איך חנונים משיגים חברה (מזעזע)

איך חנונים משיגים חברה

יש בחורים שעלולים להרגיש קצת בהלם ממה שאתה עומד לראות וללמוד, עד שאני מתחיל להסביר מדוע זה קורה ואיך זה קורה.

איך חנון או בחור למראה חנון מקבל לעצמו חברה.

העניין הוא ש -89% מהבחורים שצופים בסרטונים שלי לא רואים את עצמם שהם חנונים.

עם זאת, יש שיעור רב ללמוד כשאתה מבין איך חנונים מקבלים לעצמם חברה.

מה הסוד של החנון להשיג חברה אם הוא לא בטוח סביב סוג הבנות שהוא אוהב?

איך הוא משיג לעצמו חברה?להלן 4 דרכים שזה קורה.

1. יש נשים שרואות את עצמן קצת חנון, למרות שהן אולי לא נראות כמו זה

העניין הוא שאישה יכולה להיות מתוקה, נחמדה וכיף להיות בסביבה, אבל היא יכולה ליהנות בסתר רק להסתובב עם החבר שלה ולעשות דברים שאנשים אחרים עשויים לראות בהם חנונים.

כתוצאה מכך, היא מרגישה שהיא יכולה להתייחס אליו.

היא מרגישה שהם מבינים אחד את השני.

בנוסף, הולך לקצה הקיצוני יותר של ספקטרום החנונים, כך שהחנונים האולטרה, יש נשים שאוהבות את גרסת הפנטזיה של המציאות שחלק מהחבר'ה גרים בה, שם הם מתחפשים ומפנטזים להיות דמות מסוימת, או לחיות בתוך סוג מסוים של עולם.

שניהם יקומו להרפתקאות קטנות יחד והם ירגישו שהם מצילים את כדור הארץ, או שהם ירגישו כמו גיבורי על או כאילו הם עושים שינוי בעולם.

לאנשים אחרים הם אולי נראים מוזרים, אבל זה לזה הם ירגישו מגניבים.

הם ירגישו שהם מסתכלים על גרסת מציאות שאנשים אחרים לא רואים וזה כיף להם וכל השאר מפספסים.

2. אם לחנון אין ביטחון סביב ילדה שהוא אוהב, הוא ישתמש באיכות אחרת שלו שלעתים קרובות תאפשר לו לבצע את העבודה.

יש חבר'ה שאנשים אחרים יתייגו כחנונים, או שיתייגו עצמם כחנונים, יהיו בטוחים בעצמם.

הם לא יהיו סוג של חנון חסר ביטחון וביישן.

הם יהיו חנונים בטוחים.

לסוג החנון הזה יהיה את הביטחון לדבר עם בנות שהוא אוהב, למשוך אותן ולבצע משהו בינו לבינה.

ובכל זאת, מה עם החנונים שחסרים ביטחון סביב בנות שהם אוהבים?

איך הם השיגו חברה?

האיכות העיקרית שתעזור לחנון חסר ביטחון להשיג לעצמו חברה היאנחישות.

הוא יראה בחורה שהוא אוהב והוא ירגישנחוש בדעתולדבר איתה, הוא ירגישנחוש בדעתולהמשיך לדבר איתה, הוא ירגישנחוש בדעתולבקש ממנה, לבקש את מספר הטלפון שלה, להעביר משהו בינו לבינה.

כל אותה העת, הוא לא ירגיש בטוח בזה.

הוא עלול להרגיש חרדה סביב הילדה, הוא ידאג לדחייה, אך מכיוון שהוא כל כך אוהב אותה הוא ירגיש נחוש להמשיך לדבר איתה ולהעביר משהו בינו לבינה.

3. יש נשים שמרגישות בנוח רק במערכת יחסים עם בחור שנראה כאילו אין לו אפשרויות אחרות

זה יכול להיות בגלל שאישה נשברת את לבה במערכות יחסים קודמות, חושבת שהיא לא יפה מספיק כדי להחזיק בחור בטוח במערכת יחסים וכן הלאה.

היא מקווה שהיא תוכל לנהל מערכת יחסים יציבה שנמשכת לכל החיים אם היא לא הולכת על סוג של בחור של שחקן, או על בחור מאוד בטוח.

עכשיו, כמובן, אין שום ערובה לכך שהיחסים יחזיקו מעמד זמן רב יותר מאשר אם היא הייתה עם בחור בטוח או עם שחקן שהתיישב והחליט להיות איתה, אבל זו האסטרטגיה שלה .

היא החליטה שהיא הולכת על בחור שנראה כאילו אין לו אפשרויות אחרות וכתוצאה מכך, היא מקווה שהוא יראה בה כבעלת ערך.

היא מקווה שהוא יעריך את העובדה שהוא קיבל לעצמו חברה טובה וכתוצאה מכך, הוא ירצה להתייחס אליה טוב, לגרום למערכת היחסים לעבוד ולהישאר איתה לכל החיים.

4. כמו רוב הנשים, קל להשיג אותה אם בחור מסוגל לגרום לדברים להתנהל איתה

רוב הבחורים שפוגשים בחורה שהם אוהבים, מפסיקים לאחר שיחה קצרה איתה, או גורמים לאישה להרגיש איזו משיכה ואז מוותרים כי הם חוששים שנדחו.

אם לחנון יש את הביטחון להביא משהו לבינו לבין ילדה שהוא אוהב, או אם יש לו את הנחישות לדחוף את עצמו לדבר איתה, להמשיך לדבר איתה, לבקש את המספר שלה, לבקש ממנה ולהתחיל משהו בינו לבינה, אז יתאפשר לו להשיג לעצמו חברה.

העניין הוא שלא כל בחורה שם תקבל בחור שנראה חנון או בחור שעוסק בדברים חנונים.

זה נכון.

ובכל זאת, ילדות רבות יעשו זאת.

מיליוני חנונים ברחבי העולם מסוגלים להשיג לעצמם חברה מכיוון שבנות רבות יקבלו בחור למראה חנון, או בחור חנון למראה אם ​​הוא מסוגל להביא משהו לבינו לבין הילדה.

בלי קשר לסוג הבחור שאתה, חשוב לך מאוד שתבין שתוכל להשיג לעצמך חברה, או אפילו ליהנות מבחירת הנשים שלך זמן מה לפני שתחליט להתיישב.

בחורים רבים סופרים את עצמם עם נשים מכיוון שהם חושבים שהם לא מספיק טובים ... עדיין.

יש חבר'ה שמניחים שהם צריכים לבנות שרירים רבים ואז נשים יקבלו אותו, או יעברו לדירה טובה יותר ואז נשים יאהבו אותן, או יקודמו בעבודה ואז נשים יאהבו אותן.

בינתיים, בחורים שאפילו לא הולכים לחדר כושר מסוגלים להשיג לעצמם חברה, בחורים שלא גרים בדירה מהודרת מסוגלים להשיג לעצמם חברה ובחורים שלא קיבלו קידום בעבודה מסוגלים להשיג לעצמם חברה.

הם פשוט חבר'ה רגילים ויומיומיים שהיו להם ביטחון לדבר עם בנות שהן אוהבות, או שהיו נחושים לדבר עם בחורה שהם אוהבים ולקיים משהו בינו לבינה.

רוצה ללמוד עוד?

אני מקווה שנהניתם מהסרטון ולמדתם ממנו משהו.

אם אתה אחד הבחורים שחסר הביטחון לגשת ולדבר עם נשים שאתה מוצא אטרקטיבי, או שאתה נתקע בנקודות מסוימות בדרך כי אין לך את הנחישות להמשיך, או אם אתה פשוט לא לא יודע מה לומר או לעשות כדי להגיע לשלב הבא עם אישה, אז אני ממליץ לך לקרוא את הספר האלקטרוני שלי הזרימה או האזן לגרסת ספר השמע, הזרימה באודיו .

הזרימה היא כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעבור מלהגיע למין עם אישה שנראית לך מושכת.

כשתקרא את הזרימה או תקשיב לזרימה באודיו, תלמד את המתחילים הכי טובים שלי אי פעם, הדרכים הטובות ביותר לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך ברגע שאתה מתחיל לדבר איתה, איך להמשיך בשיחה ולהמשיך זה מעניין, איך ליצור קשר בלתי נשכח בינך לבין אישה, איך להשיג את מספר הטלפון שלה, איך להוציא אותה לדייט איתך, איך ליזום נשיקה ראשונה ואיך ליזום יחסי מין.

כשאתה מכיר את הזרימה, אתה לא תיתקע בשלב מסוים עם אישה שאתה אוהב.

במקום זאת, תזרמו איתה מצעד אחד לשלב הבא.

קל מאוד לעשות זאת.

איך אתה גורם לה להרגיש

נקודה אחת אחרונה שאני רוצה להעלות עבורך בסרטון זה היא שכאשר גבר מדבר עם אישה באופן אישי, היא לא בהכרח זוכרת את כל הדוגמניות הגבריות שהיא ראתה במגזינים, או את כל התמונות של בחורים היא נראתה בטינדר.

במקום זאת היא מעריכה כיצד הבחור גורם לה להרגיש באותו הרגע.

האם הוא גורם לה להרגיש נמשכת ומופעלת, ולו במעט?

האם היא מרגישה נמשכת אליו בדרך כלשהי?

האם יש בו משהו שהיא אוהבת?

אם אישה חשה משיכה כלשהי ומרגישה שהיא נמשכת לבחור, היא בדרך כלל תעבוד עם מה שהבחור יוצר איתה (למשל, היא בדרך כלל תתן את מספר הטלפון שלה או תצא איתו לדייט).

היא תעבוד עם זה, במקום לדחות אותו על סמך כל האפשרויות האפשריות שלה (כלומר האפשרויות האפשריות שיש לה באפליקציה כמו טינדר).

אם היא מתקשרת עם הבחור באופן אישי, היא מרגישה משהו ויש לו את הביטחון או את הנחישות להעביר איתה דברים לדברים, היא בדרך כלל תלך בזה.

העניין הוא שיש נשים שם שיש להן סטנדרטים מאוד קפדניים ולא ילכו על בחור מסוג חנון, אבל נשים רבות ילכו על בחור שאחרים עשויים לראות שהוא חנון או שרואה את עצמו כחנון.

אם אתה רואה את עצמך כמו בחור מגניב, שחקן, ילד רע, בחור נחמד, בחור טוב, בחור רגיל, חנון, זה או אחר, מה שאתה צריך להבין זה שאתה יכול להשיג לעצמך חברה.

קל לאסוף את רוב הנשים אם יש לך ביטחון לגשת אליהן ולדבר איתן, או לפחות הנחישות לדחוף את עצמך לדבר איתם בפועל, להמשיך בשיחה ואז לנהל משהו בינך לבינה.