איך לגרום לאישה להרגיש מושכת בשבילך

איך לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה

בפוסט זה, אני אלמד אותך כיצד לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה עבורך.

אני לא מדבר על אטרקציה קלה שבה היא 'סוג של' מחבבת אותך; אני מדבר על משיכה של INTENSE שם היא צריכה שיהיה לך. היא רוצה להיות איתך ורק אתה. זה מרגיש טוב להיות איתך. זה מרגיש נכון להיות איתך וזה ממש מדליק אותה.

דרך המשיכה החזקה הזו שאני אלמד אותך חלה בין אם אתה:

  • לפגוש אישה בפעם הראשונה.
  • היכרות עם אישה.
  • כבר עמוק בתוך מערכת יחסים ארוכת טווח עם אישה.

אותם עקרונות משיכה בסיסיים חלים לא משנה באיזה שלב אתה נמצא עם תהליך האיסוף או היחסים עם אישה. או שאתה יודע לגרום לה להרגיש נמשכת בצורה כזו או שאתה לא.

מה שאני עומד ללמד אותך הוא קרוב לוודאי שיפוצץ לך את הראש. אתה לעולם לא הולך להסתכל שוב על משיכה באותה צורה.

לכן, הקפד לקרוא את כל הפוסט הזה כי אני עומד לשאול אותך כמה שאלות שסביר להניח שתענה עליהן אחרת כשתסיים לקרוא.



שלוש שאלות חשובות עבורך לפני שנתחיל

שאלות

  1. האם בחור צריך להיות גבוה, נאה או עשיר בכדי לגרום לאישה יפה לחוש משיכה עזה כלפיו?
  2. האם אתה חושב שאדם שאינו עשיר, גבוה או נאה יכול לגרום לנשים יפות לחוש משיכה עזה כלפיו?
  3. האם ייתכן שגבר יגרום לאישה להרגיש כלפיו יותר כבוד, אהבה ומשיכה במערכת יחסים, או שמא על הניצוץ לגווע במערכת יחסים?

תחשוב על זה ועכשיו בואו ניכנס ...

הסוד לגרום לאישה להרגיש מושכת בשבילך

סוד המשיכה העז
הסוד לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה עבורך הוא להפעיל אותה באופן פעיל בדרך שאתה מתקשר איתה.

אף על פי שאישה יכולה להרגיש נמשכת למראה הגופני של הגבר, סוגי המשיכה האינטנסיביים ביותר שאישה יכולה להרגיש מבוססים על מה שאתה אומר ועושה בעת אינטראקציה איתה.

כלל המשיכה הזה חל כשאתם פוגשים אישה לראשונה, מכירים אותה וכשאתם בקשר איתה.

באופן כללי, אתה בשליטה מלאה על מידת המשיכה או הקטנה שאתה רוצה לגרום לאישה להרגיש כלפיך. אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך ביותר מ -100 דרכים שונות במהלך אינטראקציה.

ככל שיותר דרכים לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך וכיצד את גורמת לה להרגיש, כך המשיכה שלה תהיה חזקה יותר.

אנחנו הגברים לא מוגבלים לכך שאישה תרגיש נמשכת אלינו בגלל המראה שלנו ואני אראה לך הרבה הוכחות לכך לאורך כל הפוסט הזה.

קל לנשים בתחילה למשוך את רוב הגברים למין או לזוגיות

קל לנשים מושכות למשוך גברים למין
עבור נשים, מאוד קל להן למשוך גברים בתחילה למין או לזוגיות מכיוון שגברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של האישה.

לכן פורנו התפוצץ באינטרנט וממשיך לצמוח.

איש מסתכל על פורנו. בתחילה, גברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של נשים

זו גם הסיבה שבעבר, כאשר פורנו היה רק ​​פעם במגזינים ובקלטות וידאו, הכל היה ישיר כלפי גברים מכיוון שגברים חשים משיכה עזה למראה הגופני של האישה.

זה לא אומר שאישה לא יכולה להרגיש נמשכת למראה הגופני של הגבר, אבל עבור אישה, הדבר החשוב ביותר עבורה הוא איך אתה גורם לה להרגיש כשאתה מתקשר איתה.

האם סגנון השיחה שלך גורם לה להרגיש מופעלת זה גורם לה להרגיש כבויה?

האם האינטראקציה איתך גורמת לה להרגיש נרגשת, נמשכת, מאוהבת, מרגישה תאווה וכל מיני רגשות רצויים, או שזה גורם לה להרגיש כבויה? האם זה גורם לה להרגיש מביכה? האם זה גורם לה להרגיש משועממת?

כגבר, מה שאתה צריך לעשות כדי לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה עבורך הוא לגרום לה באופן פעיל להרגיש נמשכת אליך, בדרכים רבות ושונות בזמן שאתה מתקשר איתה.

דוגמה לאחת הדרכים למשוך נשים

שימוש בהומור כדי למשוך נשים
דוגמה לאחת מהדרכים הרבות למשוך אישה במהלך אינטראקציה היא להצחיק אותה.

אולי שמעת שנשים אוהבות בחור שיכול להצחיק אותן. זו אחת הדרכים לגרום לאישה להרגיש נמשכת למי שאתה; נמשך להיות סביבך, נמשך להיות איתך.

אם אתה מחפש את ההגדרה המילונית של משיכה, היא:

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

ההגדרה המילונית לא אומרת שמשיכה נוגעת למראה גופני. מדובר בתכונות ותכונות שמעוררות תחושות של עניין, חיבה ורצון.

להצחיק אותה היא רק אחת הדרכים בהן תוכלו לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליכם. באיש המודרני אני מלמד בחורים איך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן ביותר מ -100 דרכים שונות.

רוב הבחורים עוברים את החיים אפילו לא יודעים כמה כוח ושליטה יש להם על כמה משיכה נשים מרגישות כלפיהם. רוב החבר'ה עוברים את החיים בחשיבה,'האם אני נאה מספיק? האם עלי לרדת במשקל? האם עלי להשמין? האם אני צריך לבנות יותר שרירים? '

רבים מהבחורים האלה מרוכזים לחלוטין במראה שלהם כאילו זו התשובה להצלחה עם נשים.

העניין הוא שאישה יכולה להרגיש נמשכת למראה של גבר, אבל אם זה היה הדבר החשוב ביותר לנשים, תעשיית הפורנו הייתה צומחת ומתפוצצת בגלל נשים שרוצות להסתכל על גברים עירומים. נשים היו קונות מגזינים עם גברים עירומים ואז מאוננות לכך.

... אבל, זה פשוט לא איך זה עובד.

מה שהכי חשוב לאישה הוא איך אתה גורם לה להרגיש כשאתה מתקשר איתה.

כן אני יודע…

יש שם נשים שרק יקבלו אי פעם בחור שנראה טוב מאוד שיש לו מיליונים או מיליארדי דולרים (או יורו, פאונד וכו ') ובעל גוף כושר מושלם. אותן נשים אכן קיימות; זה נכון, אבל לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח.

סוג פתוח פירושו שאישה מוכנה להיות עם כל סוגי הבחורים השונים (למשל מגזעים שונים, צורות וגדלים שונים, תווי פנים שונים וכו ') כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש הרבה משיכה כשהוא מתקשר. איתה.

בתקווה לקבל 'וואו!' תגובה למראה שלך

בתקווה להשיג א
בסופו של דבר הרבה חבר'ה מרגישים מאוד חסרי ביטחון בנוגע למראה שלהם, ואני נהגתי לחשוב באותה צורה לפני שעבדתי איך למשוך נשים.

כמו שנהגתי לעשות, הרבה חבר'ה עוברים את החיים ומקווים לקבל 'וואו!' תגובת נשים בהתבסס על איך שהן נראות. הם עשויים לקבל כמה מבטים מנשים (למשל אישה מסתכלת עליו, מסתכלת שוב, מסתכלת אחורה ואז מביטה ממנה וכו '), אבל שום דבר אחר מלבד 'להסתכל עליו' לא קורה.

הבחור עשוי לחשוב,'בסדר, הבחורה ההיא מסתכלת עלי ... היא אולי תאהב אותי, אבל שום דבר לא קורה כאן. היא לא נותנת לי שום אות ברור שהיא רוצה שאגש אליה. אולי אני לא מספיק נראית טוב. '

הוא עובר את החיים ולא מקבל את ה'וואו! ' תגובה שיש לו בתגובה למראה הגופני של האישה.

ה

אישה יכולה פשוט ללכת לאורך הרחוב וגברים יכולים להיות בעלי תחושת משיכה עזה אליה, פשוט על סמך המראה שלה.

לא אכפת להם אפילו מה האישיות שלה. פשוט על סמך המראה שלה, רוב הגברים ירגישו מספיק משיכה בשביל שהיא רוצה להיות איתה.

ה

'אהה, תסתכל עליה. אשמח להיות איתה. אשמח להיות איתה. חומר נישואין. בהחלט הייתי מקיים איתה יחסי מין. בהחלט הייתי רוצה להיות לפחות חבר שלה. '

... ותחושת המשיכה העזה הזו מבוססת רק על המראה שלה.

חבר'ה עוברים בעולם, אל תקבלו את ה'וואו! ' תגובת נשים ואז התחילו לחשוב,'טוב, אני מניח שאני לא מספיק נראה טוב.'

עם זאת, מה שהחבר'ה האלה לא מבינים הוא שכדי לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה, אתה צריך למשוך אותה באופן פעיל כשאתה מתקשר איתה.

עובדה ממש משונה, אך אמיתית של משיכה

כשאתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך בדרכים שונות ורבות (למשל להצחיק אותה, להדליק אותה על ידי ביטחון עצמי, לגרום לה להרגיש ילדה בנוכחותך וכו ') בזמן שאתה מתקשר איתה, משהו באמת מְשׁוּנֶה קורה ...

היא מתחילה להסתכל על מה שאחרת יכול היה להיות שלילי בך (למשל, אף גדול, קצר, קירח, עודף משקל וכו ') באור חיובי.

הדברים שהייתם חושבים שאינם מושכים הופכים אותה למעשה לחביבים, חמודים, מקסימים וסקסיים, למרות שהם לא נחשבים לתכונות דוגמניות גבריות.

היא מרגישה נמשכת לאיך שאתה גורם לה להרגיש תוך כדי אינטראקציה איתה והיא למעשה מתחילה לאהוב את המראה שאתה נראה כי זה חלק ממך.

היא מרגישה נמשכת אליך ולכן, מתחילה להסתכל עליך באור חיובי יותר.

זו אחת הסיבות לכך שתראו בחורים שלא נראים יפה, עם חברה או אישה יפהפיים. תוכלו גם לשמוע נשים מתייחסות לחבר או לבעל שלהם כסקסי או נאה, למרות שאין לו פנים נראות טוב או צורת גוף מושלמת.

היא אוהבת את המראה הגופני שלו כי זה הוא והוא גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים חשובות יותר, ארוכות טווח יותר מסתם מבטים בלבד. אולי לא יהיו לו פנים נראות טובות או צורת גוף נהדרת, אבל היא עדיין מוצאת אותו מושך, מושך, רצוי ואהוב להפליא.

במקום להסתכל על התכונות הפיזיות ה'לא מושלמות 'שלו באור שלילי, היא תראה אותם כמושכים ומושכים אותה מכיוון שהם חלק ממנו.

היא באמת תאהב את המראה שהוא נראה. למעשה, היא יכולה אפילו לאהוב את זה ולהגיע להעדיף את סוג המראה שלו על פני מה שהיא חשבה שהיא אוהבת או רוצה.

זה מוזר, אני יודע ...

זה לא הגיוני במיוחד עבור בחורים שלא מבינים משיכה.

הרבה חבר'ה חושבים שהם צריכים להראות כמו דוגמנית גברית מושלמת עם גוף מושלם ואז הם יוכלו לגרום לנשים להרגיש
משיכה עזה עבורם, אך לא כך זה עובד.

כן, אישה יכולה לחוש משיכה למראה הגופני של הגבר, אבל אתה כן לֹא מוגבל לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה עבורך על סמך המראה שלך.

סוגי המשיכה החזקים ביותר שאתה יכול לגרום לאישה להרגיש מבוססים על מה שאתה אומר ועושה כשאתה מתקשר איתה.

כשתסתכל סביב תראה שהחבר'ה שנמצאים עם נשים יפות, בדרך כלל לא נראים כמו דגמים מפלסטיק מושלמים. יש להם מוזרויות מוזרות עליהם ויש להם תכונות שאולי אתה מחשיב כלא מושכות (למשל אף גדול, נמוך, עודף משקל וכו '), אבל האישה שהוא נמצא בה היא מושכת.

מוזר, אבל נכון.

למרות שהוא לא נראה כמו דוגמן גברי, היא אומרת שהוא נאה, סקסי ורצוי. הוא הגבר שלה, היא אוהבת אותו, היא אוהבת להיות סביבו, היא אוהבת את המראה שלו והיא אוהבת את התכונות הייחודיות שלו כי היא מרגישה נמשכת אליו בדרכים רבות ושונות.

מצד שני, אם אתה לא גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך כשאתה מתקשר איתה, אז היא מתחילה לראות את המוזרויות שלך ואת התכונות שאינן נחשבות טובות מבחינה פיזית במבט שלילי.

היא תוהה מדוע היא לא מרגישה נמשכת אליך והיא מתחילה להתמקד בדברים שהיא לא אוהבת בך.'אה כן ... אני לא אוהב שהוא קירח'אוֹ'אני לא אוהב שיש לו אף גדול.'

עם זאת, זה לא אומר שאותה אישה לא יכולה לחוש משיכה עזה לבחור שהוא קירח או שיש לו אף גדול. היא יכולה לחוש משיכה עזה אליו, אם הוא גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים רבות ושונות אחרות.

מוזר, אבל נכון.

כאמור, אני מלמד בחורים כיצד לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהם ביותר מ 100 דרכים שונות.

סביר להניח שאתה לא יודע כמה כוח יש לך בכל הנוגע למשיכת נשים. אתה יכול לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה כשאתה מתקשר איתה.

זה לא צריך להיות על המראה שלך. אתה לא צריך לנסות להשתמש במראה שלך כדי למשוך נשים.

אתה יכול להשתמש באישיות שלך, בסגנון התקשורת שלך, בהתנהגות שלך, בשפת הגוף שלך, בגישה שלך וכו '. יש כל כך הרבה דברים שונים שאתה יכול לעשות כדי לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך.

אתה באמת יכול.

הרבה חבר'ה עוברים את החיים בחשיבה,'אני קרח'אוֹ'יש לי אף גדול'אוֹ'אני נמוך'אוֹ'אין לי את הגוף המושלם'אוֹ'הפנים שלי לא נראות טוב, אז אני לא יכולה להיות מושכת לנשים.'

עם זאת, מה שהחבר'ה האלה לא מצליחים להבין הוא שתכונות השטח שלהם (למשל קירח, אף גדול, נמוכות וכו ') יכולות לעבור לחמודות, מקסימות, סקסיות, מושכות, נאותות ורצויות אם הוא גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות.

הדבר המגניב באמת בלהיות גבר

הדבר המגניב באמת בלהיות גבר הוא שאתה יכול להיות עודף משקל, אתה יכול להיות נמוך, אתה יכול להיות קירח, אתה יכול להיות אף גדול או שאתה יכול להיות עם מצח גבוה ואף כפוף כמוני והנשים הכי יפות עדיין יכולות להפנות לך כסקסי, חתיך ומושך.

מוזר, אבל נכון.

כשאתה יודע איך למשוך נשים תוך כדי אינטראקציה איתן (כלומר על סמך מה שאתה אומר ועושה), נשים אומרות אז,'או, יש בו משהו. אני מחבב אותו!'וממש נמשכים אליך.

ככל שיותר דרכים בהן תוכלו לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם תוך כדי אינטראקציה איתה, כך המשיכה שלה כלפיכם תהיה יותר אינטנסיבית. כשהיא מרגישה משיכה עזה כלפיך, זה אפילו לא ממש משנה לה איך אתה נראה. כמובן, לא כל הנשים יקבלו בחור שאינו דוגמן גברי מושלם, אך רובן כן.

אולי ראית בחורים אחרים עם נשים יפות וחשבת,'מה היא עושה איתו?'יכול להיות שהסתובבת ברחוב וראית בחור הולך יחד עם חברתו או אשתו היפה והוא לא נראה כמו שום דבר מיוחד.

יכול להיות שהוא היה סובל מעודף משקל, נמוך או אולי לא היה לו גוף כושר מושלם כמו שאמרו לכם בתקשורת או ברשת שאתם חייבים למשוך נשים.'תשיג את שרירי הבטן בשש חבילות ואז תביא את הילדה!'אוֹ'בנה את שרירי הזרוע ואז תשיג את הילדה.'

עם זאת, כאשר אתה מסתכל על המתרחש סביבך בעולם האמיתי, אתה מבין שזה אפילו לא המקרה. נשים יפות הן עם כל מיני בחורים שנראים שונים.

כן, יש כמה נשים שאוהבות את החבר'ה שיש להם את הגוף המושלם. אין שום דבר לא בסדר באימונים בחדר כושר ואין שום דבר רע שיש לך שרירים, אבל אתה לא באמת צריך את זה כדי להשיג לעצמך חברה יפה או אישה, או לקיים יחסי מין עם נשים יפות.

אתה לא באמת צריך את זה.

אתה יכול לקבל שרירים וגוף מושלם אם אתה רוצה, אבל אתה לא באמת צריך את זה.

הוכחה כלשהי לחיים האמיתיים שאתה לא צריך להיות דוגמן גברי מושלם כדי למשוך נשים

מה שאני אעשה עכשיו זה להראות לך כמה תמונות של בחורים שאינם נראים יפה, עם עודף משקל או ממרוץ בו חבר'ה חושבים שהם לא יכולים לאסוף נשים באותה קלות כמו גזעים אחרים, אבל יש להם יפה חברה או אשה.

אז תסתכל על הבחור הזה ...

בחור מכוער מתחתן עם אישה יפה

האם הוא נראה כמו גבר נאה עם גוף כושר מושלם, או שהוא באמת נראה עודף משקל? מה לגבי פניו: האם מראהו נאה, מכוער, נראה מתחת לממוצע או נראה ממוצע?

מה דעתך על שני החבר'ה האלה להתחתן עם אישה יפה, אבל שני החבר'ה סובלים מעודף משקל ואולי אפילו נחשבים שמנים ....

גברים שמנים מתחתנים עם נשים יפות

רוב החבר'ה הולכים להניח,'אוקיי, הוא חייב להיות עשיר. כסף הוא הסיבה היחידה שהיא תרצה להיות איתו. '

בחור שמן עם חברה רזה בבריכה

עם זאת, זה לא תמיד המקרה.

בחורים שמנים עם נשים יפות

רוב החבר'ה בעולם הזה לא עשירים ופשוט מסתדרים. רוב הבחורים פשוט קיבלו עבודה רגילה ומרוויחים הכנסה רגילה.

מה עם הבחור הזה כאן ...

בחור שמן עם חברה סקסית

החברה שלו יפה, היא בכושר, אבל הוא סובל מעודף משקל. מה היא עושה איתו כשהיא יכולה להיות עם גבר ממש גבוה שנמצא בכושר מושלם ונראה כמו דוגמן גברי? מה קורה פה?

מה דעתך על שני הבחורים האלה ...

בחור קירח עם אישה יפה. היא מוצאת אותו מושך

החבר'ה האלה הם BALD.

הא?

מה אותן נשים עושות איתן? האם להיות אטרקטיבי לגבי ראש שיער מלא? האם זה לא מה שהם אומרים לך בפרסומות הטלוויזיה ההיא כשהם אומרים שאתה צריך לצבוע את השיער ולהיות בעל שיער מלא?

מה קורה פה? מדוע אישה תרצה להיות עם בחור שהוא קירח?

אתה חייב להיות בעל שיער מלא כדי למשוך נשים ... נכון?

מה עם הבחור הזה ...

בחור אסייתי מתחתן עם בחורה לבנה ויפה

הוא אסייתי. המתן ... בחור אסייתי עם בחורה לבנה ... זה לא יכול להיות אפשרי. כן, זה אפשרי וזה בעצם נורמלי מאוד ונפוץ בימינו.

הנה בחור אסייתי שמן עם חברה צעירה ודי לבן ...

בחור אסייתי שמן עם חברה יפה

כיצד זה אפשרי?

... ועכשיו, הנה כמה בחורים שחורים עם נשים לבנות. מה קורה פה?

בחורים שחורים עם נשים לבנות

הנה בחור לבן עם אישה שחורה. מה קורה פה? הנה בחור אסייתי עם אישה שחורה. כיצד זה אפשרי? מה קורה? איך היא יכולה להרגיש נמשכת אליו?

גבר לבן מתחתן עם אישה שחורה. בחור אסייתי מתחתן עם אישה שחורה

מה דעתך על הבחור הזה עם האוזניים הגדולות ...

בחור עם אוזניים גדולות עם חברה יפה

מה קורה שם? למה היא איתו?

מה עם הבחור הזה ...

בחור עם אף מוזר עם חברה יפה

תסתכל על האף שלו. הוא לא נראה כמו בחור טיפוסי, נראה טוב. יש לו את האף המוזר הזה, אבל יש לו בחורה יפה למראה. מדוע היא איתו כשהיא יכולה להיות עם בחור שיש לו דוגמנית גבר שנראה פנים? מה קורה?

כלומר, תסתכל על הבחור הזה ...

בחור מכוער עם חברה מעודדת לוהטת

מה קורה פה? הילדה הזו היא אישה צעירה ויפה והיא עם אותו בחור שלא נראה נאה. כיצד זה אפשרי?

האם באמת ייתכן שהיא לא מודאגת מהמראה שלו עכשיו? היא מרגישה שהוא נמשך אליו בדרכים אחרות (לא, לא כסף) והיא רואה את המראה הגופני שלו כעת על היותו מושך בעיניה.

עכשיו, כשהיא מרגישה משיכה רבה אליו מסיבות אחרות, היא מסתכלת על מה שאחרת היו שליליות בו (למשל חיוך חנון, גבות גדולות, בגדים חנונים וכו ') באור חיובי יותר.

מה אתה חושב?

האם ייתכן שכאשר אישה חשה משיכה כלפי בחור מסיבות אחרות (לא, לא כסף), היא מפסיקה להתמקד במה שהיא הייתה מסתובבת ואומרת שהיא רוצה בבחור? לדוגמה:'אני רוצה גבר גבוה ונאה ומושלם עם המון כסף.'

בחור אסייתי עם חברה לבנה

האם ייתכן שאישה יכולה להרגיש נמשכת לבחור מסיבות אחרות ואז באמת אוהבת את המראה הגופני שלו כי זה הוא?

איך זה אפשרי?

היא נמשכת אליו, היא נמצאת אליו ובשל כך היא בעצם מסתכלת על המראה הגופני שלו באור חיובי ואפילו רואה את זה כמושך או נאה?

זוגות יומיומיים

מה קורה כאן? מדוע הנשים הללו (ורבות אחרות שהייתם עדים לכם בחייכם) אינן עם דוגמניות גבריות מושלמות עם המון כסף? מדוע ייתכן שלחבר'ה האלה יהיו נשים אלו? מה קורה?

האמת על משיכת נשים

למעשה ניתן למשוך נשים בדרכים אחרות מלבד מראה, כסף, מעמד חברתי, להיות גבוה, בעל זין גדול וכו '.

לא כל הנשים יקבלו בחור שלא נראה כמו דוגמן גברי מושלם עם גוף מושלם, אבל רוב הנשים כן.

מרבית הנשים גמישות יותר עם מה שהן מרגישות נמשכות אליו ושמות פחות חשיבות למראה הגופני של הבחור, אם הוא מסוגל לגרום להן להרגיש מספיק משיכה מסיבות אחרות.

לפני שתקיים אינטראקציה עם בחור, אישה תשפוט אותו על פי המראה הגופני שלו מכיוון שהיא צריכה לבצע הערכה על סמך משהו. עם זאת, כשבחור מתקשר איתה, תכונות פני השטח שלו (למשל שיש לו אף גדול, להיות מעט רזות, עודף משקל, בעל פנים לא מושכות וכו ') יכולות לעבור להיות חביבות אם הוא יכול לגרום לה להרגיש מספיק משיכה עבור אחרים סיבות.

זו הסיבה שכל כך חשוב לך להיות מסוגל למשוך נשים כשאתה אינטראקציה איתם. היכולת שלך למשוך נשים קובעת את איכות האישה שתוכל לגשת אליה והיא קובעת הרבה מהרצון שיהיה לה להישאר איתך בקשר.

אם אינך מצליח לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה פוגש אותן, לא תהיה לך בחירה עם נשים. במערכת יחסים, אם אינך מצליח לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך יותר ויותר עם הזמן, הניצוץ יגווע.

עבור החבר'ה הרווקים שצופים בסרטון זה: אם אתם חוששים לקיים אינטראקציה עם נשים ואתם מתחבאים ברקע, אתם ממש מבזבזים את חייכם היקרים. מגיע לך כל כך הרבה יותר טוב ממה שאתה מרשה לעצמך לחוות עם נשים.

הרבה חבר'ה מבזבזים את חייהם בתקווה שנשים מתישהו, פתאום כמוהם להיראות טוב או להשיג מעמד כלכלי מסוים בחיים. שנים מבוזבזות מתקתקות ושום דבר באמת לא משתנה.

שיהיה ברור ...

אין שום דבר רע בבחור שעובד מכון כושר ובונה שרירים. כמו כן, אין שום דבר רע בכך שבחור משקיע הרבה עבודה קשה כדי להצליח בחיים.

אתה יכול לעשות את הדברים האלה אם אתה רוצה, אבל אתה עדיין יכול לגרום לאישה יפה להרגיש משיכה אינטנסיבית עבורך גם אם אין לך את הדברים האלה.

יש שם בחורים שאין להם עבודה, מעולם לא התאמנו בחדר כושר כל חייהם, הם רזים או סובלים מעודף משקל, אבל עדיין יש להם חברה או אישה יפהפיים. הם עדיין יכולים לגרום לנשים להרגיש משיכה עזה אליהן, או לפחות מספיק משיכה כדי להתחיל קשר.

היכולת שלך למשוך נשים

במהלך חייך, היכולת שלך למשוך נשים תהיה קריטית להצלחתך לאסוף נשים ולהיות מסוגלת לקיים יחסים.

אם אתה כרגע רווק ואינך מסוגל לגרום לנשים יפות לחוש משיכה עזה עבורך, זה לא אומר שאתה לא יכול לפתח את המיומנות הזו. כמו כן, אם אתה נמצא בזוגיות כרגע והניצוץ מת, זה לא אומר שאתה לא יכול להתחיל להתנהג ולדבר איתה בצורה מושכת ולקבל את הניצוץ הזה בחזרה.

באופן כללי, כמות המשיכה שאישה חשה כלפיך היא לגמרי בשליטתך. רוב מה שאישה מרגישה שהוא נמשך אליו הוא איך שגבר מתנהג ומדבר איתה כשהוא מתקשר איתה.

ברגע שאתה יודע לגרום לאישה להרגיש משיכה עזה עבורך במהלך אינטראקציה, אתה מבין כמה כוח ושליטה יש לך
על ההצלחה שלך עם נשים.

אתה מבין שאתה לא צריך לפחד ללכת ולדבר עם נשים כי אתה יכול לגרום להן להרגיש נמשכות. אתה גם מבין שאתה לא צריך לדאוג לאבד את החברה שלך או את אשתך כי אתה יכול לשמור על המשיכה שלה ואתה יכול לבנות על זה
שעות נוספות.

קח את בן מהאיש המודרני כדוגמה. בן, סטו ואני המאמנים ב'האיש המודרני '.

בן, סטו ודן - מאמני האדם המודרני

כפי שאתה יכול לראות, בן לא נראה כמו שום דבר מיוחד. בעבר הוא היה בחור בטוח (שלא כמוני שהייתי עצבני סביב נשים מושכות ונאלץ ללמוד איך להיות בטוח), אך למרות שהיה בטוח בעצמו, הוא לא ידע מה לומר או לעשות סביב נשים בכדי לגרום להן. מרגיש נמשך מספיק כדי לרצות להיות איתו.

בן מעולם לא באמת הגיע לשום מקום עם נשים ותמיד היה הבחור היחיד בזמן שכל החברים שלו התחברו לנשים, ניהלו מערכות יחסים ונהנו מאוד. עם זאת, מה שבן עשה היה להתמקד בלגלות כיצד למשוך נשים וכשהוא עשה זאת, נשים החלו לזרום לחייו.

כשפגשתי את בן לראשונה, הוא תמיד אמר לי,'תן לי 10 דקות לבד עם ילדה והיא שלי'ואחר כך זה הפך,'תן לי 5 דקות'ואז'תן לי דקה'ואז,'רק תן לי לתקשר איתה.'

לבן יש אמון בעצמו וכך גם לי וגם לסטו. ובכל זאת, איך נעשה את זה? איך יהיה לנו את הביטחון הזה בעצמנו בו נוכל לדבר עם אישה ולקיים איתה קשר ואנחנו יודעים שנוכל לגרום לה להרגיש נמשכת?

הסיבה שהצלחתי לגרום לכל כך הרבה נשים יפות למשיכה עזה עבורי היא כי התמקדתי במשיכת נשים כשאני מתקשר איתן. אני יודע שהדרכים החשובות והחזקות ביותר למשוך נשים קורות כשאתה באמת מתקשר איתן.

'זה לא הוגן! לנשים זה כל כך קל ... '

כשבחור לא יודע למשוך נשים, זה יכול להרגיש שלנשים כל כך קל כי כל מה שהן צריכות לעשות זה להראות טוב והן יקבלו תשומת לב.

עם זאת, כשבחור יודע למשוך אישה בדרך שהוא מתקשר איתה, הוא פתאום מבין שהוא בר המזל. הוא יכול להיות בעודף משקל, נמוך, בעל אף גדול וכו 'והוא עדיין יכול לגרום לאישה יפה לחוש משיכה עזה כלפיו.

אנו הגברים ברי מזל שנשים יכולות לחוש משיכה עזה עבורנו על סמך האופן שבו אנו מתקשרים איתן.

כשאתה יודע איך למשוך נשים במהלך אינטראקציות, יש לך בחירה עם נשים מכיוון שרוב הנשים שאתה פוגש מרגישות נמשכות אליך. זה באמת תלוי בך כמה או כמה משיכה אתה רוצה שנשים ירגישו לך כשאתה מתקשר איתן.

אתה יכול להחליט לצאת למספר טריגרים למשיכה במהלך שיחה פשוטה ולגרום לה להרגיש הרבה משיכה אליך. במערכת יחסים, אתה יכול לגרום לאישה שלך להרגיש כמויות גדולות יותר של משיכה עבורך לאורך זמן.

הניצוץ לא צריך למות בינך לבינה. אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך בדרך שאתה מתקשר איתה.

אם האופן שבו אתה מתקשר איתה מכבה אותה ולא גורם לה להרגיש יותר אהבה, כבוד ומשיכה אליך, אז כמובן שהניצוץ הולך לגווע. עם זאת, אם הדרך בה אתה מתקשר איתה, מתקשרת איתה ומתנהגת סביבה גורמת לה להרגיש יותר אהבה, כבוד ומשיכה אליך, אז הניצוץ לא יגווע.

הניצוץ לא צריך למות במערכת יחסים. אתה יכול למעשה לגרום לאישה להרגיש יותר ויותר נמשכת אליך לאורך זמן.

היא יכולה להתאהב יותר, להרגיש יותר כבוד ולהרגיש יותר משיכה אליך לאורך זמן, עד לנקודה שבה אין שום טעם לרצות להיפרד ממך. אתה האיש שלה.

איך עשיתי את סודות המשיכה?

אז איך פיתחתי את כל טכניקות המשיכה האלה? איך הצלחתי להצליח עם נשים?

ובכן, בעבר לא הצלחתי עם נשים.

הייתי הבחור העצבני, הייתי נחמד מדי כלפי נשים והייתי מדבר איתן ונגמר לי במהירות הדברים לומר. אם דיברתי עם אישה מושכת, כמעט תמיד לא יכולתי להמשיך בשיחה או לשמור עליה מעניינת.

הייתי מתחיל לדבר עם אישה מושכת והיא אולי תיתן לי הזדמנות בהתחלה כי התלבשתי טוב ונראיתי הגונה, אבל אז אאבד את העניין שלה כי לא ידעתי אפילו לגרום לה להרגיש נמשכת.

לא ידעתי איך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליי בזמן האינטראקציה איתה. אפילו לא ידעתי שחשוב לגרום לאישה להרגיש נמשכת במהלך אינטראקציה, מלבד להיות בחור חביב ונחמד.

קיוויתי להיבחר על ידה למראה טוב מספיק, כי ככה בחרתי נשים. זה היה מקרה שחשבתי,'בסדר, לבשתי את הבגדים האופנתיים האלה ... עיצבתי את השיער שלי בצורה מגניבה ... האם אוכל לקבל הזדמנות איתך?'

... אבל, זה פשוט לא עבד.

אז, כמו רוב החבר'ה, אני מניח שאסור לי להיות נאה מספיק. זה נמשך זמן רב (שנים) ובסופו של דבר איבדתי הרבה ביטחון בעצמי עד שלילה אחד בו השתתפתי במשקאות אחרי העבודה עם עמיתי לעבודה / עמיתיי.

אותו דבר ישן קרה שוב: דיברתי עם כמה נשים (לאחר שתיתי כמה שתייה כדי להרגיש מספיק בטוחים) והן דחו את ניסיונותיי לדבר איתן או איבדתי במהירות עניין כשהתחלתי לשאול אותן את כל השאלות הסטנדרטיות כמו,'אז מה אתה עושה למחייתך?'ואז,'אה, בסדר וכמה זמן עבדת שם?'

חזרתי לבדי כרגיל ואחותי הגדולה (שאותה חלקתי אז בית שכור) שאלה,'אז ... דן, הרמת הערב?'היא שאלה אותי בצורה סרקסטית מכיוון שהיא ידעה שהתשובה תהיה כמעט בוודאות,'לֹא'וזה היה.

אחרי ששמעתי אותי אומר'לֹא'שוב אמרה,'אה, אל תדאגי ... אתה רק צריך לחכות שהילדה הנכונה תבוא. אולי אתה פוגש את הבנות הלא נכונות. '

הסברתי את המצב עוד, בתקווה שיהיה לה איזושהי תובנה נשית שתעזור לי להבין מה אני עושה לא בסדר, אבל היא לא עשתה זאת. אמרתי,'אני מדבר עם נשים ונראה שזה פשוט לא הולך לשום מקום. נראה כאילו אין באמת על מה לדבר וזה משעמם מהר מאוד. '

שוב אמרה,'אה, כנראה שאתה פשוט פוגש את הבנות הלא נכונות. חכה והילדה הנכונה תבוא. '

זו הנקודה בה הכל השתנה מבחינתי. אמרתי (בצורה גלויה ואוהבת שרק אח יכול לומר לאחותו),'שְׁטוּיוֹת! לא! ראיתי בחורים אחרים שיש להם נשים יפות ... יש להם חברה או אישה יפה או שיש להם מספר נשים בחייהם.

למה אני לא יכולה להביא ילדה? מדוע נשים לא מעוניינות בי? מדוע אני מדבר עם נשים וזה לא הולך לשום מקום? מה קורה כאן? מה לא בסדר? מה אני מפספס?'

כמובן, אז לא ידעתי מה חסר לי.

אפילו לא ידעתי שבחור צריך לגרום לאישה באופן פעיל להרגיש נמשכת אליו בזמן שהוא מתקשר איתה.

עברתי את החיים עם המנטליות של ציפור טווס.

ריקוד זיווג של טווס

תסתכל על ציפור הטווס. עליו למשוך ציפור נקבה על ידי מראה כל צבעוני ויפה.“אנא בחר בי! תסתכל על הנוצות שלי. האם אני מספיק יפה בשבילך? '

על סמך מה שראיתי בתקשורת ונשמעתי נשים אומרות על גברים נאים ונאים, חשבתי שהכל נוגע למראה.

חשבתי שעלי להיבחר על סמך איך שאני נראית ואז לנסות להרשים את הילדה על ידי שיחה על העבודה שלי ועל מה שאני רוצה לעשות בעתיד ... ואז אני מקווה שאצליח לקבל הזדמנות עם שֶׁלָה.

עם זאת, ברור שזה היה שגוי והניסיון להיבחר לפי המראה שלך או אישורי הקריירה שלך לא גורם לך לשום מקום ... ואתה היית יודע גם אם ניסית את זה.

דן בייקון - בבית לבד ... שוב

נמאס לי להישאר מחוץ לכל האהבה, המין והיחסים שכולם נהנו מהם. ידעתי שמגיע לי טוב יותר מאשר לדחות אותי כמעט כל אישה שדיברתי איתה.

ידעתי שחסר לי חלק מפתח לפאזל של משיכת נשים, אבל פשוט לא ידעתי מה זה.

אז הבטחתי לעצמי ...

הבטחתי לעבוד על הדברים האלה ולא משנה מה

אמרתי לעצמי,'אני הולך לגשת לנשים בכל סוף שבוע עד שאעבוד את הדברים האלה. עד שאעבוד איך לפתוח בשיחה עם אישה ולגרום לה להימשך אלי; למי שאני ... לחבב אותי בשבילי, לאהוב אותי בשבילי, לרצות אותי בשבילי.

אני הולך לגרום לזה לקרות. '

למרבה המזל, בערך באותה תקופה יצרתי חבר חדש והוא היה חסר תקווה גם עם נשים. עשינו הסכם ביחד ואמרנו,'בואו נצא לשם וניגש לנשים בכל סוף שבוע ונסתדר עם זה.'

בתחילה זה היה נורא כי אף אחד מאיתנו לא ידע מה אנחנו עושים. הייתי ניגש לנשים ומנסה להתחיל לדבר איתן והן היו נותנות לי'תתרחק מאיתנו'סוג התגובה עם שפת הגוף שלהם או שהם יאבדו במהירות עניין לדבר איתי תוך 10 שניות עד 2 דקות.

תמיד נגמרו לי הדברים לומר, השיחה תהפוך משעממת ולא יכולתי להמשיך באינטראקציה או לשמור על השיחה מעניינת מספיק.

ואז הייתי צריך לעזוב כי זה הרגיש כל כך מביך ואפילו מיותר לדבר איתן או שהנשים היו אומרות משהו,'אממ ... אתה יכול להשאיר אותנו לבד עכשיו?'אוֹ'מצטער, אבל אנחנו עורכים לילה של ילדה'אוֹ'אני הולך לשירותים. ביי! ”והיא לא תחזור.

זה היה אותו דבר שוב ושוב, אבל התמידתי ועמדתי בהבטחתי להמשיך לגשת לנשים עד שאעבד את הדברים האלה.

בסופו של דבר התחלתי להבין איך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליי.

דן בייקון - חי את אורח החיים של פלייבוי

התחלתי להבין איך לגרום לנשים להרגיש משיכה של INTENSE עבורי. גרמתי לנשים להרגיש נמשכות למי שאני (כלומר האישיות שלי, האווירה וכו '), איך אני מדבר איתן ואיך אני משתמש בשפת הגוף שלי במהלך האינטראקציה.

דן בייקון - חי את אורח החיים של פלייבוי

משכתי נשים ב -5, 10 ואז אפילו ב -15 דרכים שונות תוך דקות ספורות מהפגישה איתן.

דן בייקון - חי את אורח החיים של פלייבוי

בדקתי איך לנשק נשים תוך 10 דקות מהפגישה, ואז תוך 5 דקות ואז כמעט מיד. בדקתי איך לקחת נשים הביתה לסקס מבר או ממועדון לילה.

דן בייקון - חי את אורח החיים של פלייבוי

בדקתי איך לקיים יחסי מין בפגישה הראשונה (אצלי או אצלה), גם אם פגשתי את האישה במהלך היום בקניון או בבית קפה וקיבלתי את המספר שלה רק אחרי שדיברתי איתה כמה דקות.

התברר לי כיצד יש מספר נשים בחיים שלי בכל פעם. עבדתי איך להיות בטוח. עבדתי מה להגיד ולעשות סביב נשים כדי שתהיה לי הבחירה בנשים.

אחרי שנהניתי מאותו אורח חיים במשך כשנה וחצי, החלטתי לרשום את כל מה שגיליתי ולהכניס אותו למה שהפך בסופו של דבר לספר שלי, http: // store הם בלעדיים לאיש המודרני ואף אחד אחר לא יכול להסביר את מה שאנחנו מבינים בצורה שאנחנו מבינים את זה.

מה שבן, סטו ואני אומרים ועושים כשאנחנו מתקשרים עם נשים זו הסיבה שהצלחנו לגרום לכל כך הרבה נשים לחוש משיכה עזה אלינו במשך כל כך הרבה שנים. כשאתה יודע לגרום לנשים להרגיש משיכה עזה עבורך כשאתה מתקשר איתן, פשוט כל כך קל למשוך אישה למין או לזוגיות.

בן, סטו ואני השקענו זמן רב ביצירת כל התוכניות שלנו בכדי להכניס את כל העצות, הטכניקות, השיטות, הלך הרוח והתובנות לפורמטים מובנים שתוכלו ללמוד ולהתחיל להשתמש בהם בחייכם עכשיו.

אתה לא צריך לבזבז את שנות חייך ולהשקיע המון עבודה קשה כדי לנסות לעבד את כל הדברים האלה בעצמך. תוכלו ללמוד מה עבדנו במשך שנים רבות בעניין HOURS.

בשבילך, הכל זמין בתוכנית. כל שעליך לעשות הוא להוריד אותו ואז להעלות אותו למוח שלך, להתחיל להשתמש בטכניקות ומיד תהיה לך סוג של הצלחה שחווינו עם נשים כל הזמן הזה.

כשאתה מתקשר עם אישה בפעם הראשונה, אתה מסוגל לגרום לה להרגיש משיכה אינטנסיבית עבורך. כשאתה בקשר, אתה מסוגל להעמיק את המשיכה שלה לאורך זמן עד לנקודה בה היא לא רוצה לעזוב אותך.

אתה יכול להיות בעל הכוח והשליטה ביכולת שלך למשוך נשים.

היכולת שלך למשוך נשים קובעת את איכות האישה שתוכל לגשת אליה ואת הרצון שהיא תצטרך להישאר איתך במערכת יחסים.

אתה יכול לגרום לאישה יפה להרגיש משיכה עזה עבורך ואתה יכול להרגיש שהיא נמשכת אליך יותר ויותר לאורך זמן. אתה באמת יכול לעשות את זה.

תפסיקי לבזבז את חייך בלי נשים

אני מקווה שאם אתה רוצה ללמוד איך לעשות את זה, אתה מתחיל. אתה לא הולך לבזבז יותר מחייך במחשבה שאתה לא יכול לעשות את זה,'אה, אני לא מספיק נראה טוב'אוֹ'אני לא מספיק טוב.'

כן אתה כן.

אתה יכול לגרום לאישה יפה לחוש משיכה עזה עבורך בזמן שהיא מדברת איתך. אתה באמת יכול לעשות את זה.

במערכת יחסים, אתה יכול לגרום לאישה להרגיש יותר ויותר משיכה אליך לאורך זמן. אתה יכול לעשות את זה.