איך לאסוף את השכן שלך

איך לאסוף את השכן שלך

אם אתה רוצה לקיים יחסי מין עם השכן שלך, עליך לוודא שאתה מפעיל תחילה את תחושות המשיכה המינית עבורך.

כרגע, אתה בטח מרגיש יותר מוכן לקיים איתה יחסי מין כי אתה מרגיש נמשך אליה. ובכל זאת, האם היא חשה ככה גם כלפיך, או שהיא פשוט ידידותית?

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בו בכדי לגרום לשכן להרגיש מופעל ולהוט לשכב איתכם ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, אם היא לא מרגישה נמשכת ומופעלת על ידי האופן שבו אתה מתקשר איתה, היא כנראה לא מתעניינת בשום דבר מיני כי זה ירגיש מביך (כלומר, אתה תימשך אליו אותה, אבל היא רק תסתכל עלייך בחור נחמד שהיא אוהבת כחבר).

אתה חייב תכין אותה להרגיש נמשך, לבנות את המתח המיני ביניכם ואז לשחרר אותו עם יחסי מין.

בניית מתח מיני יכולה להיעשות במהלך 5-10 דקות שיחה או במשך כמה ימים או שבועות אם אתה רוצה לקחת את זה לאט. כמה מהר תקיים איתה יחסי מין יהיה תלוי בכמה טוב אתה לגרום לה להרגיש נמשכת, לזהות את אותותיה של עניין מיני ואז לקבל את הביטחון לעשות צעד.נשים רבות רואות בזה רומנטי

מרימים שכן

האם צפית אי פעם בסרט או בתוכנית טלוויזיה שבה אישה יפה עוברת ליד גבר והם כמעט מיד מתחילים להסתובב בבתיהם של אחרים ואז לקיים יחסי מין?

בעולם האמיתי, רוב האנשים מנסים להימנע משכניהם ולחיות חיים פרטיים שלעולם לא כוללים את שכניהם, אך אם אתה אוהב אישה שהיא שכנתך, החדשות הטובות הן שלעתים קרובות אפשר לאסוף אותה ולהתחיל קשר מיני.

אתה יכול להיות מקסים ומושך ולגרום לה להרגיש שחייה פתאום מתנהלים כמו סרט הוליוודי.

לאחר מכן היא תתרגש מהרעיון להתחבר אליך ולספר לחבריה ולמשפחתה את כל הסיפור הזה, במקום שתצטרך לומר שהיא פגשה עוד בחור בבר או במועדון לילה.

איך לאסוף את השכן שלך: מה לעשות

מפלרטט עם שכן

להלן חמשת השלבים להבנת יחסי מין ואז התחלתם:

1. התמסדי כבחור מגניב ואמין

רוב האנשים רוצים להיות מסוגלים לחיות בשלום ולא להיות מוטרדים משכנים מטורפים, לא מהימנים או אפילו מסוכנים.

ככאלה, רוב האנשים מנסים לשמור על מרחק משכניהם ופשוט לחייך ולהגיד שלום בזמן שהם נוסעים או חולפים על פניהם. כדי לעבור את 'מחסום השכנים' שרוב הנשים יעמדו, עליך לגשת אליה ולנהל שיחה מהירה וקלה בכדי לבסס את עצמך כבחור מגניב ואמין.

גם אם יש לך שיחה נהדרת ואתה מאוד בטוח בעצמו, נוח וחביב, רוב הנשים עדיין ישמרו על המשמר ולא יתחייבו יותר מדי לשיחה, אז אל תדאג אם תקבל תגובה זו.

מטרת הגישה הראשונה היא לא לאסוף אותה, אלא פשוט לקבוע שאתה לא איום, מוזר בודד או מישהו שהיא צריכה להתרחק ממנו.

2. התמקדו בבניית מתח מיני ובפיתוח קשר

כשתתחיל לדבר איתה, אל תנסה להשיג מספר טלפון, להוסיף אותה לפייסבוק או להזמין אותה. פשוט התחל לנהל שיחה נוחה, לזרוק קצת הומור ולתת לה לראות שאתה בחור מגניב ואמין.

זה עשוי לקרות במהלך כמה ימים (אם במקרה אתה רואה אותה לעיתים קרובות), או כמה שבועות עד כמה חודשים אם לעיתים רחוקות אתה חוצה דרכים.

בעוד שאתה מבסס את עצמך כבחור מגניב ואמין, עליך להתמקד גם בבניית מתח מיני בינך ובינה על ידי כך שהיא תרגיש נמשכת אליך, אך לא ממש מנסה להשיג את מספר הטלפון שלה או לגרום לה לבוא למקום שלך.

מתח מיני קורה בין גבר לאישה כאשר קיימת משיכה רבה, אך הקשר אינו עולה מדרגה לנשיקות ולמין.

עם זאת, מתח מיני אינו כל מה שאתה צריך. אתה צריך גם לשוחח איתה בצורה שמאפשרת לשניכם להתחבר ברמות שונות.

ללא קשר הולם, ישנן נשים שיסללו בשמחה למין, אך כדי לוודא שהיא אכן מרגישה בנוח להיות לבד איתך בביתה או אצלך, דאג שתבנה תחילה קשר טוב איתה.

כמה זמן עליכם להתמקד בבניית מתח מיני ובחיבור עמה לפני שעושים מהלך?

זה תלוי בתדירות שבה אתה רואה אותה, כמה טוב לך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך וכמה היא מודאגת מלהיות מעורב עם שכן.

לפעמים זה יקרה כמעט מיד, בעוד שבפעמים אחרות ייקח שבועות או חודשים להופיע. אם אתה רוצה להשתכנע בלילה הראשון שאתה פוגש נשים, אתה צריך לצאת לברים ולמועדוני לילה ולפנות לנשים שם. עם זאת, אם אתה רוצה לקחת את הדברים לאט עם אישה שאתה אוהב, אז איסוף שכן יכול להיות חוויה נהדרת עבור שניכם.

3. הזמן אותה למקום שלך או הזמין אותה לאן שהוא הזמן

קיום יחסי מין עם שכן

כשבניתם מספיק מתח מיני, עליכם להזמין אותה למקום שלכם מסיבה כמו: קפה, שתייה בערב שישי, או למנגל שאתם עורכים בבית עם חברים.

אתה יכול גם להזמין אותה לצאת לשתות, לשתות קפה, ללכת למסיבה שאתה משתתף בה עם חברים או סתם לקחת ביס לאכול במסעדה או לקחת חנות ששניכם דיברת עליה רוצה לאכול לפני.

אם היא אומרת בהתחלה לא להצעה שלך, פשוט חזור לבנות מתח מיני יותר בינך וליצור קשר טוב יותר. ואז, כשהזמן מתאים, הציע זאת שוב.

כיצד להרים את שכנתך: 4 טעויות שיש להימנע מהן

כאן המקום בו החבר'ה טועים כשמנסים לאסוף את השכן היפה שלהם:

טעות 1: להיות השכן הבודד והמשעמם

אם האישה גם משעממת ובודדה, אז זו לא תהיה יותר מדי בעיה, אבל אם היא אישה מגניבה ויפה או אישה שמנהלת אורח חיים פעיל, היא לא הולכת להימשך מאוד בחור שחי אורח חיים בודד.

בכל מה שקשור לאיסוף שכנים, רוב הנשים יעכבו כל סימן של עניין אמיתי עד שהן יראו שאתה משחק תואם.

היא תרצה לדעת בוודאות אם זה יהיה רעיון טוב לאפשר לך להיכנס לחייה. לכן, כאשר אישה חשה כי בחור הוא 'שכן בודד' המחפש חברה כלשהי ומקווה שהיא תרחם עליו, היא לא תתעניין.

כדי למשוך ולהרים את השכן שלך בהצלחה, אתה צריך לגרום לה להרגיש כאילו אין לך חיים בחיים זה דבר רע ושהיא מפספסת ליהנות מתקופות טובות בכך שהיא לא מבלה איתך יותר זמן.

לשם כך, עליך לחיות באורח חיים פעיל ומעניין עם חברים, תחביבים מהנים ודברים גדולים שאתה עובד עליהם להשיג בחיים.

אם אתה מנהל סוג כזה של אורח חיים, כך יכולה להיות שיחה אם היא חיה אורח חיים משעמם למדי:

  • אתה: אז איך היה סוף השבוע שלך?
  • שֶׁלָה: אה, די משעמם ... פשוט נשארתי בעיקר בבית. מה איתך?
  • אתה: [חייכו ותגידו בצורה מבודחת] אה, אז את בחורה משעממת הא? חשבתי שהיית יוצא למסיבות כל סוף השבוע.
  • שֶׁלָה: [צוחק] לא, פשוט נשארתי בבית.
  • אתה: ובכן, אני לא חיית מסיבות, אבל הלכתי למסיבת בית של חבר במוצאי שבת והייתי במנגל של חבר אחר ביום ראשון אחר הצהריים. זה היה סוף שבוע מהנה.
  • שֶׁלָה: מגניב, נשמע שיש לך סוף שבוע נהדר.
  • אתה: כן, זה היה כיף. אולי אם יהיה לך אי פעם עוד סוף שבוע משעמם, אני צריך להזמין אותך למסיבות מסוימות או משהו כזה?
  • שֶׁלָה: כן, זה יהיה מגניב.

כמובן, זו דוגמה לכל מה שמתנהל כשורה בשיחה ואתה פשוט חווית סוף שבוע מהנה עם חברים. אם השיחה אכן עוברת כל כך טוב, פשוט קבל את המספר שלה או הוסף אותה לפייסבוק ואז עקוב משם. אם זה לא זורם בצורה חלקה כל כך, פשוט התמקדו בהיתקלות בה פעם בשבוע (או יותר אם מתאים) ובבניית מתח מיני וקשר בינכם.

כאמור, אתה לא צריך לחיות באורח חיים מהנה ומעניין הוא שהיא אישה משעממת, נשארת בבית. עם זאת, תמיד טוב להיות מסוגל לדבר על כמה דברים מהנים ומעניינים שעשיתם לאחרונה. נשים תמיד פתוחות יותר בפני בחורים שיוסיפו יותר כיף והנאה לחייהם.

טעות 2: מתיימר להיות חבר תמים שאין לו רגשות מיניים או רומנטיים כלפיה

בחור נחמד שהוא מתוק ותמים סביב אישה ... חושב שזה יגרום לה לחבב אותו

ברוב המקרים, אישה תוכל לחוש שאתה אוהב אותה בצורה מינית, כך שאם אתה מסתיר בה את העניין המיני שלך, אתה תיתקל רק כמישהו מוזר, לא מהימן ואפילו מצמרר.

נשים נמשכות לבחורים שיש להם ביטחון להיות הם עצמם ולהראות בגלוי את העניין המיני שלהם באישה בצורה דיסקרטית ולא סליזית.

אם אתה נמשך לשכן שלך, אך אתה מסתיר את רגשותיך מאחורי מעשה של להיות 'חבר תמים' שלה או מעשה בחור מועיל ונחמד, היא עשויה להתחיל לתפוס אותך כשכן מוזר שתמיד 'מרחף' מסביב אותה וכתוצאה מכך היא לא תתעניין.

כשמדובר באיסוף שכנתך או כל אישה אחרת, אתה צריך להיות כנה לגבי העניין המיני שלך לאחר שגרמת לה להרגיש נמשכת אליך תחילה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע להתנהג כמו חבר או בחור נחמד תמים מוביל לעיתים קרובות לדחייה ...

ברגע שגרמת לשכנה שלך להרגיש נמשכת אליך, חשוב שתיידע אותה שגם אתה תמצא אותה מושכת. רוב הנשים חסרות ביטחון בנוגע למראה שלהן וצריכות לקבל מחמאות ישירות למדי, אחרת הן משחקות קשה כדי לוודא שבחור באמת מתעניין ולא רק משחק איתה.

כדי להודיע ​​לה שאתה מוצא אותה מושכת, פשוט תחייך אליה ותגיד דברים כמו,'אוי, השכן הסקסי שלי'בכל פעם שאתה רואה אותה. אם היא נמשכת אליך, היא תאהב את זה ותעשה את עצמה פתוחה יותר וזמינה עבורך, בתקווה שתעשה את הצעד הבא.

טעות 3: להיות כוחני מדי לגבי זה

נדחה בעת הבעת רגשות לאישה

יש בחורים שעושים את ההפך מהטעות הקודמת (מעמידים פנים שאין להם שום עניין מיני או רומנטי) ובמקום זאת הופכים להיות רציניים וכוחניים מדי על הרצון לפתוח איתה בקשר.

חבר'ה שעושים את הטעות הזו מבלבלים לעיתים קרובות בין להיות 'בטוחים' לבין 'להיות זכר אלפא שהולך אחרי מה שהוא רוצה' לבין להיות שתלטני ונזקק. ברוב המקרים, החבר'ה הללו חסרים ביטחון סביב נשים ואנשים ובדרך כלל מתנהגים באופן שרוב הנשים מוצאות לא מושכות.

כשאתה מנסה לאסוף אישה כלשהי, עליך לוודא שהיא אכן נמשכת ומתעניינת בך לפני שתתחיל במרדף אחר יחסי מין או זוגיות. כאשר אישה נמשכת אליך, היא תקבל בברכה את ההתקדמות שלך ואפילו תתקרב אליך לפעמים, מה שאומר שלא תצטרך להתנהג כמו שכן מעצבן כדי למשוך את תשומת לבה.

טעות 4: כל הזמן עושה טובות בשבילה

יש בחורים שמניחים שאם הם יעשו הרבה מעשים טובים לאישה, היא תאהב אותו ותרצה לקיים איתו יחסי מין.

זה מהלך טוב עבור בחור שבטוח בעצמו ואלפא כי האישה תימשך אליו, אבל אם אתה בחור עצבני, מטיל ספק, וחסר ביטחון, זה יהיה מהלך רע כי היא לא להימשך אליך.

כדי למשוך כל אישה אתה צריך להיות בטוח וגברי (בחשיבה, בהתנהגות ובמעשים שלך) סביבה. אתה גם צריך להיות מסוגל לפלרטט איתה וליצור אווירה מינית ביניכם.

אם כל מה שאתה יכול לעשות בשבילה זה לתקן ברז שבור, אבל אתה עצבני ומפקפק בעצמי כשאתה מדבר איתה או כשהיא מסתכלת לך בעיניים, אז היא לא תרצה ממך שום דבר יותר מאשר טובה נוספת.

כמובן, יש כמה נשים שיקבלו בחור עצבני ומפקפק בעצמו למין או לזוגיות. עם זאת, הנשים האלה בדרך כלל לא מושכות או פשוט מחפשות בחור לשחק איתו זמן מה, עד שגבר אמיתי מגיע.

מדי יום יש אלפי גברים שמגיעים אלי לייעוץ כיצד להחזיר אקס בגלל הבעיה הזו; היה להם מזל עם בחורה שרק התכוונה להשתמש בהם לזמן מה והיא עכשיו זרקה אותו כי היא משועממת או רוצה למצוא גבר אמיתי, או שהיא כבר מצאה גבר חדש וכבר שוכבת איתו.

אני יכול לעזור לחבר'ה האלה להחזיר את האקס שלהם, אבל אם אתה רוצה להימנע מלזרוק או לרמות אותך מלכתחילה, אל תסמוך על 'התמזל מזלך' ואז מקווה שהאישה לעולם לא תבין את הטעות שלה ותזרוק אותך .

איך לגשת אליה ולהתחיל את האינטראקציה

לא כל השכנים הם מהסוגים שעומדים בחוץ ומשקים את הדשא הקדמי שלהם מדי ערב, או מסתובבים בחדר הכושר במתחם דירות כמה פעמים בשבוע. במקרים רבים, לא תראה את שכנתך במשך שבועות ובמקרים אחרים, ייתכן שתראה אותה כל יום. לכן, הגישה שלך צריכה להשתנות בהתאם כמה קל לגשת אליה ולדבר איתה.

בניין דירות: נסו לחצות איתה שבילים במעלית, במבואה או בלובי, בחדר הכושר המשותף או בבריכת השחייה. וודא שכאשר אתה רואה אותה אתה מבצע את הגישה, כי סביר להניח שיעבור עוד שבוע עד חודש לפני שתיתקל בה שוב.

בַּיִת: לחלוף על פני ביתה כשהיא מחוץ להשקות את הדשא הקדמי שלה, או לקבל דואר מתיבת הדואר שלה ואז להתחיל שיחה ידידותית ונוחה ולהוסיף קצת פלירטוטים. יהיה עליך להיות מוכן נפשית לקום ולעשות גישה בהתראה של רגע.

בנוסף, אם הקהילה שלך חוגגת דברים כמו ליל כל הקדושים או חג המולד, אתה תמיד יכול להתארגן כדי לצאת ל'טריק או טיפול 'עם אחייניותיך ואחייניך או להסתובב בשכונתך ולשיר שירי פזמונים עם האנשים שעוברים מדלת לדלת.

אם הקהילה שלך לא חוגגת את המסורות האלה (או משהו דומה שבו אנשים עוברים מדלת לדלת בשכונה שלהם), אז תצטרך להסתמך על התנגשות בה בזמנים אקראיים.

אלא אם כן אתה רואה אותה לעיתים קרובות, ההתקרבות לשכנה שלך בדרך כלל לא תהיה קלה כמו לגשת לנשים בברים או לדבר עם נשים במסיבות. זו גישה קשה יותר למשוך, אבל אתה בעצם צריך להיות סבלני, בטוח ומוכן לגשת בהתראה של רגע.

בחלק מהמקרים יהיה מתאים ללכת עד דלתה ולדפוק להגיד שלום ולנהל שיחה. עם זאת, לרוב זה לא יהיה ותצטרך פשוט לחכות עד שתקבל הזדמנות לפתוח בשיחה כשאתה חוצה נתיבים במקרה.