איך לפגוש נשים בפייסבוק

איך לפגוש נשים בפייסבוק

הסוד כיצד לפגוש נשים בפייסבוק הוא להגדיר את הפרופיל שלך באופן שגורם לה לחשוב,'וואו, הבחור הזה אחלה. הייתי רוצה לפגוש אותו באופן אישי ”אוֹ'הלוואי שהייתי חלק מחייו.'

כאשר בחור פוגש אישה באופן אישי, הוא יוכל למשוך אותה על סמך ביטחונו ואישיותו (כלומר הוא כן מַקסִים , כריזמטי, מצחיק, בעל אווירה גברית וכו '). עם זאת, אם הוא מנסה לפגוש אותה בפייסבוק, היא לא יכולה לחוות את הצד ההוא שלו, ולכן עליה לשפוט אותו על פי מראהו, אורח חייו ואפשרותו.

מראה, סגנון חיים וסבירות

מראה, אורח חיים, חביבות

פגישה עם נשים ברשת שונה בהרבה מפגישה עם נשים באופן אישי. אישה לא יכולה לחוות את הביטחון והאישיות שלך, ולכן היא צריכה לשפוט אותך על משהו.

הדבר הראשון שהיא הולכת להסתכל עליו הוא המראה הגופני שלך.

1. נראהאם אתה בחור נאה מאוד, זה ייתן לה סיבה ראשונית להתעניין. היא יכולה לרציונליזציה לעצמה,'אה, הוא נראה טוב ... בסדר, אולי אפתח את עצמי לזה ואכיר אותו.'

עם זאת, אם אתה לא בחור נאה מאוד, אז אתה צריך לתת לה סיבה כדי להתעניין בך על ידי כך שאתה מראה לה שאתה חי ואורח חיים מעניין (שהיא אולי תרצה להיות חלק ממנו) ושאתה גם אהוב על ידי אחרים.

כן, זה שטחי ורדוד, אבל ככה עובד היכרויות ברשת.

בניגוד פגישה עם נשים באופן אישי שם בחורים שלא נראים טוב יכולים לאסוף נשים מושכות על ידי ביטחון עצמי, גברי, מצחיק וכו ', זה לא עובד ככה באופן מקוון. כאשר נשים מעריכות את האטרקטיביות של הבחור בפייסבוק, היא מסתכלת על דברים שטחיים כי היא צריכה לשפוט אותו על משהו.

2. אורח חיים

חבר'ה רבים טועים בפרסום תמונות בודדות של עצמם בבית, או תמונות שלהם מסתובבות שוב ושוב סביב אותם 2-3 אנשים.

אם אתה רוצה לפגוש נשים דרך פייסבוק, אתה צריך לתת לאישה סיבה להעניין. כשהיא מסתכלת על התמונות שלך, אתה רוצה שהיא תחשוב,'וואו ... הבחור הזה מגניב'ותתחיל לדמיין את עצמה כחברה שלך.

לדוגמא: אם יש לך תמונות שלך במשחק ספורט עם חברים, בילוי עם כמה חברים אחרים בבישול / מנגל, תמונות נסיעות, תמונות משפחתיות וכו ', היא הולכת לראות שאתה חי אורח חיים מעניין.

עכשיו, אם אתה חושב,'לעזאזל נשים בימינו ... זו פשוט יותר מדי עבודה כדי להשתחרר או להשיג חברה. מדוע נשים צריכות להקשות כל כך? מדוע אישה לא יכולה בדיוק כמוני בשבילי ולהכיר אותי? 'אז אתה צריך להתעורר למציאות.

פייסבוק והאינטרנט הם עדיין תופעה חדשה כאן בכדור הארץ. במשך 99.9% מההיסטוריה האנושית נפגשו בני האדם באופן אישי. גבר היה פוגש אישה, מפלרטט איתה, בונה את רגשות המשיכה ואז מנשק אותה, מקיים איתה יחסי מין ואז לוקח את זה משם.

אם אתה יודע לעשות את זה באופן אישי כשאתה פוגש נשים, תמיד יהיה לך קל מאוד להשתחרר או להשיג חברה. עם זאת, אם התקרבות ומשיכה לנשים היא עדיין בגדר תעלומה מסוימת עבורכם, ייתכן שתחליטו לנסות ליצור קשר עם נשים באופן מקוון.

אם אתה רציני לפגוש נשים בפייסבוק, עליך להבין כי חוקים שונים חלים ברשת מאשר באופן אישי.

באינטרנט, היכרויות היא שטחית מאוד.

זה בערך כל העניין של מראה, אורח חיים ודמיון ואם אין לך לפחות שניים מהאלמנטים האלה, רוב הנשים לא הולכות להתעניין. אתה עלול להרגיש שנשים כלבות רדודות על היותן שטחיות ברשת, אך אינך יכול להאשים אותן.

רוב הבחורים הרווקים המעוניינים לפגוש נשים דרך פייסבוק והיכרויות מקוונות מוכנים למעשה לקיים יחסי מין עם כמעט כל אישה הגונה שתשיב. עם זאת, לא כך נשים עובדות.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

3. סבירות

אם פרופיל הפייסבוק שלך מלא ומפרסם דברים אקראיים שאנשים לא אוהבים, מה זה יכול לרמז על הקשר שלך עם אחרים?

ובכן, זה אולי לא אומר שום דבר, כי אנשים לא לוחצים 'אוהב' או מגיבים על כל מה שאדם מפרסם. עם זאת, כאשר אישה שאתה מנסה לפגוש באמצעות פייסבוק תסתכל בפרופיל שלך ותבחין שאף אחד לא אכפת לו ממה שאתה מפרסם, סביר להניח שהיא תניח שגם אתה מתייחס אליך בחיים האמיתיים.

היא צריכה לעשות שיפוט מכיוון שהיא לא פגשה אותך באופן אישי ואם התמונות שלך לא מראות שאתה בחור פופולרי ומגניב, אז היא בדרך כלל הולכת לשפוט אותך באור שלילי.

הסבירות מסתכמת גם בשפת הגוף שלך ובמיקום בתמונות עם אנשים אחרים. לדוגמא: אם לעיתים קרובות אתה הבחור המביך והביישני בתמונות, אז היא הולכת להניח שגם אתה תהיה כזה סביבה.

היא תתחיל מיד לדמיין כמה נבוכה תרגיש להכיר בחור ביישן ומסורבל לחבריה או למשפחתה והמחשבה על כך תכבה אותה. למה?

כפי שאתה אולי יודע, נשים מרגישות הכי הרבה משיכה מינית לבחורים בטוחים ומנותקות על ידי בחורים ביישנים וחסרי ביטחון. לכן, אם אישה שופטת אותך להיות בחור ביישן מבחינה חברתית לאחר שבחנה את פרופיל הפייסבוק שלך, היא לא מתעניינת מאוד לפגוש אותך באופן אישי, אם בכלל.

האם יש לך מספיק זמן לפגוש נשים באופן אישי?

למה דון

חבר'ה רבים שרוצים לדעת לפגוש נשים בפייסבוק, יתלוננו כי אין להם מספיק זמן לפגוש נשים באופן אישי.

עם זאת, אמנם זה נכון לחלוטין עבור חלק מהחבר'ה (למשל רופאי עבודה, אבות רווקים וכו '), אך לרוב הגברים האחרים יש זמן לפגוש נשים באופן אישי, אך הם פשוט חוששים לגשת לנשים ולהתחיל שיחה , קבל מספר ועקוב אחר תאריך.

לפעמים, הסיבה שבחור מנסה לפגוש נשים דרך פייסבוק קשורה בדרך כלל לחוסר ההצלחה שלו לפגוש נשים 'לא מקוון' ולאמונה השגויה שלו שהדברים איכשהו יסתדרו אחרת אם הוא יפגוש נשים בפייסבוק, ולא פנים אל פנים- פָּנִים.

תהליך החשיבה הוא שאולי הוא יכול 'להתגנב בדלת האחורית' כביכול ולאט לאט להכיר ילדה דרך פייסבוק ובסופו של דבר לגרום לה להתעניין. בדרך זו, הוא לא צריך להתמודד עם הסיכוי להידחות על ידי נשים באופן אישי.

עם זאת, צ'אט עם אישה בפייסבוק לא אומר לה הרבה או כלום. בחור יכול לשוחח איתה בפייסבוק במשך חודשים והיא מיד תשכח ממנו אם בחור מושך אותה כשהוא פוגש אותה באופן אישי.

אם היא במקרה יוצאת לבר או למסיבה ולבחור מעורר את רגשות המשיכה המינית שלה , היא לא הולכת לחשוב,'אה, אבל יש 20 בחורים שמדברים איתי בפייסבוק ... אני לא צריך לנשק את הבחור הזה שמדליק אותי באופן אישי ... אני צריך להישאר נאמן למעריצי הפייסבוק שלי!'

במקום זאת, היא פשוט הולכת לנשק את הבחור, לקיים איתו יחסי מין ואז אולי להתחיל איתו מערכת יחסים. בינתיים, נערי הפטפטור בפייסבוק מפסיקים פתאום לקבל תשובה. היא מתקררת והם תוהים,'אמרתי משהו לא בסדר? אולי סימסתי לה יתר על המידה? ”

אם אתה עומד לפגוש נשים דרך פייסבוק, עליך לעבור במהירות את הצ'אט לשיחת Facetime בפועל, צ'אט וידאו בפייסבוק, שיחת טלפון או שיחת סקייפ.

אתה צריך לעשות את המעבר, כדי שהיא תוכל לחוות אותך בטלפון. אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך פי 10 מהר יותר בטלפון והיא נוטה פחות פי 10 לומר 'לא' אם תבקש ממנה בשיחת טלפון בהשוואה לצ'אט.

אז, בדיוק כמו לפגוש נשים באופן אישי, כשאתה פוגש נשים בפייסבוק, אתה צריך לקחת את הדברים לשלב הבא. אל תהיה הבחור שפשוט מדבר ומדבר ולעולם לא עושה איתה כלום.

עבור חלק מהחבר'ה שמתקשים למשוך נשים נשים באופן אישי, יצירת 'חברות' בפייסבוק יכולה להרגיש כמו אפשרות קלה ובטוחה יותר מאשר לצאת להתרועע בברים ומועדונים או ללכת למסיבות. אם זה לא מסתדר, הוא יכול פשוט לומר,'נו טוב ... לפחות היא שוחחה איתי'ואז הוא הולך ומתנדנד לפורנו ומרגיש בודד אחר כך כרגיל.

במוחו, כל עוד הוא נמנע מדחייה באופן אישי, אז הכל בסדר. עם זאת, חייו מתקתקים והוא לא נהיה צעיר יותר. חבריו, חבריו לעבודה (או סטודנטים באוניברסיטה) נהנים מאהבה, מין וממערכות יחסים והוא עדיין לבד, למרות שהוא בחור טוב שמגיע לאישה.

מדוע אתה מתקשה להכיר נשים ולהשתחרר או להשיג חברה?

למה אתה מתקשה להשיג חברה?

אם אתם מחפשים טיפים כיצד לפגוש נשים בפייסבוק, אך גם אתם נאבקים להשתחרר או להשיג חברה באופן אישי, עליכם להבין מדוע אתם נאבקים להכיר נשים או מדוע נשים אינן מגיבים אליך בדרך שאתה רוצה שהם.

לדוגמה:

1. האם חסר לך ביטחון סביב נשים יפות באופן אישי או באינטרנט?

כל הנשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים בטוחים ברמה הראשונית מכיוון שגברים בטוחים תמיד היו ועדיין הטובים ביותר לשרוד ולשגשג בעולם המאתגר הזה שלנו.

כאשר בחור חסר ביטחון בעצמו סביב נשים מושכות או 'הקהל המגניב' זה הופך את רוב הנשים באופן מיידי ברמה הראשונית. באופן אינסטינקטיבי, הם לא רוצים לזווג עם בחור שיהיה לו קשה לשרוד ולשגשג לאורך כל החיים.

כמובן, בחור חסר ביטחון חברתי עדיין יכול לשרוד ולשגשג בעולם המודרני (למשל אם הוא עובד כסוחר במניות וכו '), אך משיכה ראשונית מבוססת על אינסטינקטים שורשיים עמוקים, ולא על שינויים שטחיים אחרונים חֶברָה.

בין אם אתם פוגשים נשים דרך פייסבוק או פוגשים נשים באופן אישי, הם רוצים לראות, להרגיש ולחוות את הביטחון שלכם. זה מאוד חשוב לנשים.

אם אתה חסר ביטחון עצמי וחש ביישן, עצבני או חרד כשאתה מדבר עם אישה יפה, האווירה וההתנהגות שלך יהפכו עבורה לחלוטין.

אם זה המקרה, התיידדות עם נשים בפייסבוק יכולה להרגיש כמו הפיתרון המושלם מכיוון שאתה יכול להסתיר בביטחון את חוסר הביטחון שלך מאחורי מסך המחשב, נכון? לא נכון.

מה יקרה כשתפגוש אישה בפייסבוק ותקבע להיפגש באופן אישי? חוסר הביטחון שלך עדיין קיים וכשאתה נפגש איתה, היא הולכת להרגיש את זה.

אם אתה רציני להצליח עם נשים, הדבר הראשון שאתה צריך להשתלט עליו הוא הביטחון העצמי שלך. אתה חייב להאמין בעצמך ולתת לאישה לראות את זה עובר בתמונות שלך באינטרנט וכשהיא פוגשת אותך באופן אישי. חשוב מאוד לנשים, במיוחד לנשים יפות, שתהיי בטוחה בעצמך ולא תפקידי בערך או במושך שלך לנשים.

2. האם אתה נחמד מדי לנשים שאתה פוגש באופן אישי או באינטרנט?

בחורים רבים חסרי ביטחון סביב נשים מנסים לפצות על כך בכך שהם מאוד נחמדים לנשים ומקווים ש'אהבו 'אותם כאדם.

הם מקווים שמוצא חן בעיני אישה יוביל לכך שהיא תרצה להיות חברה שלו, אך סביר להניח שזה לא יקרה. כדי לרצות להיות עם בחור במערכת יחסים מינית אישה צריכה להרגיש נמשכת אליו מינית, וזה לא כמו לחבב אותו כחבר.

לדוגמא: הוא עשוי לנסות להיות 'מוצא חן בעיניה' על ידי שימוש בשפה יפהפייה וחמודה בהודעותיו. במוחו, הוא מקווה שהיא חושבת,'וואו, הבחור הזה כל כך נחמד ... והוא משוחח בצורה ילדותית כמוני! וואו! אנחנו כל כך מסתדרים! '

ובכל זאת, מה היא באמת חושבת,'האם הבחור הזה הומו? למה הוא מתנהג כמו ילדה? 'והיא לא מתכוונת לחוש שום משיכה מינית עבורו כתוצאה מכך.

כמובן, אין שום דבר רע בלהיות 'בחור נחמד', אבל אתה גם צריך להיות מושך מינית בהתנהגותך, בסגנון התקשורת ובגישה שלך.

אם אתה מנסה יותר מדי 'להתיידד' עם אישה בפייסבוק ואתה עונה במהירות על כל תגובה שהיא מפרסמת או עונה בכל פעם בצורה סופר נחמדה ומחמיאה מדי, אתה הופך את עצמך פחות אטרקטיבי אליה.

3. האם אתה יודע מה נשים באמת רוצות בגבר?

בעיקרו של דבר, אישה רוצה להיות עם גבר שיש לו את מה שנדרש בכדי לגרום לה להרגיש כמו אישה (כלומר נשית וילדותית בתגובה לגבריותו).

סוגי הדברים שנשים הכי מושכות אליהם לגבי גברים אינם נראים למראה. כן, המראה של הגבר יכול למשוך אישה, אבל רוב הנשים מעוניינות יותר איך האישיות של הבחור גורמת לה להרגיש ומה יהיה הפוטנציאל שלו לחיות חיים טובים.

נשים לא רוצות להיתקע עם בחור משעמם, או עם בחור שלא יהיה שום הופר לכל החיים. אישה רוצה בחור שיש לו את סוג האישיות שמרגש אותה, גורם לה להרגיש בחיים, גורם לה להרגיש ילדותית וגורם לה להרגיש חרמנית.

התהליך הכולל לשימוש בפגישה עם נשים בפייסבוק

אם אתה רציני לפגוש נשים באמצעות פייסבוק, הנה התהליך הכולל לשימוש בכדי להשיג פעולה:

1. הפוך את הפרופיל שלך למושך נשים

פרסם תמונות שאתה נהנה מאוד עם חברים שונים בסביבות שונות, ולא תמונות שאתה לבד או מבלה שוב ושוב עם אותם אנשים. בעיקרון, אתה צריך לגרום לאישה להרגיש כאילו להיות חברה שלך יהפוך את חייה למעניינים ומהנים יותר.

2. הוסף נשים שנמצאות בסעיף 'אנשים שאולי אתה מכיר'

כשפייסבוק מציע להוסיף אישה כחברה מכיוון שהיא מישהו שאתה 'אולי' מכיר, הוסף אותה כחברה ובדוק אם היא רווקה. אם היא כן, שלח לה הודעה ישירות.

3. התחל שיחות מזדמנות עם הנשים הרווקות והזמינות שהוספת

אם הוספת אישה רווקה שהיא חברה של חברה, תוכל לשלוח לה הודעה עם משהו כמו,'היי ג'ורג'יה - הוספתי אותך כי פייסבוק הציע לך כחבר, אז חשבתי להגיד שלום מהיר. אני שם לב שאתה עוסק בסקי כמוני. אתה נראה כמו מקצוען במדרונות. התחלתי לעשות סקי רק בשנה שעברה. אתה עושה את זה הרבה זמן? '

4. קחו את זה לשלב הבא

אם אתה יכול להכניס אותה לשיחת הודעות חיה איתך, קח אותה לשלב הבא (כלומר שיחת טלפון, וידאו צ'אט בפייסבוק, שיחת סקייפ וכו ') כשהרגע מתאים.'היי - עלינו לומר שלום מהיר בטלפון. מה המספר שלך?'אוֹ'היי, אני אתקשר אליך דרך פייסבוק להגיד היי. מגניב?'ואז התקשר אליה.