איך לגרום לנשים להתאהב בך

איך לגרום לנשים להתאהב בך

שתי הגישות הטובות ביותר לשימוש בכדי לגרום לנשים להתאהב בך, הן:

  1. תהיה בחור מקסים
  2. להיות אתגר

ישנן גישות רבות ושונות שתוכלו לנקוט בהן עם נשים (למשל להיות בחור ממש נחמד, להיות ילד רע, להיות מטומטמות וכו '), אבל להיות בחור מקסים או אתגר הן ללא ספק הדרכים הקלות ביותר לגרום לנשים ליפול. אהבה איתך.

1. תהיה בחור מקסים

להיות מקסים לגרום לנשים להתאהב בך

להיות בחור מקסים פירושו בעצם שאתה גורם לנשים להרגיש נמשכות אליך על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות ומעוררות נשים באופן טבעי ואתה גם נחמד אליהן ומתייחס אליהן טוב.

הנה הדרך הפשוטה להסתכל על זה:

לגרום לה להרגיש נמשכת אליך + התייחס אליה יפה = מקסים.לדוגמא: אם בחור מקיים אינטראקציה עם אישה והוא בטוח בעצמו, כריזמטי ועושה אותה נשית וילדותית בהשוואה לגישה הגברית שלו, אז היא באופן טבעי תרגיש נמשכת ומתעוררת על ידו.

עם זאת, לפעמים זה לא מספיק כדי לגרום לאישה להתאהב. הסוד האמיתי של איך לגרום לנשים להתאהב בך על ידי היותך בחור מקסים הוא להתייחס גם אליהן טוב (כלומר לתת לאישה מחמאות, להיות מתוקה אליה לפעמים, לגרום לה להרגיש מוערך ושמים לב אליה וכו ').

אולי ראית בעבר אינטראקציה עם בחור ומתייחסים אליו כאל 'צ'ארמר' או כאל בחור מקסים.

מה שתבין אם תחשוב על מה שבאמת היית עד כשראית את אותו בחור מתקשר איתה, הוא שהוא גרם לה להרגיש נמשכת אליו והוא גם היה נחמד כלפיה.

לדוגמא: כדי לגרום לה להרגיש נמשכת, הוא אולי היה מגלה ביטחון, מצחיק אותה וגורם לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגבריותו, מה שהיה גורם לה להרגיש נמשכת ומתעוררת על ידו.

הוא הוסיף גם התנהגות נחמדה ומחוות בנוסף להיות מושך עבורה (למשל לתת לה מחמאות, לטפל בה טוב, לגרום לה להרגיש מיוחדת וכו ').

ככה להיות מקסים ואיך לגרום לנשים להתאהב בך. זה קל וזה גם מאפשר לך להיות הבחור הטוב שאתה ועדיין להתבונן, להשיג חברה או למצוא לעצמך את האישה המושלמת.

אתה לא צריך להיות ילד רע, מטומטם, מטומטם או להתייחס לנשים בצורה גרועה כדי לגרום להן להתאוות אליך או להתאהב בך. במקום זאת, אתה פשוט צריך להיות בחור יותר מקסים ממה שאתה עכשיו על ידי השתפרות בלגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך ואז להמשיך להיות הבחור הטוב שאתה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש במשיכה בתוספת התנהגות נחמדה בכדי לגרום לנשים להתאהב בכם ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול ליצור רגשות משיכה בתוך האישה על ידי הצגת תכונות אישיות מסוימות והתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.

ברגע שהאישה נמשכת אליך, היא תראה כל דבר נחמד, מתוק, אדיב או ג'נטלמן שאתה עושה סביבה כמקסים.

2. להיות אתגר

להיות אתגר לנשים לנצח

הרבה חבר'ה לא אוהבים את הרעיון להיות אתגר לנשים לנצח, כי הם מרגישים כאילו זה כרוך במשחקי מוח מטופשים, בשקר לנשים או בהתייחסות לא טובה לנשים.

עם זאת, היותך אתגר לאישה לזכות בו היא למעשה אחת המתנות הנחמדות והיקרות ביותר שאי פעם תוכל לתת לה.

הנה הסיבה ...

בעיקרו של דבר, הדבר הראשון שעליך להבין הוא המציאות בה נשים חיות כשמדובר במין ובדייטים.

לנשים קל מאוד למשוך גברים לסקס מכיוון שרוב הגברים יקיימו יחסי מין עם אישה (לפחות פעם אחת) פשוט על סמך המראה שלה, גם אם הם לא ממש אוהבים את האישיות שלה או לא רואים הרבה סיכוי לקשר אחרי המין.

זו הסיבה שפורנו תמיד הופנה כלפי גברים ומדוע גברים יכולים בקלות להתעורר ולאונן על רקע דימויים חזותיים של נשים שהם אפילו לא יודעים עליהם דבר (כלומר רמת האינטליגנציה שלה, האישיות שלה, האמינות שלה וכו ').

אם אתה חושב על מקורותיה של פורנוגרפיה, היא הופנתה תמיד כלפי גברים שיכולים להתעורר ולאונן רק לתמונות של נשים.

ובכל זאת, מדוע רוב הנשים אינן עושות זאת? (אני אומר 'רוב הנשים' מכיוון שיש נשים דו מיניות שמשתמשות לפעמים בפורנו לאוננות).

פָּשׁוּט.

כמעט כל הנשים אינן מוכנות באופן מיידי לקיים יחסי מין עם בחור פשוט על סמך מראהו.

אם הם היו, הם היו מאוננים לפורנו והם היו שורקים לעבר החבר'ה ברחוב, ניגשים לבחורים ואומרים,'היי, מה עם זה?'ובדרך כלל מתנהגים כמו בחורים כשמדובר במין.

עם זאת, הם לא.

למה?

כמעט כל הנשים מחפשות תכונות אצל גברים שאינן מראה בלבד.

כן, אישה יכולה להרגיש נמשכת למראה של גבר ויש כמה נשים שירצו לקיים יחסי מין עם גבר כי הוא נראה טוב.

עם זאת, רוב הנשים נמשכות ומתעוררות הרבה יותר מתכונות האישיות, ההתנהגויות והאיכויות הפנימיות של הגבר (למשל ביטחון, כריזמה, אווירה גברית, יכולת להצחיק אותה וכו ') מכל דבר אחר.

כמובן, יש כמה נשים שיתחברו לבחור כי הוא עשיר, סלבריטי או דוגמן, אבל רוב הנשים לא תקועות בתכונות שטחיות ובשמחה יתאהבו בטירוף בבחור ממוצע שיכול לגרום לה להרגיש נמשכת ומתעוררת מסיבות אחרות.

אז עכשיו, אחרי שאתה מבין את אחד ההבדלים העיקריים בין איך גברים ונשים מרגישים משיכה, בוא נדבר יותר על הסיבה שזה כל כך מועיל עבורך להיות אתגר לנשים לזכות ...

כשאישה עוברת בעולם, היא יודעת שכמעט כל בחור שמסתכל עליה יהיה מוכן לקיים איתה יחסי מין לפחות פעם אחת.

מוכנה לקיים איתה יחסי מין רק על פי המראה החיצוני

לא משנה אם הוא אוהב את אישיותה או לא, הוא יהיה מוכן להדביק אותה, לסיים את העבודה, לשתול את זרעו וללכת משם.

גם אם בחור הוא בחור ממש נחמד ויש לו כוונות טובות עם נשים, הוא לא יוכל לעצור את הדחפים הטבעיים שלו לרצות לתקוע את רגלו האמצעית בתוך נשים מושכות ולשתול את הזרע שלו.

גם אם הוא לא רוצה להביא ילדים לעולם, המשיכה שלו אליה מבוססת על ניתוח מיידי, אינסטינקטיבי, של יכולתה לייצר צאצאים באיכות טובה.

כשאישה מתבגרת, היא נהנית בדרך כלל מכל תשומת הלב שהיא מתחילה לקבל מגברים כעת כשהיא בגיל רבייה.

עם זאת, כמעט כל הנשים בסופו של דבר משתעממות מהעובדה שרוב החבר'ה מוכנים לקיים איתה יחסי מין למרות שהיא לא צריכה לעשות שום דבר אחר כדי להרשים אותם מלבד להיראות טוב.

כתוצאה מכך, אישה תפתח בסופו של דבר את הרצון לפגוש בחור שהוא יותר אתגר לנצח, כך שהיא יכולה להרגיש ברת מזל לקיים איתו יחסי מין, במקום שתבחין תמיד שבחור מרגיש בר מזל שהוא מקיים יחסי מין איתה.

אל תבינו אותי לא נכון כאן ...

להיות אתגר לנשים זה לא אומר שאתה צריך להתנהג כאילו אתה לא מעוניין, להעמיד פנים שאתה לא אוהב אותה או אפילו להגיד שאתה לא אוהב אותה.

ככה זה לא עובד.

הסוד של איך לגרום לנשים להתאהב בך על ידי היותך אתגר הוא קודם כל לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות ומעוררות נשים באופן טבעי ואז ממתינות למכור לה לגמרי עד שהיא מרשימה אותך לגמרי.

פירוש הדבר שלמעשה עליכם להיות סטנדרטים בכל הנוגע לנשים ולדעת לסוגי הדברים שתקבלו ולא תקבלו אצל אישה.

להיות אתגר לנשים לנצח

אם היא מציגה תכונות שאתה לא אוהב, אתה צריך לתת לה לראות שאתה מאבד עניין והיא מציגה תכונות שאתה אוהב, אתה צריך להראות שאתה מתחיל להתעניין יותר, אבל עדיין לא שם .

כאשר אישה נמשכת אליך ומבחינה שאתה עדיין לא מתרשם ממנה לחלוטין, אז היא תתחיל להראות לך סימני עניין ותנסה להרשים אותך עוד יותר על ידי הצגת האיכויות הטובות ביותר שלה והתנהגותה הטובה ביותר.

איך לגרום לנשים מרובות להתאהב בך

לאחר מכן היא תתייחס אליך כאל אתגר במוחה, לחבריה או אפילו אליך.

הנה החלק המגניב באמת ...

ככל שהיא מנסה להרשים אותך ולזכות בך, כך היא מתאהבת בך ומשכנעת את עצמה שאת הבחור שהיא חיפשה לאורך כל הדרך.

הנה החלק המגניב עוד יותר ...

בכך שאתה גורם לה להרגיש ככה, אתה הופך למה שנשים מכנות 'תפיסה' שמשמעותה שהיא הצליחה להכות נשים אחרות כדי לתפוס אותך ולהביא אותך למערכת יחסים.

לגרום לה להתאהב בכך שהיא אתגר

לאחר מכן היא מרגישה ברת מזל שיש אותך כגבר שלה.

אם אתה יכול למשוך בקלות נשים עם האישיות שלך, ההתנהגות והאיכויות הפנימיות שלך, תוך שהיא לא כל כך קלה לאסוף, אישה תדע שתמצא לך קל מאוד להשיג אישה אחרת אם היא לא תקרע אותך ותציל אותך בשבילה.

לכן, כאשר אישה מסוגלת להגיע לנשיקה, יחסי מין או דייט עם בחור מדהים כמוך, היא תרגיש בר מזל ותתאהב בך במהירות ותעשה כמיטב יכולתה לגרום לך להרגיש כמוך.

איפה החבר'ה טועים

הרבה בחורים עוברים את החיים ולא מבינים באמת מה מושך נשים לגברים ואיך לגרום לנשים להתאהב בהן בקלות רבה.

לדוגמא: יש בחורים שיעשו מעשה שהם בחור נחמד עוד יותר ממה שהם באמת, בתקווה שאישה תחשוב,'וואו, הבחור הזה ממש נחמד ואכפתי. עלי לבחור בו כמאהב, חבר או בעל. ”

עם זאת, מה שהחבר'ה האלה לא מבינים הוא שהדברים הנחמדים, העדינים והמתוקים שבחור יכול להציע לאישה מוערכים רק אם הוא גורם לראשונה לאישה להרגיש נמשכת אליו ומתעוררת על ידו.

נשים לא נדלקות ונרטבות שם למטה אם בחור פשוט נחמד ואדיב כלפיהם.

למה? צפו בסרטון זה כדי להבין ...

כשחבר'ה נחמדים נדחים על ידי נשים, הם טועים לעתים קרובות לחשוב, 'אוקיי, אם נשים לא רוצות בחור נחמד, אז הן חייבות לרצות ילד רע או גבר שמתייחס אליהם מתכוון.'

עם זאת, החבר'ה האלה חסרים את העניין.

הנה האמת ...

רוב הנשים בעולם הזה אינן רוצות בחור רע שמתייחס אליהן באופן מתכוון, לא מכבד אותן ולא אכפת להן.

במקום זאת, נשים רוצות בחור טוב שיש לו גם את היכולת לגרום להן להרגיש נמשכות לתכונות האישיות, ההתנהגויות והתכונות הפנימיות שלו.

הסיבה הפשוטה מדוע נשים דוחות את החבר'ה הנחמדים ביותר היא שהן מנסות לגרום לנשים לחבב אותן ולהתאהב בהן פשוט על סמך היותן נחמדות, אדיבות ומתחשבות.

כפי שאולי הבנתם עד עכשיו, זה לא מספיק בשביל אישה להתאהב בבחור.

אם אתה רציני לגרום לנשים להתאהב בך, עליך להיות מוכן לעשות זאת כמו שצריך.

הדרך הנכונה לעשות זאת היא להתחיל ולגרום לאישה להרגיש נמשכת ומתעוררת על ידך ואז להיות בחור מקסים מכפי שהיא יכולה להרגיש מיוחדת בסביבה או אתגר שהיא מרגישה ברת מזל שתפסה.

שילוב של קסם ואתגר

תוכלו גם לשלב בין שתי הגישות (להיות מקסימות ואתגר) להשפעה חזקה יותר עליה.

בכך שהיא בחור מקסים שהוא גם אתגר, היא מרגישה נרגשת לפגוש בחור טוב טוב שמדליק אותה, אבל שהוא גם אתגר עבורה לזכות.

כשהיא סוף סוף מגיעה לנשק אותך, לקיים איתך יחסי מין או לגרום לך לומר שאתה אוהב אותה, היא מרגישה כאילו היא חטפה את עצמה לתפוס שכדאי לשמור.