנהג בכל סוג אחר שמראה שהוא חסר ביטחון.

נשים מרגישות הכי הרבה משיכה מינית וכבוד לזכרים אלפא וחבר'ה בטוחים מבחינה רגשית עם סוג התכונות שמעניקות להם למעשה את בחירת הנשים שלהם.

אם בחור אז מתחיל להתנהג בצורה דביקה או רכושנית יתר על המידה, הוא מראה את עצמו כבחור שחסר ביטחון וחושש לאבד את אשתו מכיוון שהוא לא בטוח בעצמו וביכולתו למשוך אישה אחרת לחייו.

חוסר ביטחון מסוג זה הוא כיבוי מוחלט ואישה לא תרגיש מחמיא לבחור שרוצה לבלות איתה כל רגע או לגלות קנאה אם ​​היא תבחר לבלות עם חברים ולעשות דברים שלא כוללים אותו, היא ' אני ארגיש חנוק ומבוטל מהתנהגותו החלשה והסרוגה.

3 טעויות שאסור לכם לעשות

עם האמור לעיל, אם אתם מחפשים תשובות לשאלה כיצד לגרום לאישה להתאהב בכם שוב, הטעויות הבאות הן טעויות שאסור לכם לעשות:

1. אל תבטיח הבטחות שאתה לא יכול לקיים

אם הבנת שאשתך התאהבה בך או שרגשותיה כלפיך השתנו, יכול להיות קל מדי להבטיח לה את האדמה בניסיון לגרום לה להרגיש שוב אחרת.

אתה יכול לומר משהו בסגנון,'לא משנה מה אתה צריך ממני, אני יכול לעשות את זה'אוֹ,'אני יכול לשנות; כל מה שתרצה שאהיה או שאעשה אחרת, אני יכול לעשות את זה. '

עצם העובדה שאתה מסתכל אליה כדי לומר לך מה היא רוצה או לומר לך אילו שינויים היא רוצה לראות בך רק מגבה את התחושה שלה שאתה לא יודע מה הבעיה ואתה לא יודע מה שינויים שליליים התרחשו כדי לגרום לתחושותיה כלפיך להשתנות.

אם אינך יודע אילו שינויים יש לבצע כדי לתקן דברים, אינך יכול לבצע שינויים לטובה והבטחותיך ריקות.

כדי לגרום לה להתאהב בך שוב, עליך להראות לה שיש לך את מה שצריך כדי להוביל בביטחון את ההובלה במערכת היחסים שלך ולהפוך את הדברים על ידי ביצוע שינויים לטובה, להיות גבר טוב יותר ומינית יותר. גבר מושך וחביב בתהליך.

2. אל תנסה 'לקנות' את חיביה

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה כשהם חושבים שאשתם מתאהבת בהם היא לפזר אותה במתנות ואסימני חיבה בניסיון לשמור על העניין שלה. אישה לא מתאהבת בבחור בגלל מה שהוא יכול לקנות עבורה, היא מתאהבת בבחור בגלל הדרך שהוא גורם לה להרגיש.

כדי להרגיש נמשכת מינית לבחור, היא צריכה להרגיש כמו אישה בחברתו ונדרש מאפייני אלפא, חשיבה אלפא והתנהגות אלפא כדי לגרום לה להרגיש ככה.

לבזבז אותה במתנות או להקדיש כל רגע פנוי לעשייה עבורה, זה אולי משהו שאתה רוצה לעשות, אלא אם כן אתה עושה את זה כגבר אלפא בטוח וגברי, התנהגות כזו תגרום לך להיתקל בבחור שהוא כל כך חסר ביטחון בעצמו ומה שיש לו להציע כגבר שעליו 'לקנות' חיבה של אישה עם רכוש חומרי.

כדי לגרום לאישה להתאהב בך שוב, עליך להראות לה דרך חשיבתך והתנהגותך שיש לך את איכויות האלפא שהיא מחפשת בגבר.

3. אל תנסו לדבר עליה להרגיש אחרת

כשבחור רוצה שאישה תחזור לתחושות שהייתה לה כלפיו, הוא ינסה לא פעם לגרום לה להתמקד ב'זמנים הטובים 'שחלקו בניסיון לגרום לה להרגיש ככה שוב.

הבעיה בכך היא שאין שום דבר שאתה יכול להגיד שיגרום לאישה להרגיש אחרת כלפייך ולהזכיר לה את הימים האחרונים רק יזכיר לה כמה שינית - ולא בצורה חיובית.

אם אתה מנסה לגרום לאישה להתאהב בך שוב, עליך להראות לה דרך מעשיך וגישתך שזיהית את הטעויות שעשית כדי לגרום לתחושותיה כלפייך להשתנות ולקחת פעולה לשיפור לטובה.

האמירה שאתה יכול לשנות אינה מספיקה בכדי לגרום לתחושותיה כלפיך להשתנות, אלא להראות לה שפיתחת את האיכויות שהופכות אותך לגבר מושך יותר.

כאשר היא מרגישה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, היא תסתכל עליך שוב דרך עיניים אחרות ותגלה מחדש מה היה בך שהיא התאהבה בפעם הראשונה.

כשיש לך את מה שנדרש כדי לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בחברתך, יש לך את מה שנדרש כדי לא רק לגרום לה להתאהב בך שוב, אלא להתאהב עמוק יותר מתמיד לפני.