איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים

האהבה של חברים גדולים בחיים שלך הופכת את החיים להרבה יותר מהנים לחיות.

בלי חברים גדולים, זה טבעי שתחוש בחוץ ובודד כל הזמן. היה סוג הבחור שאנשים רוצים להיות חברים איתו והם באופן טבעי ינסו לבנות איתך חברות.

אם אי פעם חיפשתם עצות כיצד לפגוש חברים חדשים, ללא ספק תתקלו באינספור הצעות בנוסח הצטרפות למועדון או עבודה כמתנדבים בפרויקט צדקה קבוצתי מקומי.

כל זה טוב ויפה וזה הגיוני לנקודה, אבל זה לא עונה באופן מלא על השאלה איך להכיר חברים חדשים לבחור.

לנשים קל ללכת ולהצטרף למועדונים ולהתיידד כי כמעט כל החבר'ה הרווקים שם מיד ינסו להכות אותה ולהשתכבך, להפוך אותה לחברה או לפחות להיות חברה שלה ולקוות שהוא יוכל בסופו של דבר לשכב איתה אותה יום אחד.

ברור שללכת למקומות שבהם תפגוש אנשים אחרים זו נקודת התחלה טובה, אבל כדי להכיר חברים חדשים, אתה באמת צריך ללמוד איך להיות סוג הבחור שאחרים רוצים להיות חברים איתו.הצטרפות למועדון אינה התשובה או התנדבות אינה התשובה כיצד להכיר חברים חדשים עבור בחור, כי אם בחור הולך למועדון ואינו מסוגל למשוך את הנשים לשם או לגרום לחבר'ה לכבד אותו, הוא בדרך כלל יתקשה להכיר חברים.

בטח, אולי הוא יוכל להתיידד עם החנונים והנשים הלא מושכות, אבל אם הוא רוצה להיות חברים עם 'הקהל המגניב' ולהביא את הנשים האטרקטיביות כמוהו (ורוצות אותו), הוא לא יכול רק לצפות שזה יקרה בגלל הוא בחור נחמד.

איך להכיר חברים חדשים - עצה לבחור

תלוי בביטחון ובמיומנויות החברתיות של הבחור, הוא יכול להיות מישהו שנוטה להשתלב בטפט בכל מקום שהוא ילך. אולי הוא הטיפוס שמרגיש בתחילה עצבני, חרדתי או לא נוח ומרגיש שאנשים מחבבים אותו יותר כאשר הייתה להם הזדמנות להכיר אותו.

עם זאת, כפי שאולי ידוע לך מניסיון החיים שלך, אנשים מגניבים ונשים לוהטות לא תמיד נותנים לך את הצ'אנס הזה.

אם זה נשמע לך מוכר, אז זה לא ממש משנה לכמה מועדונים אתה מצטרף או כמה התנדבות אתה עושה, כי אתה כנראה הולך לבוא וללכת בלי אף אחד (שאתה באמת אוהב ורוצה להיות חברים איתו) ממש שמתי לב שאתה בכלל שם.

כדי לשנות זאת, עליך להיות בחור שמרגיש את נוכחותו באופן שמשמח אחרים שאתה שם ושואף להכיר אותך.

תהיי הבחור שנשים רוצות ותפגשי באופן אוטומטי חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים ולקבל חברה

בתור בחור, אין דרך קלה יותר להכיר ולבנות חברות חדשה מאשר להיות סוג של בחור שנשים נמשכות אליו.

כאשר אתה מסוגל למשוך נשים עם האישיות שלך, הביטחון, הכריזמה והקסם שלך, נשים מתחרות על תשומת הלב שלך וכתוצאה מכך, בסופו של דבר אתה מקבל הרבה הזמנות למסיבה, יוצא להרבה דייטים ומקיים המון יחסי מין.

כשאתה מקבל חברה חדשה או יוצא עם מספר נשים בבת אחת, אתה פוגש הרבה אנשים חדשים דרך אותן נשים (למשל במסיבות, באירועים שאתה משתתף ביחד וכו ').

לפגוש חברים חדשים על ידי חיבור לנשים

בנוסף, כשאתה הבחור שיכול למשוך נשים, בחורים אחרים רוצים להיות סביבך, כך שהם מקווים לקבל חלק מהפירורים שלך (כלומר הנשים שאתה לא רוצה או שאין לך זמן לשכב איתן).

אז, השאלה היא עכשיו: האם אתה יודע איך למשוך נשים עם האישיות והביטחון שלך? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

וואו אותם עם הכריזמה שלך

להכיר חברים חדשים זה לא רק עניין להכניס את עצמך לחדר מלא באנשים אחרים ולקוות לטוב. אתה צריך להיות מישהו שאחרים מבחינים בו בצורה טובה.

יש הרבה חבר'ה שיודעים למשוך תשומת לב לעצמם בכך שהם רועשים ו / או מקוממים, אבל זה לא סוג ההתנהגות שגורם לאנשים אחרים לרצות להיות חבר שלך.

כמו כן, היותו מר מנומס או מר אל תשומת לב אלי לא יגרום לאנשים לומר,'וואו! אתה כל כך מנומס, נחמד ולא צנוע. אתה כל כך נחמד שאני רוצה להיות החבר הכי טוב שלך בעולם הרחב! בואו לבלות בכל יום בשנה! אתה יכול להיות מנומס וביישן ואני רק אמשיך לחשוב שאתה כל כך מדהים בגלל זה. וו הו! ”

סוג החבר'ה שכולם רוצים להיות חברים איתם מייד הם הבחורים הכריזמטיים שמושכים נשים, אך גם ידידותיים עם אחרים.

כריזמה היא תכונה שחלק מהחבר'ה רוכשים באופן טבעי בזמן שהם מתבגרים (לעתים קרובות כי יש להם מודלים גדולים לגבר כדי להראות להם כיצד), אבל זו מיומנות חברתית שכל בחור יכול ללמוד לפתח ולהוציא לפועל.

האם אתה כריזמטי?

על פי רוב המחקרים שנעשו בנושא, כריזמה היא רק 50% 'טבעית' תמיד אצל אלו שיש להם וה 50% האחרים הם מיומנות נלמדת.

מיומנויות חברתיות, כמו כל מיומנות אחרת, ניתן ללמוד, לתרגל ולהשתלט עליהן, ולכן פירוש הדבר שכל אחד יכול להיות יותר כריזמטי ממה שהוא כבר נמצא בכל שלב בחיים ואתה יכול להיות בחור כריזמטי שמכיר חברים בקלות.

ואז, ורק אז, העצה של 'להצטרף למועדון' הופכת להיות שימושית מכיוון שכשאתה מגיע כבחור כריזמטי לכל מקום בו יהיו אנשים חדשים רבים שתפגוש, כמעט כולם ירצו להיות חבר שלך.

בחורים כריזמטיים הם אנשי שיחה מעולים, כי הם יודעים איך ומתי להקשיב, כמו גם ומתי לדבר.

בחורים שעצבניים מפתיחת שיחות עם אחרים לעיתים קרובות מחליקים להיות שקטים ולא אומרים הרבה בכלל, מדברים יותר מדי כי הם מפחדים מדממה מביכה, או מנסים יותר מדי לנהל שיחה על ידי ירי של המון שאלות לעבר אדם אחר בלי באמת להקשיב להרבה מהנאמר בתשובה.

בחור עם כריזמה לא צריך להתאמץ יותר מדי לנהל שיחה, הוא פשוט מקשיב למה שיש לאחרים להגיד והוא מגלה עניין במה שנאמר על ידי הוספת השקפה משלו בנושא.

הוא לא מתאפק בשיתוף דעותיו ורגשותיו בנושא, אך הוא גם עושה זאת בצורה מגניבה, מעניינת ואינטליגנטית חברתית.

להיות כריזמטי זה לא לנסות להיות במרכז תשומת הלב או למשוך תשומת לב לעצמך, אלא למשוך אנשים אחרים לעברך על ידי שיהיה לך משהו מעניין לומר ויש להם עניין במה שיש לאחרים לומר.

האם אתה חביב?

הרבה חבר'ה שתוהים מדוע אין להם הרבה חברים פשוט פשוט לא כל כך חביבים.

בגלל כל המוזרויות העצבים שלהם, הפחדים והחששות הסודיים, הם נתקלים בסרבול, גורמים לשיחות להרגיש מגושמות ופשוט אין להם אווירה מאוד כריזמטית כלפיהם.

זה לא אומר שהבחור הוא בחור רע או שהוא נידון לכל החיים, אבל זה אומר שהוא צריך לתקן את הבעיות שלו ולהיות בן אנוש כריזמטי יותר אם הוא רוצה שאנשים ירצו להיות באופן טבעי. חברים איתו.

לא רק כריזמה גורמת לך למישהו שאחרים מעוניינים להסתובב איתו ולבנות איתו ידידות.

החבר'ה שאנשים להוטים להיות חברים איתם הם גם בחורים בטוחים שהם רגועים ונוחים רק להיות הם עצמם. הם אמיתיים כאשר הם מתקשרים עם אנשים אחרים, במקום ללבוש אישיות מוזרה וחברתית כדי להסתיר את פחדיהם וחוסר הביטחון מאחוריהם.

הם בדיוק מי שהם וזהו.'תרצה או לא, זה אני!'תוך שהוא גורם לאנשים סביבם להרגיש טוב עם עצמם.

זה לא מקרה של,'תרצה או לא. זה אני! אתה מבאס אם אתה לא כמוני ”זה כמו זה,'תרצה או לא, זה אני. אני עדיין אוהב את אותו הדבר ואחייך ואהיה מגניב איתך, לא משנה אם אתה כמוני או לא. ”

סוג החבר'ה הזה גורם לכל אחד לרצות להיות חבר שלהם, כל עוד הם עושים זאת באמת. זה לא מעשה, זו גישה אמיתית לאנשים.

להיות אמיתי הופך אותך למישהו שאחרים מרגישים בנוח להיות בסביבה. לדעת להכיר חברים חדשים מסתכם בידיעה איך להיות האני האמיתי, הטבעי והכריזמטי שלך, תוך מתן אפשרות לאחרים להיות עצמם בו זמנית.

כמו שניסיון קשה מדי להמשיך בשיחה או לנסות יותר מדי לחבב אותך יכול להוביל לכך שאתה נתפס כלא כנה על ידי אחרים, ניסיון קשה לגרום לאנשים להיות כמוך יגרום להם לחוש אי נוחות סביבך. פשוט תנו לאנשים להיות הם עצמם ואהבו אותם בגלל זה.

כשהם יבחינו בסוג כזה של אווירה שמגיעה ממך, הם יאהבו להיות סביבך. עם זאת, אלא אם כן אתה יודע מי אתה, אלא אם כן נוח לך באמת להיות עצמך, אחרים לא יוכלו להירגע לחלוטין ולהיות עצמם סביבך.

זה, בתורו, יגרום להם לרצות להתרחק ממך. קשור לנושא להיות עצמך ואנשים שאוהבים אותך בגלל זה, טעות נפוצה שעושים בחורים היא לנסות יותר מדי 'להשתלב' בכך שהם אומרים את הדברים שכולם מעורבים בשיחה.

המשמעות של זה עשויה להתאים לטעמם במוזיקה, לבחירת הסרטים שלהם או לחביבות ולחביבות כלליות. כשאנשים מבחינים שלא נראה שלבחור יש מחשבה משלו, הוא לא מראה את עצמו כבחור אמיתי והוא לא 'חביב' כתוצאה מכך.

האם אתה זכר אלפא?

חבר'ה חביבים הם גם חבר'ה עם מאפייני זכר אלפא.

לסוג המושלם של זכר אלפא יהיה ביטחון עצמי מוצק ואופן אודותיו שמצווה כבוד, אך גם מראה כבוד לאחרים.

חבר'ה כאלה יידעו מי הם ומה הם רוצים מהחיים, מחברות ומכל נסיבות שהם נקלעים אליהם.

כאשר הוא נתקל בחורים חלשים, מבולבלים וחסרי ביטחון, הם ירצו להיות חבר שלו (מסיבות שונות, אחת מהן: בתקווה להכיר כמה מהנשים הרבות שיהיו בחייו), זכר האלפא לא להתעניין אלא אם כן יש בעצמו גם תועלת כלשהי.

אחרי הכל, הוא צריך לשרוד גם הוא ולרוב הוא לא יזדקק לבחור אחר שתיתלה בו ובתקווה שיעזור לו להשיג את מה שהוא רוצה מהחיים. אם גם הזכר הנמוך יותר יציג ערך כלשהו עבורו, אז בסדר - הוא יהיה פתוח לרעיון של חברות.

עם זאת, אם הגבר הנמוך יותר רק רוצה לקחת ממנו, האלפא פשוט ידחה כל ניסיון להפוך לחבר קרוב יותר שלו.

כשיש לך תכונות גבריות אלפא, האנשים שתפגשי ירגישו נינוחים ונינוחים בנוכחותך. הם ירגישו בטוחים להיות סביבך ויהיו שמחים ופתוחים לבלות איתך יותר זמן, כי זה יועיל להם מסיבות שונות.

כשאתה כריזמטי, אנשים מרגישים טוב כשאתה בסביבה כי הגישה שלך אליהם, השיחה והאינטראקציה יגרמו להם להרגיש כלולים, שמים לב, מוערכים ומזל להיות ליד מישהו כמוך.

כאשר אתה בטוח, זה מאפשר לך להיות אמיתי בעצמך במהלך השיחה, במקום להסתתר מאחורי 'אישיות חברתית' בטוחה בה אתה מסתיר את פחדיך, חרדתך או עצבנותך.

ביטחון, כריזמה ותכונות גבריות אלפא הם שלושה דברים חשובים שהופכים אותך לסוג הבחור שאחרים מרגישים להוטים להיות חברים איתו. כשיש לך את התכונות האלה, אתה מסוגל להכיר חברים חדשים בכל מקום שאתה הולך, בין אם אתה מצטרף למועדון ובין אם לא.

כמו כריזמה, איכויות וביטחון גברי אלפא הם לא רק משהו שאתה נולד איתו או שאתה לא; הם תכונות שתוכלו ללמוד, לפתח ולשלוט בעצמכם. אם אתה רוצה לדעת יותר כיצד ליצור חברים חדשים, אני ממליץ לך להתמקד בשיפור הכישורים החברתיים שלך בתחומי הביטחון, הכריזמה והתכונות הגבריות האלפאיות.

אני ממליץ לך לשפר את היכולת שלך למשוך נשים, מה שיקרה באופן טבעי כשתשפר את הכישורים החברתיים שלך, ביטחון, כריזמה ותכונות גברי אלפא ...