איך לגרום לאישה לצחוק

איך לגרום לאישה לצחוק

הסוד כיצד להצחיק אישה הוא להשתמש במה שאני מכנה הומור שחצן.

כאן אתה מתיימר להיות שחצן בצורה שובבה. זה סוג ההומור שמארחי תוכניות הטלוויזיה משתמשים בטלוויזיה, אבל זה גם סוג ההומור שבחורים כמוני (שמסתבכים כמו משוגעים) משתמשים בנשים כדי להדליק אותם וליהנות מהחברה שלי.

צפו בסרטון זה לדוגמא ...

להלן מספר דוגמאות כיצד להצחיק אישה ...

כפי שתגלו מהסרטונים שלמעלה, להצחיק אישה זה להשתמש בסוג ההומור שיגרום לתחושות המשיכה המינית שלה.

הומור שחצן בשמחה מפעיל את רגשות המשיכה המינית של האישה מכיוון שאתה מפגין ביטחון חברתי, אינטליגנציה חברתית וגבריות. אלו תכונות חשובות מאוד שעוזרות לגבר להיות שורד טוב יותר בעולם הזה.אם אתה עדיין לא מודע, המשיכה שנשים חשות לגברים קשורה ישירות לניתוח האינסטינקטיבי שלה לגבי תכונות ההישרדות שלו. במילים אחרות, האם אתה סוג של בחור שיהיה לך קל או קשה לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה?

נשים אוהבות חבר'ה מצחיקים

נשים אוהבות חבר

ידוע כי נשים אוהבות בחור מצחיק.

ובכל זאת, מדוע זה המקרה? לפני זמן מה, צוות מדענים בבריטניה החליט לערוך קצת מחקר במטרה לחשוף מה גורם לנשים להתעניין כל כך בבחורים שיכולים להצחיק אותם.

על פי תוצאות המחקר שלהם, שכלל 45 נשים, היותו 'בחור מצחיק' גורם לבחור להיראות אינטליגנטי ואמין יותר בעיניה וזה הופך אותו לנחשק יותר מבחינת יצירת מערכת יחסים.

עכשיו, זה לא אומר שהבחור עם ה- IQ הגבוה ביותר או ציוני המבחנים במכללה יהיה הכי מצחיק; כלומר אינטליגנציה אקדמית. סוג האינטליגנציה שאליה מתייחסות נשים הוא אינטליגנציה חברתית, שהיא בעצם היכולת להסתדר עם אנשים ולהצליח במובן החברתי.

נשים אוהבות חבר

אינטליגנציה חברתית מפעילה משיכה אינסטינקטיבית של אישה על סמך יכולתו הפוטנציאלית של הבחור לשרוד, לשגשג ולשגשג בחיים. היא אולי מסבירה את זה כ'אמינה ', אבל זה בגלל שהיא לא פסיכולוגית אבולוציונית ולכן כמעט בוודאות לא חשבה על זה מנקודת מבט זו.

ראש צוות המחקר מר מקארטי אמר,'הסיבה שאישה רוצה לחפש בחור הומוריסטי היא משום שזה סימן לאינטליגנציה ואינטליגנציה שנותן לגבר את היכולת לספק משאבים לילדיהם ולשרוד, במקום ליפול במלכודת ולמות.'

באופן אישי, אני חושב שמקארטי לא הסביר טוב מאוד את הנקודה שלו כי אני לא רואה שום קשר בין להיות מבחינה חברתית אינטליגנטי והימנעות ממלכודת חיות.

אני חושב שמקארטי לא הצליח להכיר בכך שבני אדם הם בעלי סוגים רבים ושונים של אינטליגנציה והיותם ציידים ולקטים מצליחים, אינם משווים אוטומטית לאינטליגנציה או ליכולת לפצח בדיחה.

'מחקר' זה אחת הדוגמאות הרבות שתמצאו בעולם כיום, בו אנשים שנראים כמומחים (מכיוון שהם 'ראש צוות מחקר') הם חסרי מושג כמו רוב האנשים בכל הנוגע לנושא מדוע נשים נמשכות לתכונות מסוימות אצל גברים.

או שזה או שהוא פשוט ניסה להישמע מצחיק וכתוצאה מכך, הוא לא הצליח להצביע כראוי.

דוגמה איך לגרום לאישה לצחוק

תאר לעצמך שזה עתה נכנסת לסטארבקס להזמין קפה.

כשאתה עולה לדלפק כדי לבצע את ההזמנה שלך, אישה יפה ניגשת בו זמנית. אתה יכול להיות ג'נטלמן משעמם ולתת לה ללכת לפניך (ואז לשכוח אותך), או שאתה יכול להצחיק אותה ולהרגיש נמשך אליך.

כך לגרום לה לצחוק:

  • אתה: [חייכו ותגידו]אוקיי, מיס פיושי הקטנה, היי? כמה חצוף! בסדר ... אתה יכול ללכת מולי, אבל אתה צריך לשלם על הקפה שלי ולהביא לי אחת מעוגות השוקולד האלה.
  • שֶׁלָה: [צוחק].
  • אתה: לא, סתם צוחק. אתה רק צריך להביא לי את הקפה.
  • שֶׁלָה: [צוחק].
  • אתה: [חייכו ותגידו]אוקיי, בסדר - אין קפה, אבל תוציא אותי לארוחת ערב.
  • שֶׁלָה: [עדיין צוחק].
  • אתה: [צוחק איתה ואז אומר]רק צוחק. אני דן אגב, איך קוראים לך?

תראה איך זה עובד?

אתה פשוט שובב, אבל אתה גם בטוח.

אני מתייחס לזה כאל שחצן בשמחה (כלומר אתה בעצם לא יהיר. אתה מתיימר להיות שחצן בצורה שובבה ושזה מה שנשים כל כך מצחיקות). אני נותן 50+ דוגמאות להומור שחצן בשמחה הזרימה

אמיתי לעומת מנסה קשה מדי

לא מצחיק אישה

יש חבר'ה שהולכים רחוק מדי עם ניסיונותיהם להצחיק אישה, מה שגורם להם להופיע כמשונים, מזויפים או לא מהימנים. האישה תוהה מדוע הבחור מנסה כל כך להרשים אותה, מה שגורם לאינסטינקטים שלה לבעוט ולהניח שמשהו לא ממש בסדר.

לכן, אם אתה מתכוון להוסיף את היכולת להצחיק נשים כחלק מהאישיות האטרקטיבית שלך, ודא שאתה לא בסופו של דבר כמו אחד הבחורים הבאים ...

1. הנסו

הוא מקבל רשימות של בדיחות מהאינטרנט ומנסה לומר אותן לנשים (ולאנשים) מתי שהוא יכול. הוא יודע שאנשים אוהבים בחורים מצחיקים ושנשים נמשכות לבחורים שיכולים להצחיק אותם, ולכן הוא משתדל מאוד לגרום לאנשים לחבב אותו על ידי רישום בדיחות ומקווה לקבל תגובה.

אנשים מבחינים בייאושו והוא בסופו של דבר נראה כמו מפסיד יותר מאי פעם. אנשים אולי לא יגידו לו את זה, אבל הם יצחקו עליו מאחורי גבו ובדרך כלל פשוט יאפשרו לו להמשיך לשטות בעצמו.

יתכן שהוא שם לב שיש נשים שצוחקות מהבדיחות שלו והוא יבזבז המון זמן בתהייה אם היא אוהבת אותו או לא. ברוב המקרים, אף אחד לא נמצא שם שיגיד לו שפשוט להצחיק אישה זה לא המפתח להשתכשך או להפוך אותה לחברה שלך.

אישה תעריך את האישיות והביטחון הכללי של הבחור וכיצד זה גורם לה להרגיש. אם הוא מצחיק, אבל פחות או יותר כולם מזלזלים בו כמפסיד, היא לא הולכת להרגיש אינסטינקטיבית נמשכת ליכולתו לשרוד, לשגשג ולשגשג.

במקום זאת, האינסטינקטים שלה הולכים לומר לה שהוא יתקשה להסתדר עם אחרים ולכן ככל הנראה יתאמץ לשרוד, לשגשג ולשגשג לאורך כל החיים.

ניסיון להתאמץ מכדי שיהיה אהוב על ידי שימוש בהומור יכול גם להוביל לכך שבחור יתאמץ יותר מדי לומר את הדבר 'הנכון'. במקום להיות הוא עצמו ולהגיד את מה שהוא באמת חושב בשיחה, הוא יתמקד באמירה כל מה שהוא חושב שאחרים רוצים לשמוע.

זה יכול לגרום לו לחנוק את חוש ההומור הטבעי שלו ולהיות זהיר מדי או פוליטיקלי קורקט. מכיוון שהוא לא האני האמיתי שלו, השנינות וההומור הייחודיים שלו לא יזרחו ויהיה מביך או שיש לו אווירה מוזרה עליו.

צפה בסרטון זה כדי ללמוד היכן חבר'ה משתבשים כשמדברים עם נשים ומה אתה יכול לעשות במקום לגרום לנשים לצחוק, ליהנות מחברתך ורוצה להיות מינית איתך ...

2. הג'וקר הלא מגניב

הוא לא בחור מגניב מאוד (כלומר חסר לו אינטליגנציה חברתית), כך שרוב הבדיחות שהוא פוצח צולעות. בחור כזה צריך להתמקד בללמוד יותר על אנשים, להתרועע ולמשוך נשים לפני שהוא יראה כבחור מגניב ומצחיק שאנשים אוהבים ונשים נמשכות אליו.

חבר'ה שמוטלים על היותם מצחיקים

בדיוק כמו שיש בחורים שנפסלו על ידי נשים בגלל שהשתמשו בהומור בצורה לא נכונה, יש גם בחורים שמקבלים את זה נכון ומקבלים או מקבלים חברה כתוצאה מכך.

החבר'ה האלה הם ...

1. הבחור המצחיק המסור

הוא מקדיש את חייו להיות מצחיק או אפילו לעבוד כקומיקאי. אם הוא טוב, אנשים אוהבים אותו ונשים עומדות בתור להיות איתו.

2. הבחור המגניב והביטוח ששורץ בדיחות בכל פעם שהוא מרגיש כמו זה

הוא בחור מגניב ובטוח שלא עושה מעשה לאף אחד. הוא זכר אלפא ואנשים מסתכלים אליו ומכבדים אותו. בכל פעם שהוא מפצח בדיחה, אנשים צוחקים חזק יותר, קשה יותר ויותר מכיוון שזה בא מבחור כל כך מגניב שהם מכבדים.

הדרך הנכונה להשתמש בהומור כדי לשפר את התוצאות שלך אצל נשים

במקום להשתמש בהומור כדי להעלות שיר ולרקוד לנשים (או אנשים), פשוט שילב אותו כחלק אחד באישיותך.

אם אתה רוצה לבסס את כל חייך על הומור ועל מצחיק, אז נהדר, אבל אם אתה כמו רוב הבחורים (כולל אותי), הומור צריך להיות רק אחת הדרכים שאתה מושך נשים.