כיצד לגרום לאקס שלך לראות אותך כטוב יותר מחבר'ה אחרים

איך לגרום לאקס שלך לראות אותך כטוב יותר מחבר

4 דרכים לגרום לאקס שלך לראות אותך טוב יותר מאשר בחורים אחרים הם ...

1. אל תראו חבר'ה אחרים כתחרות

דוֹן

כשאתה מקבל בחזרה אקס, מושך אישה חדשה או שומר על משיכה של אישה כשאתה בקשר, לעולם אל תסתכל על בחורים אחרים שהם התחרות שלך.

אתה הגבר.

סוף הסיפור.

אתה הגבר.עליכם להאמין ולעולם לא לפקפק בזה.

זה מה שנשים רוצות שתעשה.

נשים לא מסתובבות ואומרות לגברים כי למרות שרוב הגברים יקבלו את הרעיון הלא נכון ויתחילו להתנהג ביהירות ולהתייחס לרעה לנשים.

במקום זאת, נשים רק מקוות שיוכלו למצוא גבר שיודע את הסוד הגברי האלפא הזה.

כשאישה מוצאת בחור שמבין את זה, האינסטינקטים שלה בועטים והיא חשה שהיא חייבת להישאר איתו ויהי מה.

היא יודעת כמה נדיר למצוא אדם שמאמין בעצמו ויהי מה, ולא בחורים אחרים שמבזבזים את חייהם ומשווים את עצמם בסתר לבחורים אחרים ומרגישים חסרי ביטחון ונחות.

אתה חייב לדעת שאתה האיש.

ובכל זאת, הנה העניין ...

כשבחור עדיין מאוהב באקסית שלו ונראה שהיא ממשיכה עם בחורים אחרים, הוא בדרך כלל ירגיש פגוע, נבגד ואולי אף מקנא בכך שהיא כל כך מאושרת בלעדיו.

למרבה הצער, הדבר הגרוע ביותר שבחור יכול לעשות כשהוא מרגיש קנאה הוא להתחיל להיראות בחורים אחרים כתחרות על אהבת האישה לשעבר שלו.

הוא מתחיל לחשוב כמה בחורים אחרים יכולים להיות גבוהים יותר, למראה טוב יותר או עשיר יותר וזה גורם לו להרגיש חסר ביטחון ונחות.

דוֹן

ואז, במקום למקד את תשומת לבו להראות לה שהוא השתנה והפך לגבר טוב יותר, הוא מתנהג בדרכים שגורמות לה לחשוב,'מה האקס שלי עושה? מדוע הוא כל כך ילדותי ובוגר? האם הוא באמת חושב שהתנהגות כזו הולכת להרשים אותי ולגרום לי לשנות את דעתי לגביו? הדבר היחיד שהוא עושה הוא להדוף אותי עוד יותר. '

לדוגמא: טעות נפוצה שעושים חבר'ה היא להתחיל לדבר רע על בחורים אחרים שאוהבים אותה.

הוא יכול לומר משהו בסגנון,'אין לי מושג מה אתה רואה בבחור ההוא. הוא כל כך חנון. מי מסתפר ככה? חה חה! חשבתי שיש לך טעם טוב יותר מגברים מזה! 'אוֹ'לאיש הזה יכול להיות שרירים גדולים, אבל אני מהמר שהוא אפילו לא יכול להוסיף שניים ועוד שניים. ברור שאתה הולך על בחורים מטומטמים עכשיו 'אוֹ,'כל מה שהבחור הזה רוצה לעשות זה לקיים איתך יחסי מין. הוא לעולם לא יאהב אותך כמוני. אל תעשו את זה לעצמכם. יש קצת כבוד עצמי. '

בסתר, הוא מקווה שהאקס שלו יחשוב פתאום לעצמה,'המממ ... יש לו נקודה שם. בחורים אחרים פשוט לא יכולים להשוות עד כמה האקס שלי באמת נהדר. אני פשוט צריך להפסיק לחפש בחור אחר ופשוט לחזור איתו. ”

עם זאת, כאשר אישה רואה שכל מה שהאקס שלה עושה זה להיות ביקורתי ולא טוב לב כלפי בחורים אחרים בתקווה שהוא ייראה כמו אפשרות טובה יותר בעיניה, היא מרגישה מכובה עוד יותר ממה שהיא תופסת כקנאי והבלתי בוגר שלו. התנהגות.

הנה העניין ...

נשים לא נמשכות לבחור כשהוא חסר ביטחון בכך שהוא מסתכל על בחורים אחרים כתחרות בעיניו.

היא רוצה שתדע שאתה מדהים ותאמין שלא משנה מה היא אומרת או עושה כדי לנסות לגרום לך להרגיש חסר ביטחון.

היא לא תגיד לך את זה, אבל זה מה שהיא באמת רוצה.

לכן, אל תבזבזו זמן בניסיון לשכנע את האקס שלכם שאתם טובים יותר מבחורים אחרים על ידי השוואת עצמכם אליהם והצביעו על התכונות הרעות שלהם לעומת התכונות הטובות שלכם.

במקום זאת, פשוט התמקדו בהצתת רגשי הכבוד והמשיכה אליכם בכך שאתם הגרסה החדשה והמשופרת שלכם בכל פעם שאתם מתקשרים איתה מעתה ואילך.

דרך אגב…

הידיעה שאתה האיש היא לא לומר לה שאתה לא רואה בחורים אחרים תחרות, אלא ממש לא להשוות את עצמך אליהם בכלל.

אֵיִ פַּעַם.

אל תשווה את עצמך לבחורים אחרים.

אתה טוב מהם וזה כל מה שאתה צריך כדי לחשוב ולהאמין.

אתה לא צריך להסביר את זה, לנסות להצדיק את זה או לנסות לשכנע מישהו להאמין בזה.

פשוט תעשו מה שעושים גברים אלפא ותדעו שאתה האיש בלי לחקור ... אף פעם.

אחת הסיבות מדוע כל כך חשוב לא לפקפק לעולם, לעולם, שתמיד תוכל למצוא משהו על חבר'ה אחרים שהיית רוצה שיהיה לך.

לדוגמא: אולי תרצה להיות גבוה יותר, שיהיה לך שרירים גדולים יותר, שיהיה לך פרצוף טוב יותר, שיהיה לך זין גדול יותר או שיהיה לך יותר כסף.

התמקדות בדברים שאתה רוצה שיהיו טובים יותר לגבי עצמך ודאגה שהאקס שלך ירצה את הדברים האלה בבחור רק יגרום לך להרגיש חסר ביטחון.

הדבר החשוב ביותר הוא שאתה בטוח לגבי מי שאתה, בלי קשר כמה אנשים אחרים נראים טוב יותר, חכמים, מצליחים יותר או עשירים יותר.

כל שעליך לעשות הוא לבנות את ההערכה העצמית שלך סביב הגרסה החדשה והמשופרת שלך.

ואז, כשאתה נשאר רגוע ונינוח סביב האקס שלך ותן לה לראות שאתה באמת מאמין בעצמך עכשיו, היא תקלוט את הלך הרוח החדש והבוטח שלך ובאופן טבעי תחוש לך כבוד ומשיכה.

גם אם היא תנסה להילחם בזה, היא לא תוכל למנוע את עצמה מלתהות,'מדוע האקס שלי לא מרגיש חסר ביטחון וקנאה בכך שאני לא מנסה לחזור איתו ונהניתי בלעדיו? אולי הוא באמת השתנה. אולי סוף סוף הוא הפך לאדם שאני באמת יכול להסתכל עליו ולכבד אותו ”והיא מרגישה שהיא נמשכת אליך שוב.

2. תן לה את חוויית המשיכה שהיא לא קיבלה ממך, אבל רצויה בסתר

תן לה את חווית המשיכה שהיא באמת רוצה

אישה בדרך כלל תיפרד מבחור מבלי לומר לו מה הוא באמת לא הצליח לכלול במערכת היחסים כדי לגרום לה להיות מאושרת באמת.

לדוגמא: אישה עשויה לרצות שהבחור שלה יתמוך יותר בחלומותיה ושאיפותיה.

היא רצתה שהוא יעודד יותר את חלומותיה ואולי אף יעזור לה להשיג כמה ממטרותיה הגדולות יותר.

במקום זאת, הוא פשוט אמר,'זה נחמד מותק. אני שמח בשבילך,'כשסיפרה לו על חלומותיה.

בחלק מהמקרים, הבחור פשוט צחק עליה ואמר משהו בסגנון,'לעולם אינך יכול לעשות זאת! אתה לא מספיק חכם, 'אוֹ'לעולם לא יהיה לך כסף בשביל זה,'אוֹ'אתה צריך השכלה כדי לעשות זאת. הצלחת לסיים רק את התיכון. פשוט התמקדו בעשייה של ממש שניתן להשיג. '

אז היא עלולה להתרגז ולהגיד לו,'אתה לא מבין אותי,'אוֹ'אתה כל כך שלילי.'

אם הבחור לא מבין שמה שהיא באמת צריכה זה שהוא יהיה תומך, מעודד ומועיל כלפיה, היא תתחיל להרגיש לא מסופקת.

לאחר מכן היא תחשוב על התנהגותו ותתחיל לשאול את עצמה,'האם אי פעם אוכל להשיג משהו גדול בחיים שלי אם אתחזק ליד בחור שלעולם לא לוקח אותי או את החלומות שלי ברצינות? האם אני רוצה להתעורר בוקר אחד ולגלות שמעולם לא השגתי דבר בגללו? הוא מעכב אותי. אני לא יכול לאפשר לזה לקרות. אני צריך להיפרד ממנו. ”

אם אז היא תבין שהוא לא מעניק לה את חווית המשיכה שהיא באמת רוצה, והוא כנראה לעולם לא יוכל לתת לה את החוויה הזו, היא תיפרד ממנו ותחפש בחור שיוכל למלא בה את הצורך הזה.

דוגמה נוספת לכך שגבר לא מעניק לאישה את חווית המשיכה שהיא רוצה במערכת יחסים היא המקום בו הבחור לא בטוח לגבי ערכו מבחינתה וכתוצאה מכך הוא הופך לקנאי ושולט.

לאחר מכן הוא מתחיל לעקוב אחרי כל מהלך ומצפה ממנה לדווח לו על מקום הימצאה כשהם לא ביחד.

אז היא עשויה לומר,'פשוט תאמין לי,'אוֹ'אני אוהב אותך ואני כאן איתך עכשיו, לא? אל תדאגי, אני לא ארמה בך. אני אוהב אותך.'

היא ניצחה

אם הוא לא מבין שמה שהיא באמת אומרת זה,'תפסיק להיות כל כך מקנא ולשלוט כי אתה מכבה אותי ואני הולך להיפרד ממך אם תמשיך כך'והוא ממשיך להתנהג באותה צורה, בסופו של דבר היא תהפוך לא מסופקת, תיפרד ממנו ותחפש בחור שיהיה בטוח יותר רגשית ביחסיו איתה.

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך לראות אותך טוב יותר מאשר בחורים אחרים, חשוב מאוד שתגלה מה היא רצתה ממך בסתר שאתה לא נותן לה ותתחיל לשפר את זה מיד.

ואז, כשאתה מתקשר איתה והיא רואה בעצמה ששינית ושיפרת בכמה מהדברים שגרמו לה להיפרד ממך (היא תוכל לאסוף את זה על סמך האופן שבו אתה מדבר עכשיו, תחשוב ותתנהג סביבה), היא לא תוכל למנוע מעצמה להפיל מעט את השומר ולהתחיל להאמין שעכשיו תוכל לתת לה את מה שהיא באמת רוצה במערכת יחסים.

3. לגרום לה לצחוק ולחייך, במיוחד כשהיא קרה או מרוחקת

רוב הסיכויים שכרגע האקס שלך לא יהיה ידידותי ופתוח כלפיך, נכון?

אולי היא אפילו אמרה דברים כמו,'עזוב אותי לבד. מה שהיה לנו נגמר עכשיו ואני ממשיך הלאה. אתה לא רואה שאני נמצא עכשיו עם מישהו אחר? 'אוֹ,'תראה, הייתה לנו ההזדמנות וזה לא עבד. אני רוצה להיות רווק עכשיו וליהנות, 'אוֹ,'אני רק רוצה קצת זמן להיות לבד לזמן מה. אני לא יודע מה אני רוצה כרגע. '

באופן טבעי, כאשר אישה אומרת דברים כאלה וקרה ומרוחקת כלפייך, אתה עלול להרגיש פגוע ואובד כיצד להגיב.

כשבחור מרגיש ככה אחרי שאשתו זורקת אותו, הוא עלול לעשות אחת מהשגיאות הבאות כשהוא מנסה להראות לה שהוא מסתדר בלעדיה:

  • הוא מתרברב עד כמה הוא מאושר.

כשאישה מתקררת, מרוחקת ואומרת דברים כמו,'עברתי הלאה. אני כבר לא מחכה לך, 'ואז הבחור יכול לנסות לגרום לה להרגיש קנאה על פרידה ממנו.

לדוגמא: הוא יכול לומר לה,'כן, להתפרק זה בסדר גמור גם בשבילי. היה לי מאוד נהדר לצאת עכשיו כשאין לי שאתה כבר מעכב אותי. זוכר איך תמיד היית שונא ללכת למועדונים? ובכן עכשיו אני יכול לעשות את זה כל הזמן. זה כיף.'

עם זאת, ברוב המקרים, כשבחור מתרברב עד כמה הוא מאושר בלי האקסית שלו זה בדרך כלל כי ההפך הוא הנכון ובאמת הוא באמת מרגיש אבוד ואומלל בלעדיה.

זכרו: אישה יכולה לגלות בקלות אם בחור באמת שמח בלעדיה, או שהוא רק עושה מעשה.

כל מה שהיא צריכה לעשות זה לומר משהו כמו,'וואו, בסדר זה נראה שאתה הרבה יותר שמח להיות רווק. חבל על זה ... די קיוויתי שנוכל להסתדר בינינו. למעשה חשבתי לשאול אותך אם אתה רוצה לנסות שוב. ”

אם הבחור מגיב במהירות באומרו משהו בסגנון,'לא! לא! אני עדיין מעדיף להיות איתך מאשר להיות רווק, ”היא תדע שהוא שיקר לה והיא תאבד עוד יותר כבוד אליו כגבר.

המפתח הוא להיות מאושר באמת בלי האקס שלך, ולא רק להעמיד פנים שאתה מאושר בלעדיה.

ואז כשהיא מתקשרת איתך ורואה שאתה ממשיך בחייך ובאמת משפרת את עצמך כגבר, היא תתחיל להרגיש נמשכת אליך בצורה חיובית.

היא תראה שאתה נמצא עכשיו ברמה אחרת לגמרי כגבר ממה שהיית כשהיא נפרדה ממך והיא תתקשה להמשיך לחשוב עליך בצורה שלילית, כי היא יכולה לראות שאתה לא כזה בחור יותר.

טעות נוספת שעשוי לעשות בחור היא ...

  • הוא מנסה לגרום לה להרגיש לא מושכת בהשוואה אליו.

כאשר אישה קרה ומרוחקת כלפי האקס שלה, הוא עשוי לומר לעצמו,'מי היא חושבת שאני? איך היא מעזה להתייחס אלי ככה? אני אראה לה ... '

לאחר מכן הוא עשוי להניח אותה ולנסות לגרום לה להרגיש לא מושכת בהשוואה אליו, בתקווה שהיא תרגיש כל כך רע עם עצמה שהיא תתחיל לחשוב שבחורים אחרים לא ירצו בה.

לאחר מכן היא תבין שיש לה מזל שבחור כמוהו ייתן לה צ'אנס נוסף.

עם זאת, זו לא הדרך לגרום לאקס שלך לראות אותך טוב יותר מאשר בחורים אחרים.

אם לאישה יש ניסיון במערכות יחסים והיא בטוחה ובטוחה בעצמה, היא פשוט תניח שהאקס שלה הוא מטומטם חסר ביטחון שלא יכול להתמודד עם העובדה שהיא ממשיכה בלעדיו.

מצד שני, אם האישה לא מנוסה, היא בטח תרגיש פגועה והיא אולי אפילו מפקפקת בעצמה מעט, אבל זה לא אומר שהיא תחזור אליו בריצה.

למעשה, לעתים קרובות זה אומר שהיא תתחיל לפלרטט עם חבר'ה אחרים כדי לראות כמה מהם היא תוכל לחבב אותה.

בתהליך של פעולה זו, היא בדרך כלל תמצא את עצמה בחור אחר להתחיל לקיים איתו יחסי מין ואז היא תשתמש בזה כדי לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר ולגרום לשעבר שלה להרגיש דחוי ונורא עם עצמו.

לכן, אל תבזבז את זמנך בניסיון להעלות אחד על האקס שלך.

במקום זאת, פשוט התמקדו בכך שהיא תרגיש כל כך טוב כשהיא מתקשרת אתכם מעתה ואילך שהיא לא יכולה למנוע מעצמה לרצות לתקשר איתכם באמצעות טקסט, ברשתות החברתיות, בטלפון ובאופן אישי.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לגרום לה לחייך ולצחוק כשהיא סגורה ולא ידידותית.

לדוגמא: תאר לעצמך שאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון עכשיו והיא אומרת משהו כמו,'פשוט תפסיק להתקשר אליי. אני רואה חבר'ה אחרים עכשיו. אני כבר לא מעוניין בך. '

במקום להתעצבן מזה, אתה יכול להפוך את זה למשהו שצוחקים עליו ביחד, מה שיגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך.

כשהיא אומרת,'אני רואה חבר'ה אחרים עכשיו. אני כבר לא מעוניין בך, 'אתה יכול להגיב באמירה בצחוק,'אוי לא! אתה מתכוון שאתה לא יושב שבור לב וחושב על דרכים ערמומיות לנסות להחזיר אותי? אני פשוט לא מאמין. אני הרוס לגמרי. אני חושב שאני הולך לבכות עכשיו ... בו הו! 'ואז לצחוק.

סביר להניח שהיא תצחק, או לפחות תחייך כשאתה מתגרה בה בצורה כזו, במיוחד כשהיא יודעת שנתפסה מנסה להיות כלבה כלפיך וזה הפך למשהו ששניכם צוחקים עליו עכשיו.

כשהיא צוחקת (או אפילו סתם מחייכת), קשה לה להמשיך לדחוק אותך מכיוון שבאופן טבעי היא מרגישה טוב לדבר איתך.

היא מתחילה להרגיש קצת כבוד ומשיכה אליך על כך שיש לך את הכדורים להקניט אותה ברגע מתוח כזה והיא מתחילה לראות אותך באור אחר.

לאחר מכן היא שומטת את השומר שלה ונעשית פתוחה יותר לאינטראקציה איתך ואפילו להיפגש איתך שוב כדי להתעדכן ולראות מה קורה.

אז אתה באמת יכול להעלות דברים ברמה ולגרום לה להתאהב בך מחדש.

4. עברו את תהליך הגב לשעבר, התחברו אליה מינית ותפוצצו את הראש

הדבר העיקרי שיש לזכור הוא שהדרך המהירה ביותר לגרום לאקס שלך לראות אותך כטוב יותר מחבר'ה אחרים היא לגרום לה באופן פעיל לגרום לרגשות חזקים כלפייך.

כשהיא מתקשרת איתך והיא מרגישה הרבה כבוד ומשיכה לגבר שאתה עכשיו, זה הופך להיות קשה עבורה לחשוב על בחורים אחרים בו זמנית.

המפתח הוא לקיים אינטראקציה עם האקסית שלך ולהמשיך לומר ולעשות את סוגי הדברים שהולכים להמשיך ולהפעיל את רגשותיה עבורך (למשל להיות בטוחה וכריזמטית, לגרום לה לצחוק ולחייך, לגרום לה להרגיש נשית וילדותית בניגוד ל את העוצמה הרגשית והגבריות שלך, תוך שימוש בגישה הכלבתית שלה כדי ליצור רגעים מצחיקים שמקרבים אותך זה לזה ומראים לה שאתה לא מאוים ממנה או חסר ביטחון ונפגע ללא תמיכתה).

אז, אל תשב ואומר,'איך אוכל לגרום לאקס שלי לראות בי גבר טוב יותר מאשר בחורים אחרים?'בתקווה שהיא פתאום משנה את דעתה וחוזרת בריצה אליך בכוחות עצמה.

במקום זאת, פשוט התקשר אליה בטלפון ותתן לה לחוות אותך החדש.

לגרום לה לצחוק ולחייך ולהעלות אותה לחשיבה,'זה מוזר. אני מרגיש שמח לדבר שוב עם האקס שלי. מעולם לא חשבתי שזה אפשרי אבל אני דווקא רוצה לדבר איתו ככה. זה כיף.'

ואז, תביא אותה להיפגש איתך באופן אישי.

בפגישה, המשך להתמקד בלגרום לה להרגיש משיכה מינית וכבוד לך החדש.

שימו לב לסימנים שהיא עשויה לתת לכם (למשל ללקק את שפתיה, לגעת בזרוע ו / או ברגל, לשחק בשערה או בשרשרת, לדבר על התקופות הטובות שאותה חלקתם והיא) להתחבר אליך ברמה אינטימית יותר.

כשזה מרגיש כמו זמן מתאים, תן לה חיבוק ואם היא לא מתרחקת, תן לה נשיקה.

משם, אם היא פתוחה, אתה יכול ללכת למקום שלך או שלה ולהתחבר אליה מינית.

התמקדי בבניית המתח המיני בינך לבינה עד שהיא מבינה שחבר'ה אחרים מחווירים בהשוואה לאיך שאתה גורם לה להרגיש.

זכור: כשאתה מעורר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה של האקס שלך ואז מפוצץ את דעתה במין הטוב ביותר שחוותה אי פעם, יהיה לה קשה, אם לא בלתי אפשרי, לראות בך משהו אחר מאשר הטוב ביותר.

תיהנו מהתקופות הנהדרות איתה!