איך לאסוף נשים שעובדות בחנויות בגדים

איסוף נשים שעובדות בחנויות בגדים

כולנו היינו במצב ההוא בו אנו נכנסים לקניון ורואים אישה לוהטת העובדת בחנות בגדים או בחנות קמעונאית אחרת.

כדי להצליח להרים עוזרת בחנות, מה שאתה צריך להתמקד בעשייה זה:

1. יצירת אווירה מינית בינך לבינה.

במקום לדבוק רק בלקוח ידידותי לשיחת עוזר, אתה צריך להוסיף קצת פלירטוטים.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך פלירטוט עובד ...

2. לוקח את הזמן לפני שקיבלת את מספר הטלפון שלה.ברוב המקרים תצטרך ליצור קשר ביניך לבין עוזרת החנות לפני שיהיה לה נוח למסור את המספר שלה.

סביר להניח שהיא תביא כמה בחורים מדי יום ונכנס איתה לשיחה, אז כדי לבלוט אתה צריך לגרום לה להרגיש הרבה משיכה אליך , או שאתה צריך להיכנס לחנות 2-3 פעמים בכדי לתת לה להכיר אותך ולהרגיש יותר בנוח למסור את המספר שלה.

3. במהירות לגרום לה להרגיש נמשכת וליצור קשר ואז לעזוב

לפעמים, לאישה לא יהיה הרבה מה לעשות כי החנות תהיה שקטה והבוס שלה לא יהיה בסביבה.

עם זאת, ברוב המקרים היא תהיה בלחץ לשרת לקוחות אחרים או להרשים את הבוס שלה בכך שהיא תמשיך לעבוד קשה.

עליכם לבצע הערכה מה מתאים לה ולחנות בה היא עובדת ואז ללכת משם. אם היא נראית עסוקה, קח קצת זמן להסתכל בחנות עד שיהיה לה כמה דקות לדבר איתך.

אם היא יכולה לדבר איתך רק במשך 10 שניות לפני שהיא חוזרת לעבודתה, דאג שתגרום לה לספור. אֵיך? השתמש בהומור כדי לגרום לה לצחוק ולהרגיש טוב כאשר אתה מתקשר איתך, אז היא תזכור אותך בפעם הבאה שאתה נכנס.

החיים הסינגליים

אחד הדברים הגדולים ביותר בלהיות רווק הוא החופש ללכת לכל מקום ולפגוש אישה יפהפייה חדשה לקיים יחסי מין או מערכת יחסים. באופן אישי, קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים ושלוש מאותן נשים שפגשתי בזמן שעבדו בחנות בגדים.

פגשתי ואספתי בהצלחה נשים בכל המצבים והמקומות כמו בתי קפה, ברים, מועדוני לילה, במסיבות בית, בזמן שקניתי אוכל מחנות Take-away, בסופר וכו '. הסיבה שהצלחתי לאסוף את הנשים האלה הייתה פשוט באמצעות טכניקות המשיכה שאני מלמד כאן ב'האדם המודרני '.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בו לאסוף עוזרות בחנות ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, יש לך שליטה רבה בכמה או מעט משיכה אישה תרגיש כלפיך.

אם אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות באופן טבעי נשים, אז היא הולכת להרגיש נמשכת אליך.

רוב הנשים העובדות בחנויות בגדים בדרך כלל הולכות לברים ומועדונים

איך לאסוף נשים שעובדות בחנויות בגדים

עבור חלק מהבחורים המחשבה לפנות לנשים בברים ובמועדוני לילה גורמת להם להרגיש עצבניים כי הם כבר ניסו את זה בעבר ונכשלו, או בגלל שהם חושבים שנשים שהולכות לברים ומועדונים אינן זהות ל'נראות תמימות ”נשים שעובדות בחנויות בגדים או בבנייני משרדים.

במהלך השנים איבדתי את מספר הפעמים שבחור אמר לי,'דן, אני מעדיף לפגוש בחורה נחמדה, לא בחורה שיוצאת לחגוג לברים. איך אוכל לאסוף נשים שאני רואה ברחוב או בקניונים? הן נראות נשים נחמדות יותר. '

מה שהחבר'ה האלה לא מבינים זה שרוב הנשים שהולכות לברים אינן 'זונות' או 'ילדות רעות' או 'נשים מרושעות, כלבות', אבל הן (ב 95% מהמקרים) נשים רגילות ויומיומיות שבדיוק קרה להן לצאת למסיבות עם כמה חברים.

למה ללמוד ממני?

אספתי כל מיני נשים בברים ובמועדוני לילה והם בדרך כלל רק בנות מסוג 'ילדה ליד' שפשוט לבושות בצורה סקסית יותר מהרגיל.

אספתי נשים שעובדות כעורכי דין, עוזרות שיניים, דוגמניות, מנהלות משרד וכן הלאה. לכן, אל תחשבו לעולם כי איסוף נשים לברים פירושו שתסיים עם חברה זונה; הן (ברוב המקרים) מאותו סוג נשים שאתה רואה מסתובב בקניונים, שותה קפה בבתי קפה ויוצא הביתה בתחבורה ציבורית.

עם זאת, אני מבין שלא כל החבר'ה רוצים לאסוף נשים לברים, ולכן לעתים קרובות הם יתהו כיצד לאסוף נשים שעובדות בחנויות בגדים, לשוחח עם נשים בבתי קפה או לעצור נשים ברחוב ולקבל את מספר הטלפון שלהן. .

בהחלט ניתן לאסוף נשים בכל סביבה וזה קל כשיודעים מה לומר ואיך יוצרים רושם ראשוני נכון על אישה. כדי לאסוף אישה שעובדת בחנות בגדים, עליך:

  • התחל את השיחה בצורה חיובית ונינוחה.
  • היו בטוחים והפגינו ביטחון.
  • יש גישה נוחה.
  • השתמש בהומור ובפלירטוט במידת האפשר.

טעויות שיש להימנע מהן בעת ​​איסוף נשים בחנויות בגדים

1. משוחח איתה בזמן שהיא עסוקה.

אתה חייב להיות סבלני ולא להרגיש מסורבל לגבי גלישה בחנות במשך כמה דקות ומחכה לזמן הטוב ביותר לשוחח.

אם בחור מרתק אישה בשיחה ארוכה כשהיא עובדת, כשהבוס שלה בסביבה או כשלקוחות ממתינים, לא רק שהיא תרגיש לא נעים ואפילו נבוכה, היא עלולה אפילו להיקלע לצרות בגלל זה.

אם היא אכן תסתבך או תאבד את עבודתה, הוא יכול להיות בטוח שהוא לא יקבל ממנה דבר מלבד כעס וטינה.

מעורבות אישה בשיחה ארוכה בזמן שהיא עובדת מראה על חוסר אינטליגנציה חברתית, כך שהיא תהיה מכובה באופן טבעי.

רוב הבחורים לא מבינים את זה, אבל נשים נמשכות מאוד לגברים שיש להם אינטליגנציה חברתית גבוהה יותר מאשר בחורים אחרים. אינטליגנציה חברתית היא בעצם על היכולת שלך להסתדר, להבין ולעבוד עם אחרים.

2. הסלמה מהירה מדי.

אתה לא יכול לנסות להשיג מספר מהר מדי מכיוון שהוא בדרך כלל ירגיש מביך.

אם בחור נע מהר מדי ומנסה להשיג את מספר הטלפון שלה או לקבוע תאריך תוך פחות מדקה, זה בדרך כלל יגרום לאישה להרגיש מוטרדת או מבולבלת במהירות האיסוף.

אחרי הכל, היא עובדת ולא בסביבה בה היא מצפה להרים כמו בר או מועדון לילה. אם הוא לא יקים תחילה משיכה ביניהם ויבנה מעט קשר פרטי, ככל הנראה היא תדחה את ניסיונותיו להשיג את המספר או התאריך שלה.

3. מתנהגים בצורה עצבנית.

אתה חייב להיות בטוח.

עבור נשים, ביטחון הוא הדבר האטרקטיבי ביותר בגברים, אז אל תחשוב שתוכל להתגנב להצלחה ואושר אמיתיים עם נשים מבלי להיות בטוח בעצמו וללא חוסר ביטחון.

אם בחור חסר ביטחון בעצמו סביב נשים מושכות, הוא יתקל בעצבנות ומהססות, מה שיהפוך לאישה מיידית.

עצבנות סביבה גורמת לה להרגיש חזקה יותר, נפשית ורגשית, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שאישה תדחה גבר.

למרות שחלק מהנשים (שמרגישות חוסר ביטחון בעצמן) אוהבות שיהיה להן בחור שהן יכולות לשלוט בו (נפשית ורגשית) לזמן מה רק כדי להגביר את הביטחון העצמי שלהן, הוא יושלך ברגע שהיא תשתעמם מהמשחקים או שתמזל המזל שלה מוצא גבר אמיתי.

4. ניסיון 'לקנות' את תשומת לבה.

אתה לא יכול לקנות דברים מחנות הבגדים כדרך להרשים אותה - זה לא עובד.

יש חבר'ה שייגשו לחנות הבגדים בתקווה להרשים אותה על ידי 'ביצוע מחדש של ארון הבגדים שלהם' (ככל הנראה לאחר שראתה עצות של אישה באתר 'ייעוץ להיכרויות') וזמרת המכירות תמכור לו בשמחה כל פריט במוצר. חנות אם הוא יקנה את זה.

כדי למשוך נשים, אתה צריך לגרום להן לחוש את הביטחון שלך, לחוות את הגבריות שלך (איך אתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה) ולהיות עדה לאינטליגנציה החברתית שלך בפעולה. כאשר אתה יכול לעשות את זה, אתה יכול בעצם לקבל כל אישה שתרצה. חבר'ה שעושים את זה יכולים להיות מכוערים, עניים, נמוכים, קירחים ולא אופנתיים והם עדיין יישכבו!

מאז שיצרתי את סודות האטרקציה שאני מלמד כאן ב'האיש המודרני ', מעולם לא הייתי צריך לבזבז כסף על קניית ארוחות ערב או מתנות יקרות כדי להניח. נשים רוצות לקיים איתי יחסי מין מכיוון שהגישה בה אני משתמשת איתן גורמת להן להרגיש נמשכות אלי.

אתה יכול להשפיע גם על נשים. זה למעשה הרבה יותר קל ממה שאתה יכול לחשוב. רוב החבר'ה שלומדים מאיתנו כאן ב'איש המודרני 'המומים מכמה קלות הם משיכים נשים לוהטות.

5. לא יוצר שום אטרקציה.

אתה צריך לגרום לאישה להימשך אליך; אל תצפה שזה יקרה בלי שתעשה כלום.

אנו הגברים חשים משיכה אוטומטית למראה האישה, אך נשים צריכות לחוות אותנו ולהרגיש את הביטחון, הגבריות והאישיות הכללית שלנו לפני שהן מרגישות משיכה אמיתית.

אם בחור מבזבז את זמנה ואת זמנו על ידי היותו נחמד ומנומס מדי עם שיחה חסרת טעם, היא תחרד ותרצה להיפטר ממנו בהקדם האפשרי מכיוון שהוא עלול לעלות עבודתה, או כסף, אם משלמים לה על כך עמלה.

כשמדובר באיסוף נשים, רק זכרו את זה: לא אכפת להם ממך לפני שמרגישים משיכה אליכם.

כישלון ביצירת משיכה לפני שתנסה לעשות משהו אחר יביא לדחייתך ב 99% מהמקרים.