כיצד לגרום לאשתך להתאהב בך שוב: 7 טיפים

איך לגרום לאשתך להתאהב בך שוב

אחד הדברים הגדולים ביותר באהבה הוא שהיא לא מתה.

לאחרונה, זה נראה כאילו אשתך הפסיקה לאהוב אותך או שהאהבה ביניכם מתה ונעלמה.

עם זאת, מה שמצאתי הוא שאהבה תמיד ממשיכה להתקיים ברקע וניתן להחזיר אותה לקדמת הבמה כאשר גבר מחזיר אליו מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה של האישה אליו.

במילים אחרות, האהבה שאשתך חשה אליך עדיין שם ברקע, אך כרגע היא מדוכאת על ידי רגשות שליליים כמו תסכול, טינה, לחץ ואכזבה.

אז מה הסוד כיצד לגרום לאשתך להתאהב בך שוב? איך אתה יכול לגרום לרגשות האהבה הישנים לצאת מהרקע ולחזור לקדמת הביניין בינך?

בנוסף למה שאני מלמד בסרטון למעלה, הנה 7 דרכים להחזיר את האהבה ...1. להחזיר לה חיוך מאושר ואוהב

להחזיר לה חיוך מאושר ואוהב

אחת הדרכים הקלות ביותר לגרום לאשתך להתאהב בך שוב היא להפסיק לקחת דברים כל כך ברצינות.

החיים רציניים לפעמים, אך לרוב, גיליתי שאנשים נוטים לקחת דברים ברצינות הרבה יותר ממה שהם צריכים.

חילוקי דעות קטנים הופכים לוויכוחים גדולים, טרדות קלות הופכות לבעיות לחץ אדירות ולאורך זמן, זה דוחק את האהבה מהדרך ומכריח אותה לרקע.

הגבר והאישה רוצים להיות מסוגלים לאהוב אחד את השני כמו פעם, אבל הם כל כך עצובים על הכל.

החיים הופכים כל כך קשים אפילו לחשוב עליהם והדבר הבא שהם יודעים שהם נפלו מאהבה אחד לשני ומתחילים לחשוב שהם עשויים להיות מאושרים יותר עם מישהו אחר.

עם זאת, מה שהם לא מבינים הוא שהם יוצרים בעיות משלהם על ידי התייחסות כלכלית לחיים ברצינות כה רבה, במקום להסתכל על הצד המצחיק של הדברים או להסתכל על דברים מנקודת מבט קלילה יותר.

מה שמצאתי הוא שאהבה זורמת בצורה הרבה יותר חופשית בין גבר לאישה כאשר הם מסוגלים לחייך, לצחוק ולהסתכל על החיים באור חיובי יותר.

עם זאת, כגבר, אינך יכול לצפות מאשתך שתהיה זו החזקה רגשית עבור שניכם ואז תוביל את הדרך להשקפה חיובית על החיים.

כאשר גבר מצפה מאשתו להיות חזקה ולהוביל את הדרך לתחושות טובות יותר עבור שניהם, היא מרגישה כבויה שהיא תקועה עם גבר שזקוק לה להיות החזק יותר.

היא גם מתחילה להתרעם עליו על כך.

עם הזמן הטינה כלפיו מצטברת עד למצב שהיא מתקשה לאהוב אותו באותה קלות כמו בימים הראשונים.

לכן, אם האושר עבר מנישואיכם, כיצד תוכלו להחזיר לה את החיוך ולהתחיל בתהליך לגרום לה להתאהב בכם שוב?

מעכשיו אתה צריך להיות מוכן לחייך, לצחוק ולהסתכל על הדברים בצורה קלילה יותר. זה חל במיוחד על דברים שבדרך כלל גורמים לך להיות מגורה או מתוסכל.

בתחילה זה עשוי להיות מאבק מעט עבור גברים שהתרגלו להיות כה רציניים ורגזים בקלות, אך עליכם להיות מוכנים להילחם דרך הדחף להתסכל ולהכריח את עצמכם לחייך ולהיות קלים יותר- לב על זה.

מצא דרך להפוך את זה למשהו לצחוק עליו או לחייך עליו. השתמש בחוש ההומור הייחודי שלך בכדי לשים עליו סיבוב מצחיק ולגרום לך ולאשתך לצחוק כמו פעם בימים הראשונים.

כאשר אתה מצליח לגרום לה לצחוק, לחייך ולהביט באור בצורה חיובית וקלילה יותר סביבך באופן עקבי, אהבתה אליך תתחיל לזרום בצורה חופשית יותר, ללא מאמץ וברצון.

2. לגרום לה להרגיש שוב ילדותית ונשית

דרך קלה נוספת (וחופשית) לגרום לחיים שלך להתאהב בך שוב היא לגרום לה באופן עקבי להרגיש נשית וילדותית בתגובה לגבריות שלך.

כאשר גבר ואישה הופכים נייטרלים מדי זה לזה (כלומר אף אחד מהם אינו גברי מאוד או נשי מאוד סביב זה), הניצוץ המיני וההתרגשות נעלמים.

תחשוב על זה ככה ...

כדי שמצבר יעבוד, הוא זקוק לטעינה חיובית ושלילית ליצירה וחשמל. כדי ששני מגנטים יימשכו זה לזה, חייב להיות מוט שלילי וחיובי. שניים חיוביים דוחים זה את זה.

כך גם לגבי משיכה מינית אנושית מבחינת אנרגיה גברית ונשית.

כדי שמשיכה מינית תתקיים ותישאר טעונה וחיה, צריכה להיות אנרגיה גברית ונשית ברורה.

טעות שחלק מהבעלים עושים היא להתייחס ללא הרף לאשתם כאילו היא חברה ניטרלית ולא להתייחס אליה כמו לאישה נשית. יש בעלים הטועים גם בכך שהם מצפים מאשתם לחשוב, להרגיש, להתנהג ולהתנהג כמו יותר גבר ולא להיות רגשית, לא רציונאלית וילדותית כמו אישה.

לגרום לאישה להרגיש ניטרלית או צריכה לאמץ דרך גברית יותר להיות לא רק הורסת את הדינמיקה המינית, אלא גם מקשה על האישה לאהוב את בעלה בצורה רומנטית.

היא אולי תאהב אותו כחבר ובן זוגה, אבל היא לא תרגיש כמו לאהוב אותו כמו שהייתה כשהייתה דינמיקה אנרגטית טובה יותר ביניהם בימים הראשונים של הקשר.

כשתגרום לאשתך להרגיש נשית וילדותית בתגובה לגבריות שלך, היא תתחיל מיד להרגיש נרגשת מההיות מאוהבת בך שוב כי תגרמי לה להרגיש כמו 'אישה אמיתית'.

לגרום לאישה להרגיש כמו אישה אמיתית פירושו בעצם שהיא מרגישה נשית, ילדותית וחופשית להיות רגשית כמו אישה סביבך. היא לא צריכה לחשוב, להתנהג, להתנהג ולהרגיש כמו שגבר עושה כשסביבך.

כאשר אתה גורם לאישה להרגיש נשית וילדותית בתגובה לגבריות שלך, היא תרגיש מיד נמשכת אליך בצורה עמוקה, ראשונית ויסודית שהיא לא יכולה לכבות.

לגרום לאשתך להרגיש נשית וילדותית היא אחת הדרכים השונות בהן תוכל לגרום לה להרגיש שוב נמשכת אליך.

למעשה יש לך שליטה והשפעה ישירה רבה על מידת המשיכה או המעטה של ​​אשתך מרגישה כלפיך, מכיוון שרב המשיכה של האישה לגבר מבוססת על האופן בו הוא גורם לה להרגיש כשהוא מתקשר איתה.

3. התלהבו ממטרות חדשות והדדיות

בזוגיות או נישואים ארוכי טווח, רוב הזוגות מתחברים ומשלבים את מאמציהם להשיג מטרות מועילות ומהנות לאורך זמן.

לדוגמא: בימים הראשונים, זוג עשוי לעבוד קשה במטרה לקנות בית, לגדל ילדים ולשתף חוויות מהנות עם המשפחה המורחבת (למשל מסיבות יום הולדת לילדים, מסיבות ערב וכו ').

עם זאת, כאשר מרבית המטרות העיקריות של בני הזוג הושגו או כמעט הושגו, הגבר או האישה עשויים להתחיל לחוש חסרי מנוחה או כאילו למערכת היחסים או הנישואין כבר אין הרבה מטרה או משמעות.

לכן, חשוב תמיד לוודא שגם לך וגם לאשתך יהיו מטרות גדולות ומרתקות שאתה מכוון אליהן יגשימו לשניכם.

אם זה רק אתה שיש לו מטרות ארוכות טווח ואין לה מה לעשות (או להיפך), אז יתכן ויתעוררו בעיות בנישואיך.

לדוגמא: אם אישה דוחפת קדימה להשיג מטרות גדולות ומרגשות ובעלה מסתפק בישיבה על הספה למשך שארית חייו, היא עלולה להרגיש כאילו הם מתפרקים.

בסופו של דבר היא עלולה לבלות זמן רב מחוץ לבית ואם במקרה היא תפגוש גבר שלא אכפת לו לפתות נשים נשואות לנהל רומן, היא עלולה לסטות ואולי אפילו לעזוב את בעלה.

מצד שני, אם בעלה עובד יותר מדי ואין לו הרבה זמן לבלות איתה, היא עלולה להתחיל לחפש אהבה ותשומת לב בדרכים אחרות.

אם תיכנס לאתר היכרויות מקוון או תטען אפליקציה כמו טינדר, לא ייקח לה זמן להקים פרופיל ואז יהיו לה מאה גברים מהסביבה שמוכנים להיפגש איתה מיד אפילו למרות שהיא נשואה.

לכן, חשוב תמיד לוודא שאתה ואשתך עובדים לקראת מטרות מהנות ומועילות הדדית; אחרת אתה עלול להתחיל להתרחק לאורך זמן.

4. הפעל אותה בלי לצפות למין

אחרי שנמצאים בזוגיות הרבה זמן, אפשר להבין שגבר ואישה עלולים ליפול לשגרה כלשהי בנוגע למין.

אחד השגרה שנוטה לגרום לאישה להרגיש אומללה, הוא כאשר הגבר שלה רק רוצה לגעת בה ולגרום לה להרגיש מופעלת אם זה אומר שהוא עומד לקיים יחסי מין בתמורה.

מה שגבר צריך לעשות זה לשמור על טריות, מגרה ובלתי צפויה בכך שהוא לא תמיד רוצה תוצאה מינית מלאה בתמורה למאמצי המשחק המקדים שלו.

לדוגמא: תן לה שפשוף בצוואר, דגדג אותה על הספה ואז הכה אותה על התחת, או חבק אותה ואז הסתכל לה בעיניים למשך 5-10 שניות מרגיעות לפני שתגיד לה שאתה אוהב אותה וחושב שהיא האישה הכי סקסית על פני כדור הארץ.

ואז פשוט חזור לעשות את מה שעשית מבלי לצפות ממנה לרצות לקיים יחסי מין כתוצאה מהמאמצים שלך להדליק אותה.

במקום להרגיש כאילו אתם שני בני אדם רובוטים שעוברים את אותם מחזורים חוזרים וישנים, היא תרגיש את ההתרגשות מכך שלא תדעו בדיוק מה הולך לקרות סביבכם.

היא תדע שאתה כל כך אוהב אותה שאתה מוכן לתת לה את חווית ההרגשה מופעלת, מבלי לצפות לתמורה.

באופן אירוני, זה יגרום לה לרצות להיות מינית איתך לעתים קרובות יותר. ככל שהיא מתעניינת בך יותר מינית, כך היא תאהב אותך יותר בקלות בצורה רומנטית ואינטימית.

5. להיות בעקביות הגבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד

כפי שתדעו, החיים אינם תמיד קלים ופשוטים.

במהלך החיים אנו לעיתים קרובות נתקלים באתגרים ומכשולים בדרך להצלחה, אושר והגשמה אישית.

כדי להתמודד עם עליות וירידות החיים, חשוב שתהיה נקודת מבט סבלנית ופתוחה יותר על החיים, ולא להיות נאיבית ולצפות שהכל צריך ללכת בצורה מושלמת 100% מהזמן.

בהיעדר אותה חוכמה בסיסית לגבי החיים, ישנם גברים שנופלים בפח של להיות מדוכאים ולחוצים כשהם מבינים שלא משנה כמה הם מנסים, החיים פשוט לא נראים מושלמים כל הזמן.

גברים מבולבלים ומרגישים מכות רגשית על ידי עליות וירידות בחיים, ולעתים קרובות יעשו את הטעות לחפש לאשתם תמיכה וליווי רגשי מתמיד.

אמנם אין שום דבר רע בלהיות רגע פגיע רגשית כגבר כשאתה נתון בלחץ אדיר, אך מה שאישה רוצה לראות הוא שאתה מתמודד עם המצב כמו גבר על ידי התמקדות בפתרון במקום לבזבז זמן על תחושת רגש.

בניגוד לנשים הפנויות להסתובב במעגלים רגשיים לכל החיים (זה חלק מהיותם נשיים), אנחנו הגברים צריכים להיות נעים באופן ברור, ישיר וקדימה (זה חלק מלהיות גבריים).

אנו יכולים לחוש את הרגשות, אך כדי להיות גבר גברי שאישה יכולה להביט בו ולכבד את החיים, עלינו להמשיך בכך על ידי התמקדות בפתרון ולהתקדם, במקום לבזבז זמן על תחושת הרגשה.

כאשר גבר מסתובב במעגלים רגשית (למשל מרגיש מדוכא, מתלונן, מקבל מוטיבציה ואז מאבד מוטיבציה, זורק את הידיים לאוויר, מתרגש, מאבד עניין שוב וכו '), אישה באופן טבעי מאבדת את הכבוד אליו כגבר .

היא אולי תרחם עליו ועדיין תאהב אותו בצורה מעוררת רחמים, אבל היא לא הולכת לאהוב אותו בצורה רומנטית ומינית.

מכיוון שהיא לא יכולה לכבד אותו באופן מלא כגבר שלה, היא לא תוכל להרגיש אליו מספיק משיכה וכשזה יקרה, היא תתחיל ליפול מאהבה אליו לאורך זמן.

לכן, אם אתה גורם לאשתך לאבד מספיק כבוד ומשיכה עבורך לאורך זמן, היא עלולה ליפול מאהבה אליך ואז להתחיל לסטות רגשית או פיזית.

מהי דוגמה כיצד תוכלו לגרום לה להביט אליכם ולכבד אתכם?

היצמד למילה שלך במונחים של מה שהבטחת לשנות על חשיבה, התנהגות ומעשים שלך.

כשאשתך תוכל לראות שאתה עומד במילה שלך ולא משנה מה, היא יכולה להירגע לכיוון הגברי שלך ולהרגיש חופשית להיות אישה נשית.

היא לא צריכה לדאוג להיות אחראית לניהול כיוון חייך, או האושר בנישואיך.

היא יודעת שיש לך שליטה בדברים ואם הבטחת שתעשה משהו, היא יכולה לסמוך עליך שתמשיך עד שזה ייגמר.

כמובן, להתקרב לחיים בצורה כזו מועיל גם לך וגם לה. היא זוכה להרגיש כמו אישה נשית סביבך ואתה מקבל אישה שאוהבת אותך ונראית אליך כגבר שלה.

6. לשנות את הרגשתה, במקום לנסות לשנות את חשיבתה

בכל מערכת יחסים או נישואין ארוכי טווח, זה אך טבעי שחשיבתה, התנהגותה, יחסיה ומעשיה של האישה עשויים לעצבן את הגבר שלה לעתים.

עם זאת, האופן שבו הוא מתקרב לטרדות יקרב אותו ואת אשתו או ירחיק אותם זה מזה.

לדוגמא: אם בעל שונא את אשתו נהנית לדבר בטלפון עם משפחתה או עם חבריה במשך שעות, אין זה שהוא צריך לדרוש ממנה לשנות.

הוא אולי ירצה שהיא תהיה מעוניינת לבלות איתו יותר זמן, אבל אם לדבר בטלפון עם המשפחה והחברים זה מה שמשמח אותה באותה נקודת זמן בחייה, הוא צריך להיות מוכן לתת לה את האושר הזה.

כמובן, אם הוא נותן לה את כל הזמן שבעולם לשוחח בטלפון והיא בכלל לא רוצה לבלות איתו זמן, ברור שיש בעיה בנישואין.
עם זאת, הבעיה לא תיפתר בכך שהיא תדרוש ממנה לבלות יותר זמן במקום לבעוט בטלפון.

הדרך לתקן את הבעיה ולשנות את הרגשתה היא להתחיל לעשות כמה דברים שכבר התארתי במאמר זה, שיגרמו לתחושות הכבוד והמשיכה שלה.

כאשר גבר מפעיל את רגשות הכבוד והמשיכה של האישה כלפיו, היא תתחיל מיד להתחבר מחדש לרגשותיה האוהבים כלפיו.

מכיוון שהיא עכשיו תרגיש כל כך הרבה יותר טוב כשהוא סביבו, היא תהיה להוטה יותר לבלות איתו ולא תרצה לבזבז כל כך הרבה זמן ממנו בטלפון.

7. תנו לה הרבה מחמאות מבלי שתצטרכו שום מחמאות בתמורה

תן לה מחמאות בלי להזדקק לשום דבר בתמורה

אחת הדרכים הקלות ביותר להשיג אהבה ומחמאות מאשתך היא להיות סוג הגבר שנשאר חזק ובטוח רגשית לא משנה מה היא אומרת או עושה.

דוגמה לכך היא לתת לה הרבה מחמאות מבלי לצפות או להזדקק למחמאות כלשהן בתמורה.

כמובן, אישה שלא מכבדת את בעלה או חשה משיכה רבה כלפיו לא מתכוונת להיות אכפת יותר מדי או מעריכה הרבה מחמאות שמגיעות ממנו.

לכן, אם הנישואין שלך סובלים מחוסר כבוד, משיכה ואהבה, דאג שתעשה קודם את הדברים האחרים שהזכרתי במאמר זה, במקום לנסות למצוץ לה בחבורה של מחמאות.

אשתך תעריך את המחמאות שלך הרבה יותר כשהיא תוכל להביט אליך ולכבד אותך כגבר שלה, אז דאג שתעבוד על זה כעדיפות ראשונה במקום הראשון.

כאשר אתה רואה אותה מגיבה בחיוב לשינויים באופן שאתה חושב, מתנהג ומתנהג סביבה (כלומר, היא הופכת להיות יותר אוהבת וקשורה כלפיך), תוכל לתגמל אותה עם עלייה במחמאות בחינם (כלומר מחמאות במקום שאתה לא מצפה לכל דבר בתמורה).

באופן אירוני, כשאתה נותן לאישה מחמאות מבלי להזדקק לשום דבר בתמורה, היא באופן טבעי תרצה להביע לך יותר אהבה ולתת לך מחמאות בתמורה.

היא תרגיש טוב סביבך מכיוון שאתה מסוגל להיות כל כך חזק רגשי ואוהב עם הבטחון שלה או בלעדיה, כך שזה ירגיש טבעי שהיא תחמיא לך ותביע את אהבתה אליך.

טעות שחלק מהגברים טועים היא לתת לאישה שלהם מחמאות, אבל אז להתלונן ולייבב אם היא לא מחזירה טובה.

זה בסדר להתלונן בפני אישה בדרך בטוחה ונוחה להזהיר אותה על התנהגותה הלא מספקת (למשל אם היא מסוג האישה שבדרך כלל לא מבטאת את רגשותיה במילים, או שהתרגלה לקחת אותך כמובנת מאליה. ורק בהנחה שאתה יודע שאכפת לה), אך בעיות מתרחשות כאשר גבר מיילל ומתלונן על דברים בצורה נזקקת רגשית.

למה? נשים באופן טבעי נמשכות לעוצמה הרגשית אצל גברים ונכבות על ידי החולשה, כך שכאשר בעל מפיל את אשתו בנזקקותו הרגשית, זה לא ישפיע עליה לטובה.

בסופו של דבר היא מרגישה שאוהב אותו הוא יותר מדי עבודה, לעומת כמה קל לאהוב גבר מאובטח רגשית. היא מעדיפה להתעלם ממנו ולהתרחק מדרכו, מאשר שתצטרך להתמודד עם חוסר הביטחון הרגשי והנזקקות שלו.

אז מה צריך הבעל לעשות?

בעיקרו של דבר, אתה תקבל הרבה יותר מחמאות וביטויי אהבה מאשתך כאשר אתה מסוגל להיות בעקביות האמיצה יותר רגשית בנישואין.

במילים אחרות, אתה מסוגל לאהוב אותה ולתת לה מחמאות מבלי שתזדקק לה כדי להרגיע אותך כל הזמן או לשאוב את ההערכה העצמית שלך. אתה בטוח וחזק רגשית עם עזרתה או בלעדיה.

לא משנה מה היא אומרת או עושה, אתה נשאר חזק רגשי וממשיך להחזיר הכל לצחוק ואהבה.

אתה מאמין באהבה שאתה והיא חולקים ולא משנה באיזה סוג אתגרים אתה נתקל במהלך החיים המשותפים, אתה תמיד נשאר כאדם אחד, חזק ויציב רגשית שהיא יכולה לסמוך עליו.

כשזמנים קשים או אם אתה נתקל באתגר, אתה מלא רגשית וחזקה מספיק כדי להצליח לגרום לה לצחוק ולחייך ולשמור על הרגשה מיוחדת, אהובה ומוערכת.

כשאתה מתקרב איתה לחיים בצורה כזו, האהבה שהיא מרגישה כלפיך תזרום ללא מאמץ ובשפע. אתה תגרום לה להרגיש בטוחה רגשית, מוגנת ותקווה לגבי החיים ועתידה ובשביל זה היא תאהב אותך.