איך לאסוף נשים בחוף הים

איך לאסוף נשים בחוף הים

הדבר הנהדר בללכת לחוף, מלבד השמש, החול ומי האוקיאנוס, הוא העובדה שבדרך כלל חופים שופעים נשים יפות בשלבים שונים של התפשטות.

זה כמו לערוך מסיבת יום הולדת וכל המתנות שלך מסודרות על החול לבחירתך. חופים מהנים מעצם טבעם, עם מספיק חול, מים, משחקים ועשייה סביב כדי לאפשר לכולם להירגע וליהנות.

אנשים בחופים בדרך כלל שמחים ונינוחים ויש אפילו תחושה של חברות בין צופי החוף, גם אם הם לא מכירים זה את זה. נשים רגועות יותר בחופים והן פתוחות לפנייה של חבר'ה.

הכל סביב הסביבה נועד להקל על בחורים לאסוף נשים בחוף הים, ואם בחור יודע להתנהג באופן שיגרום לנשים להיפתח אליו ולהרגיש משיכה כלפיו, אז מובטח לו שיהיה לפחות אישה יפה אחת שמתמודדת על תשומת ליבו.

חבר'ה משתמשים ברמזים חזותיים כדי לאמוד את המשיכה שלהם לנשים, ועל חוף הים אתה פשוט לא יכול לפספס את כל הרמזים החזותיים שיש שם. אם אתה יודע לאסוף נשים, אז תדע איך לאסוף נשים לחוף הים, כי העקרונות כולם נשארים זהים והדברים שהופכים אותך מושכת לנשים עדיין חלים.

כמו בכל מקום אחר, נשים נמשכות לגברים בטוחים, בטוחים ובעלי אינטליגנציה חברתית; אם תזכור זאת לא תהיה לך שום בעיה לאסוף אישה בחוף הים. מצד שני, ישנם בחורים שלא בטוחים בעצמם סביב נשים, וכאשר הם מנסים להתקרב לאישה (או נשים) על חוף הים, הם עושים סדרה של טעויות נפוצות (שניתן למנוע).טעויות שהחבר'ה עושים כשמתקרבים לנשים בחוף הים

עם כל כך הרבה נשים יפות על חוף הים, לובשות ביקיני, נהנות ממך ובדרך כלל פתוחות מאוד לפנייה אליך, היית מצפה שיהיה קל לאסוף נשים לחוף הים, עם זאת, יש חבר'ה שעושים את כל הדברים הלא נכונים ומסתיימים מפספס את ההזדמנות המושלמת הזו.

מרימים נשים בחוף הים

האם אי פעם עשית אחת מהטעויות האלה?

1. שואל בעצבנות אם הוא יכול להצטרף אליהם.

נשים לעיתים רחוקות נמצאות בחוף הים לבדן, והן בדרך כלל יימצאו בקבוצות. בדרך כלל הם הולכים לחוף עם משפחתם, עם חברות אחרות, או בקבוצות הכוללות גברים ונשים כאחד, ולעתים נדירות תמצאו אישה על החוף לבד (אם כי זה קורה).

אם בחור ניגש לאחת מהקבוצות הללו ומבקש רשות להצטרף אליהם, הוא עשוי לקבל לא. בכך שהוא מבקש אישור הבחור הזה נותן להם את האפשרות לדחות אותו. זה גם מופיע כסימן של עצבנות וחוסר ביטחון ואף אחד לא רוצה להסתובב עם אנשים חסרי ביטחון.

אם בחור ניגש לקבוצה (או האישה) בצורה נינוחה, לא מאיימת ומהנה, למרות שהוא עשוי לקבל כמה מבטים מוזרים מלכתחילה, הוא יתקבל בקרוב ויכלל בקבוצה. הרי כולם אוהבים אדם מצחיק ומוסיף לאווירה של הקבוצה.

2. שימוש בגישת שיחה שגויה.

החוף הוא מקום להירגע וליהנות, ואם הבחור ישתמש בגישת בר וינסה לגרום לנשים לנהל שיחה מלאה, הוא יחסר לחלוטין את הסימן והנשים יברישו אותו וימשיכו עם קריאתם, שחייתם או משחק כדורעף חופים.

אם בחור אינו מסוגל לקרוא את המצב ולאמוד את מצב הרוח של האישה או הנשים, ואז להתאים את האווירה וסגנון השיחה שלו כך שיתאימו להן, הוא יתעלם או יתבקש לעזוב.

3. שימוש באווירה הלא נכונה.

לכל קבוצה בחוף תהיה אווירה משלה וכשהבחור יצטרף אליהם עליו להוסיף אנרגיה חיובית למצב. אם הקבוצה מבלה בכיף אנרגטי גבוה והבחור נוקט בגישה עצבנית וחרדתית היא תתעסק עם האווירה ותדכא את מצב הרוח של הקבוצה כולה.

אם יש להם זמן מנוחה שקט והוא יצטרף אליהם באווירת 'אנרגיה גבוהה' הוא, שוב, יצמיד את האנרגיה של הקבוצה והם לא ירצו שהוא יצטרף אליהם.

בכך שהוא מביא משהו בעל ערך לקבוצה (ההומור, הקסם שלו וכו ') הוא מאפשר לקבוצה להיפתח אליו ולקבל אותו, לחלופין אם הוא מביא עצבנות וחוסר ביטחון הוא לא מוסיף ערך לקבוצה והוא יידחה. .

4. מתחזה להרשים.

יש בחורים שעדיין לא הבינו שזה בכלל לא מרשים נשים, ועדיין תמצאו בחורים בחדרי כושר ובחופים שמנסים להרשים נשים בשרירים. הליכה במעלה ובמורד החוף בפוזות, בכופף שרירי זרוע ולהשוויץ בשש חבילה אינה הדרך האידיאלית להרשים נשים.

למעשה הנשים נוטות יותר לצחוק על פוזה מאשר לצאת איתו. אם לבחור יש גוף נהדר הוא צריך לגבות אותו בביטחון ובאישיות כדי להשיג את התוצאות שהוא מחפש.

5. להיות עצבני או חרד.

הבחור שמתייצב לעבר אישה, או קבוצת נשים, שמתנהג בצורה עצבנית, חרדתית וחסרת בטחון, נראה כמו סטוקר וגורם להם, או לה, להרגיש לא בנוח.

כשבחור לא מספיק בטוח בעצמו בגישה שלו הוא לא מסוגל לגרום לאחרים להרגיש בנוח וכל האינטראקציה הופכת להיות מצמררת. נשים נמשכות לגברים בטוחים ובחור שחסר ביטחון עצמי הוא גדול.

6. מעמיד פנים שרק רוצה להיות חברים

כשבחור מתקרב לאישה ומתנהג כאילו הוא רוצה להיות חבר שלה הוא יקבל את מה שהוא מבקש. שום דבר לא קורה בלי משיכה שנוצרת באמצעות פלירטוטים, רמיזות ושפת גוף מפתה ושבחור שמתנהג כמו חבר לא עושה.

אם בחור מתנהג כמו חבר ואז הוא מביע פתאום את רגשותיו, או מבקש מהאישה, היא לא תמצא חן בעיניו מכיוון שהוא הביא אותה להאמין שכוונותיו אפלטוניות והוא לא עשה דבר לבנות אטרקציה בין אוֹתָם.