איך לאסוף נשים בבתי קפה

איך לאסוף נשים שעובדות בקופי שופס

הסוד לאיסוף נשים בבתי קפה הוא לעורר במהירות את תחושות המשיכה שלה אליך, תוך יצירת אווירה נינוחה ונוחה בינך לבינה.

מפלרטט עם ילדת סטארבקס

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בפלירטוט ובסרטון למטה כללתי כמה דוגמאות כיצד לעשות זאת בבית קפה של סטארבקס ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, נשים מעדיפות בחורים שמפלרטטים כי זה מאפשר לכם ולה להקים במהירות את המשיכה המינית שלכם זה לזה בצורה דיסקרטית.

יש לך שפע של הזדמנויות להתקרב לנשים בבתי קפה, אך האם באמת תתקרב?

האם תתקרב כשתגיעי לשם?

בימים אלה יש בתי קפה בכל מקום. לא משנה באיזו מדינה תמצאו את עצמכם, סביר להניח שתמצאו בית קפה ... ועם בתי קפה מגיעה ההזדמנות לפגוש ולקחת נשים.עם זאת, למרות העניין שיש לחבר'ה לגשת ולדבר עם בנות בבתי קפה, לעתים קרובות הם מתרוצצים ברגע האחרון כי הם חסרים את הביטחון להתקרב.

אם אתה זקוק לעזרה בכדי לבנות את הביטחון העצמי שלך לפנות לנשים, צפה בסרטון זה ...

לעתים קרובות אני נשאל איך לאסוף נשים בבתי קפה על ידי בחורים שלא ממש עוסקים בפגישה עם נשים במועדוני לילה או בארים.

הם רואים נשים יפות במהלך היום ורוצים לדעת איך לעורר שיחה, לתפוס את המספר שלה ואז לחבר משהו אחר כך. החדש והטוב הוא שקבלת מספר אישה בבית קפה היא אחת האיסופים הקלים ביותר שאתה יכול לעשות, כל עוד יש לך גישה נכונה.

נשים פועלות לעיתים קרובות מופתעות מכך שהתחלת לשוחח איתן כיוון שבדרך כלל אנשים מתנהגים כמו זרים בבית קפה, אבל ברגע שהיא רואה שאתה בחור בטוח ובעל נימוחות ואתה מדבר איתה בנינוחות, רגועה, באופן מצונן, היא תפתח את עצמה לשיחה ותרגיש נרגשת שהיא פוגשת בחור בבית קפה.

ברבים מהסרטים הרומנטיים המודרניים אנשים נפגשים במקומות כמו בתי קפה ובמקומות ציבוריים אחרים, כך שלרוב נשים מאוד מתרגשות מכך שזה קורה להן בחיים האמיתיים.

בעל גישה נכונה

הגישה הנכונה לפנייה לנשים בבתי קפה

הגישה הנכונה לגישה לאיסוף נשים לבית קפה היא על קבלה שזה בסדר גמור לשוחח עם אישה אקראית בבית קפה.

זה לא פשע, זה לא 'מסוכן' וזה לא בסופו של דבר שתקבל קפה חם מוטה מעל הראש.

במקומות אחרים מלבד בר או מועדון לילה, נשים נוהגות לעתים קרובות מזועזעות או מופתעות כשאתה ניגש בתחילה (כי הן לא מצפות לזה), אך אם אתה נתקל בבחור מגניב וקל, שהלם הופך במהירות להתרגשות ואושר. .

כל עוד אתה יכול להתמודד עם העובדה שרוב הנשים ייראו מופתעות ועצבניות כשאתה מתקרב ומוכנות פשוט לחכות 10-15 שניות להירגעות, ואז איסוף נשים לבתי קפה יהפוך למהנה, מעניין ומאוד חלק יצרני בחיים שלך.

בעל כוונה חזקה

כמו בכל דבר אחר שכדאי להכנס לחיים, גם לגשת ולאסוף נשים מחייבת כוונה חזקה, מטרה ברורה ונכונות לדחוף כאשר הדברים מרגישים מעט מאתגרים.

אם אתה יודע מה אתה רוצה ויש לך ביטחון והערכה עצמית ללכת ולקבל את זה, לא תהיה לך שום בעיה לאסוף נשים בבתי קפה. מצד שני, אם הגישה שלך היא חצי לב, מהססת או חסרת ביטחון, כמעט תמיד תגיעי בידיים ריקות.

נשים מגיבות לכוונות החזקות של גברים ואוהבות את זה כאשר גבר יודע מה הוא רוצה ולא מפחד ללכת אחרי זה.

נשים מכבות כשהן רואות שגבר הופך להיות עצבני או מפקפק בעצמו ברגע שהיא מגלה מעט אתגר או התנגדות.

נשים תמיד בודקות גברים לראות כמה הם באמת בטוחים, אז אם אתה יכול להישאר רגוע ובטוח ולהמשיך לדחוף קדימה לעבר המטרה שלך (כלומר להשיג את מספר הטלפון שלה, להוסיף אותה לפייסבוק, לקיים איתה יחסי מין וכו ') היא תגיש ל זֶה.

נשים רוצות להירגע לכיוון הגברי של גבר, אבל היא צריכה לדעת שאתה בעצם גבר (הן בודקות לבדוק את זה) אחרת זה פשוט לא מרגיש נכון להיכנע להנחיה שלך.

חבר'ה חושבים לא פעם לאסוף נשים זו 'טכניקה' אבל זה פשוט לא נכון; הכל קשור לגישה. בחורים שניגשים לנשים בגישה לא נכונה בסופו של דבר נכשלים ותוהים אם הם השתמשו בקו הלא נכון או לבשו חולצה לא נכונה. עם זאת, בחורים עם גישה נכונה יכולים בעצם לומר ולעשות כל מה שהם רוצים (וללבוש כל מה שהם רוצים) והם עדיין יקבלו את הילדה.

הנה כמה טעויות נפוצות שעושים בחורים כשמנסים לאסוף נשים לבתי קפה:

טעות מס '1 - גישות עם אווירה שגויה

כשפונים לאישה בבית קפה, חשוב שרמת האנרגיה של הבחור תואמת את זו של הסביבה בה הוא נמצא.

אם הוא מביא את אותה האווירה לבית קפה שהוא עושה למועדון לילה, או למסיבת חוף, סביר מאוד להניח שהוא יתבקש ללכת משם. למה? לעתים קרובות, האישה לא תהיה במצב רוח מדבר, תהיה ביישנית או עשויה להרגיש מעט מוצפת מיומה. אתה צריך להקל בזה ראשית כאשר אתה מתחיל לשוחח איתה, אבל אתה צריך להוסיף אווירה טובה.

בסך הכל, הגישה הטובה ביותר היא פשוט להיות נוח וללכת עם הרגע ולאפשר לסביבה ולאישה, או לקבוצה, להכתיב את האווירה. אתה לא צריך להיכנס, להשתלט על בית הקפה ולכולם לצחוק ולעודד. במקום זאת, פשוט ללכת עם הזרם ולהיות העצמי המגניב והביטוח שלך והדברים באופן טבעי ייפתחו בינך לבין האישה.

טעות מס '2 - נראה עצבני ומתוח

אם הבחור עצבני או מהסס בגישתו, זה בתורו יגרום לאישה להרגיש לא בנוח. למה?

היא לא רוצה להיות אחראית לכך שהוא מרגיש לא נעים יותר מכפי שהוא כבר, ולכן היא תנסה להתעלם ממנו או לסגור את האינטראקציה / השיחה במהירות האפשרית.

עם זאת, אם הבחור יוביל את הדרך ויהיה רגוע, גם היא תוכל להיפתח ולהירגע וללכת עם התחושות הטובות ברגע זה. הביטחון של הבחור יוצר אצל האישה תחושת רגיעה והתרגשות.

המשפט האחרון שקראתם זה עתה הוא חלק גדול מהסוד כיצד לאסוף נשים לבתי קפה. אל תיתפס בניסיון למצוא קווים מפוארים או אסטרטגיות מסובכות מדי.

פשוט ללמוד להיות בטוח וללכת עם זרם הרגע. דעו שככל שתגלו לה יותר ביטחון, כך היא תיהנה יותר להיות סביבכם ותתרגש יותר כתוצאה מתחושות המשיכה הגוברות אליכם.

טעות מס '3 - לא יוצר רגשות משיכה

כשמדובר בחיזור מיני, גברים הם בדרך כלל אלה שניגשים לנשים ובדרך כלל על הבחור ליצור משיכה ביניהם. בעוד שגבר יחוש משיכה למראה האישה ויחליט במהירות אם הוא אוהב אותה או לא, אישה תחכה כדי להרגיש את האישיות והביטחון של הבחור לפני שהיא תחליט אם היא אוהבת אותו.

אם אתה מאמין למה שאתה רואה בפרסומות בטלוויזיה, אתה חושב שתצטרך להיראות כמו דוגמנית גברית, שיהיה לך שרירי בטן עם שישה חבילות וניסע במכונית ספורט כדי שנשים יימשכו אליך. ובכל זאת, בעולם האמיתי, כל מה שאתה באמת צריך זה ביטחון, גבריות (נפשית ורגשית) ואינטליגנציה חברתית.

משיכה היא איך גבר ואישה יודעים שהם אוהבים זה את זה ורוצים לקחת את הדברים לשלב הבא (להחליף מספרי טלפון, לצאת לדייט, להתנשק, לקיים יחסי מין ואפילו להפוך לזוג).

אם הבחור לא יוצר משיכה בינו לבין האישה, דרך שיחה מגרה, פלירטוט ואווירה מינית, היא תחשוב שהוא פשוט ידידותי בבית הקפה ושם תסתיים האינטראקציה.

טעות מס '4 - מנומס מדי או נחמד מדי

לרוב החבר'ה חסרים את הביטחון להתקרב לנשים באופן מכריע ותכליתי. טעות גדולה שבחור יכול לעשות היא לפנות לאישה, או לקבוצת נשים, בבית קפה ולבקש רשות להצטרף אליהן. התשובה תהיה ככל הנראה 'לא' גדול.

להיות נחמדה ומנומסת מדי היא דרך בטוחה להתעלם מדחייה של נשים, כי למרות שהן רוצות שתהיה בחור טוב, הן לא רוצות שיהיה לך להגיד לך איך להתנהג. הם רוצים שתוביל את ההובלה.

כמובן שזה לא אומר שבחור צריך להיות גס רוח או כוח. המשמעות היא שאם הוא ניגש בביטחון ויתנהג כאילו הנשים כן רוצות שהוא יצטרף אליהן, הוא צפוי להיות מוזמן להצטרף אליהן.

טעות מס '5 - מתנהגת כאילו היא עושה לו טובה בכך שהיא מדברת איתו

בחורים עם הערכה עצמית נמוכה מאמינים לעתים קרובות שאם אישה מקדישה לו ולו מעט תשומת לב, היא עושה לו טובה גדולה. אישה לא רוצה לבזבז את זמנה עם בחור שלא מאמין שהוא מספיק טוב כדי להיות איתה. תחשוב על זה: למה שהיא צריכה?

גישות לבית קפה לדוגמא ומה לומר

בבית קפה, לא תמיד אתה צריך לגשת ישירות לנשים על ידי הליכה ישר לשולחן שלה. ישנן דרכים רבות לעשות שיחה. כל עוד יש לך גישה נכונה, הדברים יזרמו באופן טבעי משלב אחד לשלב אחר.

דוגמה 1: הזמנת קפה באותו זמן

עומד להזמין קפה

דמיין שאישה ניגשת להזמין את הקפה שלה באותו זמן כמוך. במקום פשוט לתת לה מלפנים כמו בחור משעמם, נסה לומר את הדברים בצורה שובבה ונוחה:

שֶׁלָה: [מסתכל עליך כדי להבין אם אתה מתכוון להרפות לה או לא].
אתה: [חיוך ותגיד] בסדר, אתה יכול ללכת קדימה ... כל עוד אתה קונה לי 3 לאטות קפה וחתיכת עוגת השוקולד הזאת שם 🙂
שֶׁלָה: [צוחק או מחייך. אולי שואל אותך,'בֶּאֱמֶת?'או נראה מבולבל].
אתה: [חייכו ותגידו בצורה נינוחה] אוקיי, אל תשכחו את שלושת הקפה. רק קפה אחד, חתיכת עוגת שוקולד ועוגיה.
שֶׁלָה: [בדרך כלל צוחק או מחייך].
אתה: [חיוך] פשוט צוחק [ואז אומר כמו בחור / ג'נטלמן טוב] ... קדימה, אתה הולך קודם.
שֶׁלָה: [בדרך כלל יודה לך].

למה לדבר איתה בצורה כזו? התחלת השיחה בצורה כזו מוכיחה שאתה בחור בטוח, מגניב וקל. זה מראה לה שאתה לא בחור נואש שמקווה להרשים אותה בכך שהוא נחמד ומנומס. אתה בחור שיכול להיות לו נשים אחרות אם הוא רוצה, אז הוא לא דואג שאולי יגיד לה את הדבר הלא נכון.

האירוניה היא בכך שהיא מתחילה את השיחה בצורה נועזת, מצחיקה, אך גם נוחה, היא דווקא רואה בך בחור נחמד ומקסים. נשים אוהבות גברים שיכולים להצחיק אותם והם אוהבים גברים שיכולים לשלוט בהם במהלך שיחה.

במקום ללכת אחריה או להיות כנועה,'אה, אתה הולך קודם. המשך בבקשה. נשים קודם'אתה משחק עם הרגע ומדגים שאתה יכול לשלוט בה בדרכים רבות ושונות.

זה חשוב ביותר מכיוון שאחד המפתחות לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך מינית הוא בכך שהן מרגישות ילדותיות סביבך. אם היא מרגישה כאילו אתה זה 'שמוביל את הריקוד' כביכול, זה גורם לה להרגיש נשית וילדותית.

כשאתה גורם לאישה להרגיש נשית וילדותית בכל דרך שהיא, היא מתחילה לשקול אוטומטית את הרעיון לקיים איתך יחסי מין ופותחת את עצמה בפני האפשרות.

אם אתה גורם לאישה להרגיש כלום (כלומר על ידי היותך בחור משעמם) או לגרום לה להרגיש גברי ברגע זה, כמעט תמיד היא לא תרגיש שום משיכה מינית עבורך. היא פשוט תשכח שאי פעם נתקלה בך ותמשיך בחייה.

הגישה שלי לנשים מבטיחה שהם תמיד ירגישו נמשכים מינית, נרגשים ושמחים להיות סביבך. לאחר שתתחיל את השיחה באופן שהוצע לעיל, תוכל לעבור לסגנון שיחה רגיל ונוח יותר.

משם, אתה רק צריך להוסיף פלירטוטים והומור פה ושם כדי לשמור על הניצוץ, הצחוק והכיף בחיים.

דוגמה 2: פנה לפנים אל שולחנה ואמר שלום

איך לאסוף נשים שעובדות בבתי קפה

לא משנה אם היא יושבת מאחוריך או לידך, פשוט הסתובב או פנה אליה מעט ואמר את הדברים הבאים:

אתה: [חייכו ואמרו בצורה נינוחה וקלה] היי, אני יודע שאנשים בדרך כלל לא מדברים ביניהם בבתי קפה, אבל ראיתי אותך ואני פשוט לא יכול שלא להגיד שלום. אני דן, איך קוראים לך?
שֶׁלָה: [מחייך, מרגיש מחמיא וכו '] היי, אני ג'ני.
אתה: [חייכו ותגידו בצורה נינוחה] אחלה ... ג'ני מבית הקפה. הייתי לגמרי בקפה שלי לפני ששמתי לב אליך. בכל מקרה, אז אני רק שותה קפה עכשיו ואז אני הולך ל [לספר לה מה אתה מתכוון לאותו יום. דוגמה: עבודה, לימוד, קניות, לראות חברים וכו ']. איך היום שלך?